9 Najlepšie príslušenstvo LG Optimus G na polievanie telefónu

9 Najlepšie príslušenstvo LG Optimus G na polievanie telefónu 1

Práve včera som sa pokúsil odfotiť moju priateľku a mňa v zoo. Slon bohužiaľ nebol ochotný nám fotografiu urobiť a v okolí nebolo ani veľa ľudí, ktorí by nám pomohli. Selfie fotka nie je môj štýl, takže som skutočne nemal čo riešiť svoj problém. Potreboval som jedno z mojich obľúbených doplnkov LG Optimus G. Flexibilný statív iStabilizer sa prichytí o čokoľvek, takže som mohol postaviť stojan na hlavu vedľa niektorých opíc a stále som dosiahol pekný záber.

To ma prinútilo zamyslieť sa nad niektorým z najlepších doplnkov LG Optimus G. Je to solídny telefón, ale som náchylný prekračovať hranice s príslušenstvom. Potrebujem nejaké ďalšie súčiastky, aby ľudia skutočne otáčali hlavou. Doplnil som sa k celkom úžasnému príslušenstvu, ako sú kufre Gameboy, držiaky na bicykle a ďalšie. LG Optimus G má pekný trh s príslušenstvom, vďaka ktorému sa opäť cítime ako deti. Pozrime sa.

1. Farebné puzdro GameBoy: $80,94

puzdro gameboy pre optimus g

Hrajte hry vo svojom obľúbenom minulom čase

Stále si pamätám, ako som sa bratovi pozeral cez rameno, keď hral Pokemon na našej farbe Gameboy. Mali sme iba jednu, takže sme museli vypnúť potom, čo druhá osoba zomrela alebo prehrala bitku. Stále si myslím, že Gameboy Color bol najlepší Gameboy všetkých čias, takže ma tento prípad skutočne vracia do starých dobrých čias.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Vďaka tomu bude váš telefón vyzerať ako Gameboy! V skutočnosti sa veľmi dobre hodí k telefónu Optimus G Puzdro je navrhnuté tak, aby vám poskytlo priamy prístup ku všetkým portom a tlačidlám. Je to štýlové puzdro, ale na ochranu telefónu má odolné materiály.

tlačidlo nákupu amazon

2. Hodiny Bluetooth s modifikátorom: 54,31 dolárov

hodiny bluetooth pre lg optimus g

Bezdrôtový vzostup a lesk

Jedná sa o jedno z praktickejších doplnkov LG Optimus G, pretože vám pomôže prebudiť sa a prehrávať hudbu. Väčšina budíkov na trhu je prekvapivo škaredá, takže voľba Edifier vám dáva niečo, na čo sa môžete zobudiť, keď sa zobudíte.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Prepojenie na váš Optimus, aby ste mohli prehrávať hudbu a navigovať sa v hodinách Beží na technológii Bluetooth, takže nepotrebujete káble Je dodávaný s krásnou LED obrazovkou pre hodiny Reproduktory sú všesmerové a pomerne výkonné Máte prístup k rozhlasovým staniciam FM

tlačidlo nákupu amazon

3. Solárna nabíjačka Anker: 39,99 dolárov

solárna nabíjačka pre optimum g

Slnko ako váš hlavný zdroj energie

Solárny panel Anker som už predstavoval, ale pretože je kompatibilný s LG Optimus G, zaslúži si miesto v tomto zozname. Jedna z mojich najmenej obľúbených spomienok je, keď som mal stáž v druhom ročníku na vysokej škole a každú noc som musel ísť vlakom z mesta domov. Polovicu času som mal vybitý telefón, takže mama nevedela, kedy ma má zdvihnúť. Tento solárny panel by vyriešil všetky moje problémy. Je to jedno z príslušenstva LG Optimus G, ktoré by malo byť vo výzbroji každého.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Pripojte telefón, nech ste kdekoľvek, a získajte napájanie Zloží sa pre maximálnu prenosnosť Polyester a plast sú skvelé do nepriaznivého počasia Funguje s mnohými zariadeniami, takže ho môžete zdieľať s priateľmi a členmi rodiny

tlačidlo nákupu amazon

5. Pancierová škrupina s stojanom, sponou na opasok a stylusom: 11,99 dolárov

stojan a stylus na klip na opasok

Štyria v jednom

Toto puzdro Armor nie je ničím zvláštnym, pokiaľ ide o dizajn, ale nemôžete poraziť hodnotu. Za malú cenu získate štyri príslušenstvo LG Optimus G v jednom odolnom puzdre. Osobne by som sponku na opasok nepoužíval, ale všetko ostatné sa mi zdá perfektné.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Získate odolné puzdro Získate stylus na písanie Získate skvelý stojan na sledovanie filmov Získate sponu na opasok na nosenie telefónu Má silikón a tvrdý exteriér pre odolnosť a pohodlie

