8 Najlep┼íie aplik├ície na ┼íetrenie bat├ęrie pre Android: zv├Ż┼íte v├Żkonnos┼ą svojho telef├│nu

Smartf├│ny a tablety kr├í─Źaj├║ vpred, pokia─ż ide o surov├Ż v├Żkon a v├Żkon. V┼íetky funkcie smartf├│nu bohu┼żia─ż vys├ívaj├║ bat├ęriu. Aj ke─Ć so skuto─Źn├Żmi kapacitami bat├ęrie nem├┤┼żete ni─Ź robi┼ą, sp├┤sob vyu┼ż├şvania nab├şjania m├┤┼żete riadi┼ą. Mnoho vlajkov├Żch lod├ş smartphones Dod├ívaj├║ sa so ┼ítvorjadrov├Żmi alebo dokonca osemjadrov├Żmi procesormi s ve─żk├Żmi pam├Ą┼ąami RAM, ale bat├ęrie funguj├║ na rovnakej technol├│gii, ktor├í bola predstaven├í pred rokmi.

Bat├ęrie maj├║ chemick├ę obmedzenia, ktor├ę ich zdr┼żuj├║, pokia─ż ide o na─Źasovanie nab├şjania. Jedin├ę, ─Źo m├┤┼żu v├Żrobcovia urobi┼ą, je zv├Ą─Ź┼íi┼ą ve─żkos┼ą bat├ęri├ş. Preto sme zostavili zoznam 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íetrenie bat├ęrie pre Android. Aj ke─Ć aplik├ície nezv├Ż┼íia ani nezn├ísobia kapacitu bat├ęrie, pom├┤┼żu v├í┼ímu zariadeniu vydr┼ża┼ą dlh┼íie nab├şjanie.

S├║visiace: Telef├│n s Androidom s najlep┼íou v├Żdr┼żou bat├ęrie

Pozn├ímka: Aplik├ície sme testovali na Samsungu Galaxy SIII be┼żiaci s vlastnou ROM zalo┼żenou na Androide 4.4 Kit Kat. V┼íetky aplik├ície be┼żali bez probl├ęmov.

8. Autorun Manager

Autorun Manager

Zabite pijavice

8.a bezplatná verzia

Mnoho aplik├íci├ş sa automaticky spust├ş, ke─Ć spust├şte smartphone. Tieto aplik├ície nepretr┼żite be┼żia na pozad├ş a vyb├şjaj├║ drahocenn├║ bat├ęriu. Autorun Manager nemus├ş by┼ą priamym ┼íetri─Źom bat├ęrie, ale m├┤┼że by┼ą rozhoduj├║ci pri identifik├ícii tak├Żchto aplik├íci├ş. Aplik├ície na vyb├şjanie bat├ęri├ş nie s├║ ┼íetrn├ę k bat├ęrii v├í┼ího zariadenia a Autorun Manager v├ím poskytuje priamu kontrolu nad t├Żm, ktor├ę aplik├ície sa daj├║ spusti┼ą vo va┼íom telef├│ne alebo tablete.

Vlastnosti:

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Z├íkladn├Ż re┼żim pre bezplatn├Żch pou┼ż├şvate─żov. ─Żahko sa zastav├ş v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş. Nie je potrebn├Ż ┼żiadny root.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Autorun Manager m├┤┼że ukon─Źi┼ą nechcen├ę aplik├ície jedin├Żm kliknut├şm.

K stiahnutiu: 500 000 – 1, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia.

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8.b Platená verzia

Poskytuje v├Ą─Ź┼íiu kontrolu. Vy┼żaduje root pre predbe┼żn├ę kontroly. Ve─żmi d├┤kladn├ę a v├Żkonn├ę. Blokova┼ą nemo┼żno ┼żiadne reklamy a a┼ż 10 prij├şma─Źov.

