9 Najlepšie príslušenstvo HTC One na ozdobu vášho telefónu

9 Najlepšie príslušenstvo HTC One na ozdobu vášho telefónu 1

Ó, sláva vyberať príslušenstvo, aby bol váš smartphone úžasný. Prvá vec, na ktorú myslím vždy, keď si kúpim telefón, je, ako z neho môžem urobiť niečo úžasné. Chcem poraziť svojich priateľov za najlepšie pomôcky a trochu mi uľahčiť život.

HTC One je jedným z mojich obľúbených zariadení, nie kvôli telefónu, ale preto, že trh s príslušenstvom je smiešny. HTC robí dobrú prácu pri čerpaní príslušenstva HTC One a väčšina ich možností je kompatibilná s inými zariadeniami HTC.

Pokiaľ ide o príslušenstvo, zvyčajne rád nájdem niekoľko vecí, ktoré mi pomôžu pri cvičení, v aute a na odskočenie a sledovanie obľúbených televíznych relácií, ako je Modern Family. Poďme sa pozrieť na to, ktoré príslušenstvo HTC One sa oplatí, a možno ich nakoniec všetky hodíte do nákupného košíka ako ja.

1. Športový náramok Mediabridge: $90,99

športová kapela pre HTC One

Pokračujte v cvičení bez poškodenia vodou

Kedykoľvek idem do posilňovne, všimnem si veľa ľudí, ktorí majú opasky. Jediným problémom je, že väčšina pásiem je pre telefóny iPhone. Trh s iPhone je plný cvičebného príslušenstva. Napriek tomu, že Android prišiel na hru trochu neskoro, táto športová páska HTC One od spoločnosti Mediabridge je skvelá na cvičenie a počúvanie skladieb. Môžete ho dokonca spárovať s fitness aplikáciami, aby ste zostali zdravší. Môj priateľ to používa aj na cestovanie. Jednoducho odomkne svoj HTC One na cestovanie a potom si túto vec pripúta na paži pri prechádzkach okolo.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Puzdro je vyrobené z odolného silikónu, takže chráni pri páde. Remienok na suchý zips dobre dýcha a padne na rôzne veľkosti ramienok HTC One sa veľmi ľahko zasúva a vysúva z puzdra Keď nepracujete, jednoducho vyberte suchý zips, aby silikón pôsobil ako bežný prípad Náramok môžete oprať

tlačidlo nákupu amazon

2. HTC Media Link: 71,32 dolárov

jeden mediálny odkaz na HTC

Prvý a lepší Chromecast

Toto je jedno z mojich obľúbených doplnkov HTC One, pretože to znamená, že sa nemusím pozerať na malú obrazovku, aby som mohol sledovať Seinfelda alebo amerického otca. Mediálny odkaz HTC je podobný Chromecastu, ibaže je navrhnutý špeciálne pre zariadenia HTC. Máte tiež prístup k niektorým kanálom, ktoré Chromecast nepodporuje, takže ak máte HTC One, choďte na to namiesto Chromecastu. Aby to fungovalo, nemusíte ani rootovať HTC One.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Okamžite streamuje čokoľvek z vášho telefónu do televízora Krabica je malá a prenosná, takže si ju môžete vziať so sebou na cesty Box sa skrýva za televízorom, aby ste ho nemuseli vidieť Dosahuje až 1080p pre video a audio Funguje s takmer všetkými funkciami akýkoľvek telefón HTC

tlačidlo nákupu amazon

3. Stereo klip HTC Bluetooth: 48,96 dolárov

stereo stereo klip pre HTC jeden

Plavte sa so svojimi melódiami

V mojej starej Camry som vždy musel získať jeden z týchto mizerných kazetových adaptérov na prehrávanie hudby z telefónu s Androidom. So stereofónnym klipom HTC bluetooth môžete klip jednoducho spárovať s telefónom a potom zapojiť do vstupného portu AUX. Teraz môžem streamovať svoje podcasty a country hudbu bez otravných káblov a nestabilných kazetových adaptérov.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obsahuje rýchle tlačidlo na spárovanie so zariadením HTC One Funguje so vstupom AUX, takže ho môžete používať v aute alebo s inými zvukovými systémami doma Funguje s mnohými zariadeniami HTC Prehrávanie zvuku z hudby a videa Je prenosný a obsahuje kryt aby ste nepoškodili vstup AUX

tlačidlo nákupu amazon

4. Ovládač MOGA Pro: 64,95 dolárov

regulátor moga pro

Vložte silu do svojich rúk

Na telefóne nehrám toľko hier, ale keď áno, mám problémy s tlačidlami a joystickmi, ktoré sa zobrazujú na obrazovke. Som veľkým fanúšikom hier Madden a joystick na mojej obrazovke začína byť otravný, pretože hráči nie vždy dobre reagujú. Ovládač MOGA Pro je jedným zo skvelého príslušenstva HTC One, pretože existuje veľa hráčov, ktorí používajú Android. Vďaka svojim novým herným funkciám potom môžete snímať snímky obrazovky a pochváliť sa tak svojim priateľom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Ovládač MOGA je nabíjateľný Západkové rameno uchopí váš HTC One pekne, aby sa nevysunulo Môžete hrať buď na svojom zariadení s Androidom alebo na televízore Získate takmer všetky potrebné tlačidlá a joysticky Úchytky sú super pohodlné

