9 Najlep┼íie kup├│nov├ę aplik├ície pre Android: z├şskajte v├Żstri┼żky

Ka┼żd├Ż r├íd ┼íetr├ş peniaze. ─îi u┼ż nakupujete t├Ż┼żdenne potraviny alebo kupujete drah├Ż telev├şzor, radi by ste u┼íetrili mal├║ ─Źas┼ą pe┼łaz├ş. V minulosti sme mali ─Źasopisy, ktor├ę n├ím poskytovali obmedzen├ę mno┼żstvo kup├│nov, aby sme u┼íetrili peniaze. Jedin├Żm probl├ęmom bolo, ┼że ste sa museli prihl├ísi┼ą na odber t├Żchto konkr├ętnych nov├şn a ─Źasopisov a vystrihn├║┼ą kup├│ny, aby ste ich mohli uplatni┼ą. V─Ćaka modernej technol├│gii m├íme teraz kup├│nov├ę aplik├ície.

S t├Żmito skvel├Żmi aplik├íciami nain┼ítalovan├Żmi vo va┼íom smartf├│ne m├┤┼żete u┼íetri┼ą peniaze takmer na ─Źomko─żvek. Od trochy ├║spory plynu po ve─żk├║ ├║sporu pri rodinn├Żch ve─Źer├ích sa d├í v┼íetko dosiahnu┼ą pomocou kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android.

Pozn├ímka: 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android bolo testovan├Żch na zariaden├ş Samsung Galaxy Smartf├│n S3 be┼żiaci na vlastnej ROM na b├íze Androidu 4.4 Kit Kat. Aplik├ície boli testovan├ę aj na zariaden├ş Asus MeMoPad 7 HD. V┼íetky aplik├ície be┼żali dobre a pon├║kali nieko─żko zauj├şmav├Żch mo┼żnost├ş pre r├┤zne druhy tovaru.

1. Coupons.com – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

save.com

S touto skvelou kup├│novou aplik├íciou pre Android je ukladanie kone─Źne jednoduch├ę. Aplik├ícia m├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie, ktor├ę sa perfektne hod├ş do re┼żimov na ┼í├şrku aj na v├Ż┼íku. Najlep┼íie na tom je, ┼że k├│dy kup├│nov poskytnut├ę touto aplik├íciou m├┤┼żete pou┼żi┼ą aj na online n├íkupy. Jednoducho skop├şrujte a prilepte k├│d a ste zlat├ş. Jedin├Ż d├┤vod, pre─Źo je hodnoten├Ż tak n├şzko, je ten, ┼że mu ch├Żbaj├║ niektor├ę d├┤le┼żit├ę funkcie, ako je priama tla─Ź, ktor├í je v pr├şpade kup├│nov├Żch aplik├íci├ş v z├ísade nevyhnutnos┼ąou.

Vlastnosti:

Dobr├ę jednoduch├ę rozhranie. Na─Ź├şta kup├│ny pomerne r├Żchlo. Pe┼ła┼żenka Samsung je kompatibiln├í.

Pozoruhodná funkcia:

Coupons.com m├┤┼że ma┼ą ur─Źit├ę nev├Żhody, ale je to jedna z najr├Żchlej┼í├şch aplik├íci├ş pre kup├│ny pre Android. R├Żchlos┼ą na─Ź├ştania v in├Żch aplik├íci├ích je dobr├í, ale nie tak├í dobr├í.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Grocery iQ – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Nechcem dosta┼ą mlieko

─îlovek si v┼żdy mus├ş k├║pi┼ą potraviny. A v┼żdy je boles┼ą by┼ą t├Żm, kto ich dostane. V─Ćaka Grocery iQ sa va┼íe probl├ęmy v├Żrazne zn├ş┼żia. Aplik├ícia nie je len jednou z dobre navrhnut├Żch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android, ale je aj ┼íetri─Źom ─Źasu. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vytv├íra┼ą zoznamy potrav├şn, ktor├ę potom m├┤┼żete zdie─ża┼ą s priate─żmi a rodinou. T├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete zoznam synchronizova┼ą so svojim smartf├│nom odkia─żko─żvek. Dostali ste 3 tucet vajec? Bude pekn├ę aktualizova┼ą zoznam, aby si ich nek├║pil ani tvoj spolub├Żvaj├║ci. A potom s├║ v aplik├ícii aj povinn├ę z─żavov├ę kup├│ny.

