8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov

M├ílokedy vyzer├í telef├│n lep┼íie osobne ako v reklam├ích. Napriek svojmu postaveniu ako telef├│n strednej triedy, Samsung Galaxy On5 v skuto─Źnosti v niektor├Żch oh─żadoch prekon├íva o─Źak├ívania. Ale On5 m├í tie┼ż svoje probl├ęmy. Mnoh├ę z t├Żchto probl├ęmov s├║ vo v┼íeobecnosti be┼żn├ę u zariaden├ş Samsung.

Samsung sa v┼íak ─Źist├Żm ┼í┼ąast├şm nestal jedn├Żm z hlavn├Żch hr├í─Źov na trhu s Androidom. V├Żrobca vyr├íba skvel├ę telef├│ny a On5 je jedn├Żm z nich. Tento telef├│n m├í v┼íak ur─Źite svoje zvl├í┼ítnosti. Softv├ęr nie v┼żdy spln├ş o─Źak├ívania a hardv├ęr ob─Źas tie┼ż zaost├íva.

Probl├ęm 1: Nereaguj├║ca obrazovka

Zaobch├ídzanie s nereaguj├║cimi k─ż├║─Źmi sa m├┤┼że c├şti┼ą ├║plne bezn├ídejne. Ak v┼íak funguj├║ len niektor├ę z nich, existuj├║ rie┼íenia.

Riešenie:

Re┼ítartova┼ą

Vypnite a zapnite zariadenie.

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 2

Vyhnite sa vode

Napriek tomu, ┼że ide sk├┤r o prevent├şvne opatrenie, nevystavujte zariadenie pr├şli┼í vlhkosti, preto┼że to m├┤┼że sp├┤sobi┼ą probl├ęmy s obrazovkou.

Vyhnite sa vode

Odstr├í┼łte ochrann├Ż kryt

Zbavte sa v┼íetk├Żch vrstiev alebo prek├í┼żok medzi vami a obrazovkou, aspo┼ł k├Żm t├║to situ├íciu nezvl├ídnete. To zah┼Ľ┼ła v┼íetky chr├íni─Źe obrazovky alebo podobn├ę pr├şslu┼íenstvo, ako aj rukavice nosen├ę na vlastn├Żch ruk├ích.

Ochrana obrazovky

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą z re┼żimu obnovenia

Ak m├íte mo┼żnos┼ą, vypnite On5. Pou┼żi Moc znova, ale tie┼ż stla─Źte Domov a Zv├Ż┼íi┼ą hlasitos┼ą v rovnakom ─Źase. Uvo─żnite Moc kl├ívesu iba vtedy, ke─Ć sa zobraz├ş logo Samsung. Ke─Ć sa zobraz├ş logo Android, uvo─żnite v┼íetky kl├ívesy. Prejdite na Vymaza┼ą oddiel vyrovn├ívacej pam├Ąte pomocou Objem kl├ívesmi a vyberte mo┼żnos┼ą pomocou Moc k─ż├║─Ź.

Zma┼ż d├íta

Pou┼żite svoje zdroje

Best Buy m├í kiosk Samsung, do ktor├ęho si m├┤┼żete vzia┼ą svoj telef├│n. V z├ívislosti od z├ístupcu, ktor├ęho z├şskate, m├┤┼żu, ale nemusia by┼ą schopn├ş pom├┤c┼ą.

Pou┼ż├şvajte k├íblov├║ kl├ívesnicu Micro USB a my┼í Bluetooth

Kl├ívesnicu m├┤┼żete pripoji┼ą aj cez Bluetooth, ale ak v├í┼í dotykov├Ż displej ├║plne nereaguje, mo┼żno nebudete m├┤c┼ą. Na in┼ítal├íciu my┼íi budete pravdepodobne potrebova┼ą kl├ívesnicu so ┼í├şpkami. Ak sa vyberiete na cestu kl├ívesnice USB, nebudete sa musie┼ą stara┼ą o nab├şjanie kl├ívesnice ani telef├│nu. Alebo ke─Ć u┼ż m├íte my┼í pripojen├║, m├┤┼żete odpoji┼ą kl├ívesnicu a pripoji┼ą telef├│n k po─Ź├şta─Źu.

Myš Bluetooth

Probl├ęm 2: R├Żchle vybitie bat├ęrie

Bat├ęria s kapacitou 2 600 mAh nie je hrozn├í, ale nie je skvel├í. Pre mnoh├Żch pou┼ż├şvate─żov sa to uk├ízalo ako probl├ęm.

Riešenie:

Nechajte to nabit├ę

Nenechajte bat├ęriu klesn├║┼ą. Bat├ęriu ─Źasto nab├şjajte a nechajte ju ├║plne nabit├║.

Pln├í bat├ęria

Analyzujte aplikácie

Pokia─ż ide o pou┼ż├şvanie bat├ęrie, niektor├ę aplik├ície s├║ chamtivej┼íie ne┼ż ostatn├ę. Ak chcete zisti┼ą, ktor├ę aplik├ície s├║ najn├íro─Źnej┼íie, nav┼ít├şvte str├ínku Aplik├ície> Nastavenia> Bat├ęria. Potom m├┤┼żete vybra┼ą ka┼żd├║ aplik├íciu a zisti┼ą, ─Źi existuj├║ r├┤zne nastavenia, ktor├ę zni┼żuj├║ spotrebu bat├ęrie. Ak ni─Ź in├ę nefunguje alebo ak aplik├íciu skuto─Źne nepotrebujete, m├┤┼żete ju odin┼ítalova┼ą alebo deaktivova┼ą. V skuto─Źnosti mo┼żno budete chcie┼ą vyu┼żi┼ą t├║to pr├şle┼żitos┼ą na jarn├ę upratovanie v┼íetk├Żch aplik├íci├ş, ktor├ę v skuto─Źnosti nepotrebujete ani nepou┼ż├şvate.

Nastavenia Bat├ęria

Skontrolujte podmienky nab├şjania

M├í v├í┼í telef├│n zlomen├Ż alebo ohnut├Ż port? Sed├ş nab├şja─Źka pr├şli┼í vo─żne? Sk├║sili ste in├║ nab├şja─Źku? In├í z├ísuvka?

Zl├Ż v├Żstup

Upravte nastavenia On5

Mus├ş by┼ą va┼ía obrazovka tak├í jasn├í? Ak nie, stlmte. Potrebuj├║ v┼íetky va┼íe aplik├ície pou┼ż├şva┼ą GPS? Ak nie, odre┼żte ich. Mus├ş sa synchroniz├ícia vykon├íva┼ą tak ─Źasto a pre to─żko aplik├íci├ş? Ak nie, synchroniz├íciu pou┼ż├şvajte striedmej┼íie.

adapt├şvny jas

Z├şskajte pomoc s aplik├íciou

Nie v┼íetky aplik├ície s├║ pre va┼íu bat├ęriu zl├ę. Niektor├ę s├║ navrhnut├ę tak, aby pomohli. Jedn├Żm z pr├şkladov takejto aplik├ície je Zeleni┼ą. T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si, ktor├ę aplik├ície chcete uvies┼ą do re┼żimu hibern├ície, a spotrebov├íva┼ą zdroje iba vtedy, ke─Ć ich skuto─Źne potrebujete.

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3

Na stiahnutie: Greenify

Nainštalujte Greenify

Kontaktujte predajcu

Ak sa v├í┼í telef├│n nenabije, je to pravdepodobne jedna z dvoch vec├ş-samotn├í bat├ęria alebo nab├şja─Źka. Ak je v├í┼í telef├│n e┼íte v z├íruke alebo m├íte poistenie, m├┤┼żete to tie┼ż vyu┼żi┼ą, ak m├┤┼żete.

Probl├ęm 3: Probl├ęmy s Wi-Fi/mobiln├Żmi d├ítami

M├Ąkk├Ż reset

Vypnite a znova zapnite Samsung. To ist├ę urobte so svojim smerova─Źom. Nechajte to asi 10 sek├║nd.

─Żahko uchopte telef├│n

Pr├şli┼í pevn├ę dr┼żanie zariadenia v bl├şzkosti ant├ęny m├┤┼że sp├┤sobi┼ą vy─Źerpanie sign├ílu. M├┤┼żete sa dokonca pok├║si┼ą odstr├íni┼ą puzdro telef├│nu, aby nevytv├íralo prek├í┼żku.

