8 najlepší YouTube Tajomstvo, tipy a triky

Koľkokrát denne pozeráte videá? Pridajte všetky nájdené klipy Facebook, Twitter, InstagramSnapchat, nehovoriac o tom, kedy sa nudíš v práci alebo v triede.

Môže to byť ohromujúce a určite zábavné, keď sa zamyslíte nad tým, koľko videí hrá rolu v našom každodennom živote. Neskorý príliv videí pomohol mnohým ľuďom naučiť sa nové zručnosti nielen kvôli zábave. uviazať motýlik, majster origami, učiť sa hudobné nástroje, alebo dokonca odomknúť výkon v Temple Runwe pomocou videa Veľmi.Preto som túto príručku napísal najlepšie YouTube tajomstvá, ktoré nikde inde nenájdete. Zhromaždil som informácie z rôznych webových stránok a hodil som do niektorých mojich osobných trikov, aby som sa ubezpečil, že ste na konci tohto článku používateľom YouTubepower.

YouTube je už vynikajúcou stránkou mimo poľa. Ak sa však naučíte, ako znížiť hĺbku, môžete zaistiť, aby stránka skutočne pracovala pre vás a robila to vaše YouTube zažite oveľa viac osobných a zábavných zážitkov. Tajomstvá uvedené nižšie siahajú od úpravy nastavení pri sledovaní videa až po vloženie klipu na vašu webovú stránku, až po odovzdávanie a úpravu videí. Tým sa dostanete z niekoho, kto hodinkyYouTube byť niekým, ktopoužitieYouTube, K dispozícii je široká škála možností YouTube a nebudem vám tým, kto vás zastaví, aby ste čo najviac využili tento neuveriteľný zdroj.

„Vývoj sociálnych médií na robustný mechanizmus sociálnej transformácie je už viditeľný. Napriek mnohým pevným kritikom, ktorí trvajú na tom, že nástroje majú radi Facebook, Twitter, tiež YouTube sú iba viac ako slabé rozptýlenia, ktoré sú užitočné iba na výmenu triviálnych informácií. Títo kritici sa znova dokazujú ako zlí. “- Simon Mainwaring

Trochu o tom YouTube

Aj keď ste predtým nepočuli YouTube skutočne ste ich videli, ak surfujete na webe a máte účty na sociálnych sieťach. YouTube ktoré vlastní spoločnosť Google, čo znamená, že majú obrovskú podporu, čo im umožňuje ovládnuť výsledky vyhľadávacieho nástroja a využívať petabajty potenciálneho úložiska.

tajomstvá youtube

Ak stále zaujímaš, aké populárne YouTube je, že majú viac ako 1 miliárd jedinečných návštevníkov každý mesiac, vrátane priemeru viac ako 6 miliárd hodín videa prezeraného každý mesiac. Môžeš si byť istý YouTube je jedným z hlavných zdrojov príjmov spoločnosti Google, ktorý im umožňuje zahrnúť reklamy pred videom a na stránku ich webových stránok.

Začiatkom 20. storočia sa filmový obraz stal potenciálnou silou masovej komunikácie. Bolo to však až po príchode domáceho videa, ale spôsoby výroby videí sa mohli stať dostupnými (a menej komplikovanými) na to, aby ich mohlo využívať čoraz viac ľudí. Táto demokratizácia videa však bola neúplná, pretože spôsob distribúcie bol stále mimo dosahu. Je to tu YouTube vchádzam. Jedna z najinovatívnejších funkcií systému YouTube je to, že ktokoľvek môže nahrať akékoľvek video, ktoré si vyberie, a bude verejné pre celý svet. To viedlo k obrovskému sledovaniu populárnych účtov s miliónmi sledovateľov. YouTube zodpovedný za výrobu slávnych hudobníkov, odstránenie politických zverstiev, šírenie slova o chorobe alebo informáciách a podmanenie divákov zábavnými videami.

absolútne najlepšie YouTube tajomstvo

Nižšie je uvedený kultivovaný zoznam YouTube tajomstvá, ktoré vylepšujú vaše prezeranie. Pomáha vám tiež, ak sa niekedy rozhodnete odovzdať video alebo ak chcete video manipulovať, aby ste sa uistili, že získate všetky podrobnosti a sekundu.

Využite silu Luka – YouTube tajomstvo

Jedným z mojich obľúbených tajomstiev je trik „Use The Force Luke“. To je skvelé, najmä ak ste fanúšikom Star Wars. Aj keď nie ste, môžete určite zapôsobiť na svojich priateľov tým, že urobíte tento malý trik, keď ste na YouTube,

V zásade, ak zadáte text „použitie napájacieho prielezu“ bez úvodzoviek, začne to spôsobovať vznášanie obrazovky zo strany na stranu. Zdá sa, že všetko prúdi tam a späť. Ak potiahnete myšou po obrazovke, môžete ho posunúť ešte viac. To znamená, že všetky výsledky vyhľadávania a všetko bude lietať zľava doprava alebo naopak.

