8 Najlep┼íie pr├şpady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013): Chr├í┼łte ┼ít├Żlom

8 Najlep┼íie pr├şpady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013): Chr├í┼łte ┼ít├Żlom 1

Nexus 7 je jedn├Żm z priekopn├şckych tabletov s Androidom, ktor├Ż stanovil ┼ítandardy pre v┼íetky tablety s Androidom. P├┤vodn├Ż Nexus 7 bol vydan├Ż spolo─Źnos┼ąou Google v roku 2012 a st├íle je to vynikaj├║ci tablet Android. Po svojom ├║spechu bol predstaven├Ż Nexus 2. gener├ície 7 tablet bol vydan├Ż v roku 2013, ─Źo zvy┼íuje latku pre mini tablety Android. Aj ke─Ć zariadenie vyzer├í n├ídherne a m├┤┼że fungova┼ą ako plne funk─Źn├Ż mini po─Ź├şta─Ź, je d├┤le┼żit├ę, aby bolo va┼íe zariadenie v bezpe─Ź├ş pred pr├şle┼żitostn├Żmi p├ídmi a po┼íkriaban├şm.

Puzdr├í s├║ skvel├Żm sp├┤sobom ochrany mobiln├Żch telef├│nov, ale puzdr├í s├║ pre tablety d├┤le┼żitej┼íie, preto┼że je potrebn├ę chr├íni┼ą ove─ża v├Ą─Ź┼íiu obrazovku a telo. ─Żudia si ─Źasto myslia, ┼że z├ílohovanie inform├íci├ş je najd├┤le┼żitej┼íie, ale musia myslie┼ą aj na fyzick├ę zabezpe─Źenie svojho tabletu. Z├şskanie puzdra na telef├│n Nexus 7 je m├║dra vec, ktor├║ chcete urobi┼ą, ak chcete udr┼ża┼ą svoje zariadenie v ─Źo najlep┼íom stave. Vykonali sme d├┤kladn├Ż v├Żskum s cie─żom zisti┼ą najlep┼íie pr├şpady, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Nexus 7. Nezamerali sme sa len na kvalitu produktu, ale zaistili sme, aby ste za cenu, ktor├║ zaplat├şte, dostali spr├ívnu kvalitu. Tu s├║ 8 najlep┼íie pr├şpady pre Google Nexus 7 (Verzia 2013).

8. Gumen├ę gumov├ę puzdro Eforyou Slim S Wave Protector TPU – $30,90

Je to pre v├ís tenk├ę puzdro S.

Jednoduchá, lacná a pevná ochrana

Na ─Ź├şsle 8, m├íme puzdro Eforyou Slim S Wave. K dispoz├şcii za $30,90, to je v├Żhodn├í cena, preto┼że puzdr├í na tablety s├║ zvy─Źajne trochu drah├ę. Dizajn krivky S na zadnej strane vyzer├í naozaj dobre a tie┼ż pom├íha zlep┼íi┼ą pri─żnavos┼ą vo va┼íich ruk├ích a zais┼ąuje, ┼że v├ím zariadenie nevypadne z r├║k.

N├íjdete v┼íetky relevantn├ę v├Żrezy, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii na puzdre pre r├┤zne porty v├í┼ího Nexusu 7 a okraje na puzdre s├║ zdvihnut├ę nad obrazovku, aby sa obrazovka nedostala do priameho kontaktu, ke─Ć zariadenie le┼ż├ş plocho na povrchu. Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU a jeho in┼ítal├ícia je ve─żmi jednoduch├í a materi├íl z gumov├ęho g├ęlu je m├Ąkk├Ż a pru┼żn├Ż. Puzdro je k dispoz├şcii v piatich r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źiernej, modrej, ─Źervenej, bielej a kry┼ít├ílovej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

7. Pr├şpad Trident Aegis – 35,48 dol├írov

Pr├şpad Trident Aegis

Dve vrstvy pre maximálnu ochranu

Pr├şpad Aegis z Tridentu je na ─Ź├şsle 7. Vn├║torn├í ─Źas┼ą puzdra obsahuje dve silik├│nov├ę vrstvy, ktor├ę dobre chr├ínia zariadenie pred n├írazom, zatia─ż ─Źo pevn├í polykarbon├ítov├í vrstva chr├íni zariadenie pred pravideln├Żmi kvapkami. Aj ke─Ć je tvrd├Ż obal hladk├Ż, silik├│nov├ę podlo┼żky na zadnej strane a bokoch s├║ schopn├ę zaisti┼ą dobr├ę uchopenie v ruk├ích.

