9 Najlepšia aplikácia pre uzamknutú obrazovku Android na zatvorenie obchodu po hodinách

Uzamknut├ę obrazovky sa v dne┼ínom svete stali normou smartphones. Nie s├║ vytvoren├ę len kv├┤li bezpe─Źnosti alebo ┼ít├Żlu. S├║ okolo, preto┼że je celkom nevyhnutn├ę ich ma┼ą. Bez uzamknut├Żch obrazoviek m├┤┼żete omylom vyt├í─Źa┼ą ─Ź├şsla alebo hra┼ą hry, ke─Ć je telef├│n vo vrecku. Povaha dotykov├ęho displeja smartphones urobil z uzamknut├Żch obrazoviek ve─żmi potrebn├║ funkciu.

Iste, mnoho v├Żrobcov sa r├íd hr├í so zaveden├Żmi vzorcami uzamknutej obrazovky. Spolo─Źnos┼ą Samsung napr├şklad d├íva svojim z├ímkov├Żm obrazovk├ím v┼íeobecn├║ t├ęmu. Pre─Źo si v┼íak kupova┼ą smartf├│n s Androidom, ke─Ć si ho nechyst├íte vyrobi┼ą? Platforma Android pon├║ka mno┼żstvo prisp├┤soben├ş, od vlastn├Żch poslov cez sp├║┼í┼ąa─Źe a hodiny a┼ż po uzamknut├ę obrazovky. H─żadali sme najlep┼íiu aplik├íciu na uzamknutie obrazovky syst├ęmu Android a zostavili sme zoznam 10 aplik├íci├ş.

Pozn├ímka: Zoznam najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android bol testovan├Ż na zariaden├ş Samsung Galaxy Telef├│n S3 be┼żiaci na vlastnej ROM s Androidom 4.4 Kit Kat. V┼íetky aplik├ície na smartf├│ne fungovali dobre a svoju pr├ícu zvl├ídli bez probl├ęmov. Posledn├ę tri aplik├ície boli testovan├ę aj na tablete Asus MeMoPad, aby sa zaistila ich univerz├ílna pou┼żite─żnos┼ą.

1. Skryt├Ż z├ímok – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Skryt├Ż k─ż├║─Ź

Niekedy chcete zmias┼ą jednu z├íludn├║ osobu, ktor├í sa zmocnila v├í┼ího telef├│nu. Na tie ├║┼żasn├ę ─Źasy z├íbavy, ktor├ę ste z├şskali na pokraji zm├Ątku ostatn├Żch, je Hidden Lock perfektnou aplik├íciou. Aplik├ícia v z├ísade uzamkne obrazovku, ale v skuto─Źnosti neukazuje, ako ju odomkn├║┼ą. V z├ísade dostanete iba pr├ízdnu obrazovku bez pokynov a obr├ízok na pozad├ş. Iba vy budete vedie┼ą, kde klepn├║┼ą a odomkn├║┼ą smartphone. ─îo je teda na poslednom ─Ź├şsle v na┼íom 10 najlep┼íom zozname aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android? Je celkom ─żahk├ę ob├şs┼ą ochranu.

Vlastnosti:

Pr├ízdna obrazovka vyzer├í dobre. Nastavenia z├ímku m├┤┼żete podrobne zmeni┼ą. Menite─żn├í ve─żkos┼ą ikony u─żah─Źuje odomykanie zariadenia.

Pozoruhodná funkcia:

Snoops bude musie┼ą klepnut├şm na cel├║ obrazovku z├şska┼ą pr├şstup k smartf├│nu. V├Ą─Ź┼íinou si v┼íak bud├║ myslie┼ą, ┼że je zariadenie zavesen├ę a nechaj├║ ho tak.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. SlideLock – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Posunut├şm uzamknete

SlideLock je najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknutie obrazovky syst├ęmu Android, pokia─ż ide o upozornenia. Je to jednoduch├í aplik├ícia na uzamknutej obrazovke, ktor├í sa nepok├║┼ía vtesna┼ą ve─ża mo┼żnost├ş. Aj ke─Ć sa skuto─Źn├Ż uzamykac├ş mechanizmus m├┤┼że pr├şli┼í bl├ş┼żi┼ą be┼żn├ęmu Androidu, syst├ęm ozn├ímen├ş je celkom vynikaj├║ci. Aplik├ícia m├í aj vlastn├Ż stavov├Ż riadok, ─Źo je pr├şjemn├ę. Aplik├ícia tie┼ż prebud├ş obrazovku zaka┼żd├Żm, ke─Ć dostanete upozornenie, tak┼że sa m├┤┼żete r├Żchlo pozrie┼ą na obrazovku a vedie┼ą, ─Źo sa deje.

