9 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Motorola Razr HD pre ├║┼żasn├║ zmenu

Jednou z mojich ob─ż├║ben├Żch vec├ş na Motorole Razr HD je kevlarov├í text├║ra na zadnej strane a napriek tomu, ┼że telef├│n nem├í najnov┼íie hardv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőa softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőfunkcie, st├íle je s va┼í├şm Razr HD ─Źo robi┼ą.

Jeden zo sp├┤sobov, ako m├┤┼żete Razr HD urobi┼ą ├║┼żasnej┼í├şm, je nain┼ítalovanie vlastnej pam├Ąte ROM.

Ak v├ís nud├ş pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie v telef├│ne alebo sa v├ím zd├í, ┼że je Razr HD zastaran├Ż, mali by ste zv├í┼żi┼ą nain┼ítalovanie vlastnej pam├Ąte ROM, preto┼że si budete m├┤c┼ą vychutna┼ą nov├ę rozhranie a nieko─żko skvel├Żch funkci├ş.

Zostavil som zoznam deviatich najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM pre Motorola Razr HD. Preto┼że je Razr HD star├Ż telef├│n, niektor├ę z t├Żchto ROM m├┤┼żu ma┼ą drobn├ę chyby a pre niektor├ę sa v├Żvoj mohol zastavi┼ą. Ako u┼ż bolo povedan├ę, st├íle si budete m├┤c┼ą vychutna┼ą v┼íetky skvel├ę funkcie, ktor├ę vlastn├ę ROM disky prin├í┼íaj├║.

Pre─Źo by ste si mali do telef├│nu Motorola Razr HD nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM?

Ur─Źite u┼ż viete, ┼że in┼ítal├ícia vlastn├Żch ROM je trochu riskantn├í a mo┼żno sa p├Żtate, ─Źi to stoj├ş za v┼íetku t├║ n├ímahu. Tu s├║ d├┤vody, pre─Źo by ste si mali do telef├│nu Motorola Razr HD nain┼ítalova┼ą vlastn├║ ROM.

Skvel├ę nov├ę aplik├ície a funkcie. ROM obsahuje mno┼żstvo skvel├Żch aplik├íci├ş a funkci├ş a budete si ich m├┤c┼ą vychutna┼ą vo svojom Motorola Razr HD. Odli┼ín├Ż dizajn a rozhranie. Mnoho ROM obsahuje aj zmeny pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania a ak h─żad├íte zmenu dizajnu a rozhrania na svojom Razr HD, mali by ste si ur─Źite nain┼ítalova┼ą ROM. Nech v├ím Razr HD vydr┼ż├ş ove─ża dlh┼íie. Napriek tomu, ┼że v├ím Razr HD m├┤┼że poskytn├║┼ą dobr├ę vyu┼żitie, ─Źo sa t├Żka v├Żdr┼że bat├ęrie, po in┼ítal├ícii vlastnej pam├Ąte ROM si budete m├┤c┼ą vo svojom zariaden├ş u┼żi┼ą viac ┼í┼ąavy z bat├ęrie. Urobte zo svojho Razr HD snappera. Ak m├íte pocit, ┼że v├í┼í Razr HD nie je dostato─Źne r├Żchly, potom v├ím vlastn├ę pam├Ąte ROM m├┤┼żu v telef├│ne zaisti┼ą v├Ą─Ź┼íiu r├Żchlos┼ą a odozvu.

Predpoklady

Ak u┼ż nejak├Ż ─Źas pou┼ż├şvate zariadenia s Androidom, pravdepodobne u┼ż viete, ┼że pred in┼ítal├íciou vlastnej pam├Ąte ROM potrebujete pr├şstup root.

Rootovan├şm a in┼ítal├íciou vlastn├Żch ROM diskov zanikne z├íruka v├Żrobcu. Ak chcete na─Ćalej pokra─Źova┼ą, mali by ste tak urobi┼ą iba na vlastn├║ zodpovednos┼ą.

Pred in┼ítal├íciou pam├Ąte ROM do po─Ź├şta─Źa Razr HD postupujte pod─ża t├Żchto tipov.

