8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 1

Vážený denník, je to 8. deň v karanténe a ja sa nudím! Cítite nás? Existuje len toľko vecí, ktoré môžete urobiť doma. Alebo sú tam ?! Čo keby sme vám povedali, že existujú nejaké technologické produkty, ktoré by mohli úplne zablokovať vaše zablokovanie? Musíme zostať kreatívni a zostať aktívni. Blahoželáme vám, že ste sa rozhodli zostať doma, ste zodpovedným občanom. To však neznamená, že sa nemôžete trochu zabaviť a vziať si vedomie o tom, čo sa vo svete práve teraz deje. Vydajte sa teda s nami na technologickú cestu za lepšími časmi do vášho domova!

Súvisiace: Aplikácie pre Android, aby boli vaše deti počas karantény zaneprázdnené

Najlepšie technické produkty počas karantény

Najlepšie náhlavné súpravy VR na strávenie času počas karantény

Táto kategória nie je na zahodenie. S náhlavnou súpravou VR môžete robiť veľa vecí – zabávajte sa, sledujte fascinujúce klipy a dokonca zostaňte vo forme! Ak ste mali pocit, že ste nikdy nemali čas hrať sa s náhlavnou súpravou pre VR, teraz to urobíte?

Ak sa chcete o tejto téme dozvedieť viac, máme pre vás pár článkov, ktoré by ste si mohli pozrieť:

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 2

1. HTC Vive

HTC ViveHTC Vive

Existuje veľa dôvodov, prečo si túto náhlavnú súpravu obľúbiť. Je to jeden z najlepších pre ľudí, ktorí chcú pohlcujúci zážitok, má plynulú grafiku takmer bez oneskorenia a ovládače sú intuitívne a skutočne prispôsobivé. Okrem toho je z čoho vyberať obrovská knižnica hier. Znie to skvele, však?

Ako by ste očakávali, existuje niekoľko nevýhod – koniec koncov, nič nie je dokonalé. Na používanie tejto náhlavnej súpravy budete potrebovať nejaký priestor a niekoľko elektrických zásuviek. Tiež nie je vstavaný zvuk. Ale ak sa cez to dokážete dostať, získate vstavané sledovanie miestností, rôzne kreatívne doplnky a skvelú službu predplatného na získanie nového obsahu každý mesiac.

Okrem toho sa môžete pripojiť k fotoaparátu svojho smartfónu s Androidom a v prípade potreby nahliadnuť do skutočného sveta bez toho, aby ste museli zložiť náhlavnú súpravu.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. 3D okuliare Panasonite VR

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 3

Ak nechcete minúť veľa peňazí za špičkové náhlavné súpravy VR, ale napriek tomu chcete slušný zážitok, táto náhlavná súprava je vašou najlepšou stávkou. Je ľahký, pohodlný a má príjemný dizajn. Je kompatibilný s veľkým počtom smartphones, ale pred kúpou by ste si mali skontrolovať, či je ten váš v zozname, samozrejme. Môžete ho použiť aj pre aplikácie VR a AR. Super, nie?

Nanešťastie dochádza k malému úniku svetla, ale nie natoľko, aby to mohlo znamenať prerušenie obchodu, ale stále môžete získať skvelý pohlcujúci zážitok. Ak má váš telefón ešte konektor pre slúchadlá (alebo ak máte adaptér), headset má vstup aux; ak nie, má tiež vstavané slúchadlá.

amazon-kupit-tlacitko-3

Najlepšie slúchadlá na zosilnenie pracujúce z domu

Väčšina z nás musí kvôli súčasnej situácii pracovať z domu. A môže to byť trochu skľučujúce pracovať bez kancelárskeho klábosenia, vtipov v spoločenskej miestnosti alebo prestávok na malé diskusie, ktoré ste si zvykli robiť s kolegami z kancelárie. Ale nemusí to tak byť! S úžasnými slúchadlami si dokážete užiť to najlepšie z videohovorov a konferencií, na ktorých sa musíte zúčastniť, a tiež môžete urobiť spravodlivosť pre svoje obľúbené piesne!

Téme slúchadiel sme sa venovali v niekoľkých článkoch, takže si ich môžete tiež pozrieť!

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 4

1. Sony WH-1000XM3

Sony WH-1000XM3Sony WH-1000XM3

Jedná sa o celkom úhľadný pár slúchadiel cez ucho s potlačením hluku. Dodáva sa so vstavaným mikrofónom, 30 -hodinovou výdržou batérie, úžasným, širokým a čistým zvukovým zvukom a 3 režimy fungovania. Super na tom je, že majú podložky citlivé na dotyk, takže hudbu môžete ovládať jednoduchými gestami priamo z náušníkov!

Objavili sa správy, že pánty sú krehké a cena je tiež trochu strmá-ale ak ste fanúšikom špičkových slúchadiel a trochu audiofila, tieto zbrane vás nesklamú . Zvuk si môžete prispôsobiť tak, aby vyhovoval vašim preferenciám, alebo všetko ovládať Google Assistant.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Jabra Elite 75t

Jabra Elite 75tJabra Elite 75t

Ak ste veľkým fanúšikom čistoty zvuku a pevných basov, potom sú tieto deti pre vás. S 7.5 hodinová výdrž batérie a nabíjanie cez USB-C (bohužiaľ žiadne bezdrôtové), tieto dvojice slúchadiel do uší vám predĺžia pracovný čas. Dokonale sadnú na väčšinu uší – pretože prichádzajú o niečo menšej veľkosti a sú celkom pohodlné, znamená to, že ich môžete nosiť dlho a zabudnete, že sú zapnuté.

Majú tiež vstavané mikrofóny- 4, byť presný, 2 pre každý púčik. Pravý púčik je možné zase použiť na prehrávanie mono hudby alebo na hovory a ak počas prehrávania hudby odstránite ľavý púčik, automaticky sa pozastaví. V hudbe momo môžete pokračovať v pravom päte stlačením multifunkčného tlačidla – malé gestá dostupnosti, ktoré zvyšujú produktivitu.

amazon-kupit-tlacitko-3

Najlepší domáci asistenti pre konverzačného partnera počas karantény

Všetky vtipy stranou, domáci asistenti sú vždy dobrý nápad. Nielenže vám môžu zdvihnúť náladu zvláštnym vtipom, ale tiež vás môžu informovať o novinkách alebo počasí, alebo ak vám to domáce spotrebiče umožňujú, podstatne vám uľahčia život. Ak sa chcete dozvedieť viac o tejto téme, ako o týchto zaujímavých čítaniach:

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 5

1. Google Nest Hub

Google Nest HubGoogle Nest Hub

Môžete si zaobstarať inteligentný reproduktor Google Home, ale s Nest Hub, je oveľa jednoduchšie vizualizovať informácie Google Assistant vám dáva. Okrem toho je oveľa jednoduchšie spravovať ďalšie inteligentné zariadenia, ak ich máte. Zariadenie môžete používať aj ako tablet – na sledovanie videí alebo na posúvanie obrázkov.

Hniezdo Hub môže byť skvelým pomocníkom-v kuchyni vás krok za krokom prevedie receptami, povie vám počasie, najnovšie správy, pustí vám obľúbenú hudbu a mnoho ďalších. Všetko, čo potrebuje, je bezdrôtové internetové pripojenie a váš účet Google. Je to jednoduché!

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Alexa Echo (3. generácia)

OzvenaOzvena

Cenovo dostupný inteligentný reproduktor, 3. generácia zariadení Echo, vyzerá celkom elegantne vďaka svojmu textilnému prevedeniu. Stačí ho pripojiť k domácej sieti wi-fi a môžete naplno využiť jeho potenciál. Budete potrebovať Amazon Aplikácia Alexa – kde je potrebné vykonať väčšinu nastavení.

Môžete dostávať správy, aktuálne informácie o počasí, prehrávať hudbu z akejkoľvek online aplikácie, ktorú radi používate – Amazon Hudba, Apple Hudba, Spotify, Deezer alebo TuneIn. Svoje zariadenie Echo môžete dokonca použiť na správu hovorov zo svojho smartfónu alebo, ak máte 2 reproduktory, môžete ho použiť ako interkom pre dve miestnosti. Celkom cool, nie?

amazon-kupit-tlacitko-3

Najlepšie zariadenia na prečítanie počas uzamknutia

Vždy ste si priali, aby ste mali čas čítať viac, nie? Čítanie je jedným z najobľúbenejších zvykov, ktoré si ľudia želajú. Vďaka tomu sa môžete na súčasnú situáciu pozrieť iným pohľadom. Ak máte niečoho k dispozícii, je to čas! Nechajte si preto odporučiť svoje knihy a čítajte ďalej!

