8 Najlepšie vlastné ROM pre Motorola Razr M na odomknutie úžasnosti

Motorola Razr M bola vydaná už dávnejšie a jednou z vecí, ktoré ma zaujali, bol jej dizajn.

Napriek tomu, že telefón nemá najlepší hardvér a softvér, aký môžete v najnovšom Androide nájsť smartphones„Verím, že Razr M je stále skvelým zariadením s Androidom, ktoré je možné použiť na hranie hier v rozlíšení HD, prezeranie webu a sledovanie videí.

Ak chvíľu vlastníte Razr M, myslím, že je čas na malú zmenu. Pred premýšľaním o prechode na nový telefón by ste mali zvážiť inštaláciu vlastnej pamäte ROM, ak hľadáte niečo čerstvé.

Vlastné pamäte ROM môžu zlepšiť niekoľko oblastí zariadenia Android vrátane výdrže batérie, výkonu a používateľského rozhrania. Ak hľadáte skvelé vlastné ROMy pre Motorola Razr M, pokračujte v čítaní a zistite o ôsmich najlepších vlastných ROM, ktoré si teraz môžete stiahnuť.

Prečo nainštalovať vlastnú ROM na Motorola Razr M?

Ak sa stále nedokážete rozhodnúť, či je inštalácia vlastnej pamäte ROM správna, potom vám tieto faktory môžu pomôcť rozhodnúť sa.

Nový dizajn a užívateľské rozhranie. Ak vás nudí používateľské rozhranie Razr M, potom vám na základe vlastnej pamäte ROM môže prísť návrh a zmena používateľského rozhrania v telefóne. Vylepšená životnosť batérie. Veľa vlastných ROM tiež zvyšuje výdrž batérie v telefóne a ak hľadáte viac šťavy z batérie, inštalácia vlastnej ROM vám to pomôže získať. Zabezpečte väčšiu odozvu vášho Razra M. Vlastné pamäte ROM obsahujú aj niekoľko vylepšení výkonu a rýchlosti a váš telefón sa tak bude cítiť plynulejšie a pohotovejšie. Jedinečné aplikácie a funkcie. Ak vás už unavuje sledovanie jedinečných a skvelých funkcií v inom systéme Android smartphonesPotom by ste si určite mali nainštalovať vlastnú ROM, pretože prinášajú rôzne skvelé funkcie a aplikácie.

Tipy pred inštaláciou vlastnej pamäte ROM

Mnoho z vás už vie, že inštalácia vlastnej pamäte ROM nie je taká jednoduchá a potrebujete v telefóne prístup root. Tiež je to nebezpečný proces, ako keby ste urobili niečo zle, môžete skončiť s murovaným Razrom M. Uistite sa preto, že to robíte na vlastnú zodpovednosť.

Pred inštaláciou ľubovoľnej vlastnej pamäte ROM do telefónu postupujte podľa týchto tipov.

Vytvorte si zálohu telefónu, pretože všetky údaje vášho Razr M budú počas procesu vymazané. Ak hľadáte dobré zálohovacie aplikácie, pozrite sa na náš zoznam 10 najlepších zálohovacích aplikácií pre Android. Nabite svoj Razr M najmenej na 70% Pokyny od vývojára pamäte ROM nájdete vo vlákne XDA. Uistite sa, že ste si prečítali a dodržali všetky pokyny od vývojára. Ak vám niečo chýba, môžete si zničiť telefón.

1. BlissStalk ROM

blissstalk

BlissStalk ROM, vyvinutý spoločnosťou Team Bliss, je jednou z najprispôsobiteľnejších vlastných ROM, ktoré sú k dispozícii pre Motorola Razr M, a prináša množstvo skvelých funkcií.

Je založený na populárnom firmvéri CyanogenMod 11 a k funkciám pamäte ROM patrí prispôsobiteľná farba textu uzamknutej obrazovky, otáčanie uzamknutej obrazovky, Halo, Heads Up, Pie ovládacie prvky, blokovanie Wakelock, prispôsobenie systému a odstránenie zásuviek aplikácií.

Pozoruhodné vlastnosti:

Záznamník obrazovky CyanogenMod výber témy OmniSwitch

Stiahni teraz

2. ROM CyanogenMod 11

kyanogenmod

Ak nejaký čas používate operačný systém Android, potom ste si istí, že ste už o CyanogenMod počuli. CyanogenMod je jedným z najlepších firmvérov dostupných pre Android a mnoho ďalších vývojárov používa funkcie CyanogenMod vo svojich vlastných ROM.

CyanogenMod prináša množstvo skvelých funkcií vrátane aktualizátora CyanogenMod, ochrany súkromia, globálnej čiernej listiny, enginu s témami a spúšťača Trebuchet.