Vo─żn├í ÔÇőÔÇőrukov├Ą┼ą

Po─Ć bli┼ż┼íie

Ak indik├ítor sign├ílu potvrdzuje slab├ę pripojenie, m├┤┼że to by┼ą sp├┤soben├ę in├Żmi polo┼żkami, ktor├ę ho blokuj├║, alebo vzdialenos┼ąou. Ak sa napr├şklad nach├ídzate ved─ża vysokej budovy alebo v suter├ęne, mo┼żno sa budete musie┼ą pres┼ąahova┼ą. Tie┼ż by ste mohli by┼ą pr├şli┼í ─Ćaleko od servisnej ve┼że. Premiestnite svoj Samsung On5 bli┼ż┼íie k routeru. Je mo┼żn├ę, ┼że in├ę zariadenia m├┤┼żu tie┼ż sp├┤sobova┼ą ru┼íenie, preto presu┼łte v┼íetky ostatn├ę zariadenia pre─Ź.

Udr┼żujte ├║pln├ę nabitie alebo dokonca vyme┼łte bat├ęriu

Udr┼żiavanie spojenia s ve┼żou mobiln├ęho telef├│nu vy┼żaduje neust├íly pr├şsun energie.

Vyberte bat├ęriu

Vyberte a znova vlo┼żte SIM kartu

Va┼ía SIM karta pravdepodobne nie je na svojom mieste. Ke─Ć je telef├│n vypnut├Ż, vytiahnite z├ísuvku na SIM kartu (umiestnen├║ na pravom okraji zariadenia). Vyberte SIM kartu a znova ju vlo┼żte. Zatla─Źte z├ísobn├şk SIM karty sp├Ą┼ą na miesto.

sim telef├│n

Zrušte párovanie Bluetooth a skúste to znova

Zvl├í┼ítne je, ┼że niekedy si Bluetooth m├┤┼że pokazi┼ą s Wi-Fi.

Ponuka Bluetooth

Uistite sa, ┼że zariadenie nie je v ├║spornom re┼żime

├Źs┼ą do Aplik├ície> Nastavenia> Bat├ęria> Re┼żim ├║spory energie, a nastavte pos├║va─Ź.

┼íetri─Ź bat├ęrie

Vypnite re┼żim V lietadle

Stla─Źte tla─Źidlo nap├íjania iba na nieko─żko sek├║nd a zobraz├ş sa mo┼żnos┼ą zapnutia alebo vypnutia re┼żimu v lietadle.

Re┼żim Lietadlo

Probl├ęm 4: On5 st├íle havaruje, re┼ítartuje sa alebo mrzne

Spravidla ide o pr├şznaky softv├ęrov├ęho probl├ęmu.

Riešenie:

N├║dzov├Ż re┼żim/Odin┼ítalova┼ą aplik├ície

Aplik├ície tret├şch str├ín m├┤┼żu sp├┤sobova┼ą konflikty a m├┤┼żu tie┼ż be┼ża┼ą na pozad├ş, ─Źo m├í vplyv na v├Żkon. Ak chcete vst├║pi┼ą do n├║dzov├ęho re┼żimu, vypnite Samsung. Teraz dlho stla─Źte vyp├şna─Ź, k├Żm sa nezobraz├ş logo Samsung. Uvo─żnite vyp├şna─Ź, ale potom ihne─Ć podr┼żte stla─Źen├ę tla─Źidlo zn├ş┼żenia hlasitosti, k├Żm sa nezobraz├ş Bezpe─Źnostn├Ż m├│d v ─żavom dolnom rohu. V n├║dzovom re┼żime m├┤┼żete monitorova┼ą v├Żkon a identifikova┼ą, ─Źi k probl├ęmu d├┤jde, ke─Ć nie s├║ zahrnut├ę ┼żiadne aplik├ície tret├şch str├ín.

Bezpe─Źnostn├Ż m├│d

Vyma┼żte vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą aplik├íci├ş

Ak sa zd├í, ┼że probl├ęm spo─Ź├şva v konkr├ętnej aplik├ícii, prejdite na Nastavenia> Aplik├ície a vyberte aplik├íciu, ktor├í st├íle pad├í. Vyberte Vymaza┼ą vyrovn├ívaciu pam├Ą┼ą.

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 4

Stiahnite si Task Killer

T├íto aplik├ícia sl├║┼żi na zlep┼íenie v├Żkonu v├í┼ího telef├│nu t├Żm, ┼że zabije ka┼żd├║ aplik├íciu, ktor├í za┼ąa┼żuje procesor a/alebo bat├ęriu. St├íle sa odpor├║─Źa manu├ílne zab├şjanie aplik├íci├ş.

