8 Tipy pre sociálne médiá od ôsmich odborníkov v odbore

<img class = "alignright native-lazyload-js-fallback" style = "margin-left: 5px; margin-right: 5px" title = "social media how" alt = "social media how" width = "190 ″ height = ”166 ″ loading =” lenivý ”src =” https://www.socialmediaexaminer.com/images/how-to-pose.png ”> Hľadáte kreatívne nápady na zlepšenie svojich aktivít na sociálnych sieťach? Ak áno, už nehľadaj.

Ak chcete pomôcť pri vytváraní kľúčov k úspechu na sociálnych sieťach, Tu je solídny zoznam najlepších ôsmich stratégií sociálne médiá odborníci, Pozrite sa, Crazy Nafukovacie 5k sa pýtajte, aké tipy môžete použiť, a začnite ťažiť zo skutočného úspechu.

# 1: Hostujte živé udalosti dňa Facebook

„Poskytovať vašim fanúšikom ďalšiu hodnotu a nové spôsoby, ako s vami pravidelne komunikovať viesť živé rozhovory alebo živé webové semináre alebo televízne semináre, Môj spoluautor Chris Treadaway a nedávno sme vykonali to, čomu hovoríme „flash chat“, aby sme kolektívne zbierali obsah pre verziu 2 našej knihy, “vysvetlila Mari Smith.

„Použili sme neuveriteľnú webinárnu platformu Linqto a behom niekoľkých minút sme s nami komunikovali veľké skupiny ľudí. Linqto umožňuje moderátorom byť na webkamere a do mikrofónu a striedať sa„ na podlahe “, zatiaľ čo účastníci komunikujú chat, “povedala Mari.

Mari tiež povedala, že to dokážete udržať jednoducho tak, že budete priamo vysielať živé otázky a odpovede Facebook stena stránky ventilátora. Získate viac zviditeľnenia v správach fanúšikov!

# 2: pomáhať iným, ktorí nie sú nevyhnutne preslávení

erik qualman

„Nepokúšajte sa budovať svoju osobnú značku alebo značku svojej spoločnosti sama. Dostaňte sa z cesty hľadať príležitosti, ako pomôcť ostatným a dať im kredit, V krátkodobom horizonte sa to môže zdať ako veľa práce, ale z dlhodobého hľadiska to stojí za to. Je to tiež správna vec, “povedal Erik Qualman, autor knihy.

"Medzi jednoduché spôsoby, ako to urobiť, patria odporúčania týkajúce sa Twitter z práce ostatných, správ a dôležitých rád v sekcii komentárov blogov, “dodal Erik.

„Venujte pozornosť radám Guy Kawasakiho a vyberte tých, ktorí nie sú na zozname A. Mari Smith, Chris Brogans a David Meerman Scotts sú už plní lásky. Vyberte sľubné, pretože bude vynikať viac ako táto osoba,“ vysvetlil. erik.

# 3: Nezameriavajte sa príliš na marketing

Hollisovy thomázy

„Spoločnosti príliš často prehliadajú„ sociálnu “časť vety a idú priamo do„ marketingovej “časti … na úkor nich. Zabudnú, že sociálnym médiám dominuje komunita ľudí, ktorí očakávajú rôzne sociálne siete, do ktorých patria. Tieto očakávania často nezahŕňajú uviaznutie marketingových správ v ich krku, “vysvetlil Hollis Thomases, autor

Hollis cituje priame Ing, Frijol L.L. a Ben a Jerry sú dobrými príkladmi autentických značiek, ktoré „chytia“ internet Twitter komunita.

priamy tweet

tweet llbean

Ben a Jerry tweet

Hollis dodal: „Ak plánujete delegovať svoje aktivity v oblasti sociálnych médií na niekoho, opýtajte sa sami seba:„ Rozumie táto osoba skutočne našej značke, obrazu, ktorý chceme predstaviť, a má schopnosť správne komunikovať o týchto atribútoch? “ "