Okrem ochrany zariadenia pred po┼íkriaban├şm a n├írazmi, puzdro tie┼ż skvele odv├ídza prach, preto┼że v┼íetky porty s├║ pokryt├ę silik├│nov├Żmi chlop┼łami. K dispoz├şcii za 35,48 dol├írov, puzdro m├┤┼żete dosta┼ą v zelenej alebo modrej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

6. Pr├şpad Poetic Revolution – 24,95 dol├írov

Poetick├Ż pr├şpad revol├║cie

Pevn├í ochrana s oto─Źn├Żm stojanom

Pr├şpad Revolution od Poetic prich├ídza na rad 6. Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho polykarbon├ítu a silik├│nu a skvele ochr├íni zariadenie pred po┼íkriaban├şm a n├írazmi a je pritom odoln├ę vo─Źi n├írazom. M├Ąkk├Ż text├║rovan├Ż materi├íl na zadnej strane sa tie┼ż skvele dr┼ż├ş v ruk├ích, poskytuje dobr├ę uchopenie a rob├ş puzdro proti┼ímykov├Żm.

Skvel├ę na tomto konkr├ętnom pr├şpade je, ┼że m├í oto─Źn├Ż stojan, ─Źo znamen├í, ┼że stojan m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na v├Ż┼íku aj na ┼í├şrku. Okrem toho je puzdro odoln├ę vo─Źi prachu a m├í tie┼ż otvor na p├║tko na pripevnenie zariadenia k ta┼íke alebo oble─Źeniu. K dispoz├şcii za 24,95 dol├íra z├şskate aj bezplatn├║ ochranu obrazovky. Puzdro m├┤┼żete dosta┼ą v piatich r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źiernej, ─Źervenej, zelenej, ┼żltej a modrej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. ─îierne silik├│nov├ę ko┼żen├ę puzdro iGadgitz s dez├ęnom pneumat├şk – $70,99

Kryt beh├║┼ła pneumatiky iGadgitz

Kr├ísny dizajn s neuverite─żn├Żm ├║chopom

Na ─Ź├şsle 5, M├íme silik├│nov├ę puzdro na pneumatiky Tire Tread od iGadgitz. Puzdro je vyroben├ę z antistatick├ęho silik├│nu a skvele sa dr┼ż├ş v ruk├ích a v├Żborne tlm├ş n├írazy. Puzdro nie je vyroben├ę z tvrd├ęho pevn├ęho materi├ílu, ale silik├│nov├í zadn├í strana st├íle odv├ídza dobr├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia pred pravideln├Żmi kvapkami a pred po┼íkriaban├şm.

Aj ke─Ć je pr├şpad ur─Źite dobrou vo─żbou, pokia─ż ide o ochranu zariadenia, vzh─żadom na dizajn pneumatiky Tread Tread vyzer├í skvele. Text├║ra dizajnu tie┼ż poskytuje skuto─Źne dobr├ę uchopenie v ruk├ích, ─Ź├şm sa zni┼żuje pravdepodobnos┼ą, ┼że zariadenie spadne. K dispoz├şcii za $70,99, ku puzdru je dod├ívan├Ż aj bezplatn├Ż chr├íni─Ź obrazovky pre v├í┼í Nexus 7.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Puzdro stojana MPERO Impact X Series – $80,95

Puzdro Mpero Impact x Series

Dvojvrstvov├ę text├║ry s odoln├Żm stojanom

P├║zdro Kickstand radu Impact X od spolo─Źnosti MPERO prich├ídza na rad 4 a je to ─Ćal┼í├ş fantastick├Ż pr├şpad pre Google Nexus 7. Vn├║tro je vyroben├ę zo silik├│nu, ktor├Ż absorbuje n├írazy, zatia─ż ─Źo vonkaj┼íia vrstva je vyroben├í z tvrd├ęho polykarbon├ítu, ktor├Ż chr├íni zariadenie pred kvapkami. N├íjdete tu aj pr├şslu┼ín├ę v├Żrezy pre v┼íetky porty na zariaden├ş.

Puzdro je zdvihnut├ę nad obrazovku, aby bola obrazovka chr├ínen├í pri p├íde zariadenia. Text├║rovan├í zadn├í ─Źas┼ą puzdra vyzer├í dobre a poskytuje dobr├ę uchopenie v ruk├ích. Puzdro je vybaven├ę stojanom, ktor├Ż je vynikaj├║ci na sledovanie m├ędi├ş. K dispoz├şcii za $80,95 m├┤┼żete puzdro dosta┼ą v troch r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źiernej, ┼żiarivej ru┼żovej a ne├│novej zelenej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Zadn├ę puzdro TPU KAYSCASE v tvare X-10,95 dol├íra

Puzdro na tvar Kayscase x

Odoln├ę vo─Źi ne─Źistot├ím a odtla─Źkom prstov s dizajnom v tvare X

Na ─Ź├şsle 3, m├íme zadn├ę puzdro TPU v tvare X v tvare KU od KAYSCASE. Puzdro pasuje na Nexus 2. gener├ície 7 dokonale chr├íni zariadenie pred n├írazmi, n├írazmi a po┼íkriaban├şm, pri─Źom chr├íni pred ne─Źistotami. Zadn├í strana je vyroben├í z odoln├ęho TPU a m├í ve─żmi m├Ąkk├Ż a pr├şjemn├Ż pocit, ktor├Ż zais┼ąuje skuto─Źne dobr├ę uchopenie v ruk├ích.