Vlastnosti:

Upozornenia, ktor├ę je mo┼żn├ę aktivova┼ą, prejden├şm prstom doprava otvor├şte pr├şslu┼ín├║ aplik├íciu alebo zatvoren├şm do─żava. Vlastn├Ż stavov├Ż riadok je skvel├Ż. Podpora kamienkov├Żch hodiniek. Prebudenie obrazovky ┼íetr├ş ─Źas, najm├Ą ak pracujete za stolom.

Pozoruhodná funkcia:

Vlastn├ę nastavenie pre ka┼żd├║ aplik├íciu vr├ítane zvukov a vibr├íci├ş rob├ş zo SildeLock najlep┼íiu aplik├íciu na uzamknutie obrazovky syst├ęmu Android, pokia─ż ide o upozornenia a upozornenia.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. S├│lov├í skrinka – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Single player

Solo Locker sa toho ve─ża dialo a v skuto─Źnosti to vyzeralo ako najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android, ale to bolo dovtedy, k├Żm n├ím aplik├ícia neza─Źala ru┼íi┼ą sp├║┼í┼ąa─Ź v hrdle. M├íme radi dobr├║ uzamknut├║ obrazovku a Solo Locker je bezpochyby jedna, ale nem├┤┼żeme tolerova┼ą s┼ąahovanie sp├║┼í┼ąa─Źa, aby obrazovka fungovala dokonale. V z├íujme ─Źl├ínku sme tie┼ż vysk├║┼íali odpa─żova─Ź. Nahradi┼ą Nova Launcher, ktor├Ż sme spustili, bolo dobr├ę, ale nie ├║┼żasn├ę. Celkovo vzat├ę, Solo Locker je dobr├í aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku s mnoh├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. Pou┼ż├şvajte ho v┼íak iba vtedy, ak sa v├ím p├í─Źi spom├şnan├Ż launcher.

Vlastnosti:

Zobrazuje po─Źasie pomocou anim├íci├ş. Zabezpe─Źenie ┼ípendl├şkom, vzorom a gestami. ─Żahko prisp├┤sobite─żn├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í mno┼żstvo t├ęm, v─Ćaka ktor├Żm je e┼íte kraj┼íia a funk─Źnej┼íia. Nep├í─Źi sa v├ím vzh─żad jednej t├ęmy? Stiahnite si ─Ćal┼í├ş a osvie┼żte tak obrazovku uzamknutia.

Stiahnite si z Appsapk

4. Sparky Lock – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

All Spark

Potrebujete nie─Źo elegantn├ę, ale elegantn├ę? Sk├║ste Sparky Lock, ktor├Ż m├í iskru originality. V lite verzii aplik├ície s├║ dve bezplatn├ę t├ęmy a obe maj├║ charakter a ┼ít├Żl. M├┤┼żete si samozrejme k├║pi┼ą viac t├ęm, ale je to ├║plne na v├ís. ─îo sa t├Żka pou┼żitia, t├ęmu ┼íi┼íky sme si ve─żmi u┼żili. Jedin├Żm d├┤vodom, pre─Źo t├íto aplik├ícia nepokra─Źuje v zozname najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├ę obrazovky syst├ęmu Android, je to, ┼że nem├í ┼żiadne mo┼żnosti zabezpe─Źenia. Nie je kompatibiln├Ż so sp├┤sobmi zabezpe─Źenia vzorov alebo pinov.

Vlastnosti:

V┼íetky t├ęmy s├║ n├ídhern├ę a mil├ę. Jednoduch├ę pou┼żitie pomocou nastavenia jedn├Żm dotykom. Skvel├Ż v├Żkon a doba odozvy.

Pozoruhodná funkcia:

T├ęmy maj├║ osobnos┼ą a jedine─Źn├ę vlastnosti. Napr├şklad t├ęma donutu m├í na sebe mapovan├ę pou┼żite─żn├ę funkcie.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Tia Lock – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Z├íbava pre v┼íetk├Żch

Ak potrebujete najlep┼íiu aplik├íciu pre Android na uzamknutej obrazovke pre deti, potom je Tia Lock to najlep┼íie, ─Źo m├┤┼żete urobi┼ą. Interakt├şvne uzamykacie obrazovky s├║ vhodn├ę pre deti i dospel├Żch. Na v├Żber je ve─ża t├ęm a takmer v┼íetky s├║ plne animovan├ę a interakt├şvne. Napr├şklad, ak chcete, m├┤┼żete obrazovku odomkn├║┼ą tak, ┼że zaja─Źika nech├íte vypi┼ą pivo. M├┤┼że to znie┼ą absurdne, ale ke─Ć si aplik├íciu skuto─Źne vysk├║┼íate, zamilujete si, ako sa anim├ície prehr├ívaj├║. Jedinou nev├Żhodou je, ┼że napriek tomu, ┼że anim├ície s├║ z├íbavn├ę, zaber├║ trochu viac ─Źasu, ako sme zvyknut├ş.

