9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo

Ve─żk├║ ─Źas┼ą svojho ┼żivota tr├ívime sp├ínkom. Niektor├ę dni sa skuto─Źne te┼í├şme, ke─Ć naraz├şme na vank├║┼í. Rovnako ako n├í┼í Android smartphones a tablety potrebuj├║ nab├şjanie, vy┼żadujeme tie┼ż dobr├Ż sp├ínok. Sp├ínok v┼íak nesta─Ź├ş a niekedy pr├şli┼í ve─ża sp├ínku m├┤┼że by┼ą ve─żmi ├║navn├ę. Tu pr├şde vhod aplik├ícia na sp├ínkov├Ż cyklus pre Android.

Aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş nielen efekt├şvne spa┼ą, ale tie┼ż zlep┼í├ş kvalitu v├í┼ího sp├ínku. Ak pre svoj smartphone pou┼ż├şvate lacn├║ nab├şja─Źku, nab├şjanie zariadenia m├┤┼że trva┼ą ve─ża ─Źasu. Je to rovnak├ę ako so sp├ínkom, na mno┼żstve nikdy nez├íle┼ż├ş. Rozhoduj├║ca je kvalita.

Do tohto ─Źl├ínku sme zaradili nieko─żko skvel├Żch aplik├íci├ş pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android. V ─Źl├ínku je aj nieko─żko ├║zko s├║visiacich aplik├íci├ş. Nie s├║ to nevyhnutne aplik├ície sp├ínkov├ęho cyklu, ale umoc┼łuj├║ cel├Ż z├í┼żitok. Cie─żom tohto ─Źl├ínku je n├íjs┼ą najlep┼íiu aplik├íciu pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android a samozrejme pre v├ís.

Pozn├ímka: V┼íetky aplik├ície cyklu sp├ínku boli testovan├ę na zariaden├ş Samsung Galaxy S3 so syst├ęmom Android 4.4 Kit Kat zalo┼żen├Ż na ROM s n├ízvom fazu─ża. Niektor├ę z aplik├íci├ş boli testovan├ę aj na zariaden├ş Nexus 7 tabletu. Tieto aplik├ície boli d├┤kladne testovan├ę cel├Ż t├Ż┼żde┼ł a zistilo sa, ┼że zlep┼íuj├║ va┼íe sp├ínkov├ę n├ívyky a kvalitu.

1. Spa┼ą ako Android – zadarmo a $30,69

spa┼ą ako aplik├ícia Android pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android

Spa┼ą ako Android, aby ste sa zobudili svie┼żi

1.a bezplatná verzia

Sp├ínok ako Android je najlep┼íia aplik├ícia sp├ínkov├ęho cyklu pre Android, ktor├í je k dispoz├şcii na Google Play Store. Aplik├ícia rob├ş v jednoduchosti a ┼ít├Żle presne to, ─Źo je inzerovan├ę. Aplik├ícia m├í funkciu sledovania sp├ínku, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje vypo─Ź├şta┼ą optim├ílny ─Źas prebudenia. V─Ćaka tomu sa m├┤┼żete zobudi┼ą svie┼żi a pripraven├ş zvl├ídnu┼ą de┼ł bez toho, aby ste sa c├ştili unaven├ş alebo unaven├ş. ─îo ke─Ć v noci chr├ípete? V─Ćaka svojim intuit├şvnym funkci├ím m├┤┼że aplik├ícia zaznamen├íva┼ą aj v┼íetky zvuky, ktor├ę vyd├ívate.

Vlastnosti:

Sledovanie sp├ínku je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako prisp├┤sobi┼ą ─Źas sp├ínku. Aplik├ícia vyzer├í skvele na tabletoch. Pr├şrodn├ę zvuky a usp├ívanky pre ─żahk├Ż sp├ínok.

Pozoruhodná funkcia:

Spa┼ą ako Android pon├║ka logick├ę alarmy. To znamen├í, ┼że ke─Ć sa spust├ş alarm, budete musie┼ą vyrie┼íi┼ą mierne zlo┼żit├║ h├ídanku, aby ste ho vypli. Je to skvel├Ż sp├┤sob, ako sa ubezpe─Źi┼ą, ┼że sa skuto─Źne zobud├şte v ur─Źen├Ż ─Źas.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

1.b platen├í verzia – $30,69

T├íto verzia v z├ísade odomkne aplik├íciu, aby v├ím poskytla viac funkci├ş. Dostanete doplnky, ako je sledovanie sp├ínku a ┼íirok├Ż v├Żber hudby.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

