8 Klady a zápory spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6

8 Klady a zápory spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6 1

S akýmkoľvek telefónom s Androidom, nevynímajúc Galaxy S6 Edge, existujú výhody a potom nevýhody. Niekedy sú tieto výhody a nevýhody medzi užívateľmi dokonca subjektívne a pri sérii Edge si už dokážem predstaviť niekoľko faktorov, ktoré používateľov delia. Tou najväčšou je samozrejme zakrivená obrazovka, takže sa tomu budeme venovať pomerne rýchlo.

Či už sa pozeráte na telefón prvýkrát, alebo uvažujete o prechode na drsnejšieho brata S6; mali by ste vedieť všetko, čo je v obchode. Toto nie je úplný prehľad Galaxy S6 Edge, ale je to bližší pohľad na zakrivené zariadenie. Zvýrazním dobré, zlé a ak tento telefón už nevyzeral skvele, škaredý.

Súvisiace: 15 Autentický Samsung Galaxy Používateľské recenzie S6 Edge

Nevýhody O spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6

Začnime negatívami z dvoch dôvodov: nie je ich veľa a rád veci zakončím pozitívne. S S6 Edge nie je veľa problémov, ale nie je to ani „štandardná“ aktualizácia štandardného S6. Pokúsim sa zamerať na problémy, ktoré konkrétne postihujú Edge, ale očakávam, že budú prediskutované niektoré problémy so starým S6.

1. Zakrivená obrazovka

Znie to ako celkom zvláštna sťažnosť v nominálnej hodnote. Úprimne povedané, znie to ako dosť zvláštna sťažnosť na akejkoľvek úrovni, ale v tejto súvislosti ma vypočujte.

krivka s6edge pre android

Zakrivená obrazovka je prakticky celý bod nákupu telefónu radu Edge, ale čo keď vám tieto okraje prekážajú? Zdá sa zrejmé, že by ste si nemali kupovať a Galaxy S6 Edge, ak nechcete zakrivenú obrazovku, ale myslím si, že stojí za zmienku. Napriek všetkému dobrému, čo zakrivená obrazovka prináša (o čom budem hovoriť, keď sa dostanem k profesionálom), nie je všetko len slniečko.

krivka2 s6edge pre android

Mojím najväčším problémom so zakrivenými stranami je, ako veľké problémy telefón zvládne. Niekedy je to úplne nepraktické a obetuje to pohodlie nad formou. Neustále sa prispôsobujete obrazovke, ale budete v prvom rade musieť? Som rád, že nájdenie dobrých puzdier pre S6 Edge nie je nočnou morou.

2. Nevyberateľná batéria

Stále ma prekvapuje, kedykoľvek nemôžete vybrať batériu telefónu. Nie každý používateľ to samozrejme bude pravidelne využívať, ale prečo to nie je voľba pre jednoduché opravy a nabíjanie? Možnosť vložiť do telefónu náhradnú batériu je úžasná výhoda, ktorá vám však bude veľmi chýbať.

batéria s6edge pre android

Štandardný S6 tiež nemá vymeniteľnú batériu, ale je to dostatočne veľký problém, ktorý je možné v tomto zozname navyše uviesť. Je tiež potrebné poznamenať, že zatiaľ čo oba modely technicky nemajú vyberateľnú batériu, štandardný S6 prinajmenšom uľahčuje vybratie alebo výmenu batérie.

3. Žiadna karta MicroSD

Dúfam, že sa vám nepáči rozšíriteľné úložisko, pretože Galaxy Karty microSD S6 Edge nie sú povolené. To je pre mňa dosť veľké negatívum, aj keď najväčšia dostupná veľkosť pamäte pre S6 Edge je 128 GB. Ak máte obmedzený objem ukladacieho priestoru a ak nepoužívate na externé úložisko rôzne metódy, desí vás to, je to veľký problém.

Je to ten istý príbeh pre štandardnú S6, ale stále je rovnako sklamaním.

Pros o spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6

Teraz, keď sme si prezreli veľmi malé množstvo negatívov ohľadom S6 Edge, zamerajme sa na dobré body pre nádych čerstvého vzduchu. O modeli Edge existuje oveľa viac plusov ako mínusov, ale mnohé z nich sú subjektívne. Akékoľvek pozitívum môže byť negatívom zo správneho uhla, preto na to pamätajte.

1. Zakrivená obrazovka

Dobre, takže viem, že som to uviedol ako negatív len o minútu alebo dve skôr, ale zakrivená obrazovka nie je len jeden veľký problém. Pretože najväčším predajným bodom Edge je zakrivená obrazovka, stále má niekoľko dobrých bodov, ktoré vyvažujú inherentné negatíva.

krivka3 s6edge pre android

Napriek tomu, že aplikácie pre zakrivenú obrazovku neposkytujú veľké množstvo podpory, tento ďalší nástroj je užitočný a esteticky krásny. Na obrazovku S6 Edge sa nedá pozerať a nemyslieť si, že vyzerá skvele.

2. Väčšia a lepšia batéria

Jedným z dôvodov, prečo upgradovať zo S6 na Edge alebo si len kúpiť Edge cez štandardný S6, je batéria. Na S6 Edge aj s vylepšeným displejom vydrží batéria dlhšie a rýchlejšie sa nabíja. Máte iba pár minút na nabitie telefónu? Edge môže ísť od 1 na 100 za menej ako pol hodinu.

battery2 s6edge pre Android

Toto je pre mňa najväčší profesionál v telefóne, pretože predovšetkým dbám na výdrž batérie. Bez ohľadu na to, aký je telefón skvelý, nemôžete ho používať celý deň; nestojí to za veľa.

3. Štandardné funkcie predchádzajúceho modelu sú rovnaké

Je to profesionál pre každého, koho zaujíma, či existujú nejaké zásadné vnútorné zmeny medzi S6 a S6 Edge. Ak sa vám páčilo nastavenie S6, radi by ste počuli, že tu nie je nič iné. Ak ste hľadali nejaké masívne zmeny, potom sa z toho nakoniec stane hlavný podvod.

Samsung Galaxy S6 už má pôsobivý zoznam funkcií, takže viac rovnakých nemôže byť na škodu.

4. Len okrajové zvýšenie ceny

Pri prvom spustení S6 Edge ste mohli nájsť modely Edge o 100 dolárov viac ako ich štandardné náprotivky. Rozdiel je teraz ešte menší a v niektorých prípadoch neexistuje. Kým predtým ste museli venovať zvýšeniu cien vážnu pozornosť, pretože teraz sú ceny tak blízko, všetko závisí od preferencie.

Pozrime sa na 32GB model pre oboch a zistíme, ako blízko je cena medzi nimi. Najprv je tu štandardný S6:

8 Klady a zápory spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6 2

Teraz to stojí 459,00 dolárov, ale potom sa pozrime na Samsung Galaxy Okraj S6:

8 Klady a zápory spoločnosti Samsung Galaxy Okraj S6 2

V súčasnosti je Edge len za $3 viac v závislosti od požadovanej veľkosti a farby! Keďže je rozdiel taký malý, je to len na osobných preferenciách.

Musíš si prečítať: 16 z najlepších funkcií Samsung Galaxy Okraj S6

5. Pekná ľahká forma všade okolo

forma s6edge pre android

S6 Edge je o niečo ľahší ako štandardný S6, čo je pre väčšinu používateľov profesionál. Je však tiež o niečo menší ako štandardný S6, čo je jednoznačný dôsledok toho, ako ťažko telefón vydrží.

To všetko hovorí, že telefón stále vyzerá úžasne na prvý pohľad zboku, zospodu a zhora. Ak držíte vedľa seba S6 a S6 Edge; je jasné, kto odíde s najlepším vzhľadom.

Záver

Pokiaľ ide o výhody a nevýhody modelu S6 Edge, väčšinou ho porovnávam s predchádzajúcim a zaobleným náprotivkom. Galaxy S6. Oba telefóny sú dosť podobné, a preto som sa vždy ponáhľal odporučiť Edge oproti štandardnému S6 s ich predchádzajúcim cenovým rozdielom.

Teraz, keď majú obaja prakticky rovnakú cenu, Samsung Galaxy S6 Edge má ešte viac plusov, vďaka ktorým je dobrou voľbou oproti svojmu staršiemu modelu. Ak chcete, čo zakrivená obrazovka prináša na stôl, zdvihnite to!

Čo sa vám na S6 Edge páči najviac? Môžete nám o tom povedať v nižšie uvedených komentároch.

Odporúčaný kredit obrázku