Vlastnosti:

Aplik├ícia a nastavenia t├ęmy s├║ ─żahko dostupn├ę. Zabezpe─Źenie m├í vyhraden├Ż panel nastaven├ş. K dispoz├şcii je n├║dzov├ę odomknutie, ktor├ę je mo┼żn├ę aktivova┼ą dlh├Żm stla─Źen├şm tla─Źidla hlasitosti. Prisp├┤sobite─żn├ę ─Źasy zvuku, vibr├íci├ş a uzamknutia obrazovky.

Pozoruhodná funkcia:

K map├ím akci├ş na uzamknut├║ obrazovku m├íte pr├şstup k r├┤znym funkci├ím, ako s├║ SMS, kamera a e -mail. M├┤┼że to chv├ş─żu trva┼ą, ale ak sa v├ím aplik├ícia p├í─Źi, bude to st├í┼ą za to.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. C Locker – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Vid├ş┼í t├║ skrinku?

C Locker kombinuje pou┼żite─żnos┼ą s jednoduchos┼ąou a pon├║ka v├ím vynikaj├║cu aplik├íciu pre uzamknut├║ obrazovku. Ak chcete iba kompetentn├║ a minimalistick├║ aplik├íciu na uzamknutej obrazovke, potom je to aplik├ícia vytvoren├í pre v├ís. Pokia─ż ide o jednoduchos┼ą, C Locker je najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android. Aplik├ícia funguje dobre aj na tabletoch a na rozdiel od in├Żch aplik├íci├ş v zozname; v skuto─Źnosti to vyzer├í skvele aj v re┼żime na ┼í├şrku. Aplik├ícia je tie┼ż kompatibiln├í s mnoh├Żmi widgetmi, ktor├ę nie s├║ povinn├ę. Na obrazovke m├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą viac ako 10 vlastn├Żch skratiek pre ─żahk├Ż pr├şstup k va┼íim ob─ż├║ben├Żm aplik├íci├ím.

Vlastnosti:

Na uzamknut├║ obrazovku pridajte viacero miniaplik├íci├ş. Pri navig├ícii v hudbe v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą ovl├ídanie hlasitosti. Informa─Źn├ę kan├íly RSS od CNN a BBC, ako aj inform├ície o bat├ęrii. Pripomenutie udalosti v kalend├íri priamo na uzamknutej obrazovke.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia v├ím d├íva na v├Żber medzi digit├ílnymi a anal├│gov├Żmi hodinami. Pre mnoh├Żch to nemus├ş by┼ą ve─żk├Ż probl├ęm, ale pre n├ís je v├Żber elegantn├Żch anal├│gov├Żch hod├şn ├║┼żasn├Ż.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. My Locker – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Je to m├┤j mu┼ż!

V─Ćaka aplik├ícii My Locker nain┼ítalovanej v telef├│ne budete m├┤c┼ą vytvori┼ą uzamknut├║ obrazovku a zdie─ża┼ą ju s priate─żmi. Toto je najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android pre t├Żch, ktor├ş radi kreat├şvne predv├ídzaj├║ svoju pr├ícu priate─żom. Ak je va┼ía uzamknut├í obrazovka skvel├í, va┼íi priatelia ju bud├║ m├┤c┼ą tie┼ż pou┼ż├şva┼ą ako svoju. So ┼íirok├Żm v├Żberom miniaplik├íci├ş s hodinami, d├ítumom a po─Źas├şm ur─Źite vyu┼żijete aplik├íciu naplno, kedyko─żvek chcete otestova┼ą svoju kreativitu. K dispoz├şcii je tie┼ż profesion├ílna verzia aplik├ície, ktor├║ je mo┼żn├ę aktivova┼ą z samotnej aplik├ície. Na uzamknutej obrazovke v├ím poskytne pr├şstup k neobmedzen├ęmu po─Źtu miniaplik├íci├ş. Aby som bol ├║primn├Ż, zoskupen├í z├ímkov├í obrazovka nikdy nie je skvel├í.

Vlastnosti:

Vyberte miniaplik├íciu hod├şn, d├ítumu a po─Źasia. Na obrazovke vyh─żadajte miniaplik├ície kdeko─żvek chcete. K dispoz├şcii je viacero sp├┤sobov odomykania.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:

Vytvoren├║ uzamknut├║ obrazovku m├┤┼żete nielen zdie─ża┼ą so svojimi priate─żmi, ale tie┼ż ju nahra┼ą do t├ęmy Hub v r├ímci aplik├ície. To v├ím umo┼żn├ş zdie─ża┼ą rados┼ą s celou komunitou a samozrejme z├şska┼ą chv├ílu.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Go Locker – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Cho─Ć cho─Ć cho─Ć

