9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu 1

Pokia─ż ide o nosite─żn├ę zvukov├ę zariadenia, spotrebitelia maj├║ na v├Żber medzi sl├║chadlami, sl├║chadlami, nosite─żn├Żmi reproduktormi, prenosn├Żmi reproduktormi a najnov┼í├şmi sl├║chadlami. Existuje v┼íak produkt, ktor├Ż sa n├ím zd├í podivne umiestnen├Ż na trhu, a t├Żm s├║ n├íhlavn├ę sl├║chadl├í.

Sl├║chadlo na krk je v z├ísade bezdr├┤tov├ę sl├║chadlo do ucha s popruhom na krk, pomocou ktor├ęho si ho m├┤┼żete pripevni┼ą na krk. Vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov to d├íva sl├║chadl├ím v├Ą─Ź┼íiu stabilitu a eliminuje pravdepodobnos┼ą, ┼że sa zlomia pri n├íhodnom p├íde.

Ak m├íte z├íujem o tento produkt, tu s├║ 9 z najlep┼í├şch bezdr├┤tov├Żch Bluetooth sl├║chadiel na krk na trhu.

Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth

─îo s├║ to n├íhlavn├ę sl├║chadl├í?

Sl├║chadl├í na krk s├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę s remienkom, ktor├Ż je mo┼żn├ę pripevni┼ą na krk pou┼ż├şvate─ża ako golier.

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth

Bezdr├┤tov├Ż Bluetooth sl├║chadl├í s popruhom na krk s├║ typom zvukov├Żch zariaden├ş, ktor├ę s├║ na trhu ve─żmi zvl├í┼ítne preferovan├ę. Niektor├Żm sa ur─Źite bude zda┼ą jeho dizajn neatrakt├şvny, in├Żm sa bude p├í─Źi┼ą v porovnan├ş s konven─Źn├Żm dizajnom.

Tak┼że bez ─Ćal┼í├şch okolkov, tu s├║ 9 z najlep┼í├şch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel Bluetooth s n├íkr─Źn├şkom, ktor├ę si m├┤┼żete k├║pi┼ą na trhu:

1. Bezdrôtová stereo náhlavná súprava LG TONE Style SL6S Bluetooth® (HBS-SL6S)

Najlepšia páska na krk-bluetooth-slúchadlá-lg-tone-style-hbs-sl6s-bezdrôtová-stereo

LG TONE Style SL6S je jednou z najnov┼í├şch a najob─ż├║benej┼í├şch bezdr├┤tov├Żch n├íhlavn├Żch s├║prav s n├íhlavn├Żm p├ísom s rozhran├şm Bluetooth na trhu. To obsahuje 2 vstavan├ę mikrof├│ny na zrete─żn├ę zachytenie v├í┼ího hlasu, v─Ćaka ktor├ęmu bud├║ v┼íetky hovory po─Źute─żn├ę bez oh─żadu na to, v akom prostred├ş sa nach├ídzate.

Tento remienok na krk zv├Żraz┼łuje predov┼íetk├Żm viacvrstvov├Ż kov pre kvalitn├Ż zvukov├Ż zvuk, kompozitn├║ membr├ínu na zlep┼íenie ─Źistoty vo vysok├Żch a n├şzkych p├ísmach a kovov├í vrstva s vysokou pevnos┼ąou umo┼ż┼łuje tomuto headsetu produkova┼ą bohat├ę a hlbok├ę basy.

Najlepšia páska na krk-bluetooth-slúchadlá-lg-tone-style-hbs-sl6s-bezdrôtová-stereo

LG Tone Style SL6S je skon┼ítruovan├Ż a vyroben├Ż s technol├│giou Meridian k dokonalosti. Navy┼íe je dod├ívan├Ż so vstavan├Żm extern├Żm mono reproduktorom, za┼ąahovac├şmi sl├║chadlami, technol├│giou r├Żchleho nab├şjania a Bluetooth V5.0, Port USB typu C a bat├ęria, ktor├í m├┤┼że vydr┼ża┼ą a┼ż 8 hodiny s nepretr┼żit├Żm prehr├ívan├şm hudby.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş Sony WI-C400

Najlepšia páska na krk-bluetooth-slúchadlá-sony-wI-c400-bezdrôtová-stereo

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş Sony WI-C400 s├║ jedn├Żm z najpred├ívanej┼í├şch sl├║chadiel Bluetooth na krk na trhu. Je vybaven├Ż mo┼żnos┼ąou synchroniz├ície s va┼íim smartf├│nom, ktor├Ż vibruje, ke─Ć v├í┼í telef├│n dostane upozornenie, zamotan├Ż dizajn k├íbla, 9 mm neodymov├í jednotka ovl├ída─Źa, v├Żdr┼ż bat├ęrie a┼ż 20 hod├şn, NFC a Bluetooth V5.0 konektivitu a ┼ít├Żlov├Ż v├Żber farieb v ─Źiernej, ─Źervenej, modrej a bielej.

