9 Najlepší Samsung Galaxy Púzdra na peňaženky S3 pre neporaziteľnú hotovosť

9 Najlepší Samsung Galaxy Púzdra na peňaženky S3 pre neporaziteľnú hotovosť 1

Samsung prišiel s piatimi rôznymi Galaxy S smartphones, pričom najnovšia je Galaxy S5. Aj keď boli všetky tieto telefóny všeobecne dobre prijaté, Galaxy S3 bol pravdepodobne telefón, ktorý posunul meno Samsung na ďalšiu úroveň. The Galaxy S3 bol vydaný pred niekoľkými rokmi, ale stále je to jeden z najznámejších Androidov smartphones, a ak hľadáte dobré hry alebo radi sledujete videá vo vysokom rozlíšení, potom Galaxy S3 je jednou z lacnejších možností, ktoré sú v súčasnosti k dispozícii.

Odkedy spoločnosť Samsung vydala ďalšie dve Galaxy S zariadenia po Galaxy S3, možno premýšľate o prechode na novší model. Ak hľadáte iba nový telefón, aby ste získali nový vzhľad, určite by ste mali zvážiť zaobstaranie si puzdra Galaxy S3 namiesto nákupu nového telefónu. K telefónu je k dispozícii niekoľko puzdier a môžete si prečítať o 10 najlepších puzdrách na telefón Galaxy S3. Ak hľadáte puzdro, ktoré môže fungovať aj ako peňaženka alebo držiak karty, pokračujte v čítaní a nájdite ten najlepší Samsung Galaxy Púzdra na peňaženky S3.

Po preskúmaní rôznych dostupných možností som prišiel so zoznamom desiatich najlepších prípadov v peňaženke, ktoré sú podľa mňa. Nebral som do úvahy iba kvalitu puzdra, ale zameral som sa aj na produkt, ktorý získate za vynaložené peniaze.

1. Kožené puzdro na peňaženku Ailun: $60,99

ailun prípad

Vysoko kvalitná koža s bezplatným chráničom obrazovky a stylusom

Prvý prípad v tomto Samsungu Galaxy Zoznam puzdier na peňaženky S3 je kožené vyklápacie puzdro na peňaženku od Ailun. Puzdro je vyrobené z vysoko kvalitnej kože a má dve vrecká na karty a peniaze. Puzdro sa veľmi ľahko inštaluje a ponúka perfektné riešenie pre Galaxy S3.

Puzdro má krásny dizajn a nájdete na ňom výrezy pre všetky relevantné porty. Kryt je k dispozícii v siedmich rôznych farbách a je dodávaný s bezplatným chráničom obrazovky a stylusom.

Pozoruhodná funkcia: Veľmi kvalitná koža pre svoju trvanlivosť

tlačidlo nákupu amazon

2. Kožená peňaženka Navor Deluxe v štýle foliovej peňaženky s vreckom na peniaze a odnímateľným popruhom: 15,50 dolára

navor case

Ľahké puzdro vybavené 5 vrecká

Luxusné puzdro na peňaženku v luxusnom štýle od Navor prichádza na rad 2 a je ďalším z Samsungu Galaxy Púzdra na peňaženky S3. Puzdro je vyrobené zo syntetickej PU kože a skvele ochráni váš telefón pred poškriabaním a preliačinami.

Obsahuje štyri vrecká na debetné alebo kreditné karty a samostatné vrecko na peniaze alebo účty. Puzdro je ľahké, odolné a obsahuje magnetický prúžok na zatvorenie puzdra.

Pozoruhodná funkcia: Živé farby a skvelý dizajn na predvádzanie vášho telefónu

tlačidlo nákupu amazon

3. Koža z púzdra na pletené karty Dream Wireless s gumovým puzdrom: $7.58

vysnené bezdrôtové puzdro

Odolné puzdro s veľkým úchopom

Gumené puzdro od Dream Wireless prichádza na rad 3 a ponúka veľmi jedinečný dizajn. Puzdro nie je puzdro na knihy ako predchádzajúce dva puzdrá, ale má jednoduché zadné vrecko na karty, peniaze a účty. Puzdro je odolné a chráni Galaxy S3 od všetkých druhov škrabancov a preliačin.

