8 Najlep┼íie aplik├ície pre kol├í┼że pre Android na vytv├íranie spomienok

Hovor├ş sa, ┼że obr├ízok m├í hodnotu tis├şc slov, ale viete, ─Źo je lep┼íie ako obr├ízok? Kol├í┼ż! V─Ćaka dobrej aplik├ícii pre kol├í┼że pre Android budete m├┤c┼ą vyjadri┼ą v┼íetko, ─Źo potrebujete, na jednej fotografii. Tieto aplik├ície v├ím umo┼żnia uk├íza┼ą z├íbavu, ktor├║ ste si u┼żili na narodeninovej p├írty alebo bl├íznivej noci s priate─żmi. Zachytenie podstaty okamihu v dobre navrhnutej kol├í┼żi nielen┼że v├ím u┼íetr├ş ─Źas, ale efekt├şvne to povie cel├ęmu obchodu. Budete prekvapen├ş, ke─Ć budete vedie┼ą, ┼że milujem kol├í┼że; ├íno, som dvadsa┼ąro─Źn├Ż bradat├Ż chlap. Pozrime sa na najlep┼íie aplik├ície pre kol├í┼że.

Pozn├ímka: Ka┼żd├í aplik├ícia kol├í┼że pre Android bola pou┼żit├í v telef├│ne Samsung Galaxy Telef├│n S3 s vlastnou ROM zalo┼żenou na syst├ęme Android 4.4 Kit Kat. Aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovacej f├ízy sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy. V┼íetky aplik├ície generuj├║ v├Żnosy z rekl├ím a s├║ k dispoz├şcii zadarmo na Google Play Store. Niektor├ę funkcie bud├║ vy┼żadova┼ą akt├şvne internetov├ę pripojenie.

1. Pic Collage – zadarmo

Aplikácia Pic Collage pre Android

Kol├í┼żov├í vysok├í ┼íkola

Pic Collage je aplik├ícia ─Ź├şslo jedna, preto┼że rob├ş ve─ża vec├ş spr├ívne. Ch├ípem, ┼że v├Ą─Ź┼íina pou┼ż├şvate─żov bude chcie┼ą najr├Żchlej┼í├ş sp├┤sob prevodu fotografi├ş na kol├í┼że a Pic Collage je aplik├ícia, ktor├í to rob├ş. Aplik├ícia m├í ve─ża r├┤znych sp├┤sobov, ako vytvori┼ą z mnoh├Żch obr├ízkov n├ídherne vyzeraj├║ce kol├í┼że. Obr├ízky m├┤┼żete dokonca posypa┼ą ┼íikovn├Żmi rekvizitami a slovami. Importujte existuj├║ce fotografie z va┼íej gal├ęrie a retu┼íujte star├ę spomienky pomocou k├║zla Pic Collage.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie rozhrania. Klipujte fotografie jednoduch├Żm trasovan├şm prsta. ─Żahko pripevnite r├ímy.

Pozoruhodná funkcia:

Pic Collage m├í mno┼żstvo soci├ílnych funkci├ş. To znamen├í, ┼że vy a va┼íi priatelia sa budete pri tejto aplik├ícii a zdie─żan├ş svojich v├Żtvorov navz├íjom bavi┼ą.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Pixlr Express – zadarmo

Pixlr Express

vyjadri sa

T├íto aplik├ícia je pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ dokonal├║ kontrolu nad ka┼żd├Żm aspektom svojich kol├í┼ż├ş. Pixlr Express je mo┼żno jedin├í aplik├ícia pre kol├í┼że pre Android, ktor├í v├ím poskytuje pokro─Źil├ę n├ístroje, ako je ot├í─Źanie a zmena ve─żkosti. M├┤┼żete si vybra┼ą zo ┼ítyroch r├┤znych preddefinovan├Żch dimenzi├ş a ak nie ste spokojn├ş, m├┤┼żete prida┼ą svoje vlastn├ę. Na ├║pravu postov je k dispoz├şcii r├Żchla a flexibiln├í zmena ve─żkosti obr├ízka, ─Źo je skvel├ę, ak sa pon├íh─żate. Sveteln├ę efekty s├║ tie┼ż vynikaj├║ce, rovnako ako v├Żrazn├ę okraje. Aplik├ícia je pre be┼żn├Żch pou┼ż├şvate─żov trochu pokro─Źilej┼íia; len preto nie je na prvom mieste.

Vlastnosti:

Pokro─Źil├ę funkcie s├║ ├║┼żasn├ę. ├Üpln├í kontrola nad va┼íimi obr├ízkami. Odstr├ínenie efektu ─Źerven├Żch o─Ź├ş z fotografi├ş je jednoduch├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Automaticky opravujte obr├ízky jedin├Żm kliknut├şm. Aplik├ícia sa postar├í o s├Żtos┼ą, jas a kontrast a dokonca uprav├ş stredn├ę t├│ny na obr├ízku.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Moldiv-editor fotografi├ş kol├í┼ż├ş-bezplatn├ę n├íkupy a n├íkupy v aplik├ícii

Moldiv - editor fotografi├ş kol├í┼ż├ş

Sformujte to do umenia

Ak m├íte chu┼ą na skuto─Źne umelecky vyzeraj├║ce kol├í┼że, potom je Moldavsko mo┼żno najlep┼íou kreat├şvnou predaj┼łou. Aplik├ícia je ├║┼żasne navrhnut├í pre tablety aj smartphones. Zar├ímovanie a zo┼í├şvanie fotografi├ş je mimoriadne jednoduch├ę a v├Żsledok je v┼żdy kr├ísny. Na v├Żber je 80 r├ímikov a ak potrebujete ─Ćal┼íie, je mo┼żn├ę dok├║pi┼ą ─Ćal┼í├şch 100. Funkcia n├íhodn├ęho v├Żberu r├ímca odpor├║─Źa najvhodnej┼í├ş r├ím─Źek pre va┼íu kol├í┼ż. ─Żahko sa rob├ş aj zmena ve─żkosti ka┼żdej oblasti r├ímca, aby ste vytvorili nie─Źo vlastn├ę.

Vlastnosti:

Neuverite─żn├Ż dizajn a pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Kol├í┼żujte z fotografi├ş ako z ─Źasopisu alebo z plag├ítu. K dispoz├şcii je 45 fotografick├Żch efektov.

Pozoruhodná funkcia:

Rovnak├Ż efekt m├┤┼żete pou┼żi┼ą na v┼íetky obr├ízky s├║─Źasne. To v├ím u┼íetr├ş manu├ílnu pr├ícu s pou┼ż├şvan├şm ob─ż├║ben├ęho efektu znova a znova.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Photo Collage Maker-zadarmo s nákupmi v aplikácii

Photo Collage Maker

Vytvorte si spomienky

Ak m├íte radi ve─ża efektov vo svojich kol├í┼żach, potom je Photo Collage Maker ako stvoren├Ż pre v├ís. V aplik├ícii je u┼ż k dispoz├şcii viac ako sto preddefinovan├Żch rozlo┼żen├ş. Ak sa c├ştite kreat├şvni, v┼żdy si m├┤┼żete vytvori┼ą svoje vlastn├ę rozlo┼żenia a pou┼ż├şva┼ą ich, ako chcete. Od jednoduch├Żch gest a┼ż po ukladanie fotografi├ş vo vysokom rozl├ş┼íen├ş poskytuje t├íto aplik├ícia takmer v┼íetko. Jedinou nev├Żhodou je, ┼że rozhranie je na m├┤j vkus trochu nev├Żrazn├ę.

Vlastnosti:

Viac ako sto rozlo┼żen├ş a samolepiek. Vyberte farby a vzory pozadia. Zdie─żanie va┼íich v├Żtvorov je jednoduch├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í viac ako 55 r├┤znych p├şsem, z ktor├Żch si m├┤┼żete vybera┼ą. To znamen├í, ┼że teraz m├┤┼żete k obr├ízkom p├şsa┼ą vhodn├ę mal├ę pozn├ímky vhodn├Żm p├şsmom.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. PicGrid – Photo Collage Maker – zadarmo

PicGrid - Tvorca fotografick├Żch kol├í┼ż├ş

Mrie┼żka je skvel├í

T├íto aplik├ícia pre kol├í┼że pre Android kombinuje skvelo vyzeraj├║ce r├ímy s jednoduchos┼ąou. Pomocou nieko─żk├Żch jednoduch├Żch krokov z├şskate skvelo vyzeraj├║cu kol├í┼ż takmer za kr├ítky ─Źas. Na v├Żber je viac ako sto sn├şmok spolu so 14 filtrami. Farbu or├ímovania ka┼żd├ęho r├ím─Źeka m├┤┼żete tie┼ż zmeni┼ą pod─ża n├ílady obr├ízkov. T├íto aplik├ícia skuto─Źne g├ęluje so selfie, preto┼że filtre s├║ pokojn├ę a napriek tomu ┼ít├Żlov├ę, pre─Ź├ştajte si tento ─Źl├ínok, ak potrebujete skvel├║ aplik├íciu na selfie. Pribli┼żovan├şm, ot├í─Źan├şm a pos├║van├şm z├şskate dokonal├║ kol├í┼ż, ak├║ chcete.