Najlepšia páska na krk-bluetooth-slúchadlá-sony-wI-c400-bezdrôtová-stereo

Jedinou nev├Żhodou t├Żchto sl├║chadiel je absencia technol├│gie potla─Źenia hluku. Navy┼íe mu ch├Żba re┼żim okolit├ęho zvuku, aplik├ícia na adapt├şvne ovl├ídanie zvuku, mo┼żnosti zvuku vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a mo┼żnos┼ą prisp├┤sobi┼ą zvuk pomocou aplik├ície.

Ale okrem toho je to skvel├í vo─żba, ak pl├ínujete pou┼ż├şva┼ą tieto sl├║chadl├í v tichom prostred├ş alebo doma.

amazon-kupit-tlacitko-3

3. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Bose Quietcontrol 30

best-neckband-bluetooth-headsety-bose-quietcontrol-30-wireless-stereo

Sl├║chadl├í, ktor├ę m├┤┼żeme v na┼íom zozname vrelo odporu─Źi┼ą, s├║ bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Bose QuietControl 30. Je vybaven├Ż ergonomick├Żm dizajnom okolo krku a m├Ąkk├Żmi materi├ílmi, aby bol pohodln├Ż. Navy┼íe je dod├ívan├Ż so vstavanou akt├şvnou redukciou ┼íumu, ktor├í vytv├íra rovnak├Ż a opa─Źn├Ż sign├íl na potla─Źenie ┼íumu s presn├Żm usporiadan├şm mikrof├│nov vo vn├║tri aj mimo sl├║chadiel.

Najlepšia páska na krk-bluetooth-slúchadlá-bose-quietcontrol-30-bezdrôtová-stereofónna

Sl├║chadl├í maj├║ okrem vynikaj├║cich funkci├ş aj NFC a Bluetooth V5.0 technol├│giu, inline dia─żkov├ę ovl├ídanie a aplik├íciu, Bose Connect aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş ovl├ída┼ą v┼íetko, ─Źo headset pon├║ka.

amazon-kupit-tlacitko-3

Bose Connect

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu 2

Aplik├ícia je ─żahko dostupn├í v obchode Google Play.

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu 3

4. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş RHA MA750 so streamovan├şm HiFi aptX [Affordable High-End Neckband Bluetooth Headphones]

najlep┼í├ş n├íhrdeln├şk-bluetooth-sl├║chadl├í-rha-ma750-sl├║chadl├í-bezdr├┤tov├ę-stereo-sl├║chadl├í-aptx-do ucha-izoluj├║ce

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş RHA MA750, ktor├ę podporuj├║ streamovanie HiFi aptX, s├║ navrhnut├ę so sofistikovan├Żm dizajnom z pr├ęmiovej ocele a navrhnut├ę tak, aby prin├í┼íali vyv├í┼żen├║ kvalitu zvuku s pr├ęmiov├Żmi funkciami Bluetooth.

najlep┼í├ş n├íhrdeln├şk-bluetooth-sl├║chadl├í-rha-ma750-sl├║chadl├í-bezdr├┤tov├ę-stereo-sl├║chadl├í-aptx-do ucha-izoluj├║ce

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í RHA MA750 maj├║ jasn├Ż zvukov├Ż podpis vyv├í┼żen├Ż bohat├Żmi v├Ż┼íkami a basmi. Navy┼íe je dod├ívan├Ż s 2 p├íry n├íu┼ín├şkov v ┼ít├Żle pr├şruby, 2 p├íry vyhovuj├║cich penov├Żch n├íu┼ín├şkov, a 5 p├íry silik├│nov├Żch koncoviek do u┼í├ş.

Tieto sl├║chadl├í s├║ jedny z najlep┼í├şch a naj├║┼żasnej┼í├şch, ktor├ę sme doteraz testovali. Napriek tomu, ┼że je to rok star├Ż v├Żrobok, st├íle si dr┼ż├ş svoje miesto, pokia─ż ide o kvalitu zvuku.