Napriek tomu, že je puzdro odolné, pokiaľ ide o ochranu, je zároveň mäkké a poskytuje skvelé uchopenie v rukách. Nájdete tu aj výrezy pre všetky porty v zariadení.

Pozoruhodná funkcia: Zadné vrecko namiesto priehradiek na karty

tlačidlo nákupu amazon

4. Peňaženkové puzdro na peňaženku Qubits Premium PU s kvetinovým interiérom: $80,95

kvetinové puzdro

Prémiová PU koža s krásnym kvetinovým vzorom

O #4, máme prémiové puzdro na peňaženku z PU kože od Qubits. Puzdro obsahuje tri vrecká na karty, účty a hotovosť. Puzdro ponúka dokonalé prispôsobenie pre Galaxy S3 a má výrezy pre všetky relevantné porty a tlačidlá na zariadení. Jedinečné na tomto prípade je, že sa vyznačuje krásnym kvetinovým dizajnom.

Pozoruhodná funkcia: Unikátny vnútorný dizajn pre skvelý pocit

tlačidlo nákupu amazon

5. Nicerocker 2 v 1 Puzdro v obchodnom štýle s peňaženkou na peňaženku: 10,04 dolára

nicerocker prípad

Dokonalé puzdro na peňaženku

Kufrík v biznis štýle s flip peňaženkou od Nicerocker prichádza na rad 5 a toto je jeden z mojich obľúbených prípadov, ktoré sú k dispozícii pre Galaxy S3. Aj keď väčšina puzdier na peňaženky obsahuje niekoľko vreciek, v tomto konkrétnom prípade ide o plnú peňaženku, ktorú ľudia pravidelne používajú.

Puzdro je ako bežné knižné puzdro, ale rozširuje sa a stáva sa plnou peňaženkou. K dispozícii je niekoľko vreciek a priehradiek na karty, kde môžete uložiť svoje kreditné karty, bankovky, hotovosť a mince. K dispozícii za 10,04 dolára, puzdro je dodávané iba v čiernej farbe.

Pozoruhodná funkcia: Otvára sa ako plná peňaženka s niekoľkými vreckami pre všetky vaše úložné potreby

tlačidlo nákupu amazon

6. Kožený kryt peňaženky na mobil Madhouse s chráničom obrazovky: $80,90

kožený obal na peňaženku

3 vrecká a sú k dispozícii v 30 prevedeniach

Kožený kryt peňaženky od Mobile Madhouse je ďalším skvelým puzdrom na peňaženku, ktoré je k dispozícii pre Galaxy S3. Perfektne sadne k telefónu a ponúka ochranu pred poškriabaním a preliačinami. Puzdro obsahuje dve vrecká na karty a dve väčšie vrecká na peniaze a bankovky.

Okrem toho je dodávaný s bezplatným chráničom obrazovky a handričkou z mikrovlákna na čistenie obrazovky. Najlepšie na tomto konkrétnom prípade je, že sa dodáva v 30 rôznych umeleckých návrhoch vrátane dizajnu založeného na Eiffelovej veži. Puzdro si môžete kúpiť za $80,90.

Pozoruhodná funkcia: Efektný dizajn, vďaka ktorému váš telefón vynikne z davu

tlačidlo nákupu amazon

7. Peňaženkové puzdro na hybridnú kreditnú kartu Xhorizon Heavy Duty: $50,99

prípad xhorizon

Pevné puzdro so zadným vreckom

Odolný hybridný kufrík od Xhorizonu je na čísle 7 a je to ďalší fantastický prípad, ktorý je k dispozícii pre Galaxy S3. Nejde o vyklápacie puzdro, ale o obyčajné pevné puzdro so zadným vreckom na karty a peniaze.