tlačidlo nákupu amazon

6. Robustné puzdro JKase: $80,98

jkase robustné puzdro pre lg optimus g

Váš telefón zvládne čokoľvek

OK, nikdy som nepracoval na stavbe ani na žiadnej inej práci, pri ktorej by bol môj telefón v ohrození, ale aj prechádzka ulicou je pre váš telefón náročná. LG Optimus G je pekný telefón, ale jedna kvapka a rozbije sa. Preto je JKase vašou najlepšou voľbou pre puzdro, pokiaľ ide o odolné puzdrá. Skvele padne do ruky a štýl je tiež veľmi cool.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obsahuje vysokokvalitný polykarbonát a TPU gumu pre odolnosť a pohodlie Vnútorný priestor perfektne drží váš Optimus G Puzdro poskytuje prístup ku všetkým tlačidlám a portom na vašom telefóne Dodáva sa s veľmi odolným stojanom na sledovanie filmov a televízie Dobre padne do ruky , aby nespadol na zem

tlačidlo nákupu amazon

7. Incipio Stylus: 14,99 dolárov

incipio stylus pre optimum g

Prečo si potrpíte na tie odtlačky prstov?

Kedykoľvek sa pozriem na svoj telefón, mám pocit, že som najmastnejší človek na svete. Vždy sú tam šmuhy, odtlačky prstov a vrstvy špiny. Z akéhokoľvek dôvodu som donedávna nikdy neskúšal stylus. Môj otec ho používa každý deň vo svojom železiarstve a hovorí, že keď sú jeho prsty špinavé, robí zázraky. Skúsil som to a mal pravdu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má všesmerový hrot, takže všetky zápisy, klikanie a snímanie snímok obrazovky v telefóne funguje skvele. Nemusíte sa starať o šmuhy alebo odtlačky prstov na obrazovke. Stylus je dodávaný s klipom, takže ho môžete zavesiť do vrecka alebo batohu Stylus je veľmi štýlový a odolný, takže by ste sa nemali báť, že sa pokazí

tlačidlo nákupu amazon

8. Reproduktorový systém Supertooth Bluetooth: 90,87 dolárov

bluetooth reproduktor pre optimálne g

Tuny na cestách

Pokiaľ ide o príslušenstvo LG Optimus G, do prenosných reproduktorov sa až tak veľmi neberiem, ale reproduktorový systém Bluetooth Supertooth je celkom pekný. Funguje to perfektne, keď idem na pláž hrať si s kamarátmi volejbal. Nepotrebujeme žiadne káble a hudba znie nahlas a čisto.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Streamujte svoju hudbu do týchto reproduktorov bez káblov Funkcie, ako je pozastavenie, prehrávanie a zastavenie, môžete ovládať z telefónu Reproduktor je dodávaný s nabíjateľnou batériou Dobre sa zmestí do vrecka na prenos a nemusíte sa starať o trvanlivosť Má rýchly gombík vpredu a myslím si, že je to skvelý štýl

tlačidlo nákupu amazon

9. Statív iStabilizer Flex: 20,80 dolára

statív stabilizátora pre optimálne g

Vyrovnajte svoje fotografie

Späť k príbehu zoo v mojom úvode, toto je jedno z mojich obľúbených doplnkov LG Optimus G, pretože je cenovo dostupné, jedinečné a môžete fotografovať kdekoľvek chcete, najmä keď cestujete sami. Jednoducho odomknite svoj Optimus a chyťte sa za statív.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Omotá takmer každý povrch pre jedinečné fotografie Udržiava váš telefón stabilný pre dokonalé fotografie a videá Hodí sa na mnoho ďalších telefónov, takže ho môžete zdieľať s priateľmi a rodinou Statív je malý a kompaktný, takže ho môžete hodiť do tašky a prenášať okolo

tlačidlo nákupu amazon

10. Nite Ize Handband: 15,99 dolárov

nite ize handeband pre optimus g

Bicyklovanie s Optimusom G

Na bicykli jazdím každý deň po ceste Chicago Lake Michigan. Moje jazdy by neboli úplné bez riadítka Nite Ize. Je to jedno z chladnejších doplnkov LG Optimus G, pretože sa môžete povoziť a počúvať melódie, potom si sadnúť so svojimi priateľmi a dať si s nimi pivo.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Používajte svoj GPS a počúvajte hudbu pri jazde na bicykli Na rozdiel od iných popruhov na bicykel trvá nastavenie tohto zlomku sekundy Funguje aj ako otvárač na fľaše Hodí sa takmer na každý typ bicykla Funguje s telefónom Optimus a rôznymi inými telefónmi

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Celkovo si osobne užívam puzdro a statív Gameboy, pokiaľ ide o príslušenstvo LG Optimus G. Uspokojujú moje potreby kvalitných fotografií a každodennej nostalgie. Držiak na bicykel je tiež veľmi dobrý, ale začal som brať toto príslušenstvo ako samozrejmosť, pretože ho tak často používam.

Pozrite sa na všetko toto príslušenstvo LG Optimus G a dajte nám vedieť, ktoré sa vám najviac páčia. Ak si myslíte, že by malo byť pridané ďalšie príslušenstvo, alebo ak máte nejaké otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie.