9 spôsoby, ako premeniť vaše webové stránky na centrum sociálnych médií

Mali by byť vaše webové stránky sociálne? Hľadáte zmeniť tento statický web na zaujímavý cieľ v oblasti sociálnych médií?

Čítajte ďalej a zistite ako.

Mali by byť na vašich stránkach povolené sociálne médiá?

To niet pochýb sociálne siete sú mocným marketingovým a komunikačným nástrojom pre spoločnosti a neziskové organizácie, ktoré ho prijali.

Pre väčšinu z nás však naše webové stránky sú stále tam, kde sa guma stretáva s cestou, Je to miesto, kde prevádzate návštevníkov na potenciálnych zákazníkov. To je miesto, kde si zostavujete zoznamy a predávate svoje výrobky.

Môžete vložte na svoje webové stránky časť „ľudskosti“ sociálnych médií bez ohrozenia svojej predajnej kapacity? Môžete použiť sociálne médiá na zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok na konverziu bez odcudzenia svojej komunity?

Stále viac spoločností nám ukazuje, že je to dosiahnuteľný a užitočný cieľ; že spolu dokážu Podporujte lepšiu komunikáciu, budujte vernosť značke a vytvorte lepšiu, pohotovejšiu a ziskovejšiu spoločnosť.,

Tu je deväť príkladov, ako môžete integrujte svoju aktivitu v oblasti sociálnych médií na svoju webovú stránku pre maximálne výsledky.

# 1: Pridajte na svoju domovskú stránku tlačidlá sociálnych médií

Pred niekoľkými rokmi sa myšlienka poslať ľudí na inú stránku z vašej domovskej stránky po tom, čo sa usilovne usilovali o to, aby sa tam dostali, na prvý pohľad zdala veľmi pritiahnutá za vlasy. Mnohé spoločnosti však dnes vidia dlhodobé výhody získania sledovateľa, fanúšika alebo predplatiteľa na platforme sociálnych médií, dokonca vyvážia krátkodobé riziko ich odoslania z webovej stránky.


Spoločnosti často odkazujú na svoje profily sociálnych médií, a to aj zo svojich domovských stránok.

Získaním niekoho, kto ťa bude nasledovať Twitter, staňte sa členom LinkedIn alebo sa zaregistrujte na odber svojho kanála YouTube, máte možnosť udržujte komunikačné linky otvorené dlho potom, ako opustia váš web,

Nevyžiadané rady: Ak sa obávate straty tohto potenciálneho zákazníka, zvážte otvorenie stránky na novej karte alebo v novom okne, pričom si svoju webovú stránku nechajte k dispozícii na neskoršie prezeranie.

Uistite sa tiež, že máte profil sociálnych médií, ktorý osloví vaše publikum. Môžete si požičať nápady od týchto 10 najlepších Facebook Prečítajte si o tom, ako optimalizovať svoj profil na LinkedIn a implementovať tipy Darren Rowse na zlepšenie svojho profilu Twitter profilu.

# 2: prepojte svoj blog s webom

Hranica medzi blogom a webovou stránkou nebola nikdy viac rozmazaná, pretože mnoho spoločností sa rozhodlo stavať celú svoju stránku na platformách, ktoré boli tradične určené na blogovanie, ako je napríklad WordPress.

Ak váš blog zdieľa doménu s vaším webom alebo nie, môžete vylepšite interaktivitu svojich webových stránok tak, že si z príspevkov na svojej domovskej stránke urobíte legraci,

Napríklad, Harold Night, Bostonská prehliadka na zlepšenie, používa platformu Posterous pre blogovanie a úspešne integrovala blog do svojich webových stránok, a to ako v navigácii, tak aj extrahovaním posledných príspevkov ako odkazov na svoju domovskú stránku.

SlideShare
Maximalizujte rozsah svojich prezentácií integráciou SlideShare na svoje stránky.

# 6: Sociálne nový obsah

Pri pridávaní nových článkov alebo archivovaní e-mailových spravodajcov na svoje stránky ich nezabudnite pridať na príslušné weby so záložkami v sociálnej sieti, ako napríklad Naraziť na, Reddit a Delicious. Tieto populárne stránky môžu vygenerujte na svoj web v krátkom čase veľké množstvo návštevnosti,

Nevyžiadané rady: Vždy je lepšie, keď niekto iný ukladá váš obsah medzi záložky, takže by mohlo mať zmysel mať malý „bookmarkingový klub“ s priateľmi, kde si navzájom propagujú prácu. Toto „očkovanie“ často povzbudí ostatných, aby si svoj obsah uložili medzi záložky.

# 7: Pridajte a Facebook Páči sa mi box na vašom webe