Na stiahnutie: Advanced Task Killer

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3

Tvrd├Ż re┼ítart

Prejdite na Z├ílohujte a resetujte v Nastaveniach a klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít. Povedzte svojmu syst├ęmu Android Resetujte zariadenie. T├Żm sa vyma┼ż├║ ├║daje, tak┼że budete chcie┼ą z├ílohova┼ą to, ─Źo chcete ulo┼żi┼ą!

Tvrd├Ż re┼ítart

Probl├ęm 5: Nepriazniv├Ż zvuk

M├íte probl├ęmy so sluchom alebo je to v├í┼í telef├│n? Maj├║ ostatn├ş ─żudia probl├ęm po─Źu┼ą v├ís? Ak je kvalita zvuku neadekv├ítna alebo neexistuje, ─Ź├ştajte ─Ćalej.

Riešenie:

Zapnite a zapnite zariadenie On5

Stla─Źte tla─Źidlo Moc stla─Źi┼ą a dr┼ża┼ą 7 do 30 sek├║nd. Telef├│n by sa mal s├ím re┼ítartova┼ą.

─îist├Ż mikrof├│n

Na odstr├ínenie v┼íetk├Żch ne─Źist├┤t pou┼żite nieko─żko ┼ítet├şn zubnej kefky, ihlu, v├íkuum alebo stla─Źen├Ż vzduch. D├ívajte pozor, aby ste nepo┼íkodili mikrof├│n.

Štetiny zubnej kefky

Pou┼żite redukciu ┼íumu

Na domovskej obrazovke vyberte ikonu telef├│nu. Na kl├ívesnici zvo─żte Ponuka tla─Źidlo. ├Źs┼ą do Nastavenia> Nastavenia hovorov> ─Äal┼íie nastavenia> Redukcia ┼íumu.

Chybn├ę reproduktory/sl├║chadl├í/zvukov├Ż konektor

Opravu zlomen├ęho hardv├ęru je ┼ąa┼żk├ę. Niekedy je v├Żmena jedin├Żm schodn├Żm rie┼íen├şm.

Odstr├í┼łte puzdro

Alebo ─Źoko─żvek in├ę, ─Źo by mohlo zablokova┼ą mikrof├│n, napr├şklad prst.

┼Żiadny pr├şpad

Probl├ęm 6: Kalamita kamery

Ak sa v├ím aplik├ícia pre fotoapar├íty odmietne na─Ź├şta┼ą, zlyh├í alebo inak prestane fungova┼ą spr├ívne, nie ste sami.

Riešenia

Re┼ítartova┼ą

Dr┼żte Moc tla─Źidlo, k├Żm sa telef├│n nevypne. Znova zapnite telef├│n.

Stiahnite si aplikáciu Camera

Switch do inej aplik├ície pre fotoapar├íty. FV-5 je aplik├ícia pre fotoapar├ít, ktor├║ pou┼ż├şvaj├║ niektor├ş profesion├ílni fotografi.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Kamera FV-5

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3

Aktualizujte aplikácie

Uistite sa, ┼że v┼íetky va┼íe aplik├ície s├║ aktu├ílne, nielen aplik├ícia pre fotoapar├ít. Najkomplexnej┼í├şm sp├┤sobom, ako to urobi┼ą, je klepn├║┼ą na Aplik├ície potom na domovskej obrazovke Hra─Źk├írstvo. Otvoren├ę Moje aplik├ície a hry Ak chcete zisti┼ą, ktor├ę aplik├ície s├║ aktualizovan├ę a pre ktor├ę s├║ aktualiz├ície k dispoz├şcii. M├┤┼żete sa tie┼ż rozhodn├║┼ą Automatick├í aktualiz├ícia aplik├ície.

Automatická aktualizácia

Stlmi┼ą ISO

Jednou z pr├şjemn├Żch vec├ş na fotoapar├íte On5 je Re┼żim Pro. Toto nastavenie je k dispoz├şcii v samotnej aplik├ícii fotoapar├ítu. Vyberte polo┼żku Re┼żim v ─żavom dolnom rohu aplik├ície a potom zvo─żte Pro. Odmieta sa ISO m├┤┼że zmierni┼ą probl├ęmy s podivn├Żmi farbami, zrnitos┼ąou alebo ┼íumom.