Aby ste to zastavili, musíte hľadať niečo nové, aby sa vrátilo k normálu YouTube,

Vyžaruj ma Scotty

Medzi fanúšikmi Star Wars a fanúšikmi ďalších amerických sci-fi, Star Trek, je samozrejme vždy trochu rivalita. Takže ak ste skôr Trekkie ako fanúšik Star Wars (čo sa im hovorí … Wookies?), Budete radi, keď viete, že váš fandom nebol zanedbaný.

Ďalším a tiež skvelým trikom je stánok pre Star Trek a všetkých fanúšikov Trekkie. Ak pôjdete do YouTube.com a zadajte „beam me up scotty“ bez úvodzoviek, uvidíte obrazovku, ako vyzerá nižšie, kde máte modré pruhy, takže obrazovka vyzerá žiarivo.

Samozrejme to nie je skutočne funkčné, ale je zábavné ukázať priateľom, najmä ak sú fanúšikmi Star Trek a tieto veci by ocenili. Toto nebude fungovať, ak pozeráte vložené video, takže musíte ísť rovno YouTube webová stránka, aby fungovala.

poslať ma po škótsky YouTube-hemligheter

Dajte Harlemovi chvieť sa

Je to zábavná zábava, ak poznáte Harlemovho chvenie. Harlem Shake bol … myslím, že to bolo niečo ako tanečný pocit, ktorý fúkal cez sociálne médiá. Rovnako ako mnoho trendov v sociálnych médiách (kedy ste mali posledný plán?) Zdá sa, že úplne zmizla, takže je pekné vedieť, že sa zachovala v tej či onej podobe prostredníctvom skrytých protokolov z YouTube,

Choďte do YouTube a zadajte „do harlemovho chvenia“ (ako vždy, bez úvodzoviek). Tento trvá nejaký čas, kým sa to naozaj rozbehne, takže musíte byť trpezliví. Najprv si však všimnete normálny výsledok vyhľadávania YouTube ľavý horný symbol sa začne triasť dozadu a dopredu, zatiaľ čo Harlem Shake začne hrať. Ale to nie je všetko; dajte mu to dosť času a všetky výsledky vyhľadávania sa do toho skutočne začínajú dostať, rovnako ako vo všetkých videách Harlem Shake, kde jedna osoba začína veci dosť pomaly, a ďalšiu vec, ktorú viete, sa krúti celý autobus plný futbalistov.

Toto môže niekoho chytiť vonku, ak neočakáva, že sa hudba skutočne prehrá. Ak nepočujete zvuk, skontrolujte, či je hlasitosť zvýšená. To je pre toto tajomstvo, nie o nič viac.

YouTube Video pri nízkej / vysokej rýchlosti

Tieto minulé tipy sú hlavne hry pre malé veľkonočné vajíčka len pre vašu zábavu. Nasledujúcich pár tipov je však oveľa funkčnejších a uspokojuje skutočné potreby YouTube zážitok.

Možno ste to nevedeli, ale môžete spomaliť alebo zrýchliť akékoľvek video YouTube jedným kliknutím na niekoľko tlačidiel. To vám pomôže zachytiť každú chvíľu pádu alebo zrýchliť nudné časti a dostať sa do najlepšej časti videa. Môžete sa dokonca rozhodnúť, ako rýchlo alebo pomaly to chcete robiť 1/4 rýchlosti do 2 násobok rýchlosti pôvodného videa.

Ak chcete video spomaliť alebo zrýchliť, stačí kliknúť na malú ikonu ozubeného kolieska v pravom dolnom rohu videa. Všimnite si niekoľko rôznych možností a tu si môžete zvoliť rýchlosť. Stačí kliknúť na tlačidlo a vybrať všetko 00,25 rýchlosť na 2,0 Rýchlosť. Samozrejme môžete kedykoľvek zmeniť myšlienku, ak sa chcete vrátiť k normálnej rýchlosti.

Upozorňujeme, že ak sa ikona ozubeného kolieska nezobrazí, možno bude potrebné umiestniť kurzor myši nad video kurzorom alebo klepnutím na video zobraziť možnosti. Toto by malo fungovať na oboch filmoch YouTube ako aj vložené videá.

Povoliť titulky (titulky)

Ďalší fantastický YouTube tajomstvom, ktoré si možno neuvedomujete, je to, že k ľubovoľnému videu môžete pridať titulky. Keď odovzdáte video, existuje možnosť, do ktorej môžete pridať titulky, aby ľudia mohli s vaším videom čítať, ak nechcú zvýšiť hlasitosť.

Toto je skvelá voľba, ak pracujete a nechcete, aby hluk rušil vašich kolegov. Je to dobré aj pre ľudí, ktorí nepoznajú angličtinu ako svoj prvý jazyk. Čítanie je niekedy ľahšie, ako počúvanie a porozumenie, ak to nie je váš rodný jazyk. Blízke titulky samozrejme nie sú pre dané video vždy pôvodné; mnohokrát, to je YouTube samotné protokoly sa snažia prepis toho, čo si podľa nich video myslia. Toto môže niekedy vyústiť do neúmyselnej radosti, keď je prepis mimo dialógu.

Ak odovzdáte video, jednoducho prejdite do Správcu videí a kliknite na položku upraviť. Odtiaľ označíte CC alebo do svojho videa pridáte titulky. Stačí naň kliknúť a pri sledovaní videa môžete zadávať svoje titulky.

Ak pozeráte video a chcete si ho pozrieť, môžete umiestniť kurzor myši nad video a kliknúť na malé písmeno „CC“ v pravom dolnom rohu. Môžete tiež kliknúť na inštalačné zariadenie a odtiaľ máte možnosť zapnúť titulky a dokonca zmeniť jazyk na svoj rodný jazyk.

štart YouTube Video v konkrétnom čase

Ďalším tajomstvom je spustenie videa v určitom čase. Povedzme, že existuje dlhé desaťminútové video, ale chcete z neho iba zdieľať konkrétny klip a nechcete, aby ho vaši priatelia museli prechádzať celým videom, aby ho našli. Môžete zdieľať odkaz na video a odtiaľ môžete určiť, kedy sa má video spustiť.

Vezmite originál na vykonanie tejto tajnej práce YouTube url: https: //www.youtube.com/watch? v = w3y6ZVN3IQ4 a odtiaľ chcete pridať # t = XXmXX na koniec adresy URL. Vymeňte dve XX za požadované minúty a sekundy vo videu, ktoré chcete začať. Napríklad, ak chcete, aby vaši priatelia začali pozerať 1 minútu 38 sekúnd od klipu vyššie by ste zdieľali túto adresu URL: https: //www.youtube.com/watch? v = w3y6ZVN3IQ4 # t = 01m38s

Jedinou nevýhodou tohto triku je to, že ak existuje reklama pred začiatkom videa, musíte si ju najprv najprv sadnúť. Pravdepodobne vás prestane viesť na požadované miesto vo videu, pretože reklama áno.

Skontroluj svoje YouTube rýchla história

Ďalším dobrým trikom je, že si môžete vyskúšať svoje vlastné YouTube rýchlostná história, ktorá vám ukáže, či je váš internet pomalý alebo či je skutočne YouTube servery. Z veľkej časti je to pravdepodobne vaše pripojenie k internetu.

Prejdite do prehľadu kvality videa Google a získajte si svojho osobného YouTube rýchlostný test. Keď pozeráte väčšinu videí, zlomí sa YouTube a tiež priemernú rýchlosť, ktorú sa na ne pozeráte. Môžete vidieť, že moje vrcholy okolo 21:00 s 92% mojich videí sledujem späť a potom v kvalite HD.

Google zaplatí v priemere za posledných 30 dní, takže môžete získať predstavu o tom, kedy pozeráte väčšinu videí a kedy zvyčajne máte pomalšie pripojenie na internet, čo naznačuje nižšie percento videí vo vysokom rozlíšení. Asi o 21:00 je na Comcast veľa ľudí a spomaľuje tak celú sieť. V opačnom prípade sa rýchlosť streamingu HD zvýši v čase mimo špičiek.

Môžete tiež vyskúšať, ako sa vaša rýchlosť porovnáva s rýchlosťou iných ľudí vo vašej oblasti as rovnakým poskytovateľom internetových služieb.

História tajomstiev youtube

YouTube TV tajomstvo

Posledným tajomstvom, ktoré vám zanechávam, je to, ako pozerať televíziu YouTube, z vašich obľúbených relácií po klipy z filmov a hudobných videí, môžete prejsť do časti TV na YouTube a uvidíte, čo chcete sledovať.

Len prejdite k tajomstvu YouTube TV TV a vyberte si, čo chcete sledovať. Toto je dobrá voľba, ak streamujete prostredníctvom služby AirPlay alebo synchronizujete svoje zariadenie s televízorom, aby ste mohli sledovať televíziu YouTube akoby ste sa len pozerali na kábel. Ďalšou skvelou funkciou je, že jedno video končí a ďalšie video začína, takže nemusíte vyberať video, ktoré chcete sledovať.

Túto príručku zbalí v absolútnom najlepšom prípade YouTube tajomstvá tam vonku. Ak si myslíte, že niektorá z nich bola veľmi užitočná, dajte nám vedieť nižšie. Uvítali by sme, keby ste tento príspevok zdieľali so všetkými svojimi priateľmi, aby sa mohli tešiť z používania YouTube plne odteraz.