Okraje na puzdre s├║ mierne zv├Ż┼íen├ę, aby sa chr├ínila obrazovka pri le┼żan├ş na rovnom povrchu. Na zariaden├ş n├íjdete aj v┼íetky v├Żrezy pre r├┤zne porty. Dizajn v tvare X na zadnej strane vyzer├í pekne a puzdro tie┼ż skvele odv├ídza odtla─Źky prstov. K dispoz├şcii za 10,95 dol├íra, puzdro m├┤┼żete dosta┼ą v ─Źistom preveden├ş alebo v ─Źiernej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Puzdro Cruzerlite Androidified A2 – 17,95 dol├írov

Androidifikovan├ę puzdro Cruzerlite

Maximálna ochrana s unikátnym dizajnom Androidu

P├║zdro A2 Andoidified Case od spolo─Źnosti Cruzerlite sa za─Ź├şna pred├íva┼ą 2 v zozname von. Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU a jeho mont├í┼ż a vybratie z telef├│nu Nexus je ve─żmi jednoduch├ę 7. Vzh─żad syst├ęmu Android na zadnej strane vyzer├í skuto─Źne jedine─Źne, v─Ćaka ─Źomu va┼íe zariadenie vysko─Ź├ş v dave. Spolo─Źnos┼ą Cruzerlite vyrobila nieko─żko fantasticky vyzeraj├║cich puzdier pre nieko─żko zariaden├ş s Androidom a nie je to v├Żnimkou. Puzdro je extr├ęmne ─żahk├ę a neprid├íva na zariaden├ş ve─żk├Ż objem.

N├íjdete tu aj ┼ípecifick├ę v├Żrezy pre v┼íetky porty na zariaden├ş a tla─Źidl├í na zariaden├ş s├║ tie┼ż zakryt├ę pre maxim├ílnu ochranu. Okraje na puzdre s├║ zdvihnut├ę nad obrazovku a chr├ínia tak obrazovku v┼żdy. K dispoz├şcii za 17,95 dol├írov, m├┤┼żete z├şska┼ą puzdro v 11 r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źiernej, modrej, ─Ź├şrej, zelenej, oran┼żovej, ru┼żovej, fialovej, ─Źervenej, dymovej, bielej a modrozelenej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

1. Puzdro Poetic GraphGrip – 12,95 dol├íra

Puzdro Poetic Graph Grip

Pevn├í ochrana, neuverite─żn├Ż dizajn a skvel├Ż pocit v ruk├ích

Kone─Źne na ─Ź├şsle 1, m├íme puzdro GraphGrip od Poetic. Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho silik├│nu a je extr├ęmne tenk├ę, tak┼że zariadeniu ve─żmi neprid├íva. Puzdro sa pr├şjemne dr┼ż├ş v ruk├ích a odv├ídza skvel├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia pred ka┼żdodenn├Żm hrub├Żm pou┼ż├şvan├şm a chr├íni pred ┼íkrabancami.

Grafick├Ż dizajn na zadnej strane dod├íva zariadeniu pozornos┼ą a c├şti sa skuto─Źne dobre. Text├║ra na zadnej strane m├í tie┼ż proti┼ímykov├Ż povrch, ktor├Ż zais┼ąuje dobr├ę uchopenie v ruk├ích. Skvel├ę na tomto pr├şpade je, ┼że napriek tomu, ┼że je odoln├Ż, z├şskate od spolo─Źnosti Poetic trojro─Źn├║ z├íruku. K dispoz├şcii za 12,95 dol├íra, m├┤┼żete z├şska┼ą puzdro v ┼íiestich r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źiernej, modrej, ─Źervenej, fialovej, svetlo ru┼żovej a zelenej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Záver

Druh├í gener├ícia modelu Google Nexus 7 je rozhodne vylep┼íen├şm oproti predch├ídzaj├║cej verzii a je fantastick├Żm mini tabletom Android. Ve─żk├í obrazovka HD je skvel├í na to, aby ste robili takmer v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete na zariaden├ş s Androidom robi┼ą. Z├şskanie puzdra na telef├│n Nexus 7 je spr├ívna vec na ochranu tela a obrazovky zariadenia.

Vy┼í┼íie uveden├ę pr├şpady s├║ mo┼żno najlep┼íie pr├şpady, ktor├ę si m├┤┼żete k telef├│nu Nexus k├║pi┼ą 7. Nev├íhajte si vybra┼ą ktor├Żko─żvek z pr├şpadov v z├ívislosti od va┼íich vlastn├Żch osobn├Żch preferenci├ş. Ak sme preme┼íkali pr├şpad, ktor├Ż sa v├ím p├í─Źi, m├┤┼żete n├ím ni┼ż┼íie poveda┼ą o svojich vlastn├Żch preferovan├Żch pr├şpadoch.