Nabite svoj Razr HD najmenej na 70% Po in┼ítal├ícii pam├Ąte ROM bud├║ odstr├ínen├ę v┼íetky va┼íe ├║daje. Vytvorenie ├║plnej z├ílohy po─Ź├şta─Źa Razr HD je preto m├║dre. Ak h─żad├íte aplik├ície tret├şch str├ín z Obchodu Play, m├┤┼żete si pre─Ź├şta┼ą n├í┼í zoznam desiatich najlep┼í├şch z├ílohovac├şch aplik├íci├ş pre Android. Uistite sa, ┼że si stiahnete ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pre v├í┼í variant Razr HD. Postupujte pod─ża v┼íetk├Żch pokynov od v├Żvoj├íra pam├Ąte ROM. Uvid├şte v┼íetky pokyny vo vl├íkne XDA vlastnej pam├Ąte ROM, ktor├║ chcete nain┼ítalova┼ą. Uistite sa, ┼że ni─Ź nevynech├íte, preto┼że ak sa nie─Źo pokaz├ş, m├┤┼że d├┤js┼ą k zni─Źeniu telef├│nu.

1. ┼ápinav├í jednoro┼żca ROM

┼ípinav├ę jednoro┼żce

Popul├írna vlastn├í ROM, ktor├í je k dispoz├şcii pre mnoho Androidov smartphones je Dirty Unicorns ROM. Dirty Unicorns je zalo┼żen├Ż na dobre zn├ímom OmniROM a zameriava sa na prisp├┤sobenie a stabilitu.

ROM obsahuje mnoho skvel├Żch funkci├ş, vr├ítane ponorn├ęho re┼żimu, Appbaru, mo┼żnosti re┼ítartu za hor├║ca, Halo, prisp├┤sobite─żn├Żch skratiek na uzamknutej obrazovke, prisp├┤sobite─żn├Żch r├Żchlych nastaven├ş, re┼żimov Build.prop, akt├şvneho displeja, re┼żimu jazdy a upozornen├ş na uzamknutej obrazovke.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

OmniSwitch Gesture kdeko─żvek Anim├ície ListView

Stiahni teraz

2. ROM OSE

ose rom

─Äal┼íou skvelou vlastnou ROM dostupnou pre Motorola Razr HD je ROM OSE a prich├ídza s r├┤znymi nov├Żmi funkciami vr├ítane temnej t├ęmy prep├şnania pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania, navig├ície Pie, viac okien, vylep┼íen├ş Init.d, Halo a odstra┼łova─Źa syst├ęmov├Żch aplik├íci├ş.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Upozornenia na uzamknutej obrazovke Ovládanie animácie OmniSwitch CRT

Stiahni teraz

3. Paranoidn├Ż Android ROM

paranoidn├Ż android

Paranoid Android je jedn├Żm z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM dostupn├Żch na r├┤znych zariadeniach s Androidom a jeho funkcie sa pou┼ż├şvaj├║ v mnoh├Żch vlastn├Żch ROM. Medzi funkcie paranoidn├ęho syst├ęmu Android patr├ş ponorn├Ż re┼żim a vzn├í┼íanie sa.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Syst├ęmov├Ż panel Pean Dynamic syst├ęmu t├ęm CyanogenMod

Stiahni teraz

4. Droid Nexesque ROM

Nexesque

Droid Nexesque si kladie za cie─ż poskytn├║┼ą ─Źist├Ż z├í┼żitok, preto┼że ROM je deblokovan├í a vyzer├í podobne ako ┼ítandardn├Ż firmv├ęr Nexus. Prin├í┼ía uzamknut├║ obrazovku AOSP, prehliada─Ź AOSP, sp├║┼í┼ąa─Ź Nova a ponuku nastaven├ş AOSP.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Fotoapar├ít Moto X Nov├ę vyzv├í┼łacie t├│ny, zvuky upozornen├ş a t├│ny alarmov Skvel├í v├Żdr┼ż bat├ęrie

Stiahni teraz

5. SlimKat ROM

slimkat

SlimKat ROM je v mnoh├Żch Androidoch ve─żmi popul├írny smartphones a ako nazna─Źuje n├ízov, toto je jeden z naj─żah┼í├şch vlastn├Żch ROM, ktor├ę si m├┤┼żete stiahnu┼ą pre Razr HD.

SlimROM s├║ zn├íme t├Żm, ┼że poskytuj├║ zo┼ít├şhlen├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm a z├írove┼ł pon├║kaj├║ nieko─żko skvel├Żch funkci├ş. Medzi funkcie SlimKat patr├ş syst├ęmov├ę ┼íirok├ę tmav├ę rozhranie a ovl├ídanie pomocou kl├ívesnice.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

SlimCenter Nov├ę funkcie fotoapar├ítu vr├ítane Trueview a Smart capture Vlastn├ę skratky pre v┼íetko

Stiahni teraz

6. ROM projektu AOSB

aosb

ROM ROM projektu AOSB je zalo┼żen├Ż na firmv├ęri CyanogenMod a prin├í┼ía funkcie niektor├Żch z najlep┼í├şch vlastn├Żch ROM dostupn├Żch pre zariadenia Android.

