8 Najlepšie prípady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013): Chráňte štýlom

Nexus 7 je jedným z priekopníckych tabletov s Androidom, ktorý stanovil štandardy pre všetky tablety s Androidom. Pôvodný Nexus 7 bol vydaný spoločnosťou Google v roku 2012 a stále je to vynikajúci tablet Android. Po svojom úspechu bol predstavený Nexus 2. generácie 7 tablet bol vydaný v roku 2013, čo zvyšuje latku pre mini tablety Android. Aj keď zariadenie vyzerá nádherne a môže fungovať ako plne funkčný mini počítač, je dôležité, aby bolo vaše zariadenie v bezpečí pred príležitostnými pádmi a poškriabaním.

Puzdrá sú skvelým spôsobom ochrany mobilných telefónov, ale puzdrá sú pre tablety dôležitejšie, pretože je potrebné chrániť oveľa väčšiu obrazovku a telo. Ľudia si často myslia, že zálohovanie informácií je najdôležitejšie, ale musia myslieť aj na fyzické zabezpečenie svojho tabletu. Získanie puzdra na telefón Nexus 7 je múdra vec, ktorú chcete urobiť, ak chcete udržať svoje zariadenie v čo najlepšom stave. Vykonali sme dôkladný výskum s cieľom zistiť najlepšie prípady, ktoré sú k dispozícii pre Nexus 7. Nezamerali sme sa len na kvalitu produktu, ale zaistili sme, aby ste za cenu, ktorú zaplatíte, dostali správnu kvalitu. Tu sú 8 najlepšie prípady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013).

8. Gumené gumové puzdro Eforyou Slim S Wave Protector TPU – $30,90

Je to pre vás tenké puzdro S.

Jednoduchá, lacná a pevná ochrana

Na čísle 8, máme puzdro Eforyou Slim S Wave. K dispozícii za $30,90, to je výhodná cena, pretože puzdrá na tablety sú zvyčajne trochu drahé. Dizajn krivky S na zadnej strane vyzerá naozaj dobre a tiež pomáha zlepšiť priľnavosť vo vašich rukách a zaisťuje, že vám zariadenie nevypadne z rúk.

Nájdete všetky relevantné výrezy, ktoré sú k dispozícii na puzdre pre rôzne porty vášho Nexusu 7 a okraje na puzdre sú zdvihnuté nad obrazovku, aby sa obrazovka nedostala do priameho kontaktu, keď zariadenie leží plocho na povrchu. Puzdro je vyrobené z odolného TPU a jeho inštalácia je veľmi jednoduchá a materiál z gumového gélu je mäkký a pružný. Puzdro je k dispozícii v piatich rôznych farbách vrátane čiernej, modrej, červenej, bielej a kryštálovej.

tlačidlo nákupu amazon

7. Prípad Trident Aegis – 35,48 dolárov

Prípad Trident Aegis

Dve vrstvy pre maximálnu ochranu

Prípad Aegis z Tridentu je na čísle 7. Vnútorná časť puzdra obsahuje dve silikónové vrstvy, ktoré dobre chránia zariadenie pred nárazom, zatiaľ čo pevná polykarbonátová vrstva chráni zariadenie pred pravidelnými kvapkami. Aj keď je tvrdý obal hladký, silikónové podložky na zadnej strane a bokoch sú schopné zaistiť dobré uchopenie v rukách.

Okrem ochrany zariadenia pred poškriabaním a nárazmi, puzdro tiež skvele odvádza prach, pretože všetky porty sú pokryté silikónovými chlopňami. K dispozícii za 35,48 dolárov, puzdro môžete dostať v zelenej alebo modrej farbe.

tlačidlo nákupu amazon

6. Prípad Poetic Revolution – 24,95 dolárov

Poetický prípad revolúcie

Pevná ochrana s otočným stojanom

Prípad Revolution od Poetic prichádza na rad 6. Puzdro je vyrobené z odolného polykarbonátu a silikónu a skvele ochráni zariadenie pred poškriabaním a nárazmi a je pritom odolné voči nárazom. Mäkký textúrovaný materiál na zadnej strane sa tiež skvele drží v rukách, poskytuje dobré uchopenie a robí puzdro protišmykovým.

Skvelé na tomto konkrétnom prípade je, že má otočný stojan, čo znamená, že stojan môžete používať na výšku aj na šírku. Okrem toho je puzdro odolné voči prachu a má tiež otvor na pútko na pripevnenie zariadenia k taške alebo oblečeniu. K dispozícii za 24,95 dolára získate aj bezplatnú ochranu obrazovky. Puzdro môžete dostať v piatich rôznych farbách vrátane čiernej, červenej, zelenej, žltej a modrej.

tlačidlo nákupu amazon

5. Čierne silikónové kožené puzdro iGadgitz s dezénom pneumatík – $70,99

Kryt behúňa pneumatiky iGadgitz

Krásny dizajn s neuveriteľným úchopom

Na čísle 5, Máme silikónové puzdro na pneumatiky Tire Tread od iGadgitz. Puzdro je vyrobené z antistatického silikónu a skvele sa drží v rukách a výborne tlmí nárazy. Puzdro nie je vyrobené z tvrdého pevného materiálu, ale silikónová zadná strana stále odvádza dobrú prácu pri ochrane zariadenia pred pravidelnými kvapkami a pred poškriabaním.

