9 Najlepší Samsung Galaxy Príslušenstvo S3: Gadget Inspector

9 Najlepší Samsung Galaxy Príslušenstvo S3: Gadget Inspector 1

Od teleobjektívov až po diaľkovo ovládané helikoptéry-Samsung Galaxy S3 má niekoľko skvelých doplnkov, ktoré vám uľahčia a vzrušujú život. Batérie a chrániče obrazovky sú skvelé, ale pravdepodobne si ich kúpite, keď si kúpite telefón. Chceme preskúmať hlbiny internetu, aby sme vám pomohli nájsť spoločnosť Samsung Galaxy Príslušenstvo S3, ktoré vám vyrazí dych.

Ako technický oriešok vždy hľadám jedinečné príslušenstvo, ktoré nikto predtým nevidel. Keď som druhý deň zbadal v jazere osobu, ktorá riadila diaľkovo ovládanú loď, napadlo ma, či neexistuje aplikácia na ovládanie tejto veci. Ukázalo sa, že existuje veľa aplikácií a príslušenstva, ktoré sa k vám hodia Galaxy S3, aby vám poskytla všetku zábavu na svete.

Poďme sa pozrieť na nejaký Samsung Galaxy Príslušenstvo S3, ktoré vám pomôže zachytiť filmy v profesionálnom štýle, obmedziť odtlačky prstov na telefóne a dokonca si dať pivo.

1. Teleobjektív so zoomom: 19,99 dolárov

teleobjektív pre samsung galaxy s3

Strieľajte pre hviezdy

Tento teleobjektív so zoomom od spoločnosti FDL Technology dodáva kategórii a doplnku zoomu fotoaparátu štýl a silu. Je to celkom jednoduché, pretože nasadíte objektív na telefón a budete vidieť ďaleko na športové akcie, a dokonca aj vtedy, ak sa chcete len pozrieť na hviezdy. Dodáva sa s puzdrom, statívom a elegantným objektívom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Premeňte svoj telefón na ďalekohľad Fotografujte z diaľky – skvelé na športové akcie Odolné sakra K telefónu dostanete v zásade profesionálny fotoaparát Funkcia priblíženia vám umožní stále fotografovať zblízka, ale keď ho priblížite, je to ako pozerať sa ďalekohľadom.

tlačidlo nákupu amazon

2. Samsung Galaxy Pero S3 C: 29,99 dolárov

c pero

Dotyk prsta bez prsta

Je mi nanič, keď vidím na obrazovke telefónu veľa odtlačkov prstov a mastnoty. S perom S3 C sa už na tie pruhy nemusíte pozerať. Toto je jeden z tých Samsungov Galaxy Príslušenstvo S3, ktoré vyzerá ako zdravý rozum, by vás mohlo zaujímať, prečo je také jedinečné, ale v skutočnosti nerozumiete tomu, ako čistý telefón vydrží, kým ho nedostanete. Vykonáva všetky štandardné funkcie, rovnako ako používanie prsta.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Dokončite všetky štandardné dotykové príkazy Píšte a kreslite na svojom telefóne Vytvárajte krásne bezchybné nápisy namiesto zubatých línií Titánové striebro je veľmi odolné Hodí sa do vrecka a vyzerá štýlovo
  Tnajlepšie na C Pen je, že po sebe nenecháva žiadne škaredé odtlačky prstov. Vždy ma rozčuľuje, keď moja obrazovka vyzerá ako mastný neporiadok.

tlačidlo nákupu amazon

3. Náhradný systém nabíjania batérií: 39,39 dolárov

náhradná nabíjačka batérií samsung galaxy s3

Nech je poplatok s vami

Priznajme si to. Nabíjanie telefónu je nanič. Nie je to ani dobré pre vašu batériu, keď telefón zapojíte každý večer pred spaním. Keď som na cestách, nahnevá ma to a potom si uvedomím, že moja batéria je takmer vybitá. So systémom nabíjania náhradných batérií od spoločnosti Samsung môžete nosiť ďalšiu batériu, ktorá sa vždy nabíja. Keď jedna batéria vybije, vymeňte ju za novú.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Pomáha predĺžiť životnosť batérií Má ochranné puzdro, ktoré umožňuje skladovanie a ochranu batérií Dodáva sa tiež so stojanom, pomocou ktorého môžete telefón postaviť a sledovať filmy Batérie sa krásne zasúvajú a vysúvajú z nabíjačky Vždy máte plne nabitá batéria, ktorá udrží váš telefón zapnutý!

