8 Výukové programy WordPress SEO na zvýšenie návštevnosti z vyhľadávania

Neverte nenávisťom.

Algoritmus spoločnosti Google sa každý deň mení a poradie vyhľadávaní kolíše, ale prevádzka vyhľadávacích nástrojov je jedným z najstabilnejších a najspoľahlivejších spôsobov, ako prilákať nových návštevníkov na váš web každý mesiac.

Nielen, že je spoľahlivým zdrojom návštevníkov, je vynikajúcim vodičom zákazníka!

Ak svoje stránky optimalizujete správne, pritiahnete nespočetných kupcov Google, ktorí si chcú kúpiť vaše produkty a najať si vás.

Všetko, čo potrebujete, je vzdelanie SEO a trochu tvrdá práca z vašej strany.

Tuk nechám na lokte a pomôžem ti s časťou vzdelávania 😉

Tu je osem najlepších príručiek, ktoré môžete sledovať, aby ste mohli začať so SEO. Zameriavajú sa konkrétne na WordPress SEO, takže nájdete niekoľko skvelých tipov na optimalizáciu pomocou WP.

Výukové programy WordPress SEO

Na webe je veľa návodov na optimalizáciu WordPress pre prevádzku vyhľadávacieho nástroja.

Týchto sedem vyniká svojou priestrannosťou a dôrazom na detaily. V každej nájdete niekoľko tém, ktoré sa opakujú, ale nájdite si nejaký čas na preštudovanie informácií.

Možno budete chcieť túto stránku uložiť ako záložku, aby ste sa vrátili späť a dokončili niektoré návody neskôr.

Najlepší sprievodca WordPress SEO pre začiatočníkov (krok za krokom)

Táto rozsiahla príručka WPBeginner pokrýva všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať so SEO pre svoje webové stránky WordPress. Obsahuje úvodné informácie o procese SEO a prevedie vás všetkými dôležitými krokmi optimalizácie.

Tréningový kurz SEO Evergreen

Evergreen Agency Free SEO Video Training Series

Písané návody sú skvelé, ale učenie sa z video kurzu je ešte lepšie! Zoznámte sa s týmto úplne bezplatným kurzom videa, ktorý ponúka agentúra Evergreen Agency. Zahrnuté témy zahŕňajú vytváranie odkazov, marketing obsahu, propagáciu obsahu a analýzu SEO.

Viperchill WordPress Seo

WordPress SEO: jediný sprievodca, ktorý potrebujete

Tento sprievodca Glen Allsopp poskytuje niektoré základné informácie o SEO a niektoré veľmi taktické tipy. Tu tiež zadajte základný popis prepojenia, ktorý nie je zahrnutý vo všetkých ostatných sprievodcoch SEO.

Ahrefs Seo Sprievodca

WordPress SEO: praktický (a ľahký) sprievodca

Ahrefs je populárna SEO aplikácia pre výskum kľúčových slov, vytváranie odkazov a audit stránok. Inými slovami, poznajú svoje veci.

Táto príručka je veľmi podrobná a obsahuje veľa videí a obrázkov. Je tiež veľmi taktický, takže môžete okamžite uviesť, čo sa naučíte používať.

Kinsta Wp Seo Guie

Kontrolný zoznam WordPress SEO: 45 tipov na zvýšenie prenosu o 571% za 13 mesiacov

Zvýšenie o 571% je pomerne veľké zvýšenie, ale Kinsta má údaje na ich zálohovanie. Páčilo sa mi, ako je tento príspevok štruktúrovaný v rade tipov, než v dlhom podrobnom sprievodcovi.

Po prečítaní niektorých vyššie uvedených sprievodcov sa oboznámte s týmto sprievodcom, aby ste si mohli vybrať akúkoľvek radu, ktorú ostatní mohli vynechať. Niekedy je tiež dobré mať na taktiku druhý pohľad.

Článok vyhľadávacieho nástroja Hubspot

WordPress SEO: definitívny sprievodca

HubSpot prevádzkuje sériu populárnych marketingových blogov. V tomto príspevku sa naučíte niektoré osvedčené základy SEO.

Ďalším dôvodom na preskúmanie tohto príspevku je skutočnosť, že obsahuje veľa citátov od iných sprievodcov a nástrojov. Ak ste nováčikom v oblasti SEO, pravdepodobne nájdete hodiny obsahu, ktoré si môžete prečítať z tohto podrobného sprievodcu.

Seo Quicksprout pokročilý

Sprievodca rozšíreným SEO

Ak ste pripravení vziať veci ďalej, prečítajte si tohto sprievodcu Neil Patelom.

Spoločnosť Neil už roky uverejňuje úžasný obsah v internetovom marketingu a táto príručka nie je výnimkou. Táto príručka SEO obsahuje podrobnosti o vytváraní odkazov, indexovateľnosti a výskume kľúčových slov. Štvrtá kapitola sa zameriava výlučne na SEO pre WordPress, preto si túto časť vyskúšajte.

Essentials Winningwp Seo

Základné informácie o systéme WordPress SEO: všetko, čo potrebujete vedieť (2019)!

Výukový program WinningWP je rozdelený na dve časti. Prvá časť sa venuje základom „SEO na stránke“, ktorý zahŕňa inštaláciu doplnkov SEO a výber témy WordPress optimalizovanej pre SEO.

Druhá polovica sa venuje „off-page SEO“, kde sa dozviete niekoľko jednoduchých techník na získanie spätných odkazov a zdieľanie na sociálnych sieťach. Na konci príspevku je aj kontrolný zoznam, čo je tiež príjemné.

Naučte sa, ako optimalizovať WordPress pre SEO

Ak ste novým používateľom WordPress alebo SEO, dozviete sa z vyššie uvedených sprievodcov.

Témy zahŕňajú výskum kľúčových slov, optimalizáciu na stránke, indexovanie a indexové prehľadávanie a vytváranie odkazov. Každý sprievodca tu ponúka niečo trochu iné, takže si ich určite prezrite.

Máte otázku týkajúcu sa WordPress SEO alebo týchto návodov? Pridajte komentár nižšie a uvidím, ako vám môžem pomôcť!