Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

8 tento týždeň treba sledovať ďalšie rýchlostné preteky v SGDQ 2021

8 tento týždeň treba sledovať ďalšie rýchlostné preteky v SGDQ 2021 1

Letné hry Hotovo Rýchlo 2021 sa oficiálne začalo včera a keď sme v čase písania tohto článku asi deň do akcie, zostáva ešte veľa maratónu. Tohtoročný SGDQ má náhodou nabitý rozvrh plný solídnych behov, takže aj keď som už zverejnil zoznam ôsmich speedrunov, ktoré môžete stihnúť počas týždňa, mám ďalšiu dávku speedrunov, na ktorú by ste si mali vyhradiť nejaký čas.

Pokiaľ je to možné, pre každú hru v zozname som vložil videá z minulých sérií na podujatia Games Done Quick. V niektorých prípadoch tieto minulé behy dokonca hrajú tí istí bežci, ktorí ich predvádzajú na SGDQ 2021. Videá z predchádzajúcich behov by vám mali poskytnúť dobrú predstavu o tom, čo môžete očakávať, keď sa naladíte na udalosť tento týždeň.

Tieň kolosu

Prvé spustenie v zozname sa uskutoční dnes neskôr. O 3: 55:00 EDT dnes, TikTak predvedie Any% Hard run of Tieň kolosu na PlayStation 4. Rôzne Tieň kolosu speedruns boli mnohokrát predstavené na podujatiach GDQ, ale zobrazená verzia je zvyčajne remasterom pre PS3, a nie remakom pre PS4. TikTak je aktuálnym držiteľom svetového rekordu v Any% Hard a s odhadom dvoch hodín by to malo znamenať celkom pôsobivý beh.

Výbušný zbor

Zriedkavé mali na N64 veľa zásahov, ale skôr ako hry Zlaté oko, Perfektné tmavéa Jet Force Gemini, Tu bol Výbušný zbor. Výbušný zbor bol spustený na začiatku životného cyklu N64 a aj keď nemusí rozpoznávať názvy nasledujúcich vzácnych hier, dokázal sa pre konzolu stať kultovou klasikou. Ak ste jedným z detí z 90. rokov, ktoré v minulosti stratili hodiny s touto hrou, určite budete chcieť zachytiť Nielde’s Any% run of the game na 6: 23:00 EDT v utorok 6. júla.

Battletoads

Battletoads je slávna hra NES z viac ako jedného dôvodu, ale najväčším dôvodom je pravdepodobne jeho blisterová náročnosť. Vďaka tejto povesti sme to videli Battletoads v minulosti na niekoľkých GDQ. Jeden z najplodnejších Battletoads runners je mexický bežec a bude to on, kto tento rok predvedie tento 100% priebeh hry v SGDQ. Je vždy skvelé vidieť rýchlostné preteky super náročných hier na vysokej úrovni, takže ak ste s nimi bojovali Battletoads keď ste boli dieťa, vyskúšajte si rýchlosť mexického bežca pri 1: 13:00 EDT v utorok 6. júla.

Ratchet & Clank: Do Nexusu

V čase, keď som zverejnil svoj posledný zoznam týkajúci sa rýchlostných pretekov SGDQ 2021, istej PlayStation 5 exclusive dal Ratchet & Clank späť na môj radar. Po hraní cez fantastické Ratchet & Clank: Rift ApartVyhradím si nejaký čas na sledovanie seriálu Nová hra+ Ratchet & Clank: Do Nexusu vykonáva mobius. Odhaduje sa, že celý beh zaberie iba 25 minút a pravdepodobne sa stane aj o 3: 35:00 EDT v stredu 7. júla.

DOOM Eternal: Starovekí bohovia 1 & 2

Technicky tento záznam obsahuje dva oddelené rýchlostné behy, ktoré budú prebiehať chrbtom k sebe a budú ich vykonávať ten istý bežec. Keďže tipujem, že jedného pravdepodobne nebudete chcieť sledovať bez toho, aby ste chytili toho druhého, počítam ich do tohto zoznamu. Vo štvrtok 8. júla o hod 6: 24:00 EDT, bežec BloodShot9001 pobeží obe časti DOOM Eternal‘s Starovekí bohovia DLC na obtiažnosť Nightmare. Každý beh má trvať iba 30 minút a každý, kto sa pokúsil hrať DOOM Eternal na obtiažnosti Nightmare, vie, aký pôsobivý je tento odhad.

Arabské noci

Awful Block-neskorý večerný blok času venovaného rýchlemu spusteniu zlých videohier-môže byť záležitosťou AGDQ, ale to nevylučuje spustenie strašných hier v SGDQ. Arabské noci je jedna z tých hrozných hier a ja to viem, pretože som to sledoval naposledy, keď to bolo na GDQ. Ak ste teda typ, ktorý aktívne hľadá médiá, ktoré sú také zlé, že je to dobré, mali by ste nastaviť alarm pre Goost’s Any% with Dialogue. Arabské noci, čo sa deje o 4: 17:00 EDT vo štvrtok 8. júla.

Factorio

V rozvrhu nabitom behmi s veľkým menom sa tento ľubovoľný% nastaví na semeno Factorio veľa ľudí môže zostať bez povšimnutia. Nikdy som nevidel a Factorio speedrun predtým, ale skutočnosť, že Factorio je hra s otvoreným svetom so zameraním na čo najefektívnejšiu implementáciu komplexných priemyselných systémov, ktorá ma zaujíma. Ako príležitostný hráč som v tejto hre úplne hrozný, takže bude fascinujúce sledovať, ako sa k nej speedrunner postaví. Franqly bude kandidovať Factorio v piatok 9. júla o 10:37 hod.

Mario Kart 64

Posledný deň SGDQ bude veľký a v strede diania je pohár 150 ccm od Abney317 s poháňaním Skips. Mario Kart 64. V priebehu rokov, Mario Kart 64 bežci našli veľa bláznivých preskočení a závad, a keďže sa jedná o preskočenie hry, určite tu uvidíme niekoľko zaujímavých techník. Očakáva sa, že beh bude trvať iba 35 minút, takže sa môžete staviť, že abney317 sa bude pretekať v každých pretekoch. Vyhľadajte tento beh o 12:36 EDT v sobotu 10. júla.

Zábal a poznámka o časoch

Keďže Summer Games Done Quick je živá udalosť, plán sa neustále mení. Tu uverejnené časy začiatku odrážajú časy uvedené v pláne SGDQ 2021 v čase písania tohto článku. Ako sa budeme pohybovať v týždni, časy štartu pre všetky tieto jazdy sa pravdepodobne posunú, pretože jazdy sa končia pod alebo nad odhadom. Ak je beh, na ktorý sa tešíte, pravidelne kontrolujte rozvrh SGDQ 2021, pretože odhadovaný čas začiatku sa pravdepodobne aspoň trochu zmení, keď sa dostaneme hlbšie do týždňa.

Letné hry Hotovo Rýchlo 2021 získava peniaze pre lekárov bez hraníc. Stream môžete zachytiť Twitchalebo môžete prejsť na rýchly sledovač hier Done a priamo prispieť. Môžete sa tiež pozrieť na môj predchádzajúci zoznam a nájsť ešte úžasnejšie behy, ktoré sa tento rok dejú.