tlačidlo nákupu amazon

4. Útočná helikoptéra ovládaná telefónom: 30 dolárov

telefónna helikoptéra samsung galaxy s3

Ovládajte oblohu pomocou telefónu

Neviem sa nabažiť diaľkovo ovládaných vozidiel. Vlastne mám stále staré auto Mazda, s ktorým sa raz za čas preveziem po zemi. V nákupnom stredisku občas vidím stánky, ktoré majú lietajúce helikoptéry, ale nikdy som nepredpokladal, že niektoré z nich dokážete ovládať telefónom. Táto helikoptéra je prepojená s vašim S3, takže môžete lietať po dome a otravovať svoju rodinu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  S telefónom môžete lietať po helikoptére! Funguje to aj s inými telefónmi Joystick sa zobrazuje na obrazovke Vrtulník má jasné svetlá pre nočné lietanie Vrtulník skutočne odpaľuje rakety Zapamätajte si svoje lety zaznamenaním letových plánov. Helikoptéra uloží až tri videá.

tlačidlo nákupu amazon

5. Držiak ovládača GameKlip: 19,43 dolárov

gameklip pre samsung galaxy s3

Prevezmite kontrolu nad svojimi hrami

Nie som veľký hráč, ale keď hrám hry na telefóne, ovládam sa trochu ťažko. Obrazovka sa nie vždy zaregistruje a musíte na nej neustále držať prst. Toto je jeden z najlepších Samsungov Galaxy Príslušenstvo S3 pre hráčov, pretože k telefónu jednoducho pripojíte ovládač a získate všetky tlačidlá a joysticky, ktoré nájdete na konzole Playstation.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Ovládajte svoje hry pre Android joystickom a tlačidlami Kábel je malý, aby ste sa s ním mohli rýchlo pripojiť a cestovať s ním Kábel je malý, aby ste s ním mohli cestovať Ovládač je odolný, takže by ste sa nemali báť, ak vám spadne Ak si stiahnete K aplikácii SixAxis Controller sa môžete pripojiť bezdrôtovo.

tlačidlo nákupu amazon

6. Flipový kryt: 16,48 dolára

vyklápací kryt klávesnice pre Samsung Galaxy S3

Zabudnite na únavné tlačidlá na dotykovej obrazovke

Jedna vec, ktorá mi na starých telefónoch Blackberry chýba, je fyzická klávesnica. Všetko ostatné bolo dosť naštvané, ale tá nádherná klávesnica mi rozletela prsty. Teraz môžete pre svoj počítač získať fyzickú klávesnicu Galaxy S3 s krytom Flip Case od Best Match. Získate dve veci v jednom: peknú klávesnicu a štýlové kožené puzdro, ktoré ochráni váš telefón.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Píšte na telefóne bez toho, aby ste mali problémy s dotykovým displejom Je bezdrôtový Dodáva sa s koženým puzdrom, ktoré sa kvôli ochrane zatvára. Klávesnica vydrží nabitá až päť hodín. Klávesy sú skutočne mäkké, takže vám uľahčuje prelet textom alebo e -maily.

