9 Najlepšie indické filmové hry k dispozícii v obchode Google Play

– Reklama –

Väčšina Indov je zbláznená do dvoch vecí: Bollywood a kriket. Vidíme, že väčšina mladých sa snaží nájsť svoje modly medzi svojimi obľúbenými filmovými hviezdami alebo kriketami, aj keď tento koncept nepodporujem, ani proti nemu nesúhlasím. Technológia je tiež veľmi šikovná, viac, ako si len dokážete predstaviť, pretože už obsahuje väčšinu hier Bollywood určených na hranie v obchode Google Play.

Nižšie sú uvedené najlepšie hry založené na filmoch Bollywood pre Android:


Takže v tomto článku som zahrnul niektoré z najlepších takýchto hier. Preto bez akýchkoľvek ďalších prieťahov začnime rýchlo našu diskusiu.

Filmová hra Bajrangi Bhaijann


To je 59 MB Veľkostnú hru nám ponúka spoločnosť Playizzon. Ak máte radi milióny filmov, ktoré sa vám páčili pri sledovaní tohto úžasného filmu, určite si túto hru užijete. Jednou z najúžasnejších čŕt tejto hry je to, že si zahráte úlohu svojej obľúbenej superhviezdy Salman Khan a zachránite malé dievča, ktoré je stratené v Indii a zúfalo sa chce vrátiť do svojho domovského štátu Pakistan.

Filmová hra Bajrangi Bhaijann

Stiahnuť ▼

Nie je to také jednoduché, ako by ste si mohli myslieť, pretože ak chcete dosiahnuť svoj osud, musíte prejsť niekoľkými výzvami a prekážkami. Dobrou správou je, že úroveň ťažkostí sa s každým ďalším okamihom zvyšuje. Nákup v aplikácii je iba 10 rupií a verí mi, že to môžete zbaviť, keď sa stanete súčasťou tohto príbehu dotýkajúceho sa srdca.

Sultan: The Game


To 42 MB veľkosť hry je vyrobená 99Games, a opäť jednou z najúžasnejších funkcií tejto hry je, že budete hrať úlohu jedného z najväčších megastars, aké kedy India vyrobila, Salman Khan. Zažijete intenzívnu wrestlingovú akciu, keď zničíte svojich protivníkov tým, že ich kopnete a vyrazíte z ničoho nič. Vaše wrestlingové schopnosti sa budú ďalej zlepšovať, pretože budete súťažiť proti zápasníkom svetovej úrovne.

Sultan Hra pre AndroidSultan Hra pre Android

Táto hra je ľahko pochopiteľná, ale naozaj náročná na zvládnutie a áno, úroveň obtiažnosti a výziev sa zvýši iba s každým ďalším zápasom. Všetky vaše štatistiky a víťazstvá viedli rekord a po analýze všetkého, čo sa vaša hodnosť objaví v rebríčku, je len na vás, ako zvíťazíte.

Stiahnuť ▼

Saaho – hra


Laboratóriá Pixalot urobili toto 116 MB náročná akčná hra inšpirovaná super hitom filmu Saaho. Ak ste si užili sledovanie tohto filmu, rovnako ako mnoho iných, opäť si určite užijete jeho verziu hry. Hneď ako vstúpite do tejto hry, ste hrdina, na ktorý sa všetci v meste Waaji pozerajú. Gangstri v meste urobili životy ľudí žijúcich v ich úplnom pekle a potrebujú niekoho ako ty, kto ich môže chrániť pred smečkou tých neľudských ľudí. Za vašu pomoc ste dostali jetpack a najlepšie zbrane triedy na ochranu mesta a občanov.

Saaho - hra

Ďalším zaujímavým je, že budete hrať úlohu Prabhov, ktorí sa už stali srdcom mnohých ľudí, a to všetko vďaka Bahubaliho sérii a jeho hereckým schopnostiam, a ako všetci vieme, že Prabhas je veľmi fascinujúci a zároveň veľmi ťažký , aby ste mohli hrať svoju obľúbenú hviezdu, musíte sa sústrediť a pracovať veľmi tvrdo, pretože úroveň obtiažnosti sa bude zvyšovať iba pri každej prejdenej úrovni.

Stiahnuť ▼

Obrana pevnosti Saragarhi


Toto je 27 MB veľkosť hry ponúka River Canvas. Táto hra je veľmi špeciálna, pretože máte šancu stať sa súčasťou historickej bitky, ktorú bojoval Haveldar Ishar Singh (ktorý vo filme hrá Akshay Kumar) a tridsaťšesť ďalších vojakov pluku Sikh a táto bitka sa považuje za najodvážnejšia vojna, ktorá sa kedy bojovala, ako aj jedna z najväčších vojen všetkých čias, takže je skutočne veľmi zvláštne, že dostanete šancu vstúpiť do histórie a bojovať o pýchu a slávu svojho národa a byť súčasťou žiarenia Indická história.

Obrana pevnosti Saragarhi

Stiahnuť ▼

Vašou hlavnou úlohou by bolo riadiť vojsko a brániť pevnosť pred nepriateľskými útokmi, a potom ísť prispôsobovať svoje zbrane, stratégiu a dostať sa povýšenými do rôznych vojenských hodností podľa prechádzajúcich úrovní, hoci to vôbec nie je ako skutočná bitka, ale ste si istí, že počas hry budete mať husia koža, pretože ňou určite získate odraz histórie.

