8 V├Żukov├ę programy WordPress SEO na zv├Ż┼íenie n├ív┼ítevnosti z vyh─żad├ívania

Neverte nen├ívis┼ąom.

Algoritmus spolo─Źnosti Google sa ka┼żd├Ż de┼ł men├ş a poradie vyh─żad├ívan├ş kol├ş┼íe, ale prev├ídzka vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov je jedn├Żm z najstabilnej┼í├şch a najspo─żahlivej┼í├şch sp├┤sobov, ako pril├íka┼ą nov├Żch n├ív┼ítevn├şkov na v├í┼í web ka┼żd├Ż mesiac.

Nielen, ┼że je spo─żahliv├Żm zdrojom n├ív┼ítevn├şkov, je vynikaj├║cim vodi─Źom z├íkazn├şka!

Ak svoje str├ínky optimalizujete spr├ívne, pritiahnete nespo─Źetn├Żch kupcov Google, ktor├ş si chc├║ k├║pi┼ą va┼íe produkty a naja┼ą si v├ís.

V┼íetko, ─Źo potrebujete, je vzdelanie SEO a trochu tvrd├í pr├íca z va┼íej strany.

Tuk nech├ím na lokte a pom├┤┼żem ti s ─Źas┼ąou vzdel├ívania ­čśë

Tu je osem najlep┼í├şch pr├şru─Źiek, ktor├ę m├┤┼żete sledova┼ą, aby ste mohli za─Źa┼ą so SEO. Zameriavaj├║ sa konkr├ętne na WordPress SEO, tak┼że n├íjdete nieko─żko skvel├Żch tipov na optimaliz├íciu pomocou WP.

V├Żukov├ę programy WordPress SEO

Na webe je ve─ża n├ívodov na optimaliz├íciu WordPress pre prev├ídzku vyh─żad├ívacieho n├ístroja.

T├Żchto sedem vynik├í svojou priestrannos┼ąou a d├┤razom na detaily. V ka┼żdej n├íjdete nieko─żko t├ęm, ktor├ę sa opakuj├║, ale n├íjdite si nejak├Ż ─Źas na pre┼ítudovanie inform├íci├ş.

Mo┼żno budete chcie┼ą t├║to str├ínku ulo┼żi┼ą ako z├ílo┼żku, aby ste sa vr├ítili sp├Ą┼ą a dokon─Źili niektor├ę n├ívody nesk├┤r.

Najlep┼í├ş sprievodca WordPress SEO pre za─Źiato─Źn├şkov (krok za krokom)

T├íto rozsiahla pr├şru─Źka WPBeginner pokr├Żva v┼íetko, ─Źo potrebujete, aby ste mohli za─Źa┼ą so SEO pre svoje webov├ę str├ínky WordPress. Obsahuje ├║vodn├ę inform├ície o procese SEO a prevedie v├ís v┼íetk├Żmi d├┤le┼żit├Żmi krokmi optimaliz├ície.

Tr├ęningov├Ż kurz SEO Evergreen

Evergreen Agency Free SEO Video Training Series

P├şsan├ę n├ívody s├║ skvel├ę, ale u─Źenie sa z video kurzu je e┼íte lep┼íie! Zozn├ímte sa s t├Żmto ├║plne bezplatn├Żm kurzom videa, ktor├Ż pon├║ka agent├║ra Evergreen Agency. Zahrnut├ę t├ęmy zah┼Ľ┼łaj├║ vytv├íranie odkazov, marketing obsahu, propag├íciu obsahu a anal├Żzu SEO.

Viperchill WordPress Seo

WordPress SEO: jedin├Ż sprievodca, ktor├Ż potrebujete

Tento sprievodca Glen Allsopp poskytuje niektor├ę z├íkladn├ę inform├ície o SEO a niektor├ę ve─żmi taktick├ę tipy. Tu tie┼ż zadajte z├íkladn├Ż popis prepojenia, ktor├Ż nie je zahrnut├Ż vo v┼íetk├Żch ostatn├Żch sprievodcoch SEO.

Ahrefs Seo Sprievodca

WordPress SEO: praktick├Ż (a ─żahk├Ż) sprievodca

Ahrefs je popul├írna SEO aplik├ícia pre v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov, vytv├íranie odkazov a audit str├ínok. In├Żmi slovami, poznaj├║ svoje veci.

T├íto pr├şru─Źka je ve─żmi podrobn├í a obsahuje ve─ża vide├ş a obr├ízkov. Je tie┼ż ve─żmi taktick├Ż, tak┼że m├┤┼żete okam┼żite uvies┼ą, ─Źo sa nau─Ź├şte pou┼ż├şva┼ą.