# 4: Preskúmajte, čo hovoria vaši zákazníci

brian solis

„Prestaňte čítať príbehy o úspechu a osvedčené postupy na modelovanie vašej stratégie sociálnych médií. Použite ich pre inšpiráciu, ale moja najlepšia rada pre vás je ísť najprv zisti, aká je tvoja šanca, “povedal Brian Solis, autor knihy

„Každý obchodný prípad je iný. Potreby vašich klientov sú rôzne. Použite nástroj ako Research.ly to Zistite viac o tom, čo hovoria a hľadajú vaši súčasní a potenciálni zákazníci, Na tomto mieste nájdete nápady, ktoré potrebujete, aby ste mohli inšpirovať relevantnú a zmysluplnú kampaň, “uviedol Brian.

investigativamente
Zašlite svoj časovo označený prenos ako inteligentný odkaz.

# 5: Zoznámte sa s ľuďmi v skutočnom živote

8 Tipy pre sociálne médiá od ôsmich odborníkov v odbore 1

„Pochádzam z Bostonu a my sme tu mali veľkú skupinu používateľov s názvom Boston Computer Society,“ hovorí Steve Garfield, autor knihy „Mali mesačné stretnutia, na ktorých mohli ľudia choďte von a stretnite sa s nami a získajte pomoc a spoznajte nové produkty, Ľudia začali dostávať odpovede online. Spoločnosť Boston Computer Society sa rozpustila a myslela si, že ľudia by mohli ísť online a získať všetky svoje odpovede.

„Najkritickejšou vecou, ​​na ktorú spoločnosť Boston Computer Society zabudla, bolo, aké dôležité je stretnúť sa s ľuďmi tvárou v tvár. Takže mám mesačné stretnutia v Bostone so skupinou, ktorú som založil pod názvom Boston Media Makers. Na týchto stretnutiach sa každý, kto sa zúčastní, stretne so všetkými ostatnými. To je tajomstvo, “povedal Steve.

tvorcovia bostonových médií
Môžete sa stretnúť s ľuďmi online, ale tieto vzťahy upevnite tvárou v tvár online.

„Stretnutie je organizované tak, aby sa najprv umožnilo zmiešanie, potom máme okrúhly stôl, kde každý má dve minúty na to, aby hovoril o tom, kto sú, a podelil sa o nejaké novinky alebo položil otázku. Potom stretnutie končí ďalším miešaním. Veľmi dôležité je, že stretnutie je bezplatné a koná sa každý mesiac v rovnakom čase, nech sa stane čokoľvek. Nikdy sa nezrušíme. Každý je vítaný, “vysvetlil Steve.

# 6: Prečítajte si svoj kontroverzný obsah

dekan lov

„Všetci vieme, že„ obsah je kráľ, “hovorí Dean Hunt, líder v oblasti vírusového obsahu s veľkým dosahom.„ To platí najmä o sociálnych médiách a sociálnom záložkách. Čo však ak nikto neprečíta vaše majstrovské dielo? „Nie je nič horšie ako stráviť hodiny čítaním článku, blogového príspevku atď., Len aby ste videli, ako sa hromadí prach v internetových jaskyniach.

„Takže tu je stratégia, ktorú som vytvoril, aby som si všimol tvoj obsah … V skutočnosti ľudia urobia dvojnásobok, keď uvidia názov tvojho obsahu, a nebudú schopní odolať jeho čítaniu. Hovorím tomu„ negatívna zaujatosť “. Je to veľmi Je to jednoduché a pracuje najlepšie s informačným alebo inštruktážnym obsahom, “uviedol Dean.

„Príkladom je nedávny príspevok, ktorý som napísal:„ Ako naozaj tvrdo pracovať a nie zarobiť peniaze. “Bol to veľký úspech. Teraz musím zdôrazniť, že obsah tohto blogového príspevku bol poučný, pozitívny a skutočne ukázal ľuďom, ako zarábať peniaze, ale i dal titul negatívny zvrat, dávajúc mu šokovú hodnotuPovedal Dean.

dekan lov

„Predstavte si, že názov bol„ Ako zarobiť veľa peňazí. “Každý deň vidíme tieto sľuby a sme trénovaní, aby im neverili alebo neverili. Preto na obsah v sociálnych médiách uveďte negatívny sklon a uvidíte, ako vytvára bzučanie a je zdieľaný rýchlejšie ako kedykoľvek predtým, “vysvetlil Dean.

