9 Intenzívne cvičebné aplikácie pre Android, aby ste sa skultúrnili

Pred niekoľkými dňami som sa hanbil, keď som písal o diétnych aplikáciách, pretože som sám nebol v dobrej kondícii. Tento týždeň som si však nainštaloval niekoľko skvelých cvičných aplikácií pre Android a vo voľnom čase som začal cvičiť. Budem k vám úprimný, napriek tomu, že teraz cvičím takmer hodinu denne, som stále ten istý lenivý chlap ako predtým. Preto zostavujem zoznam aplikácií, ktoré som už testoval a vyskúšal, aby ste sa mohli venovať aj fitness programu!

Niektoré z aplikácií uvedených v zozname najlepších cvičebných aplikácií budú na dosiahnutie viditeľných výsledkov potrebovať ďalšie vybavenie. Nebojte sa však, nebudete potrebovať posilovacie stroje v hodnote tisíc dolárov. Trochu podložky na cvičenie a niekoľko činiek a za chvíľku budete pripravení rozhýbať „hot bod“.

Poznámka: Úžasné cvičebné aplikácie pre Android boli testované na Samsungu Galaxy Smartfón Note III. Pri drepe som omylom zlomil ľavý horný roh obrazovky. Odporúčam byť opatrnejší, aby sa vám nestalo to isté. Aplikácie na druhej strane fungovali úplne v poriadku, počas testovania nenastali žiadne problémy. Aby niektoré funkcie fungovali, niektoré aplikácie vyžadujú aktívne internetové pripojenie.

1. GymTraining

Ikona cvičebných aplikácií 1

Ak práve začínate používať telocvičňu a nemôžete si dovoliť pomoc špecializovaného trénera, veľmi by som vám túto aplikáciu odporučil. Je dôležité začať s dobrými základnými znalosťami základných pohybov.

Zdvíhanie závaží v zlom uhle môže mať nepriaznivý vplyv na vašu postavu a môže viesť k pomalým výsledkom, ak nejaké existujú. Videl som ľudí, ktorí používajú telocvičné vybavenie zvláštnymi metódami, ktoré nakoniec spôsobia viac škody ako úžitku.

Táto aplikácia vám tiež pomôže určiť, ktorú časť tela by ste mali cvičiť ako prvú a ako. Stručne povedané, toto je sprievodca, ktorý potrebujete, aby ste mohli začať žiť zdravý a fit.

Bezplatná verzia

2. Sworkit

Ikona cvičebných aplikácií 2

Ak potrebujete rýchlu a spoľahlivú aplikáciu, ktorá je mimoriadne flexibilná, získajte Sworkit. Táto aplikácia z vás môže urobiť a 5-rutina minútového cvičenia, ako aj hodinová rutina. Keď urobíte prvé kroky a odhodláte sa dostať do formy, táto aplikácia vám pomôže motivovať vás ďalej.

The 5-minútové cvičenia sú pozoruhodne intenzívne a určite vám môžu zvýšiť srdcový tep, aj keď ste v kancelárii. Vrelo odporúčam túto aplikáciu každému, kto pracuje v interiéri a musí sedieť dlhší čas.

Bezplatná verzia

3. Cvičenie push up

Ikona cvičebných aplikácií 3

Kliky sú skvelým spôsobom, ako si vypracovať hornú časť tela. Myslel som si, že urobím najmenej 20 klikov naraz … Podarilo sa mi to iba 3.

Aplikácia vás spustí testovaním, aby ste zistili, koľko klikov môžete urobiť. Na základe tohto čísla je nastavený plán, ktorý vám pomôže nakoniec dosiahnuť 100 alebo viac klikov. Našťastie táto aplikácia bude nápomocná pri zvyšovaní mojej vytrvalosti a v konečnom dôsledku aj v počte.

Páči sa mi, ako aplikácia zvláda počítanie klikov. Aplikácia spočíta vaše opakovania tak, že položíte svoj Android na podlahu pod seba. Keď sa spustíte, telefón to počíta ako jedno opakovanie. Počítanie bezdotykového senzora je požehnaním.

Táto funkcia príde vhod, pretože sa môžete namiesto počítania sústrediť na tréning. Myslím si, že keď dosiahnem viac ako 20 klikov, bude ťažké udržať počítadlo.

Skombinujte túto cvičebnú aplikáciu pre hornú časť tela s jednou z najlepšie spustených aplikácií pre Android a máte skvelú cvičebnú schému.

Bezplatná verzia

4. 7 Minútové cvičenie

Ikona cvičebných aplikácií 4

Viem, že cez deň nemáš veľa času na cvičenie. Je ťažké ísť do posilňovne po celom dni v kancelárii a určite si nemôžeme dovoliť tučnieť, že? Vývojári z 7-minútové cvičenie, to tiež vieš. To je presne dôvod, prečo napchali intenzívne tréningové rutiny iba v rozsahu 7 minúty; aby ste sa udržali v najlepšej forme.