K stiahnutiu: 10 000 – 50 000

Verzia syst├ęmu Android: 1.6 a hore

Ve─żkos┼ą: 103 tis

Cena: $30,95

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. Bat├ęria Defender – 1 Klepnite na polo┼żku ┼áetri─Ź

obranca bat├ęrie

Obhajova┼ą obvinenie

7.a bezplatná verzia

Ak ste z├íkladn├Żm pou┼ż├şvate─żom a nechcete sa zahr├íva┼ą s mno┼żstvom mo┼żnost├ş, potom je program Battery Defender pre v├ís jednou z naj─żah┼í├şch aplik├íci├ş. Je to v podstate virtu├ílne tla─Źidlo, ktor├ę sa star├í o za┼ąa┼żenie jednoduch├Żm stla─Źen├şm. Existuje mo┼żnos┼ą hlbok├ęho prisp├┤sobenia, ale ak potrebujete spo─żahliv├║ aplik├íciu na ├║sporu ─Źasu na bat├ęriu, mali by ste si ju zaobstara┼ą. T├íto aplik├ícia zobrazuje u┼żito─Źn├ę inform├ície a umo┼ż┼łuje v├ím vykon├íva┼ą ├║pravy zvuku. M├┤┼że tie┼ż automaticky vypn├║┼ą funkcie vyb├şjania bat├ęrie.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie. Automatiz├ícia jedn├Żm tla─Źidlom. ─îas sp├ínku v├ím umo┼żn├ş nastavi┼ą ─Źas sp├ínku.

Pozoruhodn├í funkcia: Re┼żim ├║pln├ęho sp├ínku deaktivuje d├ítov├║ sie┼ą a WiFi, ke─Ć sp├şte.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore

Ve─żkos┼ą: 40,4 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7.b Platená verzia

Platen├í verzia pre t├║to aplik├íciu ┼íetri─Źa bat├ęrie je rovnak├í ako bezplatn├í verzia, iba┼że odober├í reklamy.

K stiahnutiu: 100 – 500

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore

Ve─żkos┼ą: 167 tis

Cena: $90,99

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. Prejdite na ┼áetri─Ź bat├ęrie a miniaplik├íciu

┼áetri─Ź bat├ęrie GO

Widget pre r├Żchle kreslenie

┼áetri─Ź bat├ęrie GO m├í jedno z najkraj┼íie vyzeraj├║cich rozhran├ş, ak├ę sme v aplik├ícii ┼íetri─Źa bat├ęrie videli. Efekt├şvny dizajn umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom r├Żchly pr├şstup k d├┤le┼żit├Żm inform├íci├ím potrebn├Żm na efekt├şvne ┼íetrenie bat├ęrie. Aplik├ícia presne odhadne zost├ívaj├║ci ─Źas bat├ęrie a poskytne v├ím praktick├Ż widget. Widget je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na z├şskanie v├Żhod ├║spory bat├ęrie priamo z domovskej obrazovky.

Vlastnosti:

Skvel├Ż widget Kr├ísne rozhranie R├Żchly pr├şstup k d├┤le┼żit├Żm funkci├ím

Pozoruhodn├í funkcia: Go Battery Saver je ur─Źen├Ż pre t├Żch, ktor├ş nikdy neradi robia kompromisy v oblasti estetiky svojich dom├ícich obrazoviek, ale z├írove┼ł chc├║ ┼íetri┼ą bat├ęriu.

K stiahnutiu: 10 000 000 – 50 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore.

Ve─żkos┼ą: 6.6 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. ┼áetri─Ź bat├ęrie DU

┼áetri─Ź bat├ęrie DU

Ukladanie pomocou grafov

5.a bezplatná verzia

┼áetri─Ź bat├ęrie DU je perfektn├í aplik├ícia pre t├Żch, ktor├ş chc├║ ma┼ą v┼íetko pod doh─żadom. K dispoz├şcii je preh─żadn├í grafika s podrobnos┼ąami o tom, kedy a ako sa bat├ęria vybila. To umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom rozhodova┼ą sa na z├íklade tvrd├Żch ├║dajov zhroma┼żden├Żch po─Źas nab├şjacieho cyklu. Ak chcete monitorova┼ą v┼íetko o svojej bat├ęrii, je to aplik├ícia pre v├ís.

Vlastnosti:

Podporovan├Żch je viac ako 17 jazykov. Jednoduch├Ż re┼żim pre z├íkladn├Żch pou┼ż├şvate─żov. Mnoho prednastaven├Żch re┼żimov

Pozoruhodn├í funkcia: ┼áetri─Ź bat├ęrie DU m├í ├║┼żasn├ę grafy, ktor├ę podrobne opisuj├║ v┼íetky pr├şpady vybitia bat├ęrie.

K stiahnutiu: 10 000 000 – 50 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore

Ve─żkos┼ą: 4.2 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5.b Platená verzia

Inteligentn├ę prep├şnanie re┼żimov. R├Żchlos┼ą CPU sa zni┼żuje v pohotovostnom re┼żime. ─îistenie pozadia.

K stiahnutiu: 10 000 – 50 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore

Ve─żkos┼ą: 4.2 MB

Cena: $20,99

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. Battery Doctor (┼áetri─Ź bat├ęrie)

Lek├ír bat├ęrie

Chirurgick├í presnos┼ą

Chov├í sa v├í┼í smartphone zle? Potom potrebujete aplik├íciu Battery Doctor na r├Żchle rie┼íenie. Battery Doctor m├í niektor├ę z najrobustnej┼í├şch pon├║k v tomto zozname 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íetrenie bat├ęrie pre Android. Battery Doctor m├í skvel├ę pokro─Źil├ę mo┼żnosti, ako je spr├íva CPU a zab├şjanie ├║loh. Existuj├║ dokonca 3 unik├ítne nab├şjacie syst├ęmy zahrnut├ę v aplik├ícii.

Vlastnosti:

─Żahko pou┼żite─żn├ę rozhranie. Pokro─Źil├Ż re┼żim pre sk├║sen├Żch pou┼ż├şvate─żov. Zab├şjanie ├║loh jedin├Żm kliknut├şm. Pl├ínovan├ę re┼żimy ├║spory energie pre jednoduch├ę pou┼żitie.

Pozoruhodn├í funkcia: Program Battery Doctor funguje dobre na rootovan├Żch zariadeniach. Spr├íva CPU a zab├şjanie ├║loh mimo obrazovku z neho rob├ş vynikaj├║cu aplik├íciu.

K stiahnutiu: 10 000 000 – 50 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore.

Ve─żkos┼ą: 3.9 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Bat├ęria

Bat├ęria

Mocne jednoduch├ę

Inteligentn├í, elegantn├í a ┼ít├Żlov├í aplik├ícia Battery je predov┼íetk├Żm minimalistick├í. Jednoducho pomenovan├í bat├ęria, aplik├ícia m├í skromn├Ż dizajn a intuit├şvne pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. Bat├ęria je ur─Źite naj┼ít├Żlovej┼íou a najskromnej┼íou aplik├íciou v zozname 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íetrenie bat├ęrie pre Android. K dispoz├şcii s├║ ikony pre r├Żchly pr├şstup a nieko─żko skvel├Żch informa─Źn├Żch panelov. Aj ke─Ć to nie je ├║pln├í ├║spora bat├ęrie, bat├ęria to viac ne┼ż vynahrad├ş podrobn├Żmi inform├íciami o pou┼żit├ş, ktor├ę poskytuje.

Vlastnosti:

┼át├Żlov├Ż dizajn. Inform├ície o bat├ęrii v stavovom riadku. Extr├ęmne n├şzke zdroje. Podpora pre Android 1.5 a hore.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Bat├ęria, rovnako ako jej n├ízov, je jednoduch├í, r├Żchla a ┼ít├Żlov├í. Je to jedna z najlep┼íie vyzeraj├║cich aplik├íci├ş, ak├ę sme videli.

K stiahnutiu: 10 000 000 – 50 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 1.5 a hore.

Ve─żkos┼ą: 1.9 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Tasker

Tasker

Sta┼łte sa majstrom ├║lohy

Tasker je aplik├ícia, ktor├í m├í ve─żk├Ż potenci├íl. Nie je to striktne aplik├ícia na ┼íetrenie bat├ęrie, ale ak ju pou┼ż├şva ┼íikovn├Ż pou┼ż├şvate─ż syst├ęmu Android, m├┤┼że prinies┼ą ├║┼żasn├ę v├Żsledky. Tasker je aplik├ícia, ktor├í hovor├ş zariadeniu, ─Źo m├í a kedy m├í urobi┼ą. Po pripojen├ş sl├║chadiel m├┤┼żete napr├şklad ukon─Źi┼ą takmer v┼íetky aplik├ície. Mikromana┼żment m├┤┼że by┼ą pre mnoh├Żch ┼ąa┼żkop├ídny, ale pre t├Żch, ktor├ş t├║┼żia po absol├║tnej kontrole, je Tasker najlep┼íou aplik├íciou.