Aj keď je prípad určite dobrou voľbou, pokiaľ ide o ochranu zariadenia, vzhľadom na dizajn pneumatiky Tread Tread vyzerá skvele. Textúra dizajnu tiež poskytuje skutočne dobré uchopenie v rukách, čím sa znižuje pravdepodobnosť, že zariadenie spadne. K dispozícii za $70,99, ku puzdru je dodávaný aj bezplatný chránič obrazovky pre váš Nexus 7.

tlačidlo nákupu amazon

4. Puzdro stojana MPERO Impact X Series – $80,95

Puzdro Mpero Impact x Series

Dvojvrstvové textúry s odolným stojanom

Púzdro Kickstand radu Impact X od spoločnosti MPERO prichádza na rad 4 a je to ďalší fantastický prípad pre Google Nexus 7. Vnútro je vyrobené zo silikónu, ktorý absorbuje nárazy, zatiaľ čo vonkajšia vrstva je vyrobená z tvrdého polykarbonátu, ktorý chráni zariadenie pred kvapkami. Nájdete tu aj príslušné výrezy pre všetky porty na zariadení.

Puzdro je zdvihnuté nad obrazovku, aby bola obrazovka chránená pri páde zariadenia. Textúrovaná zadná časť puzdra vyzerá dobre a poskytuje dobré uchopenie v rukách. Puzdro je vybavené stojanom, ktorý je vynikajúci na sledovanie médií. K dispozícii za $80,95 môžete puzdro dostať v troch rôznych farbách vrátane čiernej, žiarivej ružovej a neónovej zelenej.

tlačidlo nákupu amazon

3. Zadné puzdro TPU KAYSCASE v tvare X-10,95 dolára

Puzdro na tvar Kayscase x

Odolné voči nečistotám a odtlačkom prstov s dizajnom v tvare X

Na čísle 3, máme zadné puzdro TPU v tvare X v tvare KU od KAYSCASE. Puzdro pasuje na Nexus 2. generácie 7 dokonale chráni zariadenie pred nárazmi, nárazmi a poškriabaním, pričom chráni pred nečistotami. Zadná strana je vyrobená z odolného TPU a má veľmi mäkký a príjemný pocit, ktorý zaisťuje skutočne dobré uchopenie v rukách.

Okraje na puzdre sú mierne zvýšené, aby sa chránila obrazovka pri ležaní na rovnom povrchu. Na zariadení nájdete aj všetky výrezy pre rôzne porty. Dizajn v tvare X na zadnej strane vyzerá pekne a puzdro tiež skvele odvádza odtlačky prstov. K dispozícii za 10,95 dolára, puzdro môžete dostať v čistom prevedení alebo v čiernej farbe.

tlačidlo nákupu amazon

2. Puzdro Cruzerlite Androidified A2 – 17,95 dolárov

Androidifikované puzdro Cruzerlite

Maximálna ochrana s unikátnym dizajnom Androidu

Púzdro A2 Andoidified Case od spoločnosti Cruzerlite sa začína predávať 2 v zozname von. Puzdro je vyrobené z odolného TPU a jeho montáž a vybratie z telefónu Nexus je veľmi jednoduché 7. Vzhľad systému Android na zadnej strane vyzerá skutočne jedinečne, vďaka čomu vaše zariadenie vyskočí v dave. Spoločnosť Cruzerlite vyrobila niekoľko fantasticky vyzerajúcich puzdier pre niekoľko zariadení s Androidom a nie je to výnimkou. Puzdro je extrémne ľahké a nepridáva na zariadení veľký objem.

Nájdete tu aj špecifické výrezy pre všetky porty na zariadení a tlačidlá na zariadení sú tiež zakryté pre maximálnu ochranu. Okraje na puzdre sú zdvihnuté nad obrazovku a chránia tak obrazovku vždy. K dispozícii za 17,95 dolárov, môžete získať puzdro v 11 rôznych farbách vrátane čiernej, modrej, čírej, zelenej, oranžovej, ružovej, fialovej, červenej, dymovej, bielej a modrozelenej.

tlačidlo nákupu amazon

1. Puzdro Poetic GraphGrip – 12,95 dolára

Puzdro Poetic Graph Grip

Pevná ochrana, neuveriteľný dizajn a skvelý pocit v rukách

Konečne na čísle 1, máme puzdro GraphGrip od Poetic. Puzdro je vyrobené z odolného silikónu a je extrémne tenké, takže zariadeniu veľmi nepridáva. Puzdro sa príjemne drží v rukách a odvádza skvelú prácu pri ochrane zariadenia pred každodenným hrubým používaním a chráni pred škrabancami.

Grafický dizajn na zadnej strane dodáva zariadeniu pozornosť a cíti sa skutočne dobre. Textúra na zadnej strane má tiež protišmykový povrch, ktorý zaisťuje dobré uchopenie v rukách. Skvelé na tomto prípade je, že napriek tomu, že je odolný, získate od spoločnosti Poetic trojročnú záruku. K dispozícii za 12,95 dolára, môžete získať puzdro v šiestich rôznych farbách vrátane čiernej, modrej, červenej, fialovej, svetlo ružovej a zelenej.

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Druhá generácia modelu Google Nexus 7 je rozhodne vylepšením oproti predchádzajúcej verzii a je fantastickým mini tabletom Android. Veľká obrazovka HD je skvelá na to, aby ste robili takmer všetko, čo môžete na zariadení s Androidom robiť. Získanie puzdra na telefón Nexus 7 je správna vec na ochranu tela a obrazovky zariadenia.

Vyššie uvedené prípady sú možno najlepšie prípady, ktoré si môžete k telefónu Nexus kúpiť 7. Neváhajte si vybrať ktorýkoľvek z prípadov v závislosti od vašich vlastných osobných preferencií. Ak sme premeškali prípad, ktorý sa vám páči, môžete nám nižšie povedať o svojich vlastných preferovaných prípadoch.