Re┼żim Pro

Hlavn├Ż reset

├Źs┼ą do Z├ílohujte a resetujte z nastaven├ş a klepnite na Obnovenie tov├írensk├Żch d├ít. Pou─Źte Galaxy do Resetova┼ą telef├│n. T├Żm sa vyma┼ż├║ ├║daje, tak┼że budete chcie┼ą z├ílohova┼ą to, ─Źo chcete ulo┼żi┼ą

Probl├ęm 7: Ozn├ímenia

Pom├┤┼żeme v├ím, ─Źi u┼ż nedost├ívate e -mailov├ę upozornenia, upozornenia push alebo s├║ to zvuky upozornen├ş, ktor├ę je potrebn├ę upravi┼ą. Nie je potrebn├ę tr├ívi┼ą dni snahou pr├şs┼ą na to sami, ako to urobili niektor├ş pou┼ż├şvatelia Samsungu.

Riešenie:

Stiahnite si aplikáciu

Oprava upozornen├ş push hovor├ş, ┼że je to pre ka┼żd├Ż telef├│n a nevy┼żaduje root. Existuje aj aplik├ícia pre rootovan├ę zariadenia s pr├şslu┼ín├Żm n├ízvom Root – oprava upozornen├ş push. Je to zadarmo, bez reklamy, ─Źo m├┤┼że by┼ą skuto─Źn├í vz├ícnos┼ą.

Stiahnutie: Oprava upozornen├ş push

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3

Stiahnutie: Oprava Root ÔÇö Push Notifications

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3

Skontrolujte e -mail a ─Ćal┼íie nastavenia aplik├ície

Na domovskej obrazovke klepnite na Aplik├íciepotom E -mail. Vyberte polo┼żku Ponuka tla─Źidlo. ├Źs┼ą do Nastavenia> Spravova┼ą ├║─Źty> va┼íu e -mailov├║ adresu> E -mailov├ę upozornenia. Vyber si Zvuk ozn├ímenia, Povoli┼ą upozornenia, alebo Povoli┼ą upozornenia a pod─ża potreby upravte. (V┼íimnite si toho, ┼że aplik├ícia t├Żchto pokynov sa m├┤┼że mierne l├ş┼íi┼ą od in├Żch aplik├íci├ş okrem e -mailu, ale ─Źasto s├║ dos┼ą podobn├ę.)

Upozornenia ZAPNUTÉ

M├Ąkk├Ż reset

Re┼ítartujte svoj Samsung. Podr┼żte stla─Źen├ę Moc tla─Źidlo, vyberte Vypn├║┼ą alebo Re┼ítart, dajte mu p├ír sek├║nd a telef├│n znova zapnite (ak sa s├ím nere┼ítartuje).

Povoli┼ą synchroniz├íciu ├║dajov aplik├ície

Stiahnu┼ą Ôľ╝ Nastavenia r├Żchlej synchroniz├ície (volite─żn├ę, ale u┼żito─Źn├ę). Teraz cho─Ćte do Nastavenia> ├Ü─Źty> ├Ü─Źet pod─ża v├í┼ího v├Żberu> Synchronizova┼ą v┼íetko, alebo pred klepnut├şm zru┼íte za─Źiarknutie pol├ş─Źok ved─ża aplik├íci├ş alebo ├║─Źtov, ktor├ę nechcete synchronizova┼ą Ponuka> Synchronizova┼ą teraz.

Stiahnutie: Nastavenia r├Żchlej synchroniz├ície

8 Samsung Galaxy Probl├ęmy On5 & amp; Rie┼íenie probl├ęmov 3
auto synchronizácia

Skontrolujte nastavenia ├║dajov na pozad├ş

Nav┼ít├şvte Nastavenia> Vyu┼żitie d├ít. Zak├íza┼ą Obmedzi┼ą ├║daje na pozad├ş.

Obmedzi┼ą ├║daje

Záver

Na┼í┼ąastie teraz budete m├┤c┼ą zo svojho Samsungu vy┼ąa┼żi┼ą maximum Galaxy D┼ła 5. Ak v├í┼í On5 st├íle nefunguje, zanechajte n├ím koment├ír.

Odpor├║─Źan├Ż kredit obr├ízku