Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS

Niekedy nem├íme ─Źo robi┼ą a nechceme str├íca┼ą ─Źas zbyto─Źne. Ak chcete zlep┼íi┼ą svoj mozog a rozv├şja┼ą logiku, pozornos┼ą a analyzova┼ą myslenie, sk├║ste klasick├║ cestu intelektu├ílnej hry. T├íto klasick├í nedigit├ílna hra bola vyn├íjden├í v roku 2006.

St├íle zv├ş┼ąaz├ş v srdciach fan├║┼íikov intelektu├ílnych hier. Pravidl├í hry s├║ ve─żmi jednoduch├ę. Pripravili sme zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre blokovanie ciest. Stiahnite si ich do svojho smartf├│nu a u┼żite si hodiny hrania.

Road Block – Logick├í a ment├ílna hra

Toto je z├íbavn├í logick├í aplik├ícia, ktor├í v├ím pom├┤┼że vylep┼íi┼ą logiku a inteligenciu. Ak m├íte radi mozgov├ę cvi─Źenia zameran├ę na s├║stredenie, anal├Żzu a rie┼íenie probl├ęmov, mali by ste si t├║to aplik├íciu stiahnu┼ą. N├íjdete tu viac ako 60 v├Żziev od jednoduch├Żch po tie naj┼ąa┼ż┼íie.

Ak neviete vyrie┼íi┼ą jednoduch├ę probl├ęmy, pre─Ź├ştajte si pr├şru─Źku. Va┼íou ├║lohou je zablokova┼ą cestu pre banditov. V ka┼żdom kole dostanete nieko─żko policajn├Żch ├íut. Pou┼żite svoju inteligenciu na blokovanie cesty banditov pomocou men┼íieho po─Źtu ┼ąahov.

Road Block - Logická a mentálna hra Road Block - Logická a mentálna hra Road Block - Logická a mentálna hra

Aplik├ícia m├í kreslen├Ż dizajn. Navig├ícia v aplik├ícii je intuit├şvna. Vo va┼íom smartf├│ne nezaber├í ve─ża miesta. Aplik├ícia v├í┼żi iba 30,6MB Stiahnite si ho a budete si m├┤c┼ą rozv├şja┼ą svoje kognit├şvne a intelektu├ílne schopnosti. V├Żvoj├íri pravidelne aktualizuj├║ aplik├íciu a prid├ívaj├║ nov├ę ├║rovne.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

M├┤┼że sa v├ím tie┼ż p├í─Źi┼ą: 21 bezplatn├Żch aplik├íci├ş pre logick├ę hry pre Android a iOS

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím SmartGames

T├íto aplik├ícia m├í viac ako 130 blokov├Żch v├Żziev na ceste, ktor├ę pom├┤┼żu v├í┼ímu mozgu sta┼ą sa akt├şvnej┼í├şmi. Va┼íou ├║lohou je zabr├íni┼ą zl├Żm chlapcom v ├║teku. Budete ma┼ą 6 policajn├ę aut├í, ktor├ę by mali blokova┼ą cestu k zlo─Źincovi.

Ak na kartu vlo┼ż├şte v┼íetky policajn├ę aut├í a neblokujete zlo─Źincov ├║tek, ute─Źie. M├┤┼żete si vybra┼ą ├║rove┼ł obtia┼żnosti. Tam s├║ len 4, T├íto hra zlep┼íuje va┼íe intelektu├ílne schopnosti a logiku.

Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím SmartGames Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím SmartGames

Hra m├í pekn├Ż dizajn. Prejdite ├║rov┼łami a z├şskajte body. M├┤┼żete sa sta┼ą majstrom cestnej aplik├ície. Sledujte svoje hodnotenie v rebr├ş─Źku v├Żsledkov. Ak chcete z├şska┼ą viac bodov, mus├şte dokon─Źi┼ą ├║rovne s mal├Żm ─Źasom. Aplik├ícia bola stiahnut├í viac ako 50 tis├şc kr├ít.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1 9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 3

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Road Block Man

V tejto aplik├ícii mus├şte spravova┼ą skupinu mu┼żov. Mus├şte ├şs┼ą cel├║ cestu, aby ste nespadli do pasc├ş. Toto je ├║plne in├Ż poh─żad na klasick├║ hru s cestn├Żmi blokmi. Be┼żte a preskakujte prek├í┼żky.

Ak chcete sko─Źi┼ą, mus├şte klepn├║┼ą na obrazovku. Ak presko─Ź├şte v┼íetky prek├í┼żky, z├şskate viac bodov. To v├ím umo┼żn├ş vyliez┼ą na rebr├ş─Źek. Na svojej ceste mus├şte pre┼żi┼ą ─Źo najdlh┼íie.

Road Block Man Road Block Man Road Block Man

Aplik├ícia m├í obrovsk├Ż v├Żber post├ív. Vyberte si postavu, ktor├í sa v├ím p├í─Źi najviac. Stiahnite si t├║to aplik├íciu so z├íbavnou a n├ívykovou hrate─żnos┼ąou. Aplik├ícia m├í realistick├ę zvuky. Vo va┼íom smartf├│ne nezaber├í ve─ża miesta. V├í┼żi iba 17 MB.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Road Blocks: Super Crazy Color Driving!

T├íto jednoduch├í a farebn├í aplik├ícia zlep┼í├ş va┼íe intelektu├ílne schopnosti a povzbud├ş v├ís. Ak chcete ovl├ída┼ą farebn├ę auto, mus├şte prejs┼ą prstami. Va┼íou ├║lohou je prejs┼ą zelen├Żmi blokmi v norm├ílnom re┼żime. Neurobi┼ą chybu. Ak prejdete cez blok inej farby, strat├şte.

─î├şm viac ─Źerven├Żch blokov sa vyhnete, t├Żm vy┼í┼íia je r├Żchlos┼ą v├í┼ího farebn├ęho automobilu. Vysk├║┼íajte viacfarebn├Ż re┼żim. Va┼íou ├║lohou je prejs┼ą blokmi farieb zobrazen├Żmi na obrazovke. Tento re┼żim v├ím pom├┤┼że zlep┼íi┼ą va┼íu pozornos┼ą a logiku.

Road Blocks: Super Crazy Color Driving! Road Blocks: Super Crazy Color Driving! Road Blocks: Super Crazy Color Driving!

Aplik├ícia m├í minimalistick├Ż dizajn. Toto rozhranie sa v├ím bude p├í─Źi┼ą pre ─żah┼íie pochopenie. T├íto aplik├ícia m├í nekone─Źn├ę hranie. M├┤┼żete hra┼ą, kedyko─żvek budete chcie┼ą, preto┼że aplik├ícia nevy┼żaduje pripojenie k internetu.

Z├şskajte ─Źo najviac bodov, aby ste sa stali prv├Żmi v rebr├ş─Źku v├Żsledkov. Aplik├ícia zaberie na va┼íom smartf├│ne iba 20 MB pam├Ąte.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Blocky Roads

M├íte radi aut├í? T├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş riadi┼ą auto. M├í svet blokov. Mus├şte n├íjs┼ą v┼íetky straten├ę veci z farmy. Stra┼ín├ę torn├ído zni─Źilo va┼íu farmu. Pom├┤┼żte postave zhroma┼żdi┼ą v┼íetky ─Źasti v├í┼ího domu.

Aplik├ícia m├í 3D grafiku. M├┤┼żete si vybra┼ą auto. Existuj├║ 9 aut├í celkom. Vyberte si ten, ktor├Ż sa v├ím najviac p├í─Źi. M├┤┼żete si tie┼ż vybra┼ą skladbu na vyh─żadanie po─żnohospod├írskych ─Źast├ş. ─îak├í na v├ís viac ako 12 skladieb.

Blocky Roads Blocky Roads

Ak m├íte radi dizajn, m├┤┼żete sk├║si┼ą auto postavi┼ą. Pomocou blokov postavte auto svojich snov. Ak skon─Ź├şte 3 skladby, otvor├şte editor automobilov. Spl┼łte ├║lohy a z├şskajte ├║spechy. Aplik├ícia m├í v├Żsledkov├║ tabu─żku. M├┤┼żete by┼ą medzi v┼íetk├Żmi hr├í─Źmi prv├Ż. T├íto aplik├ícia je ve─żmi popul├írna. Bola stiahnut├í viac ako 10 mili├│nov kr├ít.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Blocky Highway: Traffic Racing

P├í─Źi sa v├ím design blokov? T├íto aplik├ícia je vytvoren├í ┼ípeci├ílne pre v├ís. Stiahnite si ju a dostanete zablokovan├║ dia─żnicu. Budete jazdi┼ą po zauj├şmav├Żch vysokor├Żchlostn├Żch tratiach. Zar├íbajte peniaze a kupujte nov├ę aut├í. ─î├şm viac jazd├şte, t├Żm viac pe┼łaz├ş z├şskate. Aplik├ícia tie┼ż po─Ź├şta po─Źet bodov. Cho─Ćte ─Źo najdlh┼íie a z├şskajte ve─ża bodov.

Blocky Highway: Traffic Racing Blocky Highway: Traffic Racing

Ovl├ídanie vozidla je ve─żmi jednoduch├ę. Na obrazovke sa zobrazia ovl├ídacie ┼í├şpky. Na zmenu pohybu mus├şte pou┼żi┼ą prsty. Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş jazdi┼ą nielen na cest├ích, ale aj na ─Źlne po rieke.

T├íto aplik├ícia je vynikaj├║ci zabijak ─Źasu. M├í nekone─Źn├ę hranie. Vyberte mot├şv karty a za┼żite nov├ę pocity. Aplik├ícia bola nain┼ítalovan├í viac ako 5 mili├│nkr├ít.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím – nekone─Źn├í ark├ídov├í hra

Chceli by ste sa jedn├ęho d┼ła sta┼ą riadiacim dopravy? Stiahnite si t├║to aplik├íciu a m├┤┼żete sa sta┼ą jednou. Na ceste do┼ílo k nehode. Va┼íou ├║lohou je spr├ívne nasmerova┼ą auto. T├íto aplik├ícia blokovania ciest v├ím pom├┤┼że rozv├şja┼ą va┼íu logiku a intu├şciu.

Ria─Ćte sa dopravn├Żmi zna─Źkami a zna─Źkami. Prejdite ├║rov┼łami a zar├íbajte peniaze. Ak ├║rove┼ł dokon─Ź├şte znova a z├şskate viac bodov, z├şskate e┼íte viac minc├ş.

Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím - nekone─Źn├í ark├ídov├í hra Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím - nekone─Źn├í ark├ídov├í hra Blokovanie ostatn├Żch rekl├ím - nekone─Źn├í ark├ídov├í hra

U┼íetrite peniaze alebo ich min├║te v obchode. M├┤┼żete si k├║pi┼ą vylep┼íenie. To v├ím pom├┤┼że dokon─Źi┼ą ├║rove┼ł s viac bodov. Spr├íva aplik├ície je ve─żmi jednoduch├í. Na ovl├ídanie vozidla mus├şte pou┼ż├şva┼ą prsty. Aplik├ícia m├í vzh─żad star├Żch konzol. Vysk├║┼íajte t├║to blokov├║ cestn├║ aplik├íciu a stanete sa skuto─Źn├Żm spr├ívcom cestnej prem├ívky.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 3

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Cestn├ę bloky

Jedn├í sa o klasick├║ cestn├║ aplik├íciu so zjednodu┼íen├Żm dizajnom. Va┼íou ├║lohou je zabr├íni┼ą zlo─Źincovi v ├║teku. Na za─Źiatku hry dostanete nieko─żko policajn├Żch ├íut. Polo┼żte ich na hracie pole a zablokujte cestu k zlo─Źincovi. M├┤┼żete tie┼ż hra┼ą ako zlo─Źinca. Mus├şte vies┼ą ─Źo najdlh┼íie.

Cestn├ę bloky Cestn├ę bloky

Aplik├ícia m├í minimalistick├ę rozhranie. To v├ím nedr├í┼żdi o─Źi. M├┤┼żete si vychutna┼ą hudbu a zvuky aplik├ície. Vo va┼íom smartf├│ne nezaber├í ve─ża miesta. V├í┼żi iba 14 MB.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

sp├Ą┼ą do menu ÔćĹ

Blocky Traffic Racer

Chcete jazdi┼ą autom v kubickom svete? Stiahnite si t├║to aplik├íciu a z├şskate obrovsk├Ż kubick├Ż svet so svetl├Żm dizajnom. Budete jazdi┼ą na ceste. Pok├║ste sa vyhn├║┼ą dopravn├Żm z├ípcham. Z├şskajte body a zar├íbajte peniaze. M├┤┼żete si k├║pi┼ą nov├ę aut├í.

─îak├íte na roztomil├║ 3D grafiku. Ak nem├íte ─Źo robi┼ą, t├íto aplik├ícia je va┼íim z├íchrancom. Toto je skvel├Ż zabijak.

Blocky Traffic Racer Blocky Traffic Racer

Na obrazovke uvid├şte svoju r├Żchlos┼ą, vzdialenos┼ą a najvy┼í┼íiu r├Żchlos┼ą. Nerobte si starosti dopravn├ę zna─Źky. Cho─Ćte tak, ako chcete. Dajte si pozor na kol├şzie s in├Żmi automobilmi. Svoje hodnotenie si m├┤┼żete skontrolova┼ą v online v├Żsledkovej tabu─żke. Aplik├ícia bola stiahnut├í znova 5 mili├│nkr├ít. Vysk├║┼íajte to a pripojte sa k mili├│nom milovn├şkov blokovania ostatn├Żch rekl├ím.

9 Najlep┼íie hern├ę aplik├ície blokuj├║ce ostatn├ę reklamy pre Android a iOS 1

Tie┼ż by v├ís mohlo zauj├şma┼ą: 15 najlep┼í├şch matematick├Żch hern├Żch aplik├íci├ş pre dospel├Żch (Android a iOS)

Table of Contents