8 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy S8 Plus

Vo svete syst├ęmu Android budete ─Źasto po─Źu┼ą, ako ─żudia hovoria o vlastn├Żch ROM.

Hardv├ęr a softv├ęr musia by┼ą spravovan├ę, aby mohli poskytova┼ą maxim├ílny u┼ż├şvate─żsky pr├şjemn├Ż z├í┼żitok. Podobne vlastn├ę ROMy nahr├ídzaj├║ opera─Źn├Ż syst├ęm v├í┼ího zariadenia Android nie─Ź├şm, ─Źo by bolo pre v├ís jednotlivcov u┼żito─Źnej┼íie, pomocou programov Android Open Source Programs alebo AOSP.

Vlastn├í pam├Ą┼ą ROM je n├ístrojom na zv├Ż┼íenie v├Żkonu v├í┼ího telef├│nu.

Vlastn├ę pam├Ąte ROM v┼íak nepracuj├║ rovnako dobre na v┼íetk├Żch zariadeniach, a niektor├ę zariadenia ┼ąa┼żi┼ą viac z ROM s ur─Źit├Żmi funkciami ako ostatn├ę zariadenia.

Ste zvedav├ş, na ktor├ę vlastn├ę ROM by ste si mali da┼ą pozor vylep┼íite svoj Samsung Galaxy S8 Plus?

Nezabudnite tie┼ż na svojom Samsungu vysk├║┼ía┼ą nov├║ aplik├íciu Galaxy S8 z na┼íej sekcie Aplik├ície.

Pozrime sa, ─Źo je vlastne vlastn├í ROM, pre─Źo ju potrebujete a ktor├ę s├║ najlep┼íie – v┼íetko n├íjdete v tomto pr├şspevku!

Mus├ş┼í si pre─Ź├şta┼ą: Samsung Galaxy S├ęria S: Ultimate Guide

Pre─Źo potrebujete vlastn├║ ROM pre svoj Samsung Galaxy S8 Plus?

The 8 Najlep┼íie vlastn├ę ROM pre Samsung Galaxy S8 Plus - rados┼ą z AndroiduVlastn├í ROM a Samsung Galaxy S8 Plus predstavuje perfektn├║ kombin├íciu

The Samsung Galaxy S8 Plus v├Żdr┼ż, vzh─żad a v├Żkon bat├ęrie je mo┼żn├ę zlep┼íi┼ą pomocou vlastnej pam├Ąte ROM. M├┤┼żu tie┼ż odomkn├║┼ą ─Ćal┼íie funkcie a v├Żhody, ako napr├şklad:

V├Żkon

Akon├íhle je v├í┼í telef├│n alebo tablet Android pou┼żit├Ż po vybalen├ş, jeho hardv├ęr sa taktuje optim├ílnou r├Żchlos┼ąou, pokia─ż ide o teplo, ktor├ę uvo─ż┼łuje, a bat├ęriu, ktor├║ pou┼ż├şva.

S vlastnou pam├Ą┼ąou ROM m├┤┼żete v├Żrazne pretaktova┼ą svoj hardv├ęr zlep┼íi┼ą v├Żkon syst├ęmu Android. Tieto zmeny s├║ pri hran├ş najzrete─żnej┼íie graficky n├íro─Źn├ę hry.

Okrem toho, r├Żchlos┼ą rob├ş drastick├Ż rozdiel sp├┤sobom, ak├Żm interagujete so svojim zariaden├şm Android.

Aktualizácie

V├Żrobcovia Androidu ─Źasto preru┼íuj├║ podporu pre ur─Źit├ę aktualiz├ície telef├│nualebo ma┼ą na─Ćalej softv├ęr, ktor├Ż je pln├Ż ch├Żb. V─Ćaka tomu zostanete pri telef├│ne so starou verziou syst├ęmu Android a to m├┤┼że by┼ą obzvl├í┼í┼ą problematick├ę, pokia─ż ide o efekt├şvne fungovanie telef├│nu.