Ak máte záujem zdokonaliť svoje digitálne čítanie, pozrite sa na naše súvisiace články:

8 Najlepšie technické produkty, ktoré vás budú počas karantény zamestnávať 6

1. Kindle Ťažítko

Kindle  PaperwhiteKindle Paperwhite

Pravdepodobne ste čakali, že sa tento objaví – je to pravdepodobne prvá vec, ktorá sa objaví pri digitálnom čítaní. Vodeodolný – 2 meter hĺbka 60 minút, skvelá výdrž batérie – asi 21 hodín, nízka hmotnosť – 182 g a skvelé rozmery pre pohodlné držanie robia z tohto zariadenia skvelú voľbu.

Existuje však niekoľko nevýhod. Zariadenie je akosi uzamknuté v Amazon ekosystém, ako by ste očakávali. Okrem toho sú ďalšími nedostatkami chýbajúce tlačidlá na otáčanie stránok, jas sa automaticky neupravuje a je tu aj microUSB. Ak vám to však neprekáža, dôrazne vám odporúčame, aby ste to urobili Kindle Papierovo biely pokus.

amazon-kupit-tlacitko-3

2. Lenovo Yoga Book 10.1”

Lenovo Yoga Book 10.1''Lenovo Yoga Book 10.1”

Toto je najroztomilejší tablet vôbec. Hovorí sa, že je to jeden z najtenších, najtenších a tiež odľahčuje tablety na trhu, a vzhľadom na to je to skutočne uveriteľné. Nenechajte sa zmiasť svojim rozmerom, napriek tomu však pod kapotou skrýva určitú silu. S 10.1 palcový displej Full-HD a rozlíšenie 1920 x 1200 pixelov, vaše súbory PDF na ňom budú vyzerať skvele.

Cool na tom je, že tento tablet je vlastne a 2-v-1 prenosný počítač, a vďaka tomu si môžete robiť poznámky, kresliť alebo dokonca zvýrazňovať svoje obľúbené odseky knihy, ktorú čítate. Je to skvelé zariadenie, ktoré môžete používať vo svojom voľnom čase alebo dokonca na zvýšenie produktivity. Ľahko sa stará, je konvertibilný a všestranný a napriek tomu prináša vysoký výkon.

amazon-kupit-tlacitko-3

Čo sa pýtajú iní ľudia

Na ktorý produkt je najlepšie stráviť čas počas karantény?

Povieme a Kindle alebo tablet na čítanie. Väčšinou hovoríme, že nemáme čas na čítanie, pretože sme zaneprázdnení, ale teraz to už neplatí. Možno je teda dobré využiť všetok tento voľný čas na to, aby ste dohnali nejaké čítanie!

Mali by ste počas tejto výluky investovať do technologických produktov na prácu?

Môže to vyzerať ako dočasná vec, ale cítime, že náš pohľad na prácu a školu sa po tejto kríze zmení. Uvedomíme si, že mnohé veci, ktoré sme v kancelárii robili, je možné vykonávať online, s menším úsilím a nákladmi. Preto si myslíme, že je dobré mať neustále k dispozícii nejaké technologické produkty na prácu online, pretože odteraz to možno robíme častejšie.

Aké ďalšie technologické produkty by ste mohli v tomto období hľadať?

Mohlo to byť čokoľvek; možno ste vždy chceli začať vlog – potom budete samozrejme potrebovať video zariadenie. Alebo ak chcete byť zdravší a viac cvičiť – potom by ste sa mali poobzerať po nejakom domácom posilňovni. Skúste nájsť činnosti, ktoré ste vždy chceli robiť, a skúste zistiť, čo k danej činnosti potrebujete! Svet je práve teraz vašou ustricou!

Technické produkty počas karantény – buďte zodpovední a zabavte sa!

Áno, najdôležitejšia vec je neprepadať panike! Ak to zvládate v poriadku, môžeme prejsť na nový krok. Zostaň pri zmysloch! Využite všetok čas, ktorý máte na rukách! Či už sa teda rozhodnete prevziať kontrolu a dobehnúť všetky tie epizódy a hry, ktoré ste nemohli hrať, alebo sa rozhodnete naučiť sa niečo nové a zlepšiť svoje schopnosti, dúfame, že ste doma v bezpečí a zdraví. Postarajte sa o seba a svojich blízkych – a staňte sa medzitým lepším človekom! Sme tu pre vás.

Aké produkty sa vám teda najviac páčili? Ktoré ste dostali? Aké ste mali skúsenosti? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Odporúčaný obrázok