Sme ve─żk├Żmi fan├║┼íikmi ─żahk├ęho sp├║┼í┼ąa─Źa GO v syst├ęme Android a nie je divu, ┼że sme testovali aj ich uzamknut├║ obrazovku. Nie je prekvapen├şm, ┼że Go Locker je tie┼ż ve─żmi kompetentn├í aplik├ícia. V bezplatnej verzii Go Locker je k dispoz├şcii ve─ża funkci├ş a s├║ dos┼ą podstatn├ę. Ale bohu┼żia─ż skrytie niektor├Żch zauj├şmav├Żch funkci├ş za m├║rmi, Go Locker strat├ş prv├ę miesto v 10 najlep┼íom zozname aplik├íci├ş na uzamknutie obrazovky Android. Rovnako ako sp├║┼í┼ąa─Ź, aj v aplik├ícii Go Locker je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą mnoho ├║┼żasn├Żch t├ęm. Niektor├ę z nich dokonca replikuj├║ in├ę popul├írne mobiln├ę opera─Źn├ę syst├ęmy.

Vlastnosti:

Zobrazte na uzamknutej obrazovke aktu├ílne po─Źasie pomocou anim├íci├ş. Pre r├Żchly pr├şstup m├┤┼żete na uzamknut├║ obrazovku prida┼ą v┼íetko. Ve─żk├Ż po─Źet t├ęm d├íva slobodu.

Pozoruhodná funkcia:

Go Launcher je dod├ívan├Ż so ┼ítandardn├Żmi funkciami zabezpe─Źenia. To znamen├í, ┼że budete m├┤c┼ą svoj smartphone alebo tablet chr├íni┼ą z├ímkami pomocou ┼ípendl├şkov, gest alebo vzorov.

Stiahnu┼ą na Google Play

9. ┼átart – zadarmo

10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android

Za─Ź├şna sa nov├ę dobrodru┼żstvo

Start je najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android z viacer├Żch d├┤vodov. Jedn├Żm z ve─żk├Żch d├┤vodov je jeho jednoduchos┼ą a elegancia. ─Äal┼íou je sloboda v├Żberu a t├ęm. Start je najlep┼íia aplik├ícia pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android, preto┼że v├ím poskytuje v┼íetky potrebn├ę funkcie ├║plne zadarmo. Dokonca aj t├ęmy si m├┤┼żete zadarmo stiahnu┼ą a ─żahko nain┼ítalova┼ą. Milovali sme t├ęmu Hviezdnych vojen, ale to je preto, ┼że n├ím to povedal geek. Priamo z uzamknutej obrazovky budete m├┤c┼ą spusti┼ą takmer v┼íetky d├┤le┼żit├ę aplik├ície. Od hist├│rie hovorov po spr├ívy a od Facebook do MX Player, v┼íetky boli ─żahko dostupn├ę.

Vlastnosti:

Vynikaj├║ci v├Żkon bez oneskoren├ş. Jednoducho nastavte 24 aplik├íci├ş na uzamknutej obrazovke. K nastaveniam sa dostanete priamo dlh├Żm stla─Źen├şm kdeko─żvek na obrazovke. Vi─Ć Facebook streamujte priamo na uzamknutej obrazovke.

Pozoruhodná funkcia:

Volanie alebo posielanie textov├Żch spr├ív priate─żom a rodine bez skuto─Źn├ęho odomykania telef├│nu je skvel├í funkcia. Zvl├í┼í┼ą ak ste v n├║dzovej situ├ícii, t├íto funkcia pr├şde celkom vhod.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

Vybrali sme najlep┼íiu aplik├íciu pre uzamknut├║ obrazovku syst├ęmu Android a je to ┼átart. Je to v┼íak len n├í┼í n├ízor, preto v├ís vyz├Żvame, aby ste vysk├║┼íali aplik├íciu, ktor├í sa v├ím najviac p├í─Źi, a v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch n├ím povedzte, pre─Źo je najlep┼íia. Milovali sme ┼ít├Żl a pr├şstupnos┼ą ┼átartu, ale mo┼żno si zamilujete Sparky alebo Go Locker. S efektnou uzamknutou obrazovkou je v skuto─Źnosti cel├Ż smartphone ove─ża ─Źerstvej┼í├ş, najm├Ą ak v├ís u┼ż nebav├ş pou┼ż├şva┼ą rovnak├║ uzamknut├║ obrazovku znova a znova. Mo┼żno v├ís bude zauj├şma┼ą aj to, ako odomkn├║┼ą telef├│n, ak zabudnete heslo alebo kombin├íciu. Pozrite sa teda na bezplatn├ę aplik├ície na uzamknutej obrazovke a povedzte n├ím, ktor├í je pod─ża v├ís najlep┼íia aplik├ícia na uzamknutie obrazovky syst├ęmu Android.