Pozoruhodné vlastnosti:

Profily CyanogenMod DSP Manager Rozšírené možnosti napájania

Stiahni teraz

3. ROM PAC-man

pac-man

Ďalšou obľúbenou vlastnou ROM dostupnou pre Android je PAC-man ROM a teraz ju môžete získať na Motorola Razr M. Moja obľúbená vec na tejto ROM je, že prináša určité funkcie z rôznych obľúbených vlastných ROM do jednej ROM. Preto, ak chcete ROM typu All-in-One, je najlepšou voľbou ROM PAC-man.

Medzi funkcie pamäte ROM patria témy CyanogenMod, odomykanie gestami na uzamknutie obrazovky, lišta batérie, rozšírené možnosti klávesnice, počasie AOKP, Appbar, gesto kdekoľvek, Halo, upozornenia na uzamknutej obrazovke, zobrazenie uzamknutej obrazovky a indikátor rýchlosti siete.

Pozoruhodné vlastnosti:

Konzola PAC Ochrana súkromia Slim Heads Up Slim Pie

Stiahni teraz

4. GiggleKat ROM

gigglekat

GiggleKat ROM je skvelá vlastná ROM, ktorá je k dispozícii pre rôzne Motorola smartphones a prináša Halo, modifikátory posúvania, režim šetriča batérie, pokročilé možnosti reštartu, ovládanie Pie a otrasy na Razr M.

Pozoruhodné vlastnosti:

Vznášadlo OmniSwitch smeruje hore

Stiahni teraz

5. Validus ROM

validus

Validus je skvelá vlastná ROM dostupná pre Motorla Razr M a je založená na open source projekte Android. Prináša bar Ram, nové menu napájania, Halo, OmniSwitch, režim jazdy, šetrič batérie, rýchly kôš snímky obrazovky a animovaný štítok operátora.

Pozoruhodné vlastnosti:

Blokovanie Wakelock Vlastné zvuky upozornení a vyzváňacie tóny Ovládanie GZ Pie Prispôsobiteľná obrazovka uzamknutia

Stiahni teraz

6. Paranoidný Android ROM

paranoidný android

Paranoid Android je úžasná vlastná ROM, ktorá je známa svojimi jedinečnými funkciami. Prináša niekoľko nových funkcií ako režim Pie, Hover a Immersive.

Pozoruhodné vlastnosti:

Peek Dynamic System Bars motív motora CyanogenMod

Stiahni teraz

7. LiquidSmooth ROM

tekutý hladký

LiquidSmooth je ďalší známy firmvér, ktorý ako základ používa projekt Android Open Source Project. Cieľom LiquidSmooth je poskytnúť používateľom stabilitu, plynulosť a rýchlosť. Skvelé na tejto ROM je, že je ľahká, ale prináša aj množstvo skvelých funkcií.

Prináša prispôsobiteľné tlačidlá uzamknutej obrazovky, prispôsobiteľné hardvérové ​​a softvérové ​​tlačidlá, transparentné stavové a navigačné lišty, prispôsobiteľnú ponuku napájania, režimy stavovej lišty, prispôsobiteľné rýchle nastavenia a úplné otočenie.

Pozoruhodné vlastnosti:

Tiché hodiny Motív ovládača kolísky hlasitosti pre hudbu

Stiahni teraz

8. CarbonROM

carbonrom

Posledná ROM v tomto zozname je CarbonROM a je založená na projekte Android Open Source Project. Cieľom CarbonROM je priniesť do zariadení Android stabilitu, rýchlosť a množstvo funkcií. CarbonROM sa často stáva a poskytuje vynikajúcu podporu pre opravy chýb.

Medzi funkcie systému CarbonROM patrí prispôsobiteľná ikona batérie a signálu v stavovom riadku, prehľad cez navigačné a stavové riadky, uhlíkové vlákna, aktívny displej, tmavý režim a ponuka napájania s rôznymi možnosťami.

Pozoruhodné vlastnosti:

Zmeňte farbu navigačnej lišty Použite svetlo LED dlhým stlačením na uzamknutej obrazovke Spúšťač Trebuchet Rozšírená pracovná plocha

Stiahni teraz

Záver

Ak hľadáte niečo nové pre svoj Motorola Razr M, mali by ste určite zvážiť nainštalovanie vlastnej ROM. Zatiaľ čo spúšťače a prispôsobovacie aplikácie tretích strán môžu v telefóne zmeniť iba niekoľko vecí, vlastné pamäte ROM nahrádzajú celý firmvér v telefóne.

Vyššie uvedený zoznam predstavuje môj osobný názor na najlepšie vlastné pamäte ROM pre Motorola Razr M a mal by vám pomôcť pri hľadaní pamäte ROM. Uistite sa, že inštalujete ROM, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám. Neváhajte nám tiež položiť akékoľvek otázky v nižšie uvedenej oblasti komentárov.