Pod kapotou s├║ sl├║chadl├í vybaven├ę 560.1 ovl├ída─Źe, technol├│gia Bluetooth a streamovanie aptX Ôäó s vysokou vernos┼ąou, ─Źip NFC, odolnos┼ą IPX4, dizajn Aerophonic Ôäó izoluj├║ci hluk, nehrdzavej├║ca oce─ż triedy 303 a ─Ćal┼íie.

amazon-kupit-tlacitko-3

5. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş Jabra Evolve 75e UC Bluetooth

najlep┼í├ş p├ís na krk-bluetooth-sl├║chadl├í-jabra-evolve-75e-bezdr├┤tov├ę-stereo

Sl├║chadl├í Jabra Evolve 75e s├║ pravdepodobne jedny z najob─ż├║benej┼í├şch sl├║chadiel, ktor├ę s├║ optimalizovan├ę tak, aby poskytovali najlep┼íiu ─Źistotu a po─Źute─żnos┼ą pri ka┼żdom hovore. Je vybaven├Ż 15 mm dynamick├Żmi meni─Źmi, frekven─Źn├Żm rozsahom 20 Hz – 20 kHz, akt├şvnym potla─Źen├şm hluku, popruhom na krk s vibra─Źn├Żm upozornen├şm, odolnos┼ąou IP 54, podporuje Siri, Google Assistant, Cortana, Bluetooth 4.2, v├Żdr┼ż bat├ęrie a┼ż 13 hod├şn hovoru, a 2 sady silik├│nov├Żch gumen├Żch n├ístavcov do u┼í├ş a kr├şdel do u┼í├ş.

najlep┼í├ş p├ís na krk-bluetooth-sl├║chadl├í-jabra-evolve-75e-bezdr├┤tov├ę-stereo

Ak h─żad├íte kvalitn├ę n├íhlavn├ę sl├║chadl├í ur─Źen├ę pre akt├şvnych alebo zameran├ę na kvalitu konverz├ície, potom je Jabra Evolve 75e silnou vo─żbou, ktor├║ je potrebn├ę zv├í┼żi┼ą.

Jedinou nev├Żhodou tejto n├íhlavnej s├║pravy je, ┼że nepou┼ż├şva Bluetooth V5.0.

amazon-kupit-tlacitko-3

6. Met├│da Skullcandy Bluetooth bezdr├┤tov├ę ┼íportov├ę sl├║chadl├í odoln├ę vo─Źi potu [Best Value Neckband Bluetooth Headphones]

met├│da best-neckband-headphone-earphone-wireless-bluetooth-skullcandy-met├│da

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Bluetooth Skullcandy Method s├║ naj┼ít├Żlovej┼í├şm n├íkr─Źn├şkom v na┼íom zozname. Vyzna─Źuje sa odolnos┼ąou IPX4, flexibiln├Żm dizajnom, zvukovo izola─Źn├Żm dizajnom a u┼ín├Żmi koncovkami Pureclean, ktor├ę zabra┼łuj├║ tvorbe ┼ípiny a bakt├ęri├ş.

met├│da best-neckband-headphone-earphone-wireless-bluetooth-skullcandy-met├│da

Sl├║chadl├í s├║ tie┼ż vybaven├ę ─żahk├Żm obojkom FlexSport Ôäó a n├íu┼ín├şkmi DualLock Ôäó, ktor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby poskytovali pohodln├ę a bezpe─Źn├ę uchytenie. Navy┼íe je navrhnut├Ż tak, aby v├ís pri cvi─Źen├ş ni─Ź nerozpty─żovalo.

met├│da best-neckband-headphone-earphone-wireless-bluetooth-skullcandy-met├│da

Met├│da Skullcandy je navrhnut├í pre v┼żdy na cest├ích s dobr├Żm zmyslom pre ┼ít├Żl.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że neobsahuje najnov┼íie technol├│gie Bluetooth a nem├í pripojenie NFC.

amazon-kupit-tlacitko-3

7. Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş JBL Live 200BT

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş JBL Live 200BT

JBL Live 200BT s├║ sl├║chadl├í s charakteristick├Żm zvukom zna─Źky a prvotriednym hlin├şkov├Żm krytom. Dod├íva sa tie┼ż s 10-hodinovou v├Żdr┼żou bat├ęrie, technol├│giou Bluetooth, magnetick├Żmi p├║─Źikmi, 8 mm dynamickou ve─żkos┼ąou ovl├ída─Źa a viacbodov├Żm pripojen├şm.

