8 Najlepšie aplikácie Disney pre Android: Hrajte s Mickeyom a gangom

Jedinou spolo─Źnos┼ąou, ktor├í zabavila tri gener├ície zanieten├Żch fan├║┼íikov, je Disney .. V─Ćaka aplik├íci├ím Disney pre Android spolo─Źnos┼ą roz┼íiruje svoje obzory do digit├ílneho veku. Od stop anim├ície Mickey Mouse po honosne podmaniv├║ hru Frozen, Disney v┼żdy naplnil n├í┼í ┼żivot ├║┼żasom a ├║┼żasom. Ka┼żd├Ż, kto prizn├íva, ┼że po smrti Mufasy neplakal, bu─Ć klame, alebo nie je osobou. Teraz m├┤┼żeme zosta┼ą prip├║tan├ş k tomuto magick├ęmu miestu pomocou aplik├íci├ş Disney pre Android a spoji┼ą sa s postavami, ktor├ę milujeme, ├║plne nov├Żm sp├┤sobom.

Pozn├ímka: 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş Disney pre Android bolo testovan├Żch na Samsungu Galaxy Smartf├│n S3 be┼żiaci na vlastnej pam├Ąti ROM zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android L. aplik├ície fungovali dobre a po─Źas testovania sa nevyskytli ┼żiadne probl├ęmy.

1. My Disney Experience – zadarmo

My Disney Experience - aplikácie Disney pre Android

Kompletn├ę o┼íetrenie

My Disney Experience je aplik├ícia, ktor├║ mus├ş ma┼ą ka┼żd├Ż, kto pl├ínuje nav┼ít├şvi┼ą Walt Disney World Resort. S touto ├║┼żasnou aplik├íciou si m├┤┼żete napl├ínova┼ą cel├║ dovolenku. Chcete sa pozrie┼ą na pozdravy postavi─Źiek Disney alebo si urobi┼ą sprievod? V┼íetko je mo┼żn├ę vykona┼ą s touto ├║┼żasnou aplik├íciou. Pomocou interakt├şvnej mapy strediska World Resort m├┤┼żete kontrolova┼ą atrakcie v okol├ş a tie┼ż re┼ítaur├ície (dobre funguj├║ aj aplik├ície na vyh─żad├ívanie re┼ítaur├íci├ş).

Vlastnosti:

Parkovacie hodiny, ─Źakacie doby a ─Źasy prehliadok. Interakt├şvna GPS mapa je skvel├í. Nie je potrebn├í naviga─Źn├í aplik├ícia. Rezerv├ícia re┼ítaur├ície je jednoduch├í.

Pozoruhodná funkcia:

Viete ─Źo je na hovno? V├Ż┼íkov├ę po┼żiadavky na jazdy! Ke─Ć cestujete s rodinou, m├┤┼żete si skontrolova┼ą v├Ż┼íkov├ę po┼żiadavky na konkr├ętnu jazdu, aby ste neboli sklaman├ş, ke─Ć ste 10 min├║t st├íli v rade.

Stiahnu┼ą na Google Play

2. Temple Run: Oz – $10,99

Temple Run: Oz

Be┼ż Oz Be┼ż!

Temple Run je jedn├Żm z najlep┼í├şch nekone─Źn├Żch be┼żcov v okol├ş a Temple Run: Oz ho mie┼ía s Disney. Predpoklad je jednoduch├Ż; mus├şte be┼ża┼ą ─Źo naj─Ćalej. Hr├íte ako Oz a beh├íte v bujnom prostred├ş, ktor├ę si ┼żiadaj├║ obdivova┼ą. Toto je jedna z najlep┼í├şch z├ívodn├Żch hier, ak├ę som hral; m├í skvele vyzeraj├║cu grafiku a pestr├║ hrate─żnos┼ą. Jedin├ę, ─Źo m├ím na hre, je, ┼że kost├Żmy stoja ve─ża minc├ş.

Vlastnosti:

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:

M├┤┼żete presk├║ma┼ą r├┤zne miesta v krajine Oz pod─ża zna─Źiek na znameniach alebo pomocou funkcie head start.

Stiahnu┼ą na Google Play

3. Maleficent Free Fall – zadarmo

Maleficent Free Fall

Skuto─Źne ve─żkolep├ę

Think Bejeweled and Smash It s Disneyho ┼żiv├Żm ak─Źn├Żm filmom Maleficent. Jedna z najn├ívykovej┼í├şch aplik├íci├ş v aplik├íci├ích Disney pre Android, Maleficent v├ís nech├í nalepi┼ą na ÔÇ×e┼íte jednu hruÔÇť. Mus├şte kombinova┼ą veci rovnakej farby a existuj├║ r├┤zni moder├ítori, ktor├ş robia hru zauj├şmavou. Hra m├í zauj├şmav├Ż zvrat v nadu┼ż├şvanej formulke zaveden├şm postupu ako z pr├şbehu. T├íto aplik├ícia m├┤┼że by┼ą bezplatn├í na hranie, ale existuje nieko─żko IAP pre t├Żch, ktor├ş radi pou┼ż├şvaj├║ skratky.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę rozhranie. Ovl├ídacie prvky s├║ ─żahko pochopite─żn├ę. Vhodn├ę pre mlad├Żch hr├í─Źov.