Keď som to skúsil “7 minútu ”, nakoniec som tomu venoval asi 34 minút. Myslím, že cieľom je urobiť sériu cvičení v 7 minút. Cvičenie je určené

Napriek tomu som sa bavil pokúšať sa dosiahnuť ten vznešený cieľ. Keď článok skutočne zvládnem vykonať rutinu, článok aktualizujem 7 minút.

Toto video vás prevedie cvičením, aby ste videli, do čoho idete.

Bezplatná verzia

5. Cvičenie v drepe

Ikona cvičebných aplikácií 5

Drepy sú skvelým spôsobom, ako si vyrysovať kríž a nohy. Niet divu, že tento druh cvičenia je medzi dámami taký obľúbený. Aplikácia je navrhnutá s ohľadom na jednoduché použitie a rýchle cvičenia.

Je to zďaleka najrýchlejšie sa spúšťajúca aplikácia v zozname najlepších cvičných aplikácií pre Android. Aplikácia je dodávaná s jednoduchým rozhraním, ktoré vám umožňuje spočítať všetky drepy. Gravitačné počítanie je skvelý spôsob, ako počítať drepy.

Bezplatná verzia

6. FitNotes

Ikona cvičebných aplikácií 6

Teraz, keď používate všetky tieto skvelé cvičebné aplikácie pre Android, budete musieť sledovať svoj pokrok. Máte počítadlá kalórií pre všetky vaše potreby počítania kalórií. Potom sú tu aplikácie krokomer pre počítanie prechádzok. Určite je potrebné sledovať vaše cvičenia.

FitNotes si robí poznámky o všetkých vašich aktivitách a uchováva si ich denník. K súborom, ktoré dosiahnete, môžete dokonca pripojiť komentáre a poznámky. Ovládacie prvky a navigácia sú založené na potiahnutí prstom a sú mimoriadne citlivé.

Bezplatná verzia

7. Celková kondícia

Ikona cvičebných aplikácií 7

Ak potrebujete úplný zoznam cvičení a spôsob, akým ich môžete vykonávať, získajte aplikáciu Total Fitness na svojom zariadení s Androidom. Táto aplikácia na cvičenie pre Android je úžasná, pokiaľ ide o správne informácie.

Vrelo odporúčam túto aplikáciu pre tých, ktorí práve začali chodiť do posilňovne a cvičiť. Len prečítaním aplikácie a jej záznamov získate cenné informácie.

Prepracované obrázky v aplikácii uľahčia pochopenie konkrétneho cvičenia. Dodáva sa tiež s kalkulačkou indexu telesnej hmotnosti, ktorá má takmer rovnakú kvalitu ako aplikácie BMI pre Android, ktoré sme uviedli.

Bezplatná verzia

8. Tréner cvičenia

Ikona cvičebných aplikácií 9

Táto aplikácia je pre tých, ktorí nevedia nič o cvičení. Cvičebná aplikácia pre Android vám umožňuje sledovať cvičenia so zvukovými pokynmi a pokynmi k pokroku.

Vďaka pokynom je skutočne ľahké dodržiavať presné pokyny, ktoré vám boli poskytnuté. Pokyny tiež zaisťujú, že cvičíte správne a nemôžete poškodiť kĺby ani svaly.

Počas cvičenia s aplikáciou si môžete pustiť aj svoju obľúbenú hudbu. Odporúčam najlepšie hudobné prehrávače s pridanými funkciami.

Bezplatná verzia

9. 30 -dňové výzvy pre fit

Cvičebné aplikácie, ikona 10

Táto cvičná aplikácia pre Android je pre tých z vás, ktorí hľadajú výzvu. Odporúčam používať túto aplikáciu s priateľmi a súťažiť proti sebe o ďalšiu zábavu a samozrejme motiváciu.

Aplikácia začína cvičenie pomaly a postupne zvyšuje náročnosť. Zo dňa na deň budú výzvy a cvičenia ťažšie a rovnako aj vaše telo.

Bezplatná verzia

Záver

Tým sa zoznam skvelých cvičebných aplikácií pre Android končí. Pretože zdravý životný štýl nie je len chodenie do posilňovne, vyskúšajte si aplikácie na nákup v obchode s potravinami, aplikácie na chudnutie a tiež GPS aplikácie pre cyklistov a vytvorte si vlastnú kombináciu cvičení.

Zdravý životný štýl budem dodržiavať až do vianočných sviatkov, pretože v tomto ročnom období nemôžem prestať jesť.

Koľko kíl zhodíte a koľko svalov naberiete? Podeľte sa so mnou o svoj pokrok v komentároch nižšie.