Zo v┼íetk├Żch sl├║chadiel v na┼íom zozname si tieto domov odn├í┼ía najcennej┼íie a najdostupnej┼íie sl├║chadl├í na krk.

Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş JBL Live 200BT

Jedinou nev├Żhodou t├Żchto n├íhlavn├Żch s├║prav je nedostatok odolnosti vo─Źi IP, pou┼ż├şvanie najnov┼íej technol├│gie Bluetooth, pripojenie NFC a v├Żrazn├ę basy.

amazon-kupit-tlacitko-3

8. Bezdr├┤tov├ę Bluetooth sl├║chadl├í do u┼í├ş Edifier W360BT [Cheapest Neckband Bluetooth Headphones]

najlep┼íia bezdr├┤tov├í n├íhlavn├í s├║prava s bluetooth zosil┼łova─Źom W360BT

Edifier W360BT je najlacnej┼í├ş v na┼íom zozname. Kvalita zvuku je za svoju cenu celkom slu┼ín├í, ale nie je na ├║rovni vy┼í┼í├şch tried.

Pod kapotou sa nach├ídza 13 mm neodymov├Ż meni─Ź, 20 hod├şn prehr├ívania, ┼ít├Żlov├Ż, ale elegantn├Ż dizajn a podpora a┼ż do 2 pripojen├ę zariadenia.

najlep┼íia bezdr├┤tov├í n├íhlavn├í s├║prava s bluetooth zosil┼łova─Źom W360BT

Tento model m├í dizajn okolo krku, ktor├Ż sl├║┼żi funkcii aj m├│de. N├íkr─Źn├şk pon├║ka funkciu prehr├ívania a mikrof├│n pre inteligentn├ę hlasov├ę v├Żzvy. Navy┼íe je schopn├Ż frekven─Źn├ęho rozsahu od 20 Hz do 20 kHz, nomin├ílna impedancia je 32 ohmov a hladina akustick├ęho tlaku je 106 dB.

amazon-kupit-tlacitko-3

9. Nastavite─żn├ę basov├ę sl├║chadl├í Sennheiser IE 80 S [Best Neckband Bluetooth Headphones]

IE_80S_BT_Isofront_RGB_red_best_neckband_headphone

Sennheiser IE 80S BT je najdrah┼í├ş a v├Żrazne kr├í─ż v┼íetk├Żch bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel na krk na trhu. Je schopn├Ż doda┼ą vynikaj├║cu presnos┼ą a vynikaj├║cu zvukov├║ sc├ęnu v─Ćaka elegantn├ęmu dizajnu n├íhrdeln├şka. Audiofilsk├║ kvalitu zais┼ąuje podpora kodekov s vysok├Żm rozl├ş┼íen├şm vr├ítane LHDC, aptX HD a AAC a ┼ípi─Źkov├Ż AKM DAC.

IE_80S_BT_Isofront_RGB_red_best_neckband_headphone_featured

Vyv├í┼żen├Ż zvuk je mo┼żn├ę nastavi┼ą pomocou aplik├ície Smart Control, ktor├í je k dispoz├şcii na stiahnutie v obchode Google Play, a ─Ćal┼í├şch 5-p├ísmov├Ż ekvaliz├ęr. Dod├ívan├ę h├í─Źiky v uchu a v├Żber u┼ín├Żch adapt├ęrov zo silik├│novej, lamelovej a pam├Ą┼ąovej peny Comply Ôäó, ktor├í zais┼ąuje dokonal├ę prisp├┤sobenie a vynikaj├║ce pohodlie pri nosen├ş.

Ako ┼ípi─Źkov├Ż zvukov├Ż produkt, ktor├Ż si m├┤┼żete vychutna┼ą kdeko─żvek, s├║ sl├║chadl├í IE 80S BT dokonal├Żm bezdr├┤tov├Żm spolo─Źn├şkom pre n├íro─Źn├Żch posluch├í─Źov s dynamick├Żm ┼żivotn├Żm ┼ít├Żlom. Sennheiser starostlivo vyladil IE 80S BT tak, aby poskytoval ton├ílne vyv├í┼żen├Ż zvuk charakteristick├Ż pre jeho ┼ípi─Źkov├ę sl├║chadl├í, ale z├í┼żitok z po─Ź├║vania je st├íle mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą pod─ża vkusu.

amazon-kupit-tlacitko-3

Inteligentn├ę ovl├ídanie Sennheiser

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu 4

Aplik├íciu Sennheiser Smart Control je mo┼żn├ę stiahnu┼ą z obchodu Google Play aj z Apple Obchod s aplikaciami.

