9 Hodné Amazon Výpredaje na čierny piatok

9 Hodné Amazon Výpredaje na čierny piatok 1

Dúfam, že so mnou súhlasíte, keď poviem:

Všetci sa tešia na Deň vďakyvzdania a samozrejme na výpredaj na Black Friday!

Tohtoročný výpredaj na Black Friday padne 29. novembra. Mnohí sa už na túto udalosť tešia, pretože rôzne obchody v tento deň ponúkajú veľa výhod. Najočakávanejší výpredaj však prišiel koncom tohto roka.

Stále…

Amazon sa rozhodol ponúknuť svoje zľavy už 22. novembra. To je o týždeň skôr! Taká skvelá správa, však ?!

A pre tých, ktorí nevedia:

Black Friday je každoročná udalosť po Dni vďakyvzdania. Je to tiež začiatok vianočných nákupov. Na oslavu tejto udalosti mnohé obchody vykonávajú predaj. Výpredaj na Čierny piatok dáva kupujúcim perfektnú príležitosť nakúpiť darčeky pre ostatných aj pre seba.

Aká je najlepšia časť?

Amazon oslavuje tiež Čierny piatok každoročným predajom v rámci celého webu. Zákazníkom ponúkajú obrovské množstvo zliav.

Je to skvelá správa, ale týždňový výpredaj je ešte lepší! Máte predstavu o tom, čo chcete kúpiť? Ak nie, pomôže vám rozhodnúť sa, čo kúpiť na Amazon Výpredaj na čierny piatok, tu je 10 najlepších ponúk, ktoré sme našli.

Hodné Amazon Výpredaje na čierny piatok

Musíš si prečítať: 12 najlepších technologických darčekov do 100 dolárov

10 Amazon Ponuky na Čierny piatok

AmazonVýpredaj na Black Friday bude obrovský! Od 22. novembra nájdete množstvo výhodných ponúk, ktoré môžete získať. Ale tu sú naše najlepšie tipy.

1. Prstencový zvonček s videom 2 s Echo Show 5

Zvonkový video zvonček používaný s tabletom

Ak sa snažíte nájsť zvonček pri dverách a máte dostatok peňazí, zvonček s videom na zvonenie 2 je veľa. Nie je to len zvonček pri dverách, ale môže vám tiež pomôcť ľahko skontrolovať dom. Zvonček zvončeka a ozvena zvončeka budú môcť monitorovať každého, kto navštívi váš domov. Má tiež funkciu, ktorá vám umožní otvoriť dvere.

Prsteňový video zvonček pripevnený k dverámPrsteňový video zvonček pripevnený k dverám

Zvonček zvonenia s videom vás upozorní na stlačenie zvončeka alebo na pohyb detekovaný senzormi. Na váš telefón, tablet alebo PC dostanete upozornenie, ktoré vám povie, či je niekto pred vašimi dverami. Toto zariadenie vám tiež môže poskytnúť živý pohľad na vaše predné dvere kedykoľvek a kdekoľvek.

Vyzváňací video zvonček používaný prostredníctvom telefónuVyzváňací zvonček pre video používaný s telefónom

Toto zariadenie je a 2 v 1 zabezpečovacie zariadenie pre váš domov. Máte doma živé zobrazenie HD a môžete konverzovať so svojimi návštevami kdekoľvek.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

Poznámka: Môžete tiež vidieť, uložiť a zdieľať to, čo ste premeškali, ak pre svoje zariadenia Ring použijete Ring Protect.

2. Fire TV Stick 4K s technológiou Echo Dot

Fire TV Stick 4K s technológiou Echo Dot

Ak váš televízor doma nie je Smart TV a zvažujete jeho kúpu, je to skvelá alternatíva. Fire TV Stick 4K s Echo Dot dáva užívateľovi možnosť streamovať v HD na TV. Zariadenie má konštrukciu antény WiFi a funguje, ak je pripojené k televízoru. Jednoducho pripojte Stick k HDTV, zapojte ho do zásuvky a pripojte sa k internetu.

Fire TV Stick pripevnený k televízoruFire TV Stick pripevnený k televízoru
Kúpiť na Amazon Tlačidlo

Toto zariadenie tiež umožňuje používateľom prístup k serveru Netflix, YouTube, Prime Video, Apple TV, HBO, STARZ a SHOWTIME s diaľkovým ovládačom Alexa Voice. Dokonca je dodávaný s bezplatným predplatným na Tubi a IMDbTV. Návšteva webových stránok ako Facebook a Reddit sú tiež povolené s týmto zariadením.

3. Kindle E-čítačka Oasis

Kindle  E-čítačka OasisKindle E-čítačka Oasis

Vodotesný Kindle Oasis E-Reader umožňuje používateľom čítať kdekoľvek a kedykoľvek. Je k dispozícii v prevedení Graphite a Champagne Gold, čo mu dodáva elegantnejší a elegantnejší vzhľad. Toto zariadenie je možné použiť aj na počúvanie audiokníh spárovaním so slúchadlami Bluetooth.

Kindle  Oasis E-Reader čítajúca knihu so zvukomČítanie knihy o zvukoch pomocou Kindle E-čítačka Oasis

Táto ponuka je skvelá, ale za rovnakú cenu si môžete kúpiť aj tablet. Tablety majú v porovnaní s elektronickou čítačkou rôzne funkcie. Ako alternatívu si môžete tiež nainštalovať aplikáciu do svojho systému Android. 5 Najlepšie bezplatné aplikácie na čítanie kníh pre Android zobrazili zoznam aplikácií, ktoré si môžete stiahnuť do svojho Androidu na elektronické čítanie.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

Musíš si prečítať: Najlepšie ponuky tabletu Samsung Android v roku 2019

4. Notebook Lenovo Chromebook S330

Pohľad spredu na notebook Lenovo Chromebook S330

Jedna z najlepších ponúk, ktoré môžete počas Amazon Predaj na čierny piatok je notebook Lenovo Chromebook S330. Je vybavený procesorom MediaTek MTK8173C a systémom Chrome OS. Je hrubý menej ako jeden palec a váži 30,3 kg, čo mu dodáva elegantný a štýlový vzhľad.