tlačidlo nákupu amazon

5. Flipové puzdro Dot View: 27,99 dolárov

bodkové flipové puzdro pre HTC jeden

Váš prípad už nie je potrebné otvárať

Toto príslušenstvo mi vyrazilo dych, pretože moje puzdro na telefón sa stále drží na obrazovke a musím ho vypáčiť, aby som sa s ním mohol začať hrať. Flipové puzdro Dot View vám umožní prístup k častiam telefónu bez toho, aby ste ho museli otvárať. Ako vidíte na obrázku, zobrazuje sa čas a počasie, takže máte prístup k jednoduchým informáciám bez obáv z ich otvorenia. Je to pekné na schôdzkach, kde nechcete byť nepríjemní tým, že vytiahnete telefón. Rýchly pohľad funguje dobre. Ak to nie je váš štýl, pozrite sa na niektoré z našich ďalších odporúčaní k puzdru HTC One.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Svoj HTC One si môžete prezerať a používať aj bez toho, aby ste museli puzdro otvárať. Puzdro je vyrobené z odolného polykarbonátového obalu, takže sa dobre drží. K svojim tlačidlám a portom budete mať stále prístup k telefónu počas niekoľkých sekúnd a nie je to také zlé. vyzliekať

tlačidlo nákupu amazon

6. Bezdrôtové reproduktory Braven: 57,99 dolárov

odvážne bezdrôtové reproduktory pre jeden HTC

Špičkové melódie na cestách

Väčšina príslušenstva HTC One má jedinečnú funkciu, ktorou sa odlišuje od konkurencie, a bezdrôtové reproduktory Braven sa v ničom nelíšia. Reproduktory sú prenosné a poskytujú skvelý zvuk, ale najprekvapivejšou výhodou tohto reproduktora je, že je tak sakramentsky robustný.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Máte na výber zo šiestich rôznych farieb Reproduktor je vyrobený z polymérnych materiálov, takže ho pri páde nezlomíte Zvuk je úžasný Veľkosť a hmotnosť sú veľmi dobre zvládnuteľné, takže si ho môžete vziať kamkoľvek budete chcieť

tlačidlo nákupu amazon

7. Držiak golfového vozíka: 14,95 dolárov

držiak golfového tlačného vozíka pre HTC jeden

Potopte vtáčika so svojim HTC One

Kedykoľvek hrám golf, vložím telefón do jedného z vreciek golfového vaku. Ako väčšina golfistov vie, telefón sa dostane pod loptičky a odpaliská, ktoré sú pokryté špinou a trávou. Je tiež ťažké nájsť telefón, ak počas hry počujete vyzváňací tón. Držiak golfového vozíka sa zaistí na tlačnom vozíku a je to jedno z toho skvelého príslušenstva HTC One, ktoré chráni telefón pred poveternostnými vplyvmi.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Západky do vášho golfového vozíka v priebehu niekoľkých sekúnd Vodotesné puzdro je skvelé na hranie golfu v daždi Puzdro môže slúžiť aj ako samostatné puzdro, ak odopnete remienok Držiak sa nastavuje o 360 stupňov, takže ho môžete v zásade premiestniť kdekoľvek chcete

tlačidlo nákupu amazon

8. Držiak držiaka vetracieho otvoru: 14,95 dolárov

držiak vetracieho otvoru pre HTC jeden

Počas jazdy nikdy neblokujte svoj výhľad

Tento je jednoduchý. Neznášam držiaky do auta, kvôli ktorým si telefón položíte na okno. Blokuje mi to zrak a musím siahnuť ďaleko, aby som niečo zmenil. S tými držiakmi sa skrátka nikdy necítim bezpečne. Držiak vetracieho otvoru je iný, pretože umiestňuje váš HTC One na miesto, ktoré je na dosah ruky.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  GPS nemusíte dávať na okno, kde vám bráni vo výhľade Prieduch v aute je zvyčajne jedným z najľahšie dostupných miest Držiak sa nainštaluje v priebehu niekoľkých sekúnd, aby ste ho mohli premiestňovať z auta do auta Klipy a stabilizačné rameno funguje tak, aby telefón držal na svojom mieste

tlačidlo nákupu amazon

9. Univerzálny otočný stojan Motorola: 22,99 dolárov

htc jeden držiak

Sledujte čokoľvek, kdekoľvek

Nie je pre mňa ľahké nájsť stojany, ktoré sa nepohybujú alebo mi dajú telefón do nepríjemnej polohy. Tento stojan HTC One je taký sakramentsky pevný, že si zaslúži miesto v tomto zozname. Bez filmov a televízie sa nezaobídem, a preto je stojan nevyhnutnosťou.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Funguje s mnohými ďalšími telefónmi, takže ho môžete požičať iným ľuďom. Držiak je veľmi štýlový. Je vyrobený z odolných materiálov, takže s lámaním nebudete mať žiaden problém. Má nastaviteľné ramená, vďaka ktorým sa vám telefón perfektne zmestí. Zariadenie je malé. takže ho môžete presúvať Pozerajte televíziu a filmy z horizontálnej alebo vertikálnej polohy

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Príslušenstvo HTC One nie je práve najrýchlejšie príslušenstvo, ale poskytuje funkcie, ktoré nenájdete na žiadnom inom trhu s telefónmi. Nedokážem si predstaviť hrať golf bez vodotesného puzdra, ktoré by zapadlo do môjho golfového kočíka, a moja posadnutosť mediálnym odkazom HTC je pravdepodobne trochu nezdravá.

HTC celkovo zaobchádza so svojimi zákazníkmi dobre vďaka obrovskému výberu cenovo dostupného príslušenstva HTC One. Keď som si kúpil svoj prvý telefón HTC One, nemal som nič okrem mizernej nabíjačky do auta z čerpacej stanice a ochranného krytu obrazovky s bublinami. Teraz sa trh rozšíril a možnosti príslušenstva HTC One sú šialené.

Dajte nám vedieť v sekcii komentárov nižšie, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa tohto príslušenstva HTC One. Podeľte sa o svoje myšlienky na ďalšie príslušenstvo, ktoré rozbehne váš HTC One.