2. Alarm na dobr├║ noc – zadarmo

Alarm na dobr├║ noc

V┼íetko, ─Źo potrebujete, je dobr├Ż sp├ínok

Ak chcete ma┼ą osvie┼żuj├║ci de┼ł a nie ste cel├Ż de┼ł unaven├ş, mus├şte si dopria┼ą kvalitn├Ż sp├ínok. Niekedy, ke─Ć zazvon├ş bud├şk, ke─Ć ste v hlbokom sp├ínku, m├┤┼że to ovplyvni┼ą v├í┼í cel├Ż de┼ł ospalos┼ąou a stavom nepokoja. Aby ste tomu zabr├ínili, m├┤┼żete urobi┼ą dve veci. Prv├í z nich je ├şs┼ą spa┼ą skoro. Druh├Żm je pou┼żitie tejto skvelej aplik├ície. Aplik├ícia v z├ísade ur─Źuje, kedy ste v REM sp├ínku, a prebud├ş v├ís. REM sp├ínok je klasifikovan├Ż ako obdobie ─żahk├ęho sp├ínku a aplik├ícia pomocou akcelerometra zis┼ąuje, ─Źi sp├şte mierne alebo nie.

Vlastnosti:

Skvel├ę vyu┼żitie akcelerometra zariadenia. Takmer v┼żdy vie, kedy ste v REM sp├ínku. Umo┼ż┼łuje prirodzen├ę prebudenie.

Pozoruhodná funkcia:

Pod─ża vstavan├Żch tabuliek m├┤┼żete zisti┼ą, ak├Ż ─żahk├Ż alebo hlbok├Ż je v├í┼í sp├ínok. M├┤┼żete tie┼ż vedie┼ą, ko─żko hod├şn hlbok├ęho sp├ínku ste spali v noci.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

3. Ospal├Ż – zadarmo

Ospal├Ż

Kedy sa zobudi┼ą?

Ste jedn├Żm z ─żud├ş, ktor├Żm trv├í hodinu, k├Żm ur─Źia, kedy maj├║ spa┼ą a kedy sa zobudi┼ą? Nebojte sa, preto┼że jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş sp├ínkov├ęho cyklu pre Android je tu na to, aby v├ís zachr├ínila. Sleepy ur─Źite nie je v├Żlu─Źne aplik├ícia na sp├ínkov├Ż cyklus, ale v skuto─Źnosti ve─żmi pom├íha, ke─Ć ju potrebujete. Je to v podstate kalkula─Źka, ktor├í m├í ve─żmi pochm├║rne a pruhovan├ę rozhranie. Napriek tomu, ┼że je Sleepy jednoduchou aplik├íciou, pln├ş to, ─Źo s─żubuje. M├┤┼żete zada┼ą ─Źas, kedy idete spa┼ą, a aplik├ícia v├ím poskytne n├ívrhy, kedy sa zobudi┼ą. Alebo m├┤┼żete zada┼ą ─Źas, ktor├Ż potrebujete na prebudenie, a aplik├ícia v├ím povie, kedy by ste mali ├şs┼ą spa┼ą.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę rozhranie. Zistite, kedy m├┤┼żete ├şs┼ą spa┼ą. Uvedomte si, kedy je ten spr├ívny ─Źas na prebudenie.

Pozoruhodná funkcia:

Bud├şk m├┤┼żete nastavi┼ą priamo z aplik├ície a v aplik├ícii pre bud├şky nebudete musie┼ą znova zad├íva┼ą ─Źas. Aj ke─Ć je to mal├í funkcia, v skuto─Źnosti odstra┼łuje nepr├şjemnos┼ą prilepovania k├│pi├ş.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

4. Ambio – zvuky sp├ínku – zadarmo

Aplik├ícia sp├ínkov├ęho cyklu Ambio pre Android

Hudobn├ę objatie sp├ínku

Niekedy k v├ím pr├şde ticho a nem├┤┼żete poriadne spa┼ą. A niekedy je tu pr├şli┼í ve─ża hluku na relax├íciu a n├ív┼ítevu krajiny snov. Ambio – Sleep Sounds je ─Ćal┼íia aplik├ícia, ktor├í v├ím pom├┤┼że dosiahnu┼ą zdrav├Ż sp├ínok. Aplik├ícia prehr├íva okolit├ę zvuky, ktor├ę s├║ pre posluch├í─Źa upokojuj├║ce a upokojuj├║ce. Jedin├ę, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je pripoji┼ą si sl├║chadl├í a po─Ź├║va┼ą zvuky, ktor├ę aplik├ícia hr├í. Spo─Źiatku sme boli skeptick├ş, ale po pou┼żit├ş aplik├ície sme sa stali fan├║┼íikmi. Va┼íe my┼ílienky naplnen├ę nap├Ąt├şm alebo starosti vyvol├ívaj├║ce stres zmizn├║ v pokoji morsk├Żch v─║n.

Vlastnosti:

Vytvorte si vlastn├ę zoznamy skladieb. M├┤┼żete tie┼ż pou┼żi┼ą svoje vlastn├ę zvuky. Jemn├ę spustenie je skvel├ę. K dispoz├şcii je crossfade a hranie na pozad├ş.