Rie┼íen├şm je vlastn├í ROM v najnov┼íej verzii syst├ęmu Android. Aj ke─Ć je v├í┼í telef├│n prilepen├ę na KitKat, si m├┤┼żete stiahnu┼ą a pou┼żi┼ą ROM namiesto toho zalo┼żen├Ż na Lollipop.

Pozor

Vlastn├ę ROM so v┼íetk├Żmi svojimi v├Żhodami prich├ídzaj├║ s varovaniami. Ak neviete, ako ho spr├ívne pou┼ż├şva┼ą, m├┤┼żete riskova┼ą funk─Źnos┼ą svojho telef├│nu. M├┤┼że sa to sta┼ą, ak nie ste opatrn├ş a hovor├ş sa tomu ÔÇ×murovanieÔÇť.

Ako nazna─Źuje n├ízov, zariadenie riskuje, ┼że sa stane nepriepustn├Żm pre ak├ęko─żvek zmeny softv├ęru. Ak proces nemo┼żno vr├íti┼ą sp├Ą┼ą, naz├Żva sa to murovanie.

R├┤zni pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android sa zdr├íhaj├║ riskova┼ą pou┼ż├şvanie vlastnej pam├Ąte ROM pre svoj telef├│n s Androidom. Pre t├Żch z n├ís, ktor├ş chc├║ zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon svojich zariaden├ş a odomkn├║┼ą ─Ćal┼íie funkcie, pou┼żijeme vlastn├ę pam├Ąte ROM.

1. Minotaurus ROM V9.1

Minotaurus ROMMinotaurus ROM V9.1

Minotaurus ROM m├í u┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, ktor├ę je plynul├ę a bez oneskoren├ş. Poskytuje v├ím najlep┼í├ş v├Żkon ako pou┼ż├şvate─ż syst├ęmu Android a je zalo┼żen├Ż na firmv├ęri G955FXXU1AQG5. ROM sa sklad├í z Aroma Manager, ktor├Ż v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą mo┼żnos┼ą rootovania medzi Magisk alebo Superuser.

Vlastnosti tejto pam├Ąte ROM s├║ nasleduj├║ce:

Tla─Źidlo OK 100% deodexedan OK je v┼żdy k dispoz├şcii s prekryt├şm okna (alebo v├Żstrahy) Pr├ştomnos┼ą skryt├Żch hod├şn stavov├ęho riadka na uzamknutej obrazovke S├║kromn├Ż re┼żim pr├íce Odstr├ínenie upozornenia na vysok├Ż jas Varovanie o hlasitosti je natrvalo deaktivovan├ę M├┤┼żete zmeni┼ą percentu├ílny podiel bat├ęrie Vlastn├Ż text sa zobrazuje v stavovom riadku Vy ┼ąuknut├şm na hodiny m├┤┼żete otvori┼ą aplik├íciu Hodiny Hodiny s├║ k dispoz├şcii s nespo─Źetn├Żmi mo┼żnos┼ąami prisp├┤sobenia. Panel s upozorneniami vytv├íra gify, poskytuje vlastn├ę pozadia a n├║ti roz┼í├şren├ę upozornenia na paneli s upozorneniami.

Lockscreen pon├║ka mo┼żnosti farieb, stavov├Ż riadok vlastnej textovej uzamknutej obrazovky, a mo┼żnos┼ą skry┼ą hodiny. Medzi jeho pokro─Źil├ę funkcie patria zvukov├ę re┼żimy a meni─Ź DPI.

2. Legendárna Omega ROM pre Galaxy S8 +

Legendárna OmegaLegendárna Omega ROM pre Galaxy S8+

Ak m├íte radi ve─ża nastaven├ş a ├║prav, potom je t├íto ROM pr├íve pre v├ís. Pokia─ż ide o ROM OMEGA, in┼ítal├íciu pam├Ąte ROM syst├ęmu Android Nougat je mo┼żn├ę ├║plne prisp├┤sobi┼ą a je sprev├ídzan├í jadrom Omega.

T├íto ROM podporuje zariadenia G950F – G955F verzie Android, Nougat 7.1.1

3. LIGHT ROM v4 [Stable]

Svetlá ROMLIGHT ROM V4

Ako nazna─Źuje n├ízov, LIGHT ROM je ─żahk├Ż ROM, ktor├Ż pom├íha v├í┼ímu zariadeniu pracova┼ą efekt├şvne. Preto┼że ide o najstabilnej┼íiu verziu tejto pam├Ąte ROM, ktor├í podporuje aj AROMA, pon├║kne najlep┼íiu ┼ík├ílu prisp├┤sobite─żn├Żch mo┼żnost├ş pre v├í┼í telef├│n s Androidom a tie┼ż poskytne vynikaj├║ci prev├ídzkov├Ż v├Żkon.

Podporuje Samsung Galaxy S8 SM-G950F/FD/N a Samsung Galaxy S8+ SM-G955F/FD/N.

Okrem pon├║kania vlastn├Żch re┼żimov fotoapar├ítu, prehliada─Źa, po─Źasia, skladov├Żch hod├şn a aktualizovan├Żch aplik├íci├ş Samsung pon├║ka LightROM aj tieto funkcie:

ZipalignedMagisk RootCSC Tweaksprop Tweaks Na z├íklade AQG5 Base M├í vlastn├ę jadr├í v AromaZmeni┼ą na O zariaden├şSound Mod (stredn├Ż) Logo ROM NA O DeviceWatch Dogs v1 Boot AnimationStock KeyboardGoogle Installer OverlayUpdated Google AppsSysScope EditedDotice Status OfficialCustom

4. BATMAN ROM V1.1.1 [Stable]

Batman ROMBATMAN ROM V1.1.1

─Äal┼íia vlastn├í ROM, BATMAN ROM, je podobn├í SUPERMAN ROM v spolo─Źnosti Samsung Galaxy S7. V├Żvoj├ír tejto ROM je o─Źividn├Żm fan├║┼íikom pou┼ż├şvate─żsk├ęho rozhrania Samsung. T├íto ROM je najnov┼íou verziou spolo─Źnosti Samsung a aktu├ílna z├íklad┼ła pam├Ąte BATMAN ROM je G955FXXU1AQF7. BATMAN ROM m├í mnoho prisp├┤sobite─żn├Żch mo┼żnost├ş a je v ┼łom zahrnut├ę ovl├ídanie ar├│my/ROM.

Má nasledujúce vlastnosti:

Adblocker povolen├Ż alebo zak├ízan├Ż (m├┤┼żete si vybra┼ą v ar├│me) Plne deodexovan├Ż (tie┼ż framework) M├┤┼że si vybra┼ą IOS alebo s├ęriov├ę emod┼żi v aromaADB plne funk─Źn├ę ovl├ídanie ADBFull ROM. N├ízov aplik├ície je BatMan Nastavenia FreeDM-Verity zak├ízan├Ż Najnov┼í├ş nain┼ítalovan├Ż Busybox (volite─żn├ę ar├│ma) Sp├Ą┼ą na kill3Minit Hodiny/bat├ęria Upraven├ę syst├ęmov├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie s mnoh├Żmi vylep┼íeniami Matrixov├í anim├ícia v najnov┼í├şch verzi├ích

5. Nemesis

NemesisNemesis

Nemesis tvrd├ş, ┼że sa zameriava na r├Żchlos┼ą. Prid├íva vylep┼íenia build.prop pre r├Żchlej┼íie reaguj├║ci syst├ęm a v stavovom riadku je nain┼ítalovan├Ż r├Żchlomer.

Jedna vec, v ktorej m├í Nemesis konkuren─Źn├║ v├Żhodu, je aplik├ícia Pro Settings, ktor├í pon├║ka v┼íetky tla─Źidl├í a gomb├şky, ktor├ę h─żad├íte.

6. AURORA ROM V3.0 [Official]

Aurora ROMAURORA ROM V3.0

T├║to ROM je mo┼żn├ę extr├ęmne prisp├┤sobi┼ą. AURORA je zalo┼żen├í na G9550ZCU1AQF7. Hlavn├ę prisp├┤sobenie tejto ROM je v nastaveniach Aurora a je vopred zakorenen├ę. Rozhranie Aurora ROM je tie┼ż hladk├ę a elegantn├ę.