Vlastnosti:

Vytvorte si zoznamy a okam┼żite ich zdie─żajte s ostatn├Żmi ─Źlenmi dom├ícnosti. Vytvorte vlastn├ę uli─Źky a zme┼łte ich poradie pre ak├Żko─żvek zoznam. Sledujte skvel├║ podporu hist├│rie ka┼żd├Ż mesiac, ─Źo kupujete. Naskenujte ─Źiarov├ę k├│dy jednoduch├Żm namieren├şm fotoapar├ítu na ne.

Pozoruhodná funkcia:

Vyh─żadajte bezplatn├ę kup├│ny, prezrite si odpor├║─Źan├ę a po┼ílite ich e -mailom alebo si ich pridajte na vernostn├║ kartu v obchode.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Plynov├ę kup├│ny – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Cho─Ćte dlho autom

Plyn alebo, ako hovoria Briti, palivo je v dne┼ínej dobe dos┼ą drah├ę. A niet divu, ┼że by sme radi oholili p├ír dol├írov z tu─Źnej ceny zaka┼żd├Żm, ke─Ć potrebujeme natankova┼ą. V─Ćaka Gas Coupons budete ma┼ą takmer v┼żdy najlep┼íie a najlacnej┼íie ceny pre v┼íetky va┼íe potreby ┼í┼ąavy. Aplik├ícia navrhuje najbli┼ż┼íiu a zrejme najlacnej┼íiu ─Źerpaciu stanicu a sta─Ź├ş sa tam dosta┼ą a z├şska┼ą najlep┼íiu cenu vo svojom okol├ş.

Vlastnosti:

├Üspora kup├│nov a ceny plynu. Najlacnej┼í├ş plyn, ktor├Ż je v├ím najbli┼ż┼íie. R├Żchle vyh─żad├ívanie a presn├ę v├Żsledky.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia poskytuje ├║plne aktu├ílne ceny, v─Ćaka ─Źomu je ve─żmi spo─żahliv├í. Nie je ni─Ź viac sklaman├şm, ako ├şs┼ą na ─Źerpaciu stanicu a n├íjs┼ą cenu vy┼í┼íiu, ako je uveden├í aplik├ícia.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. GeoQpons – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Najlep┼íie zo v┼íetk├Żch svetov

GeoQpons je pravdepodobne jedinou aplik├íciou, ktor├í kombinuje v┼íetky typy kup├│nov a vytv├íra z nich dokonal├║ aplik├íciu s kup├│nmi pre Android. Aplik├ícia obsahuje zoznam kup├│nov v obchode, online kup├│ny, v├Żpredaje a vernostn├ę karty. V tejto pozoruhodnej aplik├ícii s├║ od Sears po Walmart uveden├ę v┼íetky hlavn├ę obchody. T├Ż┼żdenn├ę reklamy od spolo─Źnost├ş Wallgreens, Target, Best Buy a mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch poskytuj├║ tejto aplik├ícii zna─Źn├║ v├Żhodu.

Vlastnosti:

─Żahk├Ż pr├şstup k kup├│nom v obchode. Sk├│re sp├Ątnej v├Ązby kup├│nov je pr├şjemn├Ż z├í┼żitok. Nov├ę upozornenia na kup├│ny v├ís udr┼żia na vrchole hry. Uplatnite kup├│n jednoduch├Żm zobrazen├şm obr├ízku v telef├│ne. Skener ─Źiarov├Żch k├│dov je ve─żmi potrebn├Ż n├ístroj.

Pozoruhodná funkcia:

V tejto aplik├ícii si m├┤┼żete vybra┼ą kateg├│riu kup├│nov. V─Ćaka tomu je proces vyh─żad├ívania ove─ża jednoduch┼í├ş a r├Żchlej┼í├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Kalkula─Źka kup├│nov – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Vypo─Ź├ştan├ę ├║spory

T├íto aplik├ícia pre kup├│ny pre Android je ur─Źen├í pre nad┼íencov kup├│nov. Ak chcete ma┼ą preh─żad o tom, ko─żko kup├│nov m├íte a ak├Ż celkov├Ż s├║─Źet sa bude zobrazova┼ą, ke─Ć ich pou┼żijete, t├║to aplik├íciu by ste si mali zaobstara┼ą.