Pohľad zozadu na Lenovo Chromebook S330 Pohľad zozadu na Lenovo Chromebook S330

Lenovo Chromebook S330 nevyžaduje žiadne zbytočné nastavenia. Stačí mať účet Google, aby ste mohli všetky svoje veci ukladať do cloudu.

Chromebooky majú podobný vzhľad Windows Notebooky, ale tieto dve zariadenia sú odlišné. Notebooky majú lepšie špecifikácie, ale Chromebooky sa predávajú za oveľa nižšiu cenu a môžu slúžiť ako náhrada.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

5. 38-palcový monitor LED s podsvietením LED Dell radu U

Séria Dell U ukazuje svoju krivkuSéria Dell U ukazuje svoju krivku

Ponorte sa do svojej práce a vychutnajte si domácu zábavu s týmto rozsiahlym monitorom od spoločnosti Dell. 38-palcový monitor LED s podsvietením LED Dell radu U vám umožní získať úžasný obraz pomocou zakrivenej obrazovky WQHD+ s Infinity Edge. Jeho zakrivenie vám poskytne menej rušenia a takmer jednotné vizuálne zaostrenie, ktoré obmedzuje pohyby očí.

Pohľad spredu na sériu Dell UPohľad spredu na sériu Dell U
Kúpiť na Amazon Tlačidlo

6. Fire HD 10 Tablet s Alexa Hands-free

Tablet Fire HD 10

10.1” Tablet Fire HD 10 má 1080p Full HD displej (1920 x 1200). Má až 1.8 Štvorjadrový procesor GHz a a 2 GB RAM. Na tomto zariadení môžete tiež streamovať, čítať, pracovať a hrať až 10 hodín.

Tablet Fire HD 10 v rôznych farbáchTablet Fire HD 10 v rôznych farbách

S týmto zariadením je dodávaný režim handsfree Alexa. Veľa môžete urobiť iba pomocou svojho hlasu. Môžete pozastaviť videá, prehrávať hudbu, otvárať aplikácie a ďalšie.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

7. Tablet Dragon Touch K10

Tablet Dragon Touch K10

10-palcový tablet Dragon Touch K10 so 16 GB Štvorjadrový procesor je potrebné si kúpiť počas Amazon Výpredaj na Čierny piatok. Jeho IPS HD displej s rozlíšením 1 280 × 800 vám poskytne skvelý zážitok zo sledovania, ktorý je ideálny na prehliadanie webu a hranie hier.

Ako rozšíriť úložný priestor tabletu Dragon Touch K10Ako rozšíriť úložný priestor tabletu Dragon Touch K10

Má 16 GB úložného priestoru, čo vám umožní uložiť množstvo fotografií a videí. Obrovskú pamäť je možné dokonca rozšíriť, pretože toto zariadenie môže podporovať aj pamäťové karty až do 128 GB.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

8. Echo Plus 2. gen

Echo Plus 2. genEcho Plus 2. gen

Echo Plus vám poskytuje kontrolu nad kompatibilnými inteligentnými domácimi zariadeniami a vylepšený zvuk pre streamovanie hudby. Má vstavaný rozbočovač Zigbee, ktorý vám pomôže s nastavením zariadenia. Dolby napája reproduktory a zaisťuje čistý dynamický zvuk pri prehrávaní 360˚ zvuku.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

9. Inteligentná televízia Samsung Ultra QLED 4K Q70 Ultra HD

Inteligentná televízia Samsung Ultra QLED 4K Q70 Ultra HD

Smart plochá 65-palcová inteligentná televízia Samsung s rozlíšením HD sa prezentuje žiarivými farbami scén HD. Smart TV je poháňaná kvantovými bodmi, ktoré ponúkajú divákom 4 -násobné rozlíšenie (3, 840 x 2, 160) Full HD 1080 HDTV. Má 100% objem farieb, ktorý vás určite vtiahne do scén.

Kúpiť na Amazon Tlačidlo

Táto inteligentná televízia je pomerne drahá, ale ak máte prostriedky a chcete zažiť skvelý zážitok zo sledovania, choďte do toho.

Časté otázky

Ako dlho bude Amazon Posledný výpredaj na čierny piatok?

The Amazon Akcie na Čierny piatok budú prebiehať 8 dni. Začne sa 22. novembra a skončí sa 29. novembra Amazon už v prvý novembrový týždeň poskytoval zákazníkom obrovské zľavy

Aké sú pravidlá prepravy počas Amazon Výpredaj na čierny piatok?

Amazon ponúka dopravu zadarmo pre svoje Amazon Prední členovia. Túto ponuku ponúkajú aj zákazníkom, ktorí si kúpia výrobky v hodnote 25,00 dolárov a viac.

Záver

Ak stále premýšľate, čo kúpiť tomu najočakávanejšiemu Amazon Výpredaj na čierny piatok, týchto 10 položiek určite stojí za to. Choďte teda tieto položky skontrolovať, kým nebudú všetky preč.

Ktorú z týchto položiek ste sa rozhodli kúpiť? Dajte nám o tom vedieť v nižšie uvedených komentároch!

Odporúčaný obrázok