Rozhranie hovoru zachov├í prep├şna─Ź dom├íceho displeja. Navy┼íe prid├íva funkciu zobrazenia oper├ítora. Tie┼ż prid├íva oper├ítor stavov├ęho riadka na zobrazenie prep├şna─Źa.

Tu je nieko─żko ─Ćal┼í├şch zauj├şmav├Żch funkci├ş:

Z├ímok aplik├ície Pl├ívaj├║ce spr├ívy Spr├ívca aplik├íci├ş Nastavenia AuroryS Zabezpe─Źen├ę/Pl├ínovanie nap├íjania Z├üLOHOVANIE/OBNOVA WIFI ┼át├Żl ponuky re┼ítartu Premapovanie k─ż├║─Źa Bixby Podpora pre zobrazenie r├Żchlosti vlastn├ęho prep├şna─Źa Stiahnite nadol lun├írny displej

7. KING ROM v2 [STABLE]

Kr├í─ż ROMKing ROM V2

Teraz v├ím predstav├şme ed├şciu King ROM S8. Je podporovan├Ż pre Galaxy S8 G95x, poskytuj├║ce najlep┼íie v├Żsledky. V├Żvoj├íri vydali star├║ verziu King ROM. Toto v┼íak malo ve─ża ch├Żb a po odstr├ínen├ş boli pridan├ę niektor├ę nov├ę funkcie na v├Żrobu aktualizovanej druhej verzie. T├íto verzia je stabiln├í a vych├ídza z najnov┼íieho firmv├ęru.

Okrem toho, ┼że poskytuje z├ímok aplik├ície a vylep┼íenia konfigur├ície GPA, pon├║ka nasleduj├║ce funkcie:

Ovl├ídanie rootovan├ę zROM Dla┼żdice sn├şmok obrazovky a obrazovky Netflix plne funk─Źn├Ż Odtla─Źok prsta po re┼ítarte v KRM Aktualizova┼ą KRM Po─Źet prep├şna─Źov v KRM Predvolen├í anim├ícia na 00,25x

8. Pixel 2 XL hybridná ROM

Pixel 2Pixel 2 XL hybridná ROM

Ak ste milovali Pixel 2 Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie XL, potom u┼ż neh─żadajte ni─Ź in├ę ako Pixel 2 XL hybridn├í ROM. Vyberie v┼íetky aplik├ície Samsung a prid├í takmer v┼íetky aplik├ície Oreo, ktor├ę sa dod├ívaj├║ s telef├│nom Pixel 2. Je to nie─Źo ako neofici├ílne Galaxy S8 Ed├şcia Google.

Podpora Nug├ítu 7.1.1 ako verzia pre Android je t├íto druh├í verzia skuto─Źne rozsiahlou aktualiz├íciou oproti predch├ídzaj├║cej.

V┼íetky tieto prisp├┤sobite─żn├ę ROM s├║ dod├ívan├ę so ┼íirokou ┼ík├ílou ┼ípecifik├íci├ş. Na z├íklade r├┤znych pou┼ż├şvate─żov a ich r├┤znych potrieb som v├ím poskytol zoznam vlastn├Żch ROM. V├Żberom ktorejko─żvek z t├Żchto vlastn├Żch ROM m├┤┼żete povoli┼ą syst├ęmom alebo syst├ęmom Android ovl├ída┼ą v├í┼í telef├│n alebo tablet Android.

Ak si z nich vyberiete, bud├║ splnen├ę v┼íetky va┼íe potreby syst├ęmu Android. Ak sa chcete rozhodn├║┼ą, pre ak├║ vlastn├║ ROM ├şs┼ą, u┼ż neh─żadajte a okam┼żite si vyberte jednu!

M├íte nie─Źo, ─Źo by ste mohli zdie─ża┼ą o vlastn├Żch ROMoch pre v├í┼í Samsung Galaxy S8 Plus? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov!