9 Najlep┼íie aplik├ície pre Nexus 9 na vyradenie v├í┼ího 9-Palcov├Ż tablet

Nexus 9 je jedn├Żm z najpopul├írnej┼í├şch tabletov s Androidom, ktor├Ż je v s├║─Źasnosti k dispoz├şcii, a je to skvel├ę zariadenie, ak chcete za┼żi┼ą Android Lollipop na ve─żkej obrazovke. Aj ke─Ć tablet u┼ż prin├í┼ía nieko─żko skvel├Żch funkci├ş, ver├şm, ┼że zo zariadenia dok├í┼żete vy┼ąa┼żi┼ą maximum, ak si na┼ł nain┼ítalujete spr├ívne aplik├ície.

Som si ist├Ż, ┼że existuj├║ ur─Źit├ę aplik├ície, ktor├ę s├║ perfektn├ę pre tablety ako Nexus 9. Ak chcete svoj Nexus 9 Ak chcete ma┼ą nabit├ę spr├ívnymi aplik├íciami, pokra─Źujte v ─Ź├ştan├ş a zistite o najlep┼í├şch aplik├íci├ích pre Nexus 9.

Tento zoznam predstavuje m├┤j osobn├Ż n├ízor na to, ─Źo pova┼żujem za najlep┼íie aplik├ície pre Nexus 9 u┼ż├şvate─żom by sa p├í─Źilo. Niektor├ş z v├ís m├┤┼żu n├íjs┼ą ─Ćal┼íie aplik├ície na serveri Google Play Store ┼że sa ti p├í─Źi viac. Ak ste v┼íak pr├íve dostali Nexus 9 a nie ste si ist├ş, ─Źo nain┼ítalova┼ą, ni┼ż┼íie uveden├Ż zoznam by mal by┼ą dobr├Żm za─Źiatkom.

1. Evernote-zadarmo s nákupmi v aplikácii

evernote

Evernote je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch aplik├íci├ş na vytv├íranie pozn├ímok, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na serveri Google Play Store a ak si radi rob├şte pozn├ímky o svojom Nexuse 9, potom je to perfektn├í aplik├ícia. Aplik├ícia je ide├ílna, ak si radi rob├şte kr├ítke pozn├ímky po─Źas hodiny alebo pri v├Żskume.

Prostredn├şctvom n├íkupov v aplik├ícii m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą pr├ęmiov├║ slu┼żbu Evernote a z├şskava┼ą funkcie, ako s├║ pozn├ímky offline a z├ímok PIN pre aplik├íciu Evernote. Vo verzii Premium budete m├┤c┼ą pou┼ż├şva┼ą aj obr├ízky vo vysokom rozl├ş┼íen├ş a ve─żk├ę s├║bory.

N├íkupy v aplik├ícii: $10,00 – 49,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

R├Żchle vyh─żad├ívanie v s├║boroch a pozn├ímkach PDF Vytv├írajte si zoznamy ├║loh Pou┼ż├şvajte ru─Źne p├şsan├ę pozn├ímky

Pozoruhodná funkcia:

Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş Evernote je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje pr├şstup k va┼íim pozn├ímkam z ak├ęhoko─żvek zariadenia. Svoje ├║daje m├┤┼żete synchronizova┼ą medzi r├┤znymi zariadeniami.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Flipboard – zadarmo

flipboard

Flipboard je ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia, ktor├í m├┤┼że pou┼żi┼ą in┼ítal├íciu na v├í┼í Nexus 9. Aplik├ícia je nie─Źo ako osobn├Ż ─Źasopis, v ktorom m├┤┼żete sledova┼ą spr├ívy a sledova┼ą fotografie a vide├í. M├┤┼żete sa prihl├ísi┼ą na odber svojich ob─ż├║ben├Żch spravodajsk├Żch zdrojov a potom si m├┤┼żete vychutna┼ą personalizovan├Ż ─Źasopis zostaven├Ż pod─ża va┼íich preferenci├ş.

Aplik├ícia obsahuje publik├ície ako ─Źasopis People, The New York Times a Vanity Fair. Okrem toho v├ím aplik├ícia tie┼ż umo┼ż┼łuje spoji┼ą sa s va┼íimi ├║─Źtami soci├ílnych m├ędi├ş, ako napr Facebook a Twitter aby ste si mohli pozrie┼ą pr├şspevky ostatn├Żch.