Vlastnosti:

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Ukladanie kup├│nov je bezbolestn├ę. K dispoz├şcii je hlasov├Ż vstup. Vypo─Ź├ştajte a zadajte zoznam kup├│nov, ktor├ę treba zaplati┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í mo┼żnos┼ą z├ílohova┼ą kup├│ny, tak┼że ich m├┤┼żete jednoducho prida┼ą a na─Ź├şta┼ą jedin├Żm kliknut├şm, kedyko─żvek je to potrebn├ę.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Kup├│ny na r├Żchle ob─Źerstvenie – zadarmo – ukon─Źen├ę

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

┼áetrite r├Żchlo

Skuto─Źne milujeme r├Żchle ob─Źerstvenie, jeho r├Żchle ob─Źerstvenie a to, ─Źo nem├í r├íd. Viete, ─Źo e┼íte milujeme? To je ├║spora tony pe┼łaz├ş. Fast Food Coupons je aplik├ícia, ktor├í kombinuje na┼íu l├ísku k slaninov├Żm hamburgerom a ├║sporu pe┼łaz├ş, ─Źo je vlastne najlep┼íia vec, ak├í sa kedy od objavenia elektriny stala. Aplik├ícia uv├ídza v┼íetky existuj├║ce r├Żchle zna─Źky a potom v├ím pon├║ka nieko─żko ├║┼żasn├Żch kup├│nov, ktor├ę je mo┼żn├ę uplatni┼ą v ktorejko─żvek pobo─Źke.

Funkcia:

Kateg├│rie v├Żrazne ┼íetria ─Źas. Zdie─żanie kup├│nov je v┼żdy dobr├ę. Kup├│ny sa zobrazuj├║ bu─Ć v k├│doch, alebo v digit├ílnych form├ítoch.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia jasne uv├ídza hlavn├ę k─║by r├Żchleho ob─Źerstvenia a po─Źet kup├│nov, ktor├ę s├║ pre ne k dispoz├şcii. Ak si chcete da┼ą hamburger v spolo─Źnosti Carl’s Jr., sta─Ź├ş skontrolova┼ą iba t├║to konkr├ętnu kartu.

7. CVS/lek├íre┼ł – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Pr├íve to, ─Źo doktor nariadil

V dne┼ínej dobe ─Źasto potrebujeme lieky. ─îi u┼ż ide o krvn├Ż tlak v├í┼ího otca alebo cukrovku va┼íich str├Żkov, budete musie┼ą nav┼ít├şvi┼ą lek├íre┼ł najmenej mesiac. Aj ke─Ć to nie je zo zdravotn├Żch d├┤vodov, ─Źas┼ą kozmetiky sa be┼żne nach├ídza v miestnej lek├írni. CVS je jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch re┼ąazcov vo farmaceutickom priemysle a jeho aplik├ícia u─żah─Źuje n├íkup liekov za z─żavnen├║ cenu. Najlep┼íie na tom je, ┼że robia aj dod├ívky do domu.

Vlastnosti:

─îist├ę a dobre strihan├ę rozhranie. Na v├Żber viacero kateg├│ri├ş. Pr├şstup k hist├│rii receptov. Pred n├ív┼ítevou obchodov skontrolujte hodiny.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia ve─żmi ─żahko dop─║┼ła, pren├í┼ía a spravuje predpisy. Je to tak├ę bezprobl├ęmov├ę, ako prich├ídzaj├║.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Stravovacie ponuky – zadarmo – ukon─Źen├ę

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Jedzte elegantne

Raz za ─Źas si mus├şte da┼ą ┼ípeci├ílnu ve─Źeru, ale tie┼ż nechcete prelomi┼ą banku. Tu prich├ídzaj├║ na rad Jed├ílensk├ę ponuky, spustite aplik├íciu, ke─Ć je rande zanepr├ízdnen├ę inde, a vyberte si re┼ítaur├íciu, ktor├í m├í dobr├║ z─żavu. Teraz sta─Ź├ş ├şs┼ą do re┼ítaur├ície a uk├íza┼ą kup├│n, by┼ą nen├ípadn├Ż a bude v├ím dobre. Dining Deals je jednou z najviac kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android; pokr├Żva dokonca aj re┼ítaur├ície s r├Żchlym ob─Źerstven├şm. Rozhranie je r├Żchle a aplik├ícia ve─żmi r├Żchlo reaguje.