9 Najlep┼íie n├íhlavn├ę s├║pravy Bluetooth na k├║pu 3

─îasto kladen├ę ot├ízky

S├║ sl├║chadl├í na krk pohodln├ę?

Pohodlie sl├║chadiel na krk nie je v┼íeobecn├ę. V├Ą─Ź┼íina to m├┤┼że pou┼żi┼ą, zatia─ż ─Źo niektor├Żm to m├┤┼że by┼ą nepr├şjemn├ę. Pod─ża n├í┼ího ├║primn├ęho n├ízoru sa n├íhlavn├ę sl├║chadl├í pohodlne pou┼ż├şvaj├║ v akt├şvnom ─Źase, ale nie s├║ na odpo─Źinku alebo le┼żanie.

Ako nos├şte sl├║chadl├í za krkom?

Ak chcete nosi┼ą sl├║chadl├í s opaskom, jednoducho si pripevnite ─Źas┼ą okolo krku k krku roz┼í├şren├şm medzery a pripevnen├şm k zadnej ─Źasti krku. Ke─Ć budete hotov├ş, vytiahnite sl├║chadl├í a pripevnite si ich k uchu.

Sl├║chadl├í na krk: dizajn, ktor├Ż sa st├íva ob─ż├║ben├Żm

Nieko─żko rokov dozadu zaujal p├║tav├Ż dizajn sl├║chadiel z├íkazn├şkov, ktor├ş si po┼íkriabali hlavu, ke─Ć ich prv├Żkr├ít uvideli. Veci s├║ teraz in├ę, preto┼że v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş za─Ź├şna vyu┼ż├şva┼ą bezdr├┤tov├║ technol├│giu. ┼áportov├ę nie─Źo, ─Źo sa d├í op├şsa┼ą iba ako high-tech obojky so sl├║chadlami do u┼í├ş, ktor├ę vystupuj├║ po oboch stran├ích. Hovorte im, ─Źo sa v├ím mus├ş p├í─Źi┼ą, ÔÇ×sl├║chadl├í na krkÔÇť, ÔÇ×sl├║chadl├í za krkÔÇť alebo to, ─Źomu sa v├Ą─Ź┼íinou hovor├ş, ÔÇ×sl├║chadl├í s golieromÔÇť. Jeho v├Żrazn├Ż modern├Ż ┼ít├Żl sl├║chadiel do u┼í├ş a okolo krku je v┼íak v poslednom ─Źase ve─żmi popul├írny, ale jeho prenosnos┼ą spojen├í s bezpe─Źnos┼ąou, ktor├║ so sl├║chadlami do u┼í├ş nedostanete, s├║ jedn├Żm z jeho siln├Żch k─ż├║─Źov├Żch bodov.

powerbeats proPowerbeats Pro

Nep├í─Źi sa v├ím dizajn n├íhrdeln├şka? ─îo tak si u┼żi┼ą kvalitu a siln├Ż zvuk sl├║chadiel?

Powerbeats Pro

Powerbeats Pro s├║ skuto─Źne bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í do u┼í├ş, ktor├ę nap├íja Apple ─îip H1, ktor├Ż pou┼ż├şva nov┼íiu verziu Bluetooth na lep┼íie a r├Żchlej┼íie pripojenie. Navy┼íe je vybaven├Ż ochranou proti potu, ktor├í vydr┼ż├ş pou┼żitie v telocvi─Źni, na cest├ích, vo vlaku alebo v pr├íci.

amazon-kupit-tlacitko-3

V kone─Źnom d├┤sledku m├┤┼że by┼ą ├║spech sl├║chadiel na krk skr├íten├Ż na 3 z├íkladn├ę kl├ívesy: pohodlie, funkcie a v├Żdr┼ż bat├ęrie, ktor├Żm sa sl├║chadl├í do u┼í├ş nedaj├║ zodpoveda┼ą. K├Żm sl├║chadl├í do u┼í├ş alebo bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í vydr┼żia a┼ż 15 hod├şn nepretr┼żit├ęho streamovania hudby, m├┤┼że to trva┼ą e┼íte nieko─żko rokov.