Pozoruhodná funkcia:

V─Ćaka tejto aplik├ícii budete m├┤c┼ą mixova┼ą viacero okolit├Żch zvukov dostupn├Żch na mape. Odpor├║─Źame predov┼íetk├Żm vlny oce├ínu a cvr─Źky.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

5. Z├íznamn├şk sp├ínku – zadarmo

Z├íznamn├şk sp├ínku

Nechcem ├şs┼ą do ┼íkoly, mama

Sleep Talk Recorder nemus├ş by┼ą aplik├íciou sp├ínkov├ęho cyklu pre Android, ale pom├┤┼że v├ím ur─Źi┼ą, ─Źo v├ís v noci tr├ípi. S┼ąa┼żuj├║ sa va┼íi s├║rodenci alebo v├Żznamn├í osoba na chr├ípanie? Alebo sa ob├ívate, ┼że v noci zamie┼íate kreat├şvnu brilantnos┼ą? U┼ż si nemus├şte robi┼ą starosti, preto┼że so z├íznamn├şkom sp├ínku Talk na va┼íej strane budete m├┤c┼ą nahr├íva┼ą v┼íetko, ─Źo sa deje v noci. Najlep┼íie na tom je, ┼że t├íto aplik├ícia nie je jednoduch├Żm rekord├ęrom. Nahr├ívanie sa aktivuje okam┼żite, ke─Ć vyd├íte zvuk, tak┼że s├║bory s├║ skuto─Źne ve─żmi mal├ę a bat├ęria m├í minim├ílny vplyv.

Vlastnosti:

Skvel├ę a ─żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Nahr├íva zvuk HiFi 16, ale 12 KHz. Z├íznamy s├║ kategorizovan├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Nahr├ívanie sa za─Źne v milisekund├ích v─Ćaka pokro─Źilej funkcii filtrovania v aplik├ícii. To je skuto─Źne pozoruhodn├ę, ak chcete vedie┼ą, ─Źi chr├ípete.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

6. Bleskov├í chyba – Hodiny sp├ínku – zadarmo

Blesková chyba

Buzerujte na spánok

Niektor├Żm ─żu─Ćom je ┼ąa┼żk├ę v noci spa┼ą. Iste m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą pr├í┼íky na spanie, ktor├ę ├║primne neodpor├║─Źame bez riadneho pr├şkazu lek├íra. Alebo si m├┤┼żu t├║to skvel├║ aplik├íciu najsk├┤r vysk├║┼ía┼ą. Mo┼żno v noci n├íjdete pokoj, ke─Ć budete po─Ź├║va┼ą viac ako 200 zvukov. Na po─Ź├║van├ş mestsk├Żch vlakov, ke─Ć id├║ spa┼ą, je nie─Źo ve─żmi upokojuj├║ce. Zistili sme, ┼że po─Ź├║van├şm niektor├Żch z t├Żchto skvel├Żch zvukov sme schopn├ş efekt├şvne spa┼ą.

Vlastnosti:

K dispoz├şcii je viac ako 200 zvukov├Żch uk├í┼żok. Existuj├║ aj vizualiz├ície zvukov. M├┤┼żete tie┼ż ovl├ída┼ą frekvenciu ka┼żd├ęho zvuku.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í tie┼ż hodiny, bud├şk, miestne po─Źasie, ─Źasova─Ź vypnutia a ─Źasov├Ż limit obrazovky. Celkovo vzat├ę, je to skvel├í aplik├ícia, ktor├í si zasl├║┼żi ┼íancu, ak sa v├ím len ┼ąa┼żko zdriemne.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

7. Sleep Watcher – zadarmo

Str├í┼żca sp├ínku

Vedeck├í anal├Żza

Sleep Watcher pomocou rovnak├Żch ┼ítandardov, ktor├ę pou┼ż├şva arm├ída a leteck├Ż priemysel, vypo─Ź├şta, kedy budete najviac ostra┼żit├ş. T├íto aplik├ícia je najlep┼íou aplik├íciou sp├ínkov├ęho cyklu pre Android, pokia─ż ide o vedie┼ą, kedy budete najjasnej┼í├ş a najostrej┼í├ş. Je to v z├ísade aplik├ícia na v├Żpo─Źet ├║navy a bdelosti, ktor├í pou┼ż├şva va┼íe ned├ívne sp├ínkov├ę sch├ęmy na navrhnutie presn├Żch pl├ínov. Aplik├ícia tie┼ż uchov├íva rozsiahly pl├ín sp├ínku, ktor├Ż v├ím pom├íha sledova┼ą va┼íe ─Źasy a re┼żim sp├ínku. Najlep┼íie na tom je, ┼że ─Źi sp├şte nepravidelne, v├Żpo─Źty s├║ na mieste.