Vlastnosti:

Skvel├ę rozhranie. Neobmedzen├ę mo┼żnosti prisp├┤sobenia. Obmedzen├ę va┼íou kreativitou.

Pozoruhodn├í funkcia: Tasker v├ím poskytuje ├║pln├║ kontrolu nad va┼íim smartf├│nom alebo tabletom. V stanovenom ─Źase m├┤┼żete urobi┼ą takmer ─Źoko─żvek.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Cena: $20,99

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

1. Widget pre bat├ęriu Reborn

Widget pre bat├ęriu Reborn

Cenovo dostupn├Ż a stabiln├Ż

Battery Widget Reborn je aplik├íciou na ├║sporu bat├ęrie ─Ź├şslo jedna v na┼íom zozname. Je na vrchole, preto┼że poskytuje takmer v┼íetko za ve─żmi prijate─żn├║ cenu. Platen├í aplik├ícia v├ím poskytuje v├Ą─Ź┼íinu funkci├ş, odpor├║─Źame v┼íak platen├║ aplik├íciu, preto┼że podporuje dobr├Żch v├Żvoj├írov. Widget pre bat├ęriu Reborn m├í ┼ít├Żlov├Ż widget na sledovanie bat├ęrie. Klepnut├şm na miniaplik├íciu z├şskate ├║pln├║ anal├Żzu bat├ęrie. S touto skvelou aplik├íciou je v┼íetko dostupn├ę od aktu├ílnych ┼ítatist├şk cyklu po celkov├Ż v├Żkon bat├ęrie.

1.a bezplatná verzia

Pr├şjemne navrhnut├Ż widget. Grafy a grafy, ktor├ę pom├íhaj├║ identifikova┼ą probl├ęmy. Priemern├ę celo┼żivotn├ę ┼ítatistiky rozpr├ívaj├║ cel├Ż pr├şbeh. Bezplatn├ę pou┼żitie.

Pozoruhodn├í funkcia: Widget pre bat├ęriu Reborn m├í najlep┼íiu miniaplik├íciu indikuj├║cu bat├ęriu v celom zozname.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.3 a hore.

Ve─żkos┼ą: 6.0 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

1.b Platená verzia

Zaplaten├şm mal├ęho poplatku podpor├şte v├Żvoj├írov. Ide o stabiln├║ zostavu s minim├ílnymi chybami.

K stiahnutiu: 50 000 – 100 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.3 a hore.

Ve─żkos┼ą: 6.0 MB

Cena: $1.29

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

├Üspora bat├ęrie v┼żdy z├ívis├ş od smartf├│nu, verzie syst├ęmu Android a skuto─Źnej kapacity bat├ęrie. Tieto aplik├ície v├ím pom├┤┼żu pred─║┼żi┼ą nab├şjac├ş v├Żkon bat├ęrie. Ak chcete z├şska┼ą podrobn├ę inform├ície o ┼íetren├ş bat├ęrie, nav┼ít├şvte t├║to skvel├║ str├ínku o tipoch na ┼íetrenie bat├ęrie.

Tento zoznam 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ┼íetrenie bat├ęrie pre Android je ├║┼żasn├Ż sp├┤sob, ako zaisti┼ą, aby sa va┼íe zariadenie s Androidom prebilo cel├Ż de┼ł. Vysk├║┼íajte r├┤zne aplik├ície, ne┼ż sa do nich pust├şte. Uistite sa, ┼że vo va┼íom zariaden├ş nie s├║ spusten├ę viac ako dve z t├Żchto aplik├íci├ş s├║─Źasne. Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch, ak m├íte nejak├ę ot├ízky alebo doplnky. Nech je s vami elektrick├í sila.