Vlastnosti:

Jednoducho spravujte a organizujte svoje ─Źasopisy 24 r├┤znych lokalizovan├Żch ed├şci├ş Flipboard widget

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete si vytvori┼ą vlastn├Ż ─Źasopis a zbiera┼ą r├┤zne vide├í, fotografie a pr├şbehy.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Widgety HD – $00,99

HD widgety

Ak chcete vytvori┼ą domovsk├║ obrazovku svojho Nexusu 9 kraj┼íie, potom je HD Widgets perfektnou aplik├íciou. HD Widgets je prisp├┤sobite─żn├í aplik├ícia pre miniaplik├ície, ktor├í v├ím umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą si miniaplik├ície pod─ża svojich preferenci├ş.

Ak v├ís u┼ż unavuj├║ rovnak├ę star├ę hodiny a widgety po─Źasia, ak├ę s├║ k dispoz├şcii na Google Play StorePotom by ste sa mali ur─Źite pozrie┼ą na miniaplik├ície HD.

Vlastnosti:

K dispoz├şcii je aj viac ako 50 r├┤znych prep├şna─Źov widgetov pre hodiny, po─Źasie, polohu, predpove─Ć, d├ítum a prep├şna─Źe

Pozoruhodná funkcia:

─Äal┼íie bal├şky t├ęm na stiahnutie m├┤┼żete z├şska┼ą z Google Play Store pre ─Ćal┼íie widgety.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. MX Player – zadarmo a $50,99

mx prehr├íva─Ź

4. Bezplatná verzia

Ak chcete na svojom zariaden├ş Nexus pozera┼ą ve─ża filmov a vide├ş 9, potom je MX Player povinnou aplik├íciou. MX Player pou┼ż├şvam u┼ż nejak├Ż ─Źas a m├┤┼żem poveda┼ą, ┼że je to pre m┼ła najlep┼í├ş prehr├íva─Ź videa.

Aj ke─Ć je to ┼ítandardn├Ż prehr├íva─Ź videa na zariaden├ş Nexus 9 je super, mysl├şm, ┼że sa v├ím MX Player bude p├í─Źi┼ą e┼íte viac, preto┼że prin├í┼ía mno┼żstvo funkci├ş.

Vlastnosti:

Viacjadrov├ę dek├│dovanie Z├ímok pre deti Hardv├ęrov├í akceler├ícia

Pozoruhodná funkcia:

Na MX Player m├┤┼żete manu├ílne prida┼ą titulky a u┼ż som k tomu nap├şsal sprievodcu.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4.B Platená verzia

M├┤┼żete tie┼ż z├şska┼ą profesion├ílnu verziu MX Player bez rekl├ím.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. ┬ÁTorrent – zadarmo a $20,99

utorrent

5. Bezplatná verzia

Ak si pravidelne s┼ąahujete torrenty do po─Ź├şta─Źa, ┬ÁTorrent je ide├ílnou aplik├íciou pre v├í┼í Nexus 9. Nexus 9 je u┼ż ako mini PC a ak├ę ├║┼żasn├ę by bolo s┼ąahova┼ą torrenty priamo do zariadenia?

Aplik├ícia ┬ÁTorrent pre Android v├ím umo┼ż┼łuje s┼ąahova┼ą torrenty priamo do v├í┼ího zariadenia s Androidom a aplik├íciu pou┼ż├şvam nieko─żko mesiacov bez v├Ą─Ź┼í├şch probl├ęmov.

Vlastnosti:

K dispoz├şcii je iba re┼żim WiFi S┼ąahovanie torrentov a magnetick├Żch odkazov ┼Żiadna ve─żkos┼ą ani r├Żchlos┼ą s┼ąahovania

Pozoruhodná funkcia:

┬ÁTorrent je vybaven├Ż integrovan├Żm prehr├íva─Źom m├ędi├ş na po─Ź├║vanie hudby a sledovanie videa.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5.B Platená verzia

Pro verzia ┬ÁTorrent je bez rekl├ím.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. Root Browser-zadarmo s nákupmi v aplikácii

kore┼łov├Ż prehliada─Ź

Spr├ívca s├║borov je potrebn├Ż takmer na v┼íetk├Żch zariadeniach s Androidom a najlep┼í├şch spr├ívcov s├║borov z├şskate z Google Play Store. Aj ke─Ć s├║ k dispoz├şcii r├┤zne typy spr├ívcov s├║borov, Root Browser je ┼ípeci├ílny spr├ívca s├║borov, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą funkcie typu root, ako napr├şklad zmena povolen├ş syst├ęmov├Żch s├║borov.

