8 Najlepšie hodinky Android pre elegantný operačný systém na zápästí

Keď som prvýkrát počul o hodinkách Android, prevrátil som očami a myslel som si, že skončia rovnako nepríjemne ako Google Glass, ale zdá sa, že inteligentné hodinky sa stali bežnou súčasťou bežného spotrebiteľa a myslím si, že ich súčasťou je to, že sú jednoducho vylepšením bežných hodiniek a synchronizujú sa aj s vašim telefónom.

Keď som začal testovať inteligentné hodinky, uvedomil som si možnosti tejto technológie. Môžete byť zdravší sledovaním svojich krokov alebo testovaním srdcového tepu, rýchlo skontrolujte, kto vám volá na telefón, a dokonca si skontrolujte čas, ako by ste si zvykli na bežných hodinkách.

Je to oveľa jednoduchšie, ako vytiahnuť telefón uprostred schôdze.

Zoberme si najlepšie hodinky Android, ktoré sa budú hodiť k vášmu telefónu, a vytvorte si príjemný zážitok pri kontrole upozornení a používaní hladkých dotykových obrazoviek, ktoré odkazujú na množstvo aplikácií, na ktoré ste v telefóne zvyknutí.

Musíš si prečítať: Android Smart Watch: Ultimate Guide

1. Luxusné náramkové hodinky Bluetooth Smart Watch: 36,19 dolárov

Náramkové hodinky Luxsure®Bluetooth Smart Watch

Bezproblémová integrácia so štýlom

Toto je jeden z podgurážených, pokiaľ ide o hodinky s Androidom, s pekným dizajnom, ktorý príliš nevyniká, keď vám sedí na zápästí. Konštrukcia je odolná, takže by ste sa nemali starať o veľa škvŕn a má slušnú gumičku, ktorá sa vám omotá okolo zápästia a bude sa cítiť pohodlne.

Dodáva sa v niekoľkých rôznych farbách, ale mne sa najviac páči čierna. Jediné, čo ma nebaví, je, že rozhranie je celkom základné. Dostanete to, za čo zaplatíte, ale nemali by ste od týchto hodiniek Android očakávať nič veľkolepé. Majte na pamäti, že tieto hodinky sú primárne navrhnuté pre iPhone, takže niektoré funkcie sú pre Android obmedzené.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Takmer jeden a pol palca dotykovej obrazovky Funguje s Bluetooth Na domovskej obrazovke môžete rýchlo skontrolovať čas, batériu a dátum

tlačidlo nákupu amazon

2. Hodinky LG G so systémom Android Wear: 135,00 dolárov

Hodinky LG G so systémom Android Wear

Čistá jednoduchosť

Hodinky LG G vynikajú vďaka jednoduchému dizajnu ako jedna z najobľúbenejších možností. Hodinky fungujú s operačným systémom Android, takže si nemusíte robiť starosti so synchronizáciou alebo zobrazovaním nekonzistentných informácií. Je vždy zapnutý a pripravený dodať to, čo potrebujete.

Tiež sa mi páči, že hodinky sú tenké, takže ich na zápästí naozaj necítite, ibaže mám určité obavy z ich odolnosti. Z nejakého dôvodu sa mi zdá, že sa zlomí, ak ho použijem príliš hrubo.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Remienok hodiniek si môžete vymeniť, ak chcete Chráni pred prachom a vodou Batéria vydrží celý deň na jedno nabitie Môžete použiť príkaz „Ok Google“ a reaguje veľmi rýchlo

tlačidlo nákupu amazon

3. Inteligentné hodinky Samsung Gear Live pre zariadenia s Androidom: 199,00 dolárov

Inteligentné hodinky Samsung Gear Live pre zariadenia Android

Trochu drahý

Gear Live pochádza od spoločnosti Samsung, takže si môžete urobiť všeobecnú predstavu, že je vyrobený tak, aby vydržal. Dizajn je úžasný a obrazovka je vybavená displejom AMOLED, takže je v týchto drsných situáciách celkom odolná.

Hodinky vždy zostanú zapnuté, takže môžete zakričať povel a začnú konať. Cenovka nie je práve moja obľúbená, pretože sa zdá, že na trhu je množstvo ďalších možností s porovnateľnými funkciami za zlomok ceny.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obrazovka je jednou z najväčších na trhu Synchronizuje sa dokonale so všetkými službami a aplikáciami Google Dodáva sa s akcelerometrom Dodáva sa s gyroskopom

tlačidlo nákupu amazon

4. Smart hodinky Pebble: 119,99 dolárov

Smart hodinky Pebble

Moja obľúbená partia

Kamienok je jednou z najobľúbenejších možností hodiniek, a to oprávnene, pretože ponúka na výber skvelé farby. Nehovoriac o tom, že štýl je jedinečný v porovnaní s niektorými ďalšími možnosťami v tomto zozname. Na zápästie mi sedí pohodlnejšie ako ostatné možnosti a s nastaveniami sa dá ľahko hrať.

Hodinky Pebble disponujú aj jedným z jednoduchších rozhraní, takže sa nenecháte zahltiť príliš veľkým počtom zvončekov a píšťal. Uistite sa, že ste si stiahli niektoré z chladnejších aplikácií Pebble.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Skontrolujte svoje upozornenia v priebehu niekoľkých sekúnd Poskytuje vám možnosť sťahovať množstvo aplikácií Ovládajte svoju hudbu na diaľku Batéria vydrží až týždeň na jedno nabitie

tlačidlo nákupu amazon

5. Inteligentné hodinky Bluetooth Otium Gear: 76,88 dolára

Bluetooth inteligentné hodinky Otium Gear

Pekná funkčnosť s podivným dizajnom

Aj keď mám pocit, že tento dizajn vyzerá trochu detinsky a neohrabane, hodinky Otium Gear fungujú bez problémov s vašim telefónom a nenájdu sa, pokiaľ ide o nájdenie všetkých funkcií, ktoré potrebujete, v priebehu niekoľkých sekúnd.

Napriek tomu, že sa jedná o zoznam pre Android, sú hodinky kompatibilné s takmer každým smartfónom.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Vydrží niekoľko dní na jedno nabitie Zobrazí všetky upozornenia na domovskej obrazovke Má krokomer, aby bol zdravý Dodáva sa s fotoaparátom

tlačidlo nákupu amazon

6. Bluetooth hodinky CNPGD S12 Smart Sync: 59,99 dolárov

CNPGD® S12 Inteligentné synchronizačné volanie SMS Bluetooth hodinky

Ďalšie dostupné hodinky

Napriek tomu, že sú tieto hodinky s Androidom veľmi neohrabané, poskytujú pomerne veľkú obrazovku, takže si môžete kontrolovať svoje oznámenia a ľahko sa pohybovať. Tlačidlá na dotykovej obrazovke sú jasné a veľké a hodinky sa napriek svojmu nadváhe skutočne cítili pohodlne.

Tieto hodinky sú navrhnuté predovšetkým pre telefóny s Androidom, takže ak ich používate, získate všetky funkcie. Môžete ho použiť aj s telefónom iPhone s obmedzenými funkciami.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Rýchle sociálne a e -mailové upozornenia na domovskej obrazovke Krokomer je celkom presný Synchronizuje sa bezproblémovo so správami SMS a telefónnymi hovormi Funkcia záznamu je pomerne užitočná

tlačidlo nákupu amazon

7. Sony SmartWatch: 74,50 dolárov

Inteligentné hodinky Sony

Krásne hodinky

Hodinky Sony Smarthwatch ponúkajú úžasný dizajn s menšou štvorcovou obrazovkou a elegantným gumeným remienkom, ktorý vám krásne sadne na zápästie. Z nejakého dôvodu sa mi nezmestil okolo zápästia rovnako ako ostatné, ale svoju prácu zvládol. Majte na pamäti, že ak máte obrovské zápästia, nemusí vám to fungovať.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Jednoduchá synchronizácia hovorov a správ SMS Krokomer a nahrávanie funguje celkom dobre Konektivita bola slušná

tlačidlo nákupu amazon

8. Samsung Galaxy Gear Smartwatch: 209,00 dolárov

Samsung Galaxy Gear Smartwatch

Prémiová voľba

Samsung Galaxy Gear sú dokonalé inteligentné hodinky so štýlom a funkčnosťou zabalenými v malom zariadení. Jediný dôvod, prečo by som mu to odporučil, je jeho cenovka.

Pretože sú inteligentné hodinky na trhu také nové, váham s vynaložením toľkých peňazí na niečo, čo vám ušetrí pár sekúnd kontroly telefónu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Obrazovka je 10,63 palca Dodáva sa v úžasných farbách, ako je oranžová, zlatá a limetkovo zelená (ušetríte peniaze za možnosti, ktoré sa tiež nepredávajú) Dodáva sa s osobným asistentom S Voice Umiestňujte hovory priamo z hodiniek Má fotoaparát a AMOLED obrazovka pre odolnosť

tlačidlo nákupu amazon

Záver

Ak máte v pláne kúpiť si niektoré z týchto hodiniek pre Android, odporúčam vám, aby ste sa najskôr rozhodli pre Best Buy a niekoľko si ich vyskúšali. Je ťažké predpovedať správny štýl a prispôsobiť sa hodinkám, ak sa vám do rúk nedostanú.

S smartphones ide hlavne o funkčnosť, ale tieto veci budeš nosiť na tele. Bez ohľadu na to sú všetky tieto hodinky s Androidom skvelé na synchronizáciu s telefónom a trochu vám uľahčia život.

Dajte mi vedieť v komentároch, ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa najlepších hodiniek Android na trhu.