# 7: Investujte do sociálnych médií po vykonaní vášho výskumu

Jeremiah Owyang

„Rovnako ako by ste investovali svoje osobné financie na základe veľkosti vašej rodiny, veku a trhových podmienok, mali by ste investovať do sociálneho podnikania s rovnakým priemyslom,“ povedal Jeremiah Owyang, partner pre stratégiu klienta v spoločnosti Altimeter Group. ,

Podľa nedávnej správy spoločnosti Altimeter by „spoločnosti mali zmerajte svoju vlastnú sociálnu zrelosť spoločnosti a uprednostňujte rozhodnutia o výdavkoch na základe odvetvových kritérií, Programy pre začiatočníkov by sa mali zamerať na to, aby boli vaše interné tímy v poriadku; priebežné programy musia merať iniciatívy zamerané na zákazníka; a pokročilé programy musia integrovať sociálne podnikanie v celom podniku. ““

výšková skupina
Tento graf porovnáva výdavkové priority so splatnosťou sociálneho podnikania organizácie. Pozrite sa, kde sa najlepšie hodí vaša firma.

# 8: zdieľajte odborné znalosti so svojím publikom

Mike Stelzner

„Zapojte odborníkov do vášho obsahu. Zistite, kto sú odborníci vo vašom odbore., Potom sa s nimi porozprávajte a ponúknite im rozhovor s ich najobľúbenejším novým projektom. Počas rozhovoru sa opýtajte na veľa otázok, na ktoré by vaše publikum rád vedelo odpovede. Výsledkom bude vynikajúci článok, zvuk alebo video, ktoré poskytne cenné informácie o publiku a vytvorí vzťah s odborníkom, “uviedla Mike Stelzner, zakladateľka prieskumu sociálnych médií.

Ako príklad tejto stratégie sa môžete pozrieť na nedávny rozhovor Mika s najpredávanejším autorom Sethom Godinom.

seth godin in sme.

Chcete sa dozvedieť viac o sociálnych médiách pre spoločnosti?

8 Tipy pre sociálne médiá od ôsmich odborníkov v odbore 2

Ak nevyužívate naplno moc sociálnych médií, nebojte sa. Nie ste sami.

8 Tipy pre sociálne médiá od ôsmich odborníkov v odbore 3Existuje jednoduchý spôsob, ako posunúť svoje úsilie v oblasti sociálnych médií na ďalšiu úroveň. Účasť na najväčšej konferencii o blogovaní online na webe, Summit úspechu v sociálnych sieťach 2011, Získajte moc využívať sociálne médiá, aby ste získali väčšiu expozíciu, lepšie prilákali zákazníkov a rozvíjali svoje podnikanie,

Najlepšie na tom je, že sa budete učiť od 22 odborníkov na blogovanie. pripojiť Jeremiáš Owyang (Výškomerová skupina), Brian Solis (Author) Frank Eliason (Citigroup), Mari Smith (Spoluautor) Erik qualman (Author) Michael Stelzner (zakladateľ, prieskumový pracovník sociálnych médií), Dan Zarrella (Author) Andy Sernovitz (Author) David Meerman Scott (autor) a odborníci z spoločností Verizon, Boeing, Intel a Cisco, ktorí na samite úspechov v sociálnych médiách 2011 odhaľujú overenú taktiku sociálnych médií.

Je to najväčšia konferencia o blogovaní online na webe. Navštívte bezplatnú vzorku a získajte viac informácií.

Mimochodom, k ôsmim odborníkom uvedeným v tomto článku sa na tohtoročnom samite o úspechu sociálnych médií v roku 2011 pripojí 14 ďalších odborníkov v oblasti sociálnych médií. Viac informácií o tejto online konferencii o sociálnych médiách nájdete tu.

Teraz ste na rade! Ktoré z týchto tipov expertov budete modelovať pre svoju vlastnú stratégiu v oblasti sociálnych médií? Podeľte sa s nami o svoje komentáre v poli nižšie!