Odpor├║─Źan├ę:

V├Żpo─Źty ├║navy piesku z ├║navy. Pl├íny sp├ínku s├║ skvel├ę. Tabu─żka predpoved├ş pohotovosti je ├║┼żasn├í.

Pozoruhodná funkcia:

Graf sp├ínku What ifs v├ím umo┼ż┼łuje mera┼ą a zlep┼íova┼ą va┼íe existuj├║ce sp├ínkov├ę n├ívyky. Pom├┤┼że v├ím to lep┼íie spa┼ą a preb├║dza┼ą sa svie┼żej┼íie.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

9. Cyklus sp├ínku – zadarmo

Sp├ínkov├Ż cyklus

Zabuchni a spi

Sleep Cycle je najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, ke─Ć sa pon├íh─żate spa┼ą. Nikto nechce hra┼ą sa so smartf├│nom alebo tabletom, aby na┼íiel spr├ívny ─Źas na sp├ínok. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vypo─Ź├şta┼ą, kedy a ko─żko hod├şn by ste mali spa┼ą. Aplik├ícia m├í ve─żmi z├íkladn├ę rozhranie, ale nemus├ş by┼ą fantastick├í, aby poskytovala pou┼żite─żn├ę a prospe┼ín├ę ├║daje.

Vlastnosti:

Extr├ęmne jednoduch├ę rozhranie. Navrhuje optim├ílny ─Źas na prebudenie. Odpor├║─Źa najvhodnej┼í├ş ─Źas na sp├ínok.

Pozoruhodná funkcia:

Funkcia sp├ínku teraz v├ím umo┼żn├ş jednoducho stla─Źi┼ą tla─Źidlo a aplik├ícia v├ím uk├í┼że najvhodnej┼íie ─Źasy, kedy si chcete nastavi┼ą bud├şk. Nie s├║ potrebn├ę ┼żiadne ─Ćal┼íie ├║pravy a stla─Źen├şm tla─Źidla sa vyd├íte do krajiny snov.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

10. Hlbok├Ż sp├ínok s Andrewom Johnsonom – $20,99

Hlbok├Ż sp├ínok s Andrewom Johnsonom

Si teraz ospal├Ż?

Jedna vec je ist├í, Andrew Johnson m├í ve─żmi upokojuj├║ci hlas. T├íto aplik├ícia je v podstate nahr├ívkou chlap├şka menom Andrew Johnson (pravdepodobne) a pom├íha v├ím spr├ívne sa naladi┼ą a dobre sa vyspa┼ą. Aplik├ícia m├í jednoduch├ę rozhranie a ve─żmi m├ílo mo┼żnost├ş. M├┤┼żete si vybra┼ą kr├ítke alebo dlh├ę pokyny a po─Źet opakovan├ş. Potom, ─Źo za─Źnete nahr├íva┼ą, p├ín Johnson za─Źne d├íva┼ą pokyny ve─żmi pokojn├Żm sp├┤sobom. Hlasov├ęmu prehr├ívaniu napom├íha upokojuj├║ca mel├│dia hran├í na klav├şri, ktor├í skuto─Źne prid├íva na ospalosti.

Vlastnosti:

Pokyny skuto─Źne pom├íhaj├║. Jednoduch├ę pou┼żitie a jednoduch├ę rozhranie. Nastavenia s├║ minimalistick├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Pokojn├Ż hlas in┼ítruktora m├í pr├şzvuk, ale pokyny a klav├şr v├ís ─Źoskoro roz─Ź├║lia a budete sa c├şti┼ą ospal├ş.

9 Najlep┼íia aplik├ícia pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android, aby chr├ípala ┼ít├Żlovo 2

Záver:

S├║visiace ─Źl├ínky: Aplik├ícia Bud├şk

T├Żm sa kon─Ź├ş zoznam na┼íich 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş pre sp├ínkov├Ż cyklus pre Android. D├║fame, ┼że s pomocou t├Żchto aplik├íci├ş budete m├┤c┼ą spa┼ą najmenej osem hod├şn. Aj ke─Ć pracujete na no─Źn├ę smeny, tieto aplik├ície v├ím pom├┤┼żu zosta┼ą svie┼żi a v strehu po─Źas pracovnej/┼ítudijnej doby. Tie┼ż by v├ís mohli zauj├şma┼ą aplik├ície s bud├şkom, aby ste sa r├íno zobudili. Porozpr├ívajte n├ím o svojich osobn├Żch bitk├ích so sp├ínkom d├ímy. Pr├şde ti to ─żahk├ę? Alebo bojujete so sp├ínkom ka┼żd├║ noc? Radi v├ís ako v┼żdy po─Źujeme z va┼íej strany.