Puzdro obsahuje výrezy pre všetky porty a tlačidlá na zariadení. Okrem toho je dodávaný s bezplatným stylusom, protiprachovou zátkou a čistiacou handričkou. Je k dispozícii v ôsmich farbách.

Pozoruhodná funkcia: Pevná konštrukcia pre dlhotrvajúci zážitok

tlačidlo nákupu amazon

8. Skryté nízkoprofilové značkové kožené puzdro na peňaženku: $90,45

skryté puzdro

Tenký, ľahký a perfektne sedí

Na čísle 8, Máme nízkoprofilový značkový puzdro PU od Covert. Puzdro je dosť tenké a chráni telefón pred poškriabaním a prachom. Puzdro sa ľahko inštaluje, hodí sa Galaxy S3 dokonale a ponúka výrezy pre všetky relevantné porty v zariadení. Vďaka tenkému dizajnu má puzdro iba dve vrecká na karty a peniaze.

Ak nepotrebujete viac ako dva sloty na karty a hľadáte niečo tenké a ľahké, môže to byť správna voľba. Vyklápací kryt môže fungovať aj ako stojan a poskytuje viacero pozorovacích uhlov. Je ponúkaný v štyroch farbách.

Pozoruhodná funkcia: Tenký dizajn pre príjemný zážitok

tlačidlo nákupu amazon

9. Kožené flipové puzdro na peňaženku ZuGadgets s ochranou obrazovky: $20,88

puzdro na zugadgets

Skvelá ochrana a odolnosť voči odtlačkom prstov

Flipové puzdro na peňaženku od ZuGadgets je ďalším skvelým puzdrom na peňaženku, ktoré je k dispozícii pre Galaxy S3. Puzdro je vyrobené z PU kože a odvádza skvelú prácu pri ochrane zariadenia pred poškriabaním a nárazmi. Má popruh a magnetický prúžok na zatvorenie puzdra.

Prípad sedí na Galaxy S3 dokonale a je tiež odolný voči odtlačkom prstov. Okrem toho je k dispozícii aj bezplatný chránič obrazovky.

Pozoruhodná funkcia: Odolný voči odtlačkom prstov, takže si s čistením šmúh nemusíte robiť starosti

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Kedykoľvek si kúpim nový telefón s Androidom, okamžite začnem hľadať príslušenstvo, najmä puzdrá. Získanie správneho puzdra je životne dôležité, pretože si skutočne nemôžeme dovoliť kupovať puzdrá po každých niekoľkých dňoch. Aj keď je k dispozícii niekoľko krásnych a odolných puzdier pre Galaxy S3, prípady uvedené vyššie zahŕňajú iba puzdrá na peňaženky, ktoré majú vrecká a priehradky na uloženie účtov, kariet, peňazí a mincí. Ak máte tendenciu zabúdať na svoju peňaženku, môže byť práve puzdro na peňaženku. V prípade núdze môže byť skutočne praktické mať pri sebe k telefónu kreditné karty a hotovosť.

Ak ste práve dostali Galaxy S3, potom by ste určite mali zvážiť získanie jedného z vyššie uvedených prípadov. Všetky tieto prípady sú najlepšie peňaženky, ktoré môžete získať, ak máte nejaké peniaze na míňanie. Po získaní puzdra na peňaženku by vás mohlo zaujímať aj ďalšie príslušenstvo pre Galaxy S3 a môžete si prečítať o 10 najlepších Galaxy Príslušenstvo S3. Ak ste si práve kúpili a Galaxy S3, potom by vás mohla zaujímať inštalácia najlepších aplikácií z Google Play Store a môžete si prečítať o 20 najlepších aplikáciách pre Galaxy S3. Ak máte pocit, že mi chýba jeden z najlepších Samsungov Galaxy Puzdrá na peňaženky S3, povedzte nám o tom v sekcii komentárov nižšie. Ak si kúpite puzdro na peňaženku, povedzte nám o svojich skúsenostiach s ním.