Pozoruhodná funkcia:

Hra ┼íikovne za─Źle┼łuje prvky filmu do hry. M├┤┼żete napr├şklad vrhn├║┼ą k├║zlo, aby ste naraz vyhnali v┼íetky rovnako farebn├ę drahokamy. Diaval sk─║zne nadol a preusporiada cel├║ dosku, ─Źo je skvel├ę, ak ste v z├ípche.

Stiahnu┼ą na Google Play

4. Where’s My Mickey – zadarmo a $10,99

Kde je m├┤j Mickey?

Voda na limonádu

4.a bezplatná verzia

Mickey Mouse m├í stojan na limon├ídy. M├í d┼żb├íny, poh├íre a citr├│ny, ale ch├Żba mu jedna d├┤le┼żit├í zlo┼żka. To je Voda! Bez vody nem├┤┼żete robi┼ą limon├ídu. Tu prich├ídzate na pomoc n├í┼ímu dobr├ęmu kamar├ítovi Mickeymu. Prejdite sa na fyzik├ílnych ├║rovniach a z├şskajte Mickeyho vodu. Pozbierajte ka┼żd├Ż posledn├Ż k├║sok vody, aby ste z├şskali 3 hodnotenie hviezdi─Źkami na ├║rovni a post├║pte pred svojich priate─żov. Hra taktie┼ż predstavuje nov├║ mechaniku hrate─żnosti po─Źasia. Bezplatn├í verzia aplik├ície je dod├ívan├í s reklamami.

Vlastnosti:

Mickey v akejko─żvek hre je plus. Anim├ície s├║ kr├ísne na poh─żad. Z├şskanie 3 Po─Źiato─Źn├ę hodnotenie je skuto─Źne n├íro─Źn├ę.

Pozoruhodná funkcia:

Fyzik├ílnym h├ídank├ím skuto─Źne chv├ş─żu trv├í, k├Żm sa dokonale ukotvia. To znamen├í, ┼że budete ├║rovne hra┼ą znova a znova, k├Żm nen├íjdete kreat├şvne rie┼íenie, ktor├ę spoj├ş v┼íetky tri hviezdy.

Stiahnu┼ą na Google Play

4.b Platená verzia

Bezplatn├í verzia hry m├í iba 13 ├║rovn├ş. Platen├í verzia v┼íak zvy┼íuje po─Źet ├║rovn├ş na 100. Ak sa v├ím hra p├í─Źi, d├┤razne v├ím odpor├║─Źame, aby ste si k├║pili platen├║ verziu, preto┼że obsahuje aj nieko─żko vesel├Żch klipov.

Stiahnu┼ą na Google Play

5. Frozen Free Fall – zadarmo

Frozen Free Fall disney aplikácie pre Android

Nenechaj to tak

Ok, toto je jedno pre v┼íetky mal├ę diev─Źat├í v na┼íich ┼żivotoch. Moje netere milovali Frozen a aby som bol ├║primn├Ż, p├í─Źilo sa mi to tie┼ż. Som si celkom ist├Ż, ┼że ka┼żd├Ż, kto film sledoval, si r├íd zahr├í t├║to ofici├ílnu hru o Else a Anne. V z├ísade je Bejeweled s maskou Frozen! V hre je Elsa a jej mraziv├ę sily a Anna s jej vernou pochod┼łou. Za─Ź├şnate ako deti a postupujete k dospel├Żm verzi├ím sestier. Je tam aj Hans, rovnako ako Olaf a Sven. Hra obsahuje reklamy, ktor├ę m├┤┼żu by┼ą trochu ob┼ąa┼żuj├║ce, existuj├║ aj IAP.

Vlastnosti:

Ofici├ílna hra Frozen. Anna a Elsa robia hru z├íbavnou. Zapnutia, ktor├ę s├║ jedine─Źn├ę pre postavy.

Pozoruhodná funkcia:

Toto je jedna z aplik├íci├ş, ktor├║ si mlad├ę diev─Źat├í radi zahraj├║. V z├ísade ho pou┼ż├şvam ako vreckov├║ opatrovate─żku.