Dhoom 3: Hra


To 52 MB veľkosť hry je od 99Games a to všetko je nastavené, aby vás nadchlo. Niet pochýb o tom, že väčšina z nás tento film milovala, a preto sa chystáme urobiť to isté ako táto hra. Dobrá vec je, že ide o plnohodnotnú cyklistickú závodnú hru, v ktorej hráte protivládneho hrdinu, áno, počuli ste ma správne, že budete hrať rolu nikoho iného ako indického pána Perfekcionistu Aamira Khana. Vkročíte do topánok Aamir Khan a jazdíte mestom Chicago, aby ste pomstili smrť svojho otca.

Dhoom 3 Hra

Budete sa musieť vyhnúť ťažkej mestskej premávke a tiež polícii, ktorá vás bude sledovať po ceste, ako aj letecky. Úroveň obtiažnosti sa bude časom zvyšovať a budete musieť byť vysoko kvalifikovaní na to, aby ste mohli riadiť svoj bicykel v hustej premávke pri rýchlosti trojmiestnej značky. K dispozícii je široká škála vynikajúcich bicyklov a všetky ich môžete odomknúť dokončením všetkých úrovní a získavaním bodov a vyrovnaním.

Stiahnuť ▼

Mamangam


Týchto 85 MB veľkosť hry je navrhnutý Csharks hry a riešenia pre vás. Táto hra je inšpirovaná filmom Mamangam, ktorý je filmom založeným na historickom festivale Mamangam v 18. storočí. Je to akčná hra, v ktorej musíte dokončiť všetky úrovne plné intenzívnej akcie a hrateľnosti.

9 Najlepšie indické filmové hry k dispozícii v obchode Google Play 1

A ešte pred začiatkom hry získate krátku spoluprácu o celom príbehu, na ktorom je táto hra založená, aby ste o tom mohli získať jasnú predstavu, čo je skutočne chvályhodné. Grafika je navyše ohromujúca a bude vás tlačiť, aby ste ju hrali čoraz viac.

Stiahnuť ▼

Hra Baahubali: Oficiálna


Moonfrog prichádza s týmto 103 MB veľkosť hry pre vás. Baahubali je bezpochyby jedným z najzaujímavejších filmov všetkých čias a je to aj táto hra. Budete musieť vybudovať veľkú pevnosť, aby ste pomohli Mahishmatimu stať sa super ríšou. Musíte tiež postaviť lukostreľbu a kopiju veže na obranu svojej armády. Budete tiež zodpovední za oklamanie nepriateľov rôznymi typmi pascí.

Oficiálna hra BaahubaliBaahubali Android Hra

Budete vybavení najlepšími zbraňami a teraz je len na vás, aby ste urobili rozumnú stratégiu a múdro ich použili na zničenie nepriateľov. Jednou z skvelých vecí na tejto hre je, že sa dostanete do topánok svojho obľúbeného hrdinu Prabhasa a potom zničíte nepriateľov a zlé sily rovnakým spôsobom, ako to urobil vo filme. Má úžasnú grafiku a dobrú kvalitu zvuku. Vďaka tejto akcii je táto hra jednou z najlepších hier pre všetkých milovníkov akčných hier.

Stiahnuť ▼

Flying Jatt: The Game


Hungama Games sú tvorcami tohto 28 MB veľkosť hry. Jednou z najúžasnejších čŕt tejto hry je to, že máte šancu hrať rolu veľmi talentovanej mladej superhviezdy Indie Tiger Shroff. Je založený na filme a ak ste si film užili a užili si ho, táto hra sa vám bude páčiť. Je to nekonečná bežecká hra, kde budete behať po meste a uhýbať prekážkam a odstraňovať všetkých nepriateľov na svojej ceste.

Lietajúci Jatt The GameLietajúci Jatt The Game

Budete mať tiež šancu vyraziť svojich nepriateľov, takže buďte pripravení a zasiahnite ich čo najťažšie. Môžete tiež vyzvať svojich priateľov alebo iného náhodného hráča na dvojnásobok a potom ich vykopnúť navždy (iba v hre).

Stiahnuť ▼

Baba Banda Singh Bahadur


Štúdio 1699 to urobilo 78 MB veľkosť hry. Je založený na filme Chaar Sahibzaade 2: Rise of Banda Singh Bahadur. V tejto hre máte šancu hrať úlohu jedného z najväčších vodcov vôbec v histórii sveta, ktorý bojoval a vyhral najväčšie bitky svojej doby a bol tiež mučený a mučený naj brutálnejším a najextrémnejším spôsobom v tento svet, ktorý je ďaleko od našej fantázie. Je skutočne veľmi zvláštne hrať túto hru pre nás všetkých. Budete musieť bojovať a zničiť nepriateľov na 11 cieľoch v ňom. Táto hra je tiež úplnou akčnou hrou, kde budete bojovať a eliminovať všetky nepriateľské sily.

Baba Banda Singh BahadurBaba Banda Singh Bahadur

Budete cestovať cez Nanded, Rajasthan, Hissar, Samana, Sadhoru, Sirhind atď., Aby ste potrestali všetkých páchateľov. Časom sa bude tiež zvyšovať úroveň obtiažnosti a budete musieť hrať s plným zameraním, aby ste v hre mohli pokračovať ďalej. Jednou z najúžasnejších funkcií tejto hry je to, že pred začiatkom tejto hry získate úplné rozprávanie o tejto hre.

Stiahnuť ▼

Toto sú teda 9 Najlepšie hry inšpirované indickými filmami, ktoré sú momentálne k dispozícii v obchode Google Play, si môžete stiahnuť najlepšiu hru za vás. Dúfam, že po prečítaní tohto článku nájdete perfektnú hru pre vás. To bolo všetko pre tento článok.