Vlastnosti:

Najlep┼íie ru─Źne vybran├ę ponuky od person├ílu. Najlep┼íie recenzie s├║ tie┼ż k dispoz├şcii na prezeranie. Jednoduch├í organiz├ícia v├ím umo┼ż┼łuje sledova┼ą.

Pozoruhodná funkcia:

Samotn├Ż po─Źet re┼ítaur├íci├ş zahrnut├Żch v aplik├ícii je ohromuj├║ci. Nikdy sme nevedeli, ┼że existuje miesto s n├ízvom Church’s Chicken.

Aktualiz├ícia z editora (8. novembra 2014): Dining Deals je odstr├ínen├Ż zo slu┼żby Google Play. Odpor├║─Źame v├ím, aby ste namiesto toho vysk├║┼íali LiveDeal – ponuky re┼ítaur├íci├ş z Google Play.

9. Shopular – zadarmo

 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android

Nakupovanie ob─ż├║ben├ę

Shopular je najlep┼íia aplik├ícia pre kup├│ny pre Android. Aplik├ícia m├í v┼íetko; od poskytovania najlep┼í├şch pon├║k zna─Źkovej obuvi po detsk├ę hra─Źky a pokrytia supermarketov a┼ż po miestne n├íkupn├ę centr├í. Rozhranie je jednoduch├ę, inteligentn├ę a intuit├şvne, v─Ćaka ─Źomu je prezeranie obchodov hra─Źkou. Aplik├ícia m├í skvel├Ż sp├┤sob, ako n├íjs┼ą to, ─Źo v├ís zauj├şma, a potom v├ís informova┼ą, ke─Ć je v predaji nie─Źo zauj├şmav├ę. Aplik├ícia pokr├Żva takmer ka┼żd├║ ve─żk├║ zna─Źku, re┼ąazec alebo obchod. Aplik├ícia je tie┼ż ve─żmi ─żahk├í na bat├ęriu, tak┼że si m├┤┼żete prech├ídza┼ą obsah svojho srdca.

Funkcia:

Kup├│ny s├║ v┼żdy skontrolovan├ę, aby v┼żdy fungovali. Viac kateg├│ri├ş a mnoho zna─Źiek. Nede─żn├ę obe┼żn├şky a t├Ż┼żdenn├ę reklamy na ve─żk├ę obchody.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:

Aplik├ícia pokr├Żva viac ako 1 000 n├íkupn├Żch centier vr├ítane obchodov v n├íkupn├Żch centr├ích Westfield, Premium Outlets a ─Ćal┼í├şch. Existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że sa v aplik├ícii predstav├ş va┼íe miestne n├íkupn├ę centrum.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Spo─Źiatku sme boli skeptick├ş vo─Źi celej veci ÔÇ×┼íetrenia kup├│novÔÇť, ale po pou┼żit├ş niektor├Żch aplik├íci├ş a skuto─Źne uplatnen├ş niektor├Żch kup├│nov sme sa stali veriacimi. Aplik├ície obsahuj├║ skuto─Źn├ę kup├│ny, ktor├ę je v skuto─Źnosti celkom jednoduch├ę uplatni┼ą v obchodoch, ─Źi u┼ż online alebo v obchode. Aj ke─Ć sme sa spo─Źiatku c├ştili trochu tr├ípne, ale vidie┼ą skuto─Źn├ę u┼íetren├ę peniaze n├ís presved─Źilo. Ak ste vo svete kup├│nov nov├ş, rozhodne odpor├║─Źame 10 najlep┼í├şch kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android. Sk├║ste jeden z nich; sme si ist├ş, ┼że v├ís ┼íetrenie u┼íetr├ş. Na s├║─Źet v┼íetk├Żch svojich ├║spor m├┤┼żete dokonca pou┼żi┼ą aplik├íciu kalkula─Źky. Povedzte n├ím o ├║┼żasn├Żch ponuk├ích, ktor├ę ste zachytili pomocou t├Żchto kup├│nov├Żch aplik├íci├ş pre Android, v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch.