9 Najlep┼íie aplik├ície so zoznamom potrav├şn pre Android na skladovanie chladni─Źky

Ak ste ako ja (leniv├Ż, z├íbudliv├Ż chlap), nespomeniete si na kol├í─Ź, ktor├Ż ste dali pek├írovi alebo vaj├ş─Źka. Najhor┼íie bolo, ke─Ć som zabudol prinies┼ą kura na ve─Źer grilovanie … potom som prehliadal nieko─żko aplik├íci├ş so zoznamom potrav├şn pre Android a vybral som tri. Len aby sa v├ím nestalo to ist├ę, navrhujem, aby ste sa pozreli na pekne vyzeraj├║ci zoznam aplik├íci├ş so zoznamom potrav├şn pre Android. Pozreli sme sa na najlep┼íie zoznamy ├║loh, ktor├ę sa v┼íak viac zameriavaj├║ na n├íkup potrav├şn.

Pozn├ímka: V┼íetky aplik├ície boli spusten├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy Telef├│n S3 s vlastnou ROM v syst├ęme Android 4.4 Kit Kat. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy.

1. Na┼íe potraviny – zadarmo a $40,99

N├í┼í n├íkupn├Ż zoznam s potravinami

Nie moje … na┼íe

1. Bezplatná verzia:

N├í┼í n├íkupn├Ż zoznam pre potraviny je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre zoznamy potrav├şn pre Android. Je to preto, ┼że je to jednoduch├ę a vecn├ę. Na ulo┼żenie nudn├ęho zoznamu nepotrebujete efektn├ę rozhranie; len to mus├ş┼í ma┼ą za sebou. Na rozdiel od be┼żnej viery nikto nerob├ş zoznamy, okrem toho podivn├ęho die┼ąa┼ąa, ktor├ę ┼żije po ceste. N├í┼í n├íkupn├Ż zoznam pre potraviny tomu rozumie a poskytuje v├ím sadu funkci├ş, ktor├í umo┼ż┼łuje r├Żchly a ─żahk├Ż z├íznam hmatate─żn├ęho zoznamu.

Vlastnosti:

M├┤┼żete vytvori┼ą viac zoznamov. Jednoduch├ę pou┼żitie a r├Żchle rozhranie. M├┤┼żete ulo┼żi┼ą recepty na jedlo.

Pozoruhodná funkcia:

Najlep┼íia ─Źas┼ą tejto aplik├ície je, ┼że m├┤┼żete ─żahko nasn├şma┼ą fotografiu a urobi┼ą z nej miniat├║ru polo┼żky. M├┤┼żete napr├şklad odfoti┼ą obal zo syra, aby ste presne vedeli, ak├║ zna─Źku v├í┼í man┼żelsk├Ż partner potrebuje.

Stiahnu┼ą na Google Play

1.B Platená verzia:

Platen├í verzia aplik├ície jednoducho odstr├íni v┼íetky otravn├ę reklamy z bezplatnej verzie. Je to k─ż├║─Ź, ktor├Ż st├íle vy┼żaduje, aby ste mali p├┤vodn├║ aplik├íciu. Odpor├║─Źame v├ím najsk├┤r aplik├íciu vysk├║┼ía┼ą a ak sa v├ím p├í─Źi, inovujte na platen├║ verziu. Ke─Ć┼że za mzdou nie s├║ skryt├ę ┼żiadne funkcie, je to skvel├í vec.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Bez mlieka – zadarmo a $10,99

Došlo mlieko

Nikdy viac!

2. Bezplatná verzia:

“Zlato, op├Ą┼ą sme bez mlieka, priniesol si to?” Toto je to, ─Źo naz├Żvame klasick├Żm momentom svinstva Oh. A d├í sa tomu ├║plne vyhn├║┼ą pomocou ┼íikovnej aplik├ície s n├ízvom Out of Milk. T├íto skvelo vyzeraj├║ca aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş pam├Ąta┼ą si, ┼że si domov prinesiete mlieko, ale aj potraviny a v┼íelijak├ę veci. M├┤┼żete si vytvori┼ą viacero zoznamov a dokonca zahrn├║┼ą aj potraviny, ako je chemick├ę ─Źistenie. Zoskupenie polo┼żiek do kateg├│rie v├ím u─żah─Ź├ş vybavenie v pr├şpade potreby. Jeden praktick├Ż tip od pravideln├ęho pou┼ż├şvate─ża tejto aplik├ície … vypo─Źujte si, ─Źo chce v├í┼í drah├Ż partner, a vytvorte si zoznam, aby ste sa v prav├Ż ─Źas (narodeniny, v├Żro─Źie) dostali na vrchol.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę a ─Źist├ę rozhranie. Pridajte polo┼żky s ─żahkos┼ąou. Funkcia zoskupovania ┼íetr├ş ─Źas.

Pozoruhodná funkcia:

Funkcia, ktor├í z neho rob├ş jednu z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na zoznam potrav├şn pre Android, je schopnos┼ą synchronizova┼ą sa s viacer├Żmi pou┼ż├şvate─żmi. To znamen├í, ┼że va┼ía mama m├┤┼że aktualizova┼ą konkr├ętny zoznam a vo va┼íom zozname uvid├şte v├Żsledky v re├ílnom ─Źase. Je to obzvl├í┼í┼ą dobr├ę, ak na nie─Źo zabudnete a chcete aktualizova┼ą konkr├ętny zoznam.

Stiahnu┼ą na Google Play

2.B Platená verzia:

Platen├í verzia Out of Milk dod├íva u┼ż tak robustnej l├şnii v├Żznamn├ę funkcie. Budete si m├┤c┼ą vybra┼ą vzh─żad z viacer├Żch t├ęm alebo dokonca vybra┼ą r├┤zne p├şsma. Aplik├ícii m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą akcie klepnutia a dlh├ęho stla─Źenia. V z├íhybe je tie┼ż ┼íikovn├Ż widget.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Pl├ínova─Ź jedla – zadarmo a $30,99

Aplik├ície na zoznam potrav├şn pre pl├ínova─Ź potrav├şn pre Android

Skvel├Ż pl├ín, pane

3. Bezplatná verzia:

Je v┼żdy skvel├ę ma┼ą pl├ín, najm├Ą ak funguje. Food Planner je aplik├ícia, ktor├║ musia ma┼ą t├ş, ktor├ş dr┼żia pr├şsnu di├ętu. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje ulo┼żi┼ą pl├ín jedla, zoznam na n├íkup v obchode s potravinami, zbierku receptov a invent├ír na jednom vhodnom mieste. Teraz vytiahnete aplik├íciu z obchodu s potravinami a budete presne vedie┼ą, ─Źo potrebujete na v├Żrobu tohto ┼íal├ítu. T├íto v┼íestrann├í aplik├ícia umo┼ż┼łuje ─żahko sledova┼ą v┼íetky potraviny, ktor├ę sa chyst├íte jes┼ą, a kategoricky uklada┼ą v┼íetky ingrediencie potrebn├ę na ich v├Żrobu.

Vlastnosti:

Ve─żmi pr├şjemn├ę pou┼ż├şvanie pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania. Ulo┼żenie ─Źohoko─żvek je bezprobl├ęmov├ę. Dobre vyu┼ż├şva nehnute─żnos┼ą na obrazovke.

Pozoruhodná funkcia:

Schopnos┼ą pl├ínova┼ą ra┼łajky, obedy a ve─Źere je ve─żmi jednoduch├í. Je to skvel├í aplik├ícia pre t├Żch, ktor├ş s varen├şm len za─Ź├şnaj├║ a potrebuj├║ mal├ę vedenie.

Stiahnu┼ą na Google Play

3.B Platená verzia:

Food Planner m├í tie┼ż platen├║ verziu, ktor├í odstra┼łuje reklamy z aplik├ície. K aplik├ícii v┼íak nie s├║ pridan├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie funkcie, tak┼że ide iba o podporu v├Żvoj├írov a zbavenie sa rekl├ím.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. N├íkupn├Ż zoznam OI – zadarmo

N├íkupn├Ż zoznam OI

Ou do toho!

OI Shopping List, jedna z najjednoduch┼í├şch aplik├íci├ş pre zoznam potrav├şn pre Android v zozname, vytv├íra ur─Źit├Ż dojem. T├║to aplik├íciu odpor├║─Źate t├Żm, ktor├ş potrebuj├║ iba zoznam a ni─Ź viac. Polo┼żky m├┤┼żete do zoznamu jednoducho prid├íva┼ą a rovnako ─żahko ich aj ubera┼ą. To nie je v┼íetko, ale ak potrebujete zmeni┼ą rozhranie, aplik├ícia m├í mno┼żstvo t├ęm a p├şsem, ktor├ę v├ís navnadia. Mne osobne sa p├í─Źi epick├ę p├şsmo atramentov├ęho pera na papieri, ale digit├ílne prich├ídza v tesnej sekunde.

Vlastnosti:

Niektor├ę naozaj skvel├ę t├ęmy. V─Ćaka p├şsmam je zoznam menej ponur├Ż. Pridajte jednotky, mno┼żstvo a cenu, ktor├ę sa maj├║ vypo─Ź├şta┼ą automaticky.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:

K polo┼żke v zozname m├┤┼żete prida┼ą ─Ćal┼íie pozn├ímky. Napr├şklad na zna─Źku piva alebo farbu mrkvy v┼żdy zabudnete.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Mocn├Ż n├íkupn├Ż zoznam – zadarmo a $30,99

Mocn├Ż n├íkupn├Ż zoznam

Mocn├Ż jemn├Ż v├Żber

5. Bezplatná verzia:

V─Ćaka svojej schopnosti be┼ża┼ą na takmer akejko─żvek verzii syst├ęmu Android sa zoznam Mighty Shopping umiest┼łuje na popredn├Żch prie─Źkach v zozname aplik├íci├ş pre potraviny pre Android zaokr├║h─żovan├Żch. M├┤┼że na star├Żch telef├│noch s verziou 1.6 spolu s Androidom L. To znamen├í, ┼że nikto nezostane pozadu, dokonca ani v├í┼í otec, ktor├Ż odmietne aktualizova┼ą ÔÇ×├║plne dobr├ŻÔÇť telef├│n. Aplik├ícia m├í pl├ínova─Ź jed├íl, spr├ívcu ┼ípajze a tie┼ż zoznamy ├║loh. M├┤┼żete si vytvori┼ą aj nieko─żko zoznamov potrav├şn. Nie som v┼íak ve─żk├Żm fan├║┼íikom rozhrania.

Vlastnosti:

Je mo┼żn├ę vypo─Ź├şta┼ą cenu, mno┼żstvo a da┼ł. Uveden├Ż kup├│n je s├║─Źas┼ąou balenia. Konfigurovate─żn├ę karty u─żah─Źuj├║ prisp├┤sobenie.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia m├í vstavan├Ż skener ─Źiarov├Żch k├│dov. Pri nakupovan├ş pr├şde vhod. Zoznamy m├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą na bezpe─Źn├ę ulo┼żenie.

Stiahnu┼ą na Google Play

5.B Platená verzia:

Platen├í verzia tejto aplik├ície v├ím umo┼ż┼łuje synchronizova┼ą n├íkupn├ę zoznamy a z├ílohova┼ą ich v cloude. Je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą fotografie polo┼żiek, n├íkupn├ę zoznamy a recepty. Porovn├ívanie cien v obchode je k dispoz├şcii aj pre vybran├ę regi├│ny.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Listonic – zadarmo

Listonick├ę aplik├ície pre zoznam potrav├şn pre Android

Zoznam ako majster

Listonic je ─Źist├Ż a jednoduch├Ż, preto je v mojom smartf├│ne. Aplik├ícia m├í najlep┼íie rozhranie v zozname aplik├íci├ş pre potraviny pre syst├ęm Android, preto┼że je minimalistick├í a efekt├şvna. N├íkupn├ę zoznamy je mo┼żn├ę ─żahko zdie─ża┼ą s rodinou, priate─żmi a spolupracovn├şkmi a v┼íetky vykonan├ę zmeny s├║ v re├ílnom ─Źase. Kl├ívesnicu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na tradi─Źn├ę z├íznamy v zozname alebo m├┤┼żete pokro─Źi┼ą s hlasov├Żm zad├ívan├şm.

Vlastnosti:

Spr├íva polo┼żiek v zozname je jednoduch├í. Pridanie ceny k polo┼żk├ím je hra─Źka. Pohodln├ę je zdie─żanie zoznamov prostredn├şctvom e -mailu.

Pozoruhodná funkcia:

Zoznamy s├║ k dispoz├şcii aj na internete (vo va┼íom osobnom ├║─Źte), tak┼że pomocou fyzickej kl├ívesnice si m├┤┼żete vytvori┼ą zoznam a potom ho nosi┼ą vo svojom smartf├│ne kamko─żvek chcete.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Evernote – zadarmo a pr├ęmiovo

Evernote

Všimnite si všetko

Evernote m├í tendenciu ─Źasto sa objavova┼ą v zoznamoch, ktor├ę rob├şm, preto┼że je to ├║┼żasn├í aplik├ícia. Iste to nie je ┼ípecializovan├í aplik├ícia pre potraviny, ale je pravdepodobn├ę, ┼że ju u┼ż pou┼ż├şvate z r├┤znych d├┤vodov. D├┤vod, pre─Źo milujem Evernote, je ten, ┼że sa spust├ş takmer okam┼żite a umo┼żn├ş ti ─Źm├íra┼ą ─Źoko─żvek ─Źo najsk├┤r. K zoznamom, ktor├ę vytvor├şte, je pr├şstupn├ę z ak├ęhoko─żvek in├ęho zariadenia, ─Źo znamen├í, ┼że ke─Ć ho aktualizujete z domu, v├í┼í otec ho dostane do kancel├írie. Rovnako dobre funguje aj zdie─żanie my┼ílienok a zdrojov. Podrobn├ę inform├ície o pr├ęmiov├Żch funkci├ích a cen├ích n├íjdete na ofici├ílnych str├ínkach tohto ODKAZU.

Vlastnosti:

Neuverite─żn├ę rozhranie, s ktor├Żm sa d├í pracova┼ą. M├┤┼żete si robi┼ą pozn├ímky o ─Źomko─żvek. Na zoznamy je skvel├ę pozrie┼ą sa.

Pozoruhodná funkcia:

Alarmov├Ż syst├ęm aplik├ície zais┼ąuje, ┼że sa aspo┼ł pozriete do zoznamu, ke─Ć idete domov. T├íto funkcia mi zachr├ínila zadok pri nespo─Źetn├Żch pr├şle┼żitostiach a je nevyhnutnos┼ąou pre t├Żch, ktor├ş neust├íle zab├║daj├║.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. N├íkupn├Ż zoznam – zadarmo a $20,00

  N├íkupn├Ż zoznam

─Żahk├Ż zoznam

8. Bezplatná verzia:

Cie─żom n├íkupn├ęho zoznamu je by┼ą jednoduch├Ż a efekt├şvny. Spustite aplik├íciu, vytvorte si zoznam a hotovo. To ist├ę plat├ş pre spustenie aplik├ície, kontrolu zoznamu, pre─Źiarknutie polo┼żiek a dokon─Źenie pr├íce s n├şm. Rozhranie nie je nezmysel a funguje.

Vlastnosti:

Rovn├ę, ─Źist├ę a jednoduch├ę. Vzh─żad pozn├ímkov├ęho bloku rob├ş z├ízraky. M├┤┼żete vytvori┼ą viac zoznamov.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í rozsiahlu datab├ízu be┼żn├Żch potrav├şn, tak┼że nemus├şte zad├íva┼ą v┼íetky polo┼żky. Vyberte polo┼żku z datab├ízy a m├┤┼żete ├şs┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

8.B Platená verzia:

Platen├í verzia je dod├ívan├í s miniaplik├íciou a ─Ćal┼í├şmi nastaveniami rozhrania. Datab├ízu m├┤┼żete tie┼ż z├ílohova┼ą, ak chcete.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. N├íkupn├Ż zoznam s potravinami – zadarmo

N├íkupn├Ż zoznam s potravinami

Nakupovanie pre v┼íetk├Żch

Toto je jedna z naj─żah┼í├şch aplik├íci├ş v zozname aplik├íci├ş pre potraviny pre zoznam Android. Rozhranie je zjednodu┼íen├ę a met├│da zad├ívania polo┼żiek tie┼ż. Aplik├ícia vy┼żaduje minim├ílny vstup, tak┼że m├íte viac ─Źasu na n├íkupy ne┼ż na vytv├íranie zoznamov. Odosielanie zoznamov prostredn├şctvom e -mailu, Bluetooth a hangoutov je norm├ílne, ale t├íto aplik├ícia ich m├┤┼że odosiela┼ą ─Ćalej Facebook a Skype tie┼ż.

Vlastnosti:

Rozhranie knihy matematiky je pr├şjemn├Ż dotyk. Polo┼żky zobrazen├ę v n├ísobkoch priamo na hlavnej obrazovke. Zdie─żanie zoznamov je ve─żmi jednoduch├ę.

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete za┼íkrtn├║┼ą polo┼żky, ktor├ę ste u┼ż k├║pili, ─Źo je d├┤le┼żit├ę, ak je v zozname mili├│n vec├ş.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

T├Żm s├║ najlep┼íie aplik├ície pre zoznam potrav├şn pre Android zaokr├║hlen├ę. D├║fam, ┼że sa jedna z t├Żchto aplik├íci├ş stane va┼íim n├íkupn├Żm spolo─Źn├şkom a pom├┤┼że v├ím u┼íetri┼ą ─Źas. ┼á┼ąastn├Ż n├íkup ─żudia!

─îo bude ─Ćalej? Ak ste leniv├ş nakupova┼ą potraviny, vysk├║┼íajte najlep┼íie aplik├ície na vyh─żad├ívanie re┼ítaur├íci├ş.