8 Výukové programy WordPress SEO na zvýšenie návštevnosti z vyhľadávania

Neverte v nepriateľov.

Algoritmus spoločnosti Google sa každý deň mení a poradie vyhľadávaní kolíše, ale prevádzka vyhľadávacích nástrojov je jedným z najstabilnejších a najspoľahlivejších spôsobov, ako každý mesiac prilákať nových návštevníkov na vaše stránky.

Nie je iba spoľahlivým zdrojom návštevníkov, je vynikajúcim vodičom zákazníka!

Ak svoje stránky optimalizujete správne, priláka to nespočetných kupcov Google, ktorí si chcú kúpiť vaše produkty a najať si vás.

Potrebujete iba vzdelanie SEO a trochu tvrdej práce z vašej strany.

Tuk nechám na lokte a pomôžem ti s časťou vzdelávania 😉

Tu je osem najlepších príručiek, ktoré môžete sledovať, aby ste mohli začať so SEO. Zameriavajú sa konkrétne na WordPress SEO, takže nájdete skvelé tipy na optimalizáciu pomocou WP.

Návody SEO WordPress

Na webe je veľa návodov, ako optimalizovať prevádzku WordPress pre prevádzku vyhľadávacieho nástroja.

Týchto sedem vyniká svojím priestorom a dôrazom na detaily. V každej z nich nájdete opakované témy, ale nájdite si čas na preskúmanie informácií, ktoré nájdete.

Túto stránku si môžete uložiť ako záložku, aby ste sa vrátili a dokončili niektoré z tutoriálov neskôr.

WPBeginner Výukový program pre WordPress SEO

Najlepší SEO sprievodca pre WordPress pre začiatočníkov (krok za krokom)

Tento obrovský sprievodca WPBeginner pokrýva všetko, čo potrebujete, aby ste mohli začať používať SEO na svojom webe WordPress. Obsahuje úvodné informácie o procese SEO a prevedie vás všetkými dôležitými krokmi optimalizácie.

Kurz stálezelených SEO

Evergreen Agency Free SEO Video Training Series

Písané návody sú skvelé, ale učenie sa z video kurzu je ešte lepšie! Zoznámte sa s týmto úplne bezplatným kurzom videa, ktorý ponúka agentúra Evergreen Agency. Témy zahŕňajú vytváranie odkazov, marketing obsahu, propagáciu obsahu a analýzu SEO.

Viperchill WordPress Seo

WordPress SEO: jediný sprievodca, ktorý potrebujete

Tento sprievodca Glen Allsopp poskytuje niektoré základy SEO a niektoré veľmi taktické tipy. Tu tiež zadajte základný popis budovy prepojení, ktorá nie je zahrnutá vo všetkých ďalších sprievodcoch SEO.

Sprievodca Ahrefs Seo

WordPress SEO: praktický (a ľahký) sprievodca

Ahrefs vytvára populárnu SEO aplikáciu pre výskum kľúčových slov, vytváranie odkazov a audit webových stránok. Inými slovami, vedia, čo robia.

Táto príručka je veľmi podrobná a obsahuje niekoľko videí a obrázkov. Taktiež je veľmi taktický, takže môžete okamžite nasadiť to, čo ste sa naučili.

Sprievodca Kinsta Wp Seo

Kontrolný zoznam WordPress SEO: 45 tipov na zvýšenie prenosu o 571% za 13 mesiacov

Zvýšenie o 571% je dosť veľké zvýšenie, ale Kinsta má údaje na ich zálohovanie. Páči sa mi, ako je tento príspevok štruktúrovaný v sérii tipov, namiesto dlhého sprievodcu krok za krokom.

Po prečítaní niektorých vyššie uvedených sprievodcov sa pozrite na tohto sprievodcu, aby ste si mohli vybrať akúkoľvek radu, ktorú ostatní prehliadli. Niekedy je tiež dobré mať na taktiku druhý pohľad.

Článok vyhľadávacieho nástroja Hubspot

WordPress SEO: definitívny sprievodca

HubSpot prevádzkuje množstvo populárnych marketingových blogov. V tomto príspevku sa naučíte niektoré osvedčené zásady SEO.

Ďalším dôvodom na preskúmanie tohto príspevku je skutočnosť, že obsahuje veľa citátov od iných sprievodcov a nástrojov. Ak ste nováčikom v oblasti SEO, pravdepodobne nájdete hodiny obsahu, ktoré si môžete prečítať v tomto podrobnom sprievodcovi.

Seo Advanced Quicksprout

Sprievodca rozšíreným SEO

Ak ste pripravení ísť ešte o krok ďalej, pozrite si tohto sprievodcu Neil Patelom.

Spoločnosť Neil už roky publikuje úžasný obsah v internetovom marketingu a táto príručka nie je výnimkou. Táto príručka SEO obsahuje podrobnosti o vytváraní odkazov, indexovateľnosti a výskume kľúčových slov. Štvrtá kapitola sa zameriava výlučne na SEO pre WordPress, takže si to overte.

Essentials Winningwp Seo

Základné informácie o systéme WordPress SEO: všetko, čo potrebujete vedieť (2019)!

Výukový program WinningWP je rozdelený na dve časti. Prvá časť sa venuje základným pojmom „SEO na stránke“, medzi ktoré patrí inštalácia doplnkov SEO a výber témy WordPress optimalizovanej pre SEO.

Druhá polovica sa zaoberá „off-page SEO“, kde sa dozviete niekoľko jednoduchých techník na získanie spätných odkazov a zdieľanie na sociálnych sieťach. Na konci príspevku je kontrolný zoznam, čo je tiež príjemné.

Naučte sa, ako optimalizovať WordPress pre SEO

Ak ste novým používateľom WordPress alebo SEO, dozviete sa z vyššie uvedených sprievodcov.

Témy zahŕňajú výskum kľúčových slov, optimalizáciu stránok, indexovanie a sledovanie a vytváranie odkazov. Každý sprievodca tu má čo ponúknuť niečo iné, preto ich skontrolujte všetky.

Máte otázku týkajúcu sa WordPress SEO alebo týchto návodov? Pridajte komentár nižšie a uvidím, ako vám môžem pomôcť!