Stiahnu┼ą na Google Play

6. Nemo’s Reef – zadarmo

Nemo's Reef

Akv├írium v ÔÇőÔÇőnajlep┼íom pr├şpade

Nemo’s Reef je najneobvyklej┼íia aplik├ícia v zozname aplik├íci├ş Disney pre Android. D├┤vodom je, ┼że sa nach├ídza niekde medzi aplik├íciou a hrou. V z├ísade ide o aplik├íciu na spr├ívu akv├íri├ş, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vytvori┼ą si vlastn├ę akv├írium a naplni┼ą ho. Mus├şte v┼íak urobi┼ą pekn├ę a ├║tuln├ę miesto pre Nema a jeho kamar├ítov. M├┤┼żete kombinova┼ą r├┤zne kombin├ície dekor├íci├ş a rastl├şn, aby ste pote┼íili Nemov├Żch priate─żov a ─Ćal┼íie ├║┼żasne vyzeraj├║ce ryby. Hru je mo┼żn├ę hra┼ą zadarmo, ale s├║─Źas┼ąou s├║ aj IAP.

Vlastnosti:

Relaxa─Źn├Ż z├í┼żitok z Disney. Zber r├Żb je z├íbava. Objavte nov├ę rastliny a pripojte nov├ę ryby.

Pozoruhodná funkcia:

Chcete vidie┼ą, ak├Ż ├║tes postavil v├í┼í priate─ż? M├┤┼żete to urobi┼ą pomocou soci├ílnych funkci├ş hry.

Stiahnu┼ą na Google Play

7. Disney Infinity: Akcia – zadarmo

Disney Infinity: Akcia

Sta┼łte sa hviezdou

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje o┼żivi┼ą postavy Disney a vytv├íra┼ą skvel├ę filmy s postavami, ktor├ę milujete. Chcete nato─Źi┼ą film s Jackom Sparrowom a va┼íimi de┼ąmi? M├┤┼żete s Disney Infinity: Action. P├ín Incredible z Incredibles a Sully z Monster Inc. s├║ s├║─Źas┼ąou aplik├ície. Aplik├ícia m├í na v├Żber mno┼żstvo rekviz├şt a anim├íci├ş, ale ak ste unaven├ş, m├┤┼żete si k├║pi┼ą ─Ćal┼íie priamo z aplik├ície.

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie a z├íbavn├ę rozhranie. V├Żber rekviz├şt je p├║tav├Ż. Jet pack Buzz Lightyear je ├║┼żasn├Ż.

Pozoruhodná funkcia:

Toto je jedna z najp├║tavej┼í├şch aplik├íci├ş Disney pre Android. M├┤┼żete vytv├íra┼ą filmy so svojimi ob─ż├║ben├Żmi postavami Disney a u┼żi┼ą si zdrav├║ rodinn├║ z├íbavu.

Stiahnu┼ą na Google Play

8. Toy Story: Smash It! – $10,99

Toy Story: Smash It!

Do nekone─Źna a e┼íte ─Ćalej

Toy Story: Smash Sleduje postavy zn├ímej fran┼í├şzy, ktor├ę z nejak├ęho podivn├ęho d├┤vodu radi rozb├şjaj├║ veci. Hr├íte ako Buzz Lightyear v hre a h├ídzate loptou do vec├ş, aby spadli. Je to hra Angry Birds zalo┼żen├í na fyzike 3D. Hrate─żnos┼ą je dobr├í, pon├║ka 70 ├║rovn├ş a p├Ą┼ą epiz├│d. Po prehran├ş nieko─żk├Żch ├║rovn├ş sa hra stane sloganom, najm├Ą ak dosiahnete ├║pln├ę hodnotenie na ├║rovni.

Vlastnosti:

Buzz Lightyear je ├║┼żasn├Ż. S├║─Źas┼ąou s├║ takmer v┼íetky hra─Źky. Niektor├ę z hlavolamov je ┼ąa┼żk├ę dokonale p┼Öibi┼ą.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą:

Fyzika v hre je ve─żmi prominentn├í. Rozbijete nieko─żko blokov a oni realisticky spadn├║. V─Ćaka tomu je hra ove─ża p├┤sobivej┼íia, ako povedzme Angry Birds.

Stiahnu┼ą na Amazon

Záver:

T├Żm sa kon─Ź├ş zoznam 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ş Disney pre Android. D├║fam, ┼że tieto aplik├ície by vo v├ís uspokojili fan├║┼íikov Disney. Ak m├íte ot├ízky ni┼ż┼íie, dajte mi vedie┼ą.

─îo bude ─Ćalej? Z├şskajte inform├ície o ─Ćal┼í├şch skvel├Żch strategick├Żch hr├ích a hr├ích pre deti, ktor├ę s├║ celkom podobn├ę t├Żmto aplik├íci├ím Disney.