ROM pon├║ka podporu OTA, re┼żim ┼íetri─Źa bat├ęrie, Peek, tematick├Ż engine CyanogenMod, DSP manager, re┼żim On The Go, OmniSwitch, blokovanie Wakelock, anim├íciu ListView, anim├íciu pos├║vania, Omni Audio, ┼ít├ştok vlastn├ęho oper├ítora, bo─Źn├Ż panel aplik├ície, pokro─Źil├Ż panel bat├ęrie a tenk├Ż CRT anim├ícia.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Tenk├ę a tmav├ę UI nahr├ívanie videa na obrazovke Halo

Stiahni teraz

7. ROM PAC-man

pac-man

PAC-man ROM je dobre zn├íma vlastn├í ROM, ktor├í prin├í┼ía funkcie z r├┤znych r├┤znych vlastn├Żch ROM. Preto je to pravdepodobne najlep┼íia vo─żba, ak h─żad├íte ROM typu All-in-One.

PAC-man ROM prin├í┼ía panel bat├ęrie, pokro─Źil├ę mo┼żnosti kl├ívesnice, po─Źasie AOKP, gesto kdeko─żvek, Halo, pl├ívaj├║ce okno, upozornenia na uzamknutej obrazovke, indik├ítor r├Żchlosti siete, zobrazenie cez uzamknut├║ obrazovku, prisp├┤sobenie pre naviga─Źn├Ż panel, OmniSwitch, Slim Pie, Slim Recents a Ram bar.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Prisp├┤sobenia z├ísuvky upozornen├ş T├ęmy CyanogenMod Konzola PAC V├Żkon PAC

Stiahni teraz

8. Validus ROM

validus

─Äal┼íou skvelou vlastnou ROM pre Razr HD je Validus ROM, ktor├í prin├í┼ía efekty vypnutia obrazovky CRT, ┼íetri─Ź bat├ęrie, prisp├┤sobite─żn├║ uzamknut├║ obrazovku, blokovanie Wakelock, Halo, ovl├ídanie GZ Pie, OmniSwitch, re┼żim jazdy a li┼ítu RAM.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Vylep┼íen├í rolovacia vyrovn├ívacia pam├Ą┼ą Nov├ę zvuky a vyzv├í┼łacie t├│ny upozornen├ş Syst├ęmov├Ż odstra┼łova─Ź aplik├íci├ş Sn├şmka obrazovky r├Żchly k├┤┼í

Stiahni teraz

9. Paranoidn├Ż SaberDroid ROM

paranoidn├Ż saberdroid

Posledn├í ROM v tomto zozname je Paranoid SaberDroid a prin├í┼ía nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ak├Żmi s├║ napr├şklad vlastn├ę ikony bat├ęrie, vreckov├Ż re┼żim, re┼żim s├║kromia, roz┼í├şren├ę zobrazenie upozornen├ş, sp├║┼í┼ąa─Ź Trebuchet, inteligentn├Ż rozba─żovac├ş panel so stavov├Żm riadkom a anim├ície ListView.

Pozoruhodn├ę vlastnosti:

Ned├ívny panel RAM Stavov├Ż riadok mera─Źa sie┼ąovej prev├ídzky Vlastn├Ż ┼ít├ştok oper├ítora

Stiahni teraz

Záver

Vlastn├ę pam├Ąte ROM nie s├║ dobr├ę len na to, aby priniesli zmenu na zariadeniach s Androidom, ale prich├ídzaj├║ aj s nieko─żk├Żmi vylep┼íeniami bat├ęrie a v├Żkonu.

Ak chcete zlep┼íi┼ą v├Żkon svojho telef├│nu Motorola Razr HD alebo chcete len nov├Ż dizajn a rozhranie, m├┤┼żete si nain┼ítalova┼ą ROM zo zoznamu vy┼í┼íie, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím.

Pred in┼ítal├íciou ak├Żchko─żvek vlastn├Żch ROM pre Motorola Razr HD sa ria─Ćte pokynmi uveden├Żmi vy┼í┼íie v tomto pr├şspevku. Nev├íhajte n├ím nap├şsa┼ą ak├ęko─żvek ot├ízky do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov a dajte n├ím vedie┼ą o va┼íej ob─ż├║benej vlastnej ROM pre Razr HD.