Vlastnosti:

Skvel├ę, ale jednoduch├ę rozhranie. Viac mo┼żnost├ş ├║pravy okrajov. Prevr├ítenie, oto─Źenie a pos├║vanie skuto─Źne pom├íhaj├║.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje poda┼ą ┼żiados┼ą 2 filtre do r├┤znych sekci├ş jednej fotky. T├íto funkcia otv├íra niektor├ę nov├ę a vzru┼íuj├║ce kreat├şvne dvere.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Photo Collage Editor – zadarmo

Photo Collage Editor

Jednoduch├Ż sp├┤sob

Ak sa v├ím zd├í, ┼że plnohodnotn├ę editory fotografi├ş s├║ ├║navn├ę pri vytv├íran├ş kol├í┼ż├ş, potom je aplik├ícia Photo Collage Editor aplik├íciou, ktor├║ potrebujete. ─Żahko pou┼żite─żn├í aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vykon├íva┼ą komplexn├ę ├║pravy. Od pou┼żitia ┼ít├Żlovo vyzeraj├║cich filtrov a┼ż po prid├ívanie textu na fotografie je v┼íetko mo┼żn├ę ─żahko.

Vlastnosti:

Dobre vyzeraj├║ce rozhranie. Hranice s├║ ├║┼żasn├ę. Kol├í┼żami otriasa text a samolepky.

Pozoruhodná funkcia:

Aplik├ícia m├í aj plne vybaven├Ż editor fotografi├ş, ak m├íte chu┼ą vykon├íva┼ą umeleck├ę oper├ície na obr├ízkoch. Nie je to tak├ę robustn├ę ako tieto editory, ale pr├ícu zvl├ídne.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Instabox – zadarmo

Aplik├ícia kol├í┼że Instabox pre Android

Zverej┼łujte okam┼żite

Instagram je jednou z najhor├║cej┼í├şch aplik├íci├ş na zdie─żanie/predv├ídzanie fotografi├ş v okol├ş a Instabox tento z├í┼żitok vylep┼íuje. Aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje prida┼ą k fotografi├ím r├┤zne tvary a vynikn├║┼ą tak medzi morom ostatn├Żch. Zaujmite in├Ż pr├şstup a urobte svoje fotografie kruhov├ę alebo ┼íes┼ąuholn├şkov├ę. Pridajte okraje a r├ím─Źeky, aby vyzerali atrakt├şvnej┼íie, a zverejnite ich Instagram. Vyberte si pekne vyzeraj├║cu farbu pozadia alebo vzor, ÔÇőÔÇőktor├Ż vyhovuje v├í┼ímu ┼ít├Żlu.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie a ─żahk├ę sa nau─Źi┼ą. ├Üpravy s├║ hra─Źkou. K dispoz├şcii m├íte viac ako 30 skvel├Żch filtrov.

Pozoruhodná funkcia:

T├íto aplik├ícia pre kol├í┼że pre Android v├ím umo┼ż┼łuje pou┼ż├şva┼ą ┼ítandardn├ę gest├í drag and drop na ├║pravu va┼íich kol├í┼ż├ş a na to, aby vyzerali ├║┼żasne. Od zaoblenia rohov a┼ż po pribl├ş┼żenie alebo oddialenie, aplik├ícia rob├ş v┼íetko ┼ít├Żlovo.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Fotografick├í kol├í┼ż – zadarmo

Aplikácia Photo Collage pre Android

Jednoduch├ę, ale ┼ít├Żlov├ę

H─żad├íte pekn├║ kombin├íciu fotografi├ş? Pozrite sa na Photo Collage, aby vyhovoval va┼íim potreb├ím. Skombinujte fotografie tak, ako chcete, s touto skvelo vyzeraj├║cou aplik├íciou. Existuj├║ r├┤zne re┼żimy, pomocou ktor├Żch m├┤┼żete vybera┼ą a predv├ídza┼ą svoje fotografie. Zachy┼ąte svoju svadbu v ┼ít├Żlovej kol├í┼żi a vyjadrte svoje ┼í┼ąastie. S touto aplik├íciou m├┤┼żete dokonca jazdi┼ą vo─żne a vklada┼ą obr├ízky na ve─żk├Ż obr├ízok na pozad├ş.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę, intuit├şvne a zrozumite─żn├ę. Samolepky s├║ z├íbavn├ę a z├íbavn├ę. Niektor├ę re┼żimy ├║prav s├║ intuit├şvnej┼íie ako Photoshop.

Pozoruhodná funkcia:

Toto je sn├í─Ć jedin├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje prid├íva┼ą obr├ízky priamo z webu do va┼íej kol├í┼że. Niekedy potrebujete do kol├í┼że dosta┼ą roztomil├ę ┼íteniatko.

Stiahnu┼ą na Google Play

Záver:

T├Żm sa kon─Ź├ş najlep┼íia aplik├ícia pre kol├í┼że pre Android. Ak m├íte probl├ęmy s nasn├şman├şm skvel├Żch fotografi├ş pomocou fotoapar├ítu, m├┤┼żu v├ím trochu pom├┤c┼ą nov├ę aplik├ície pre fotoapar├íty. Teraz cho─Ćte a presk├║majte n├ídhern├Ż svet v├Żroby kol├í┼ż├ş! Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch, ak m├íte nejak├ę ot├ízky.