Kinsta Wp Seo Guie

Kontroln├Ż zoznam WordPress SEO: 45 tipov na zv├Ż┼íenie prenosu o 571% za 13 mesiacov

Zv├Ż┼íenie o 571% je pomerne ve─żk├ę zv├Ż┼íenie, ale Kinsta m├í ├║daje na ich z├ílohovanie. P├í─Źilo sa mi, ako je tento pr├şspevok ┼ítrukt├║rovan├Ż v rade tipov, ne┼ż v dlhom podrobnom sprievodcovi.

Po pre─Ź├ştan├ş niektor├Żch vy┼í┼íie uveden├Żch sprievodcov sa obozn├ímte s t├Żmto sprievodcom, aby ste si mohli vybra┼ą ak├║ko─żvek radu, ktor├║ ostatn├ş mohli vynecha┼ą. Niekedy je tie┼ż dobr├ę ma┼ą na taktiku druh├Ż poh─żad.

─îl├ínok vyh─żad├ívacieho n├ístroja Hubspot

WordPress SEO: definit├şvny sprievodca

HubSpot prev├ídzkuje s├ęriu popul├írnych marketingov├Żch blogov. V tomto pr├şspevku sa nau─Ź├şte niektor├ę osved─Źen├ę z├íklady SEO.

─Äal┼í├şm d├┤vodom na presk├║manie tohto pr├şspevku je skuto─Źnos┼ą, ┼że obsahuje ve─ża cit├ítov od in├Żch sprievodcov a n├ístrojov. Ak ste nov├í─Źikom v oblasti SEO, pravdepodobne n├íjdete hodiny obsahu, ktor├ę si m├┤┼żete pre─Ź├şta┼ą z tohto podrobn├ęho sprievodcu.

Seo Quicksprout pokro─Źil├Ż

Sprievodca roz┼í├şren├Żm SEO

Ak ste pripraven├ş vzia┼ą veci ─Ćalej, pre─Ź├ştajte si tohto sprievodcu Neil Patelom.

Spolo─Źnos┼ą Neil u┼ż roky uverej┼łuje ├║┼żasn├Ż obsah v internetovom marketingu a t├íto pr├şru─Źka nie je v├Żnimkou. T├íto pr├şru─Źka SEO obsahuje podrobnosti o vytv├íran├ş odkazov, indexovate─żnosti a v├Żskume k─ż├║─Źov├Żch slov. ┼átvrt├í kapitola sa zameriava v├Żlu─Źne na SEO pre WordPress, preto si t├║to ─Źas┼ą vysk├║┼íajte.

Essentials Winningwp Seo

Z├íkladn├ę inform├ície o syst├ęme WordPress SEO: v┼íetko, ─Źo potrebujete vedie┼ą (2019)!

V├Żukov├Ż program WinningWP je rozdelen├Ż na dve ─Źasti. Prv├í ─Źas┼ą sa venuje z├íkladom ÔÇ×SEO na str├ínkeÔÇť, ktor├Ż zah┼Ľ┼ła in┼ítal├íciu doplnkov SEO a v├Żber t├ęmy WordPress optimalizovanej pre SEO.

Druh├í polovica sa venuje ÔÇ×off-page SEOÔÇť, kde sa dozviete nieko─żko jednoduch├Żch techn├şk na z├şskanie sp├Ątn├Żch odkazov a zdie─żanie na soci├ílnych sie┼ąach. Na konci pr├şspevku je aj kontroln├Ż zoznam, ─Źo je tie┼ż pr├şjemn├ę.

Nau─Źte sa, ako optimalizova┼ą WordPress pre SEO

Ak ste nov├Żm pou┼ż├şvate─żom WordPress alebo SEO, dozviete sa z vy┼í┼íie uveden├Żch sprievodcov.

T├ęmy zah┼Ľ┼łaj├║ v├Żskum k─ż├║─Źov├Żch slov, optimaliz├íciu na str├ínke, indexovanie a indexov├ę preh─żad├ívanie a vytv├íranie odkazov. Ka┼żd├Ż sprievodca tu pon├║ka nie─Źo trochu in├ę, tak┼że si ich ur─Źite prezrite.

M├íte ot├ízku t├Żkaj├║cu sa WordPress SEO alebo t├Żchto n├ívodov? Pridajte koment├ír ni┼ż┼íie a uvid├şm, ako v├ím m├┤┼żem pom├┤c┼ą!