9 Najlepšie Nexus 7 Príslušenstvo, aby ste sa stali prieskumníkom

9 Najlepšie Nexus 7 Príslušenstvo, aby ste sa stali prieskumníkom 1

Moja priateľka miluje svoj Nexus 7, ale to neznamená, že jej nemôžem dať darček alebo dva, aby bolo toto zariadenie ešte úžasnejšie. Bohužiaľ, keď sa pozriem na zoznamy doplnkov online, zvyčajne sa mi vrátia rovnaké informácie, aké vidím na desiatkach ďalších webových stránok. Chcem niečo, čo mi vyrazí dych. Potrebujem Nexus 7 príslušenstvo, ktoré plní viacero funkcií alebo mi tak dobre chráni puzdro, že ho nedokážem ani zlomiť tak, že ho sklopím k zemi.

Začal som teda hľadať a čo ty vieš. Existuje množstvo jedinečných zariadení Nexus 7 príslušenstvo, ktoré čaká na hranie. Zabudnite na nudné chrániče obrazovky a nabíjačky do auta. Tento zoznam je pre ľudí, ktorí hľadajú Nexus 7 príslušenstvo, z ktorého sa otáčajú hlavy. Pozrime sa, čo tam je.

1. Klávesnica a stojan na Supernight Bluetooth: 19,49 dolárov

bezdrôtová klávesnica a puzdro pre nexus 7

Nielen konzumovať, ale vytvárať

Kryt a klávesnica Supernight Bluetooth sú mojím riešením hlavného dôvodu, prečo nemám rád tablety. Sú skôr na spotrebu a je ťažké vytvárať veci, ako sú dokumenty. S týmto príslušenstvom môžete používať klávesnicu a vytvárať čokoľvek, čo chcete. Tiež sa zdvojnásobí ako prípad.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Puzdro je navrhnuté špeciálne pre Nexus 7
  Obsahuje odolnú klávesnicu, pomocou ktorej môžete vytvárať dokumenty a ďalšie položky. Je to bezdrôtová klávesnica Bluetooth. Dodáva sa so stojanom na sledovanie filmov a písanie. Kryt sa zacvakne a zaistí na zariadení Nexus. 7

tlačidlo nákupu amazon

2. Vintage retro puzdro na knihu: 17,99 dolárov

vintage retro puzdro na knihu pre nexus 7

Vráťte sa do starých čias

Môj denník vyzerá, že je z 17. storočia a takto sa mi páči. Z nejakého dôvodu je väčšina puzdier na tablety navrhnutá tak, aby vyzerala ako niečo z budúcnosti. To je skvelé pre moderný vzhľad, ale čo keď chcem niečo rustikálnejšie? Tento vintage obal je práve riešením, ktoré potrebujem. Môžem ho zasunúť do všetkých svojich kníh a hneď zapadne.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Vytvorí váš Nexus 7 splynie ako stará kniha Obsahuje stojan na sledovanie filmov a sledovanie iných médií Puzdro je navrhnuté špeciálne pre Nexus 7
  Všetky porty a tlačidlá sú dostupné. Koža je odolná a elegantná

tlačidlo nákupu amazon

3. Držiak hudobného mikrofónu a tabletu: 29,95 dolárov

mikrofón a nexus 7 hudobný držiak

Digitálne poznámky

Keď som hral na bicie, nenávidel som myšlienku čítať hudbu. Možno by tento stojan na mikrofón a držiak na tablet zmenil môj názor. Toto je jeden z najneobvyklejších zariadení Nexus 7 príslušenstvo, pretože máte šancu digitalizovať zážitok z prehrávania hudby.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Čítajte hudbu priamo z mikrofónového stojana Má upínací dizajn, ktorý zaisťuje váš Nexus 7 nespadá

tlačidlo nákupu amazon

4. Hands free držiak do auta: 19,99 dolárov

držiak do auta pre nexus 7

Otočte sa a choďte, kam chcete

Použil som niekoľko držiakov do auta, ktoré sa zasúvajú do predného skla, ale tento je iný. Má pohyblivé rameno, ktoré ide k nohám sedadla spolujazdca. Vďaka tomu ho nebudete mať z dohľadu a môžete ho do značnej miery presúvať, kam chcete.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Držiak pevne drží na tablete, aby nespadol. Tlačidlo rýchleho uvoľnenia vám umožní uchopiť a ísť. Udržiava vaše oči na ceste Funguje s puzdrom a kožou. Obsahuje otočný prvok, ktorý sa dá otočiť o 360 stupňov

tlačidlo nákupu amazon

5. Skladacia solárna energia Anker: 39,99 dolárov

skladací solárny panel pre nexus 7

Sila celý deň a noc

Nikdy som sa nevenoval celej záležitosti slnečnej energie, pretože z mojej skúsenosti nabíjačky nefungujú tak dobre. Skladací solárny panel Anker je obrovskou výnimkou. Ak máte ďalšie peniaze, vyskúšajte tento solárny panel, pretože je prenosný a dodáva vášmu Nexusu dostatok energie 7.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Zahŕňa jeden nabíjací port USB Je dodávaný s plastovými solárnymi panelmi a polyesterovými materiálmi, takže odoláva zmenám počasia Má otvory pre oči na západku na batohu Stojan na priame slnečné svetlo nákup zahŕňa peknú záruku