tlačidlo nákupu amazon

7. Puzdro na otvárač fliaš Bolkin: $90,99

puzdro na otvárač na fľaše bolkin

Dajte si pivo a porozprávajte sa

Pivo je úžasné, ale nikdy na sebe nemám otvárač na fľaše. Prečo si teda nedať otvárač na fľaše na niečo, čo stále nosíte so sebou? Puzdro na otvárač fliaš Bolkin je jedným z mojich obľúbených Samsungov Galaxy Príslušenstvo S3, pretože vďaka nemu vyzerá puzdro úžasne, dostanete malý stojan a fľašu môžete rozbiť. Stačí si pustiť film a posedieť si pri studenom nápoji.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obsahuje odnímateľný stojan, aby ste mohli sledovať filmy a televíziu PC a silikónové materiály sú odolné a pohodlné. Puzdro má vnútorné aj vonkajšie puzdro. Možnosti farieb sú celkom štýlové. Hlavným dôvodom, prečo si chcete toto puzdro kúpiť, je otvárač na fľaše. . Je robustný a umožňuje vám vždy rozbiť nápoj, nech ste kdekoľvek.

tlačidlo nákupu amazon

8. Držiak telefónu na bicykel CyberTech: 24,99 dolárov

držiak na bicykel pre samsung galaxy s3

Plavba s melódiami alebo mapami

Žijem v Chicagu, takže mám veľa jazier, na ktorých môžem jazdiť na bicykli a pozerať sa na vlny. Jediným problémom je, že sa zvyknem stratiť. Odkedy som dostal držiak na bicykel CyberTech, môžem zostať na trati a dokonca aj počúvať hudbu počas jazdy. Je to jednoduchý koncept, kde pripevníte telefón k svojmu bicyklu, takže sa stačí krátko pozrieť nadol a kliknúť alebo ho zobraziť.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Zahŕňa vodotesný kryt pre tie daždivé dni Dostanete západku na zavesenie na bicykel Polykarbonátová škrupina je skvelá v prípade, že vám telefón spadne Máte prístup ku všetkým portom, tlačidlám a fotoaparátu Tiež získate ročnú záruku s držiak Držiak nevyžaduje žiadne nástroje. Dodaný záves jednoducho použite na prichytenie na bicykel.

tlačidlo nákupu amazon

9. Posilňovač signálu Wilson: 245,95 dolárov

zosilňovač signálu wilson pre samsung galaxy s3

Drahé, ale efektívne

Viem, viem, všetky ostatné Samsungy Galaxy Príslušenstvo S3 nie je tak drahé ako toto, ale zosilňovač signálu Wilson je dosť účinný. Ak máte kanceláriu a neustále vám odchádzajú hovory alebo máte slabý dátový signál, je tento zosilňovač signálu perfektný.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Zbaví vás spadnutých hovorov a problémov so signálom Predĺži životnosť batérie Inštalácia je skutočne rýchla a jednoduchá Dodáva sa s anténou, takže ju môžete pripevniť zvonku Obsahuje montážny materiál, takže sa systém nepohybuje ani nespadá. Vyžadujú akékoľvek pripojenie k telefónu, aby ste sa mohli prechádzať doma alebo v kancelárii s dokonalým signálom.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Som obrovský motorkár, takže držiak na bicykel funguje skvele na plavby a počúvanie hudby. Tiež som skoro pustil pivo, keď som videl to puzdro na otvárač na fľaše. Tieto Samsung Galaxy Príslušenstvo S3 je bláznivý druh nádhery, ktorý rád vidím, keď si na svoje telefóny začínam zvykať. S3 je skutočne pekný telefón, ale keď si nainštalujem všetky svoje aplikácie a nasadím na ne chrániče obrazovky, prahnem po niečom extra.

Našťastie s týmito Samsungmi Galaxy Príslušenstvo S3 vám umožní zažiť dobrodružstvo vo svojom živote a zapnúť chladič na telefóne. Ak hľadáte ešte zábavnejšie veci, ktoré môžete robiť so svojim telefónom Samsung Galaxy S3 a potom si objednajte skvelé ROMy pre svoj Samsung Galaxy S3 alebo ako odomknúť S3.

Podeľte sa o svoje myšlienky v nižšie uvedenej sekcii komentárov a dajte nám vedieť, ak narazíte na úžasný Samsung Galaxy Príslušenstvo S3, ktoré je potrebné zdieľať. Ak vyskúšate niektoré z vyššie uvedených doplnkov, dajte nám vedieť, čo si myslíte.