Aj ke─Ć ste rootovali svoj Nexus 9Root Browser je st├íle vynikaj├║cim spr├ívcom s├║borov.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

Root Browser podporuje vytv├íranie z├ílo┼żiek do prie─Źinkov Execute system files Zmeni┼ą povolenia syst├ęmov├Żch s├║borov

Pozoruhodná funkcia:

Najlep┼íie na tomto konkr├ętnom spr├ívcovi s├║borov je, ┼że v├ím umo┼ż┼łuje hra┼ą sa so syst├ęmov├Żmi s├║bormi, preto┼że podporuje funkcie kore┼ła.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. Polaris Office + PDF-zadarmo s nákupmi v aplikácii

kancelária polaris

Polaris Office je jednou z najob─ż├║benej┼í├şch kancel├írskych aplik├íci├ş dostupn├Żch pre Android a umo┼ż┼łuje v├ím vytv├íra┼ą a upravova┼ą dokumenty, prezent├ície a tabu─żky priamo v zariaden├ş s Androidom.

Okrem toho v├ím aplik├ícia umo┼ż┼łuje zobrazova┼ą aj s├║bory PDF. Ak chcete upravova┼ą s├║bory priamo bez pou┼żitia po─Ź├şta─Źa, potom je Polaris Office perfektnou aplik├íciou.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – 39,99 dol├írov za polo┼żku

Vlastnosti:

S┼ąahujte a upravujte kancel├írske s├║bory z in├Żch slu┼żieb cloudov├ęho ├║lo┼żiska Zdie─żajte s├║bory PDF, dokumenty, tabu─żky a prezent├ície na soci├ílnych m├ędi├ích a prikladajte ich k e -mailom Podpora pre Google Chromecast

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia poskytuje pou┼ż├şvate─żom 2 GB bezplatn├ęho cloudov├ęho ├║lo┼żiska.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. PicsArt Photo Studio-zadarmo s nákupmi v aplikácii

fotoateli├ęr picsart

Moja ob─ż├║ben├í aplik├ícia na ├║pravu fotografi├ş v syst├ęme Android je PicsArt Photo Studio a ak h─żad├íte z├íbavn├║ aplik├íciu na ├║pravu fotografi├ş na zariaden├ş Nexus 9, potom by ste si ur─Źite mali nain┼ítalova┼ą t├║to aplik├íciu.

Program PicsArt Photo Studio, ktor├Ż si stiahli mili├│ny pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android, sa ─żahko pou┼ż├şva a prin├í┼ía pokro─Źil├ę n├ístroje na ├║pravu.

N├íkupy v aplik├ícii: $00,99 – $50,99 za polo┼żku

Vlastnosti:

V├Żrobca kol├í┼ż├ş N├ístroj na kreslenie Stovky efektov a masiek

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia pon├║ka obrovsk├║ fotogal├ęriu na spolo─Źn├ę ├║pravy.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Filmy a TV IMDb – zadarmo

imdb

IMDb je jedn├Żm z najob─ż├║benej┼í├şch serverov s inform├íciami o filmoch, telev├şznych rel├íci├ích a celebrit├ích. Aplik├ícia IMDb pre Android v├ím umo┼ż┼łuje prehliada┼ą obr├ízky, sledova┼ą up├║tavky a n├íjs┼ą premietacie ─Źasy priamo vo va┼íom zariaden├ş s Androidom.

Vlastnosti:

Ohodno┼ąte telev├şzne rel├ície a filmy Vyh─żadajte telev├şzne z├íznamy, nadch├ídzaj├║ce filmy a spr├ívy Sledujte up├║tavky Pre─Ź├ştajte si recenzie telev├şznych rel├íci├ş a filmov

Pozoruhodná funkcia:

M├┤┼żete povoli┼ą upozornenia pre svoje ob─ż├║ben├ę tituly, aby ste dost├ívali upozornenia na premietacie ─Źasy, spr├ívy, fotografie a up├║tavky.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

Nexus 9 je vynikaj├║ci tablet s Androidom, ktor├Ż je tak├Ż ├║┼żasn├Ż, ak├Ż je. V┼żdy si v┼íak m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aplik├ície tret├şch str├ín, aby ste zo svojho zariadenia Android vy┼ąa┼żili maximum. Ak ste pr├íve dostali svoj Nexus 9 a nie ste si ist├ş, ktor├ę aplik├ície nain┼ítalova┼ą, potom by ste mali ur─Źite vysk├║┼ía┼ą aplik├ície zo zoznamu vy┼í┼íie, preto┼że s├║ to najlep┼íie aplik├ície pre Nexus 9 pod─ża m┼ła.

Dbajte na to, aby ste spr├ívne dodr┼żiavali v┼íetky pokyny, a k─żudne zadajte svoje ot├ízky do ni┼ż┼íie uvedenej oblasti koment├írov. Tie┼ż n├ím dajte vedie┼ą o va┼íej ob─ż├║benej aplik├ícii pre Nexus 9.