tlačidlo nákupu amazon

6. Vodotesné puzdro na rukáv: 12,95 dolárov

vodotesné puzdro na puzdro pre nexus 7

Udržujte tieto obvody suché a bezpečné

Trochu jazdím na bicykli a v Chicagu zvykne dosť pršať. Mám batoh odolný voči vode, ale to nie vždy stačí na to, aby som udržal elektroniku v suchu. Toto vodeodolné puzdro na rukáve robí zázraky, keď si nie ste istí počasím. Tiež sa nemusíte báť, že vám Nexus spadne 7 pretože penový interiér je sakra hrubý.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Puzdro obsahuje vnútri bublinkový vankúš na ochranu tabletu. Hodí sa pre iné značky 7 palcové tablety v prípade, že sa chcete podeliť Má veľké vrecko vpredu na prenos príslušenstva, káblov a telefónov Štýl je elegantný a vyzerá profesionálne

tlačidlo nákupu amazon

7. Incipio Stylus: 14,99 dolárov

incipio stylus pre nexus 7

Zabudnite na odtlačky prstov

Z akéhokoľvek dôvodu sú všetky moje zariadenia do konca dňa príliš mastné. Po jedle sa dotýkam mastných prstov telefónu a tabletu a po cvičení im nerobím žiadnu službu. Všetko Nexus 7 Príslušenstvo poskytuje kvalitné použitie, ale toto je nevyhnutnosť pre každého, pretože viem, že nie som jediný, kto má rozmazanú obrazovku.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Redukuje šmuhy a odtlačky prstov na zariadení Nexus 7
  Má sponu, ktorá sa zapína na popruhy a tašky. Vyzerá profesionálne a štýlovo. Špička je všesmerová, takže je skvelá na písanie a kreslenie.

tlačidlo nákupu amazon

8. Nyko Playpad: 17,99 dolárov

nyko playpad pre nexus 7

Hranie v 21. storočí

Niekedy chcem hrať svoje staré hry Gameboy na zariadení Nexus 7, ale je ťažké ich ovládať. Niekedy som frustrovaný z hlúpych virtuálnych joystickov, ktoré vám dajú vo väčšine hier pre Android. Tieto joysticky sa ťažko ovládajú a nie vždy dobre fungujú. Preto sa mi Nyko Playpad páči na hranie hier, nech ste kdekoľvek.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dodáva sa s bezplatnou aplikáciou Nyko, takže môžete upraviť rozloženie ovládača a pozrieť sa na staršie hry Funguje s mnohými hrami Dodáva sa s odolným stojanom, na ktorý môžete umiestniť svoj Nexus 7
  K ovládaču dostanete aj pekné puzdro

tlačidlo nákupu amazon

9. Mini stereo reproduktor Blackberry: 34,99 dolárov

mini stereo reproduktor pre nexus 7

Hudba na cestách

Keď idem na pláž Lake Michigan, vidím veľa ľudí, ktorí stále nesú boom boxy. Možno je to retro vec, alebo možno len nevedia o mini stereo reproduktore Blackberry. Toto šikovné zariadenie je prepojené s vašim Nexusom 7 bez akýchkoľvek káblov a má vynikajúci dizajn, takže reproduktor môžete zavesiť za popruh na batohu alebo kabelke. Choďte okolo s hudbou, kedykoľvek budete chcieť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Zapína sa na popruhy batohu, aby ste sa mohli prechádzať a počúvať Beží na technológii Bluetooth, aby ste mohli pripojiť svoj nexus 7 ľahko a tiež na vzdialenosť 10 stôp. Na zariadení môžete počúvať hudbu alebo prijímať hovory

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Videli ste moje názory a je zrejmé, že ma Nexus baví 7 doplnky, ktoré trochu posúvajú hranice. Naposledy som hľadal Nexus 7 príslušenstvo Naozaj som chcel nájsť niečo, čo v Nexuse prinieslo zmeny 7 puzdro bez toho, aby vyzeralo príliš objemne. Nikdy som nič skutočne nenašiel, ale stále som na love.

Je to Nexus 7 vďaka takémuto príslušenstvu sa oplatí mať skvelé tabletové zariadenie. Máte šancu prekročiť limity a hrať sa so svojim Nexusom 7 ako dieťa. Osobne sa mi páči myšlienka prenosnej tašky, ktorá sa zmení na prehrávač automobilových filmov. Jazdím na bicykli všade, takže taška s messengerom má zmysel a už len predstava sledovania filmov na zadnom sedadle mi prinúti vrátiť sa do detstva.

V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa týchto zariadení Nexus mi dajte vedieť v sekcii komentárov 7 príslušenstvo. Povedzte mi, aký je váš obľúbený Nexus 7 príslušenstvo je, a ak nám v tomto zozname chýba nejaké úžasné. Tiež by vás mohla zaujímať inštalácia Androidu L na Nexus 7 keďže to práve vyšlo.