8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu

Existujú nejaké hry aplikácie ako Fun Run kde sa v hre môžete stratiť a predtým, ako to budete vedieť, ubehli hodiny a nepohli ste sa.8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu 1Tam sú len niečo špeciálne o týchto otvorených arénach. Cítia sa ako arkádové hry fantasy prvok, a majú fantastické ovládacie prvky, takže môžete ľahko hrať v samostatnom aj multiplayerovom režime.

Hry podobné Fun Run

Prešli sme mnohými hry podobné Fun Run pokúsiť sa určiť, ktoré z nich sú najlepšie – alebo aspoň tie, ktoré spĺňajú sľuby Fun Run. Každá hra má unikátne vlastnosti vďaka čomu sa líši od Fun Run, ale sú v rovnakom saní.

1 – Čierna mágia

  • Jedna z najlepších všestranných hier ako Fun Run

Hrajte proti zlí čarodejníci Zahgrim a Aganar, ktorí spoločne pracujú na šírení problémov a chcú prevziať svet. Musíte nájsť šesť očí, ktoré sa rozšírili do celého sveta, ale nie je to ľahké. Táto hra pre jedného hráča, ako je Fun Run, sa nekončí. Dostanete dosiahnuť rôzne hodnotenia, sledovať príbeha relaxujte pri pohybe v hre.8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu 2výhody: Skvelá téma; skvelá história; vďaka rôznym činnostiam je hra nová

Zápory: Žiadny režim pre viacerých hráčov

2 – Castlevania: Symfónia noci

Castlevania je meno, ktoré pravdepodobne poznáte, ale táto hra je Fun Run plné akcie, skvelej grafiky, bojov a skvelého zvuku, Grafika tu kradne show, pretože hrad je jedným z najkrajších výtvorov na akejkoľvek platforme.

Keď hráte Castlevania, hráte ako hrdina a bojovať proti Richterovi Belmontovi na Draculovom hrade, Toto nie je úzko späté s hradom z románu, pretože má veľa tajomstiev. Musíte zbierať zbrane a bojovať bez straty zdravia, Postupne sa stáva čoraz náročnejším a niekoľkokrát musíte hrať niekoľko úrovní.

výhody: Ľahko sa naučiť hrať, ale ťažko zvládnuteľné; absolútne úžasná grafika

Zápory: Niektoré úrovne sú naozaj ťažké

3 – Kirbyho epická priadza

Kirbyho epická priadza je jedna hry pre viac hráčov ako Fun Run ktorý má možnosti pre hráča, ale hra pre viacerých hráčov je omnoho dynamickejšia. Hra bola vydaná takmer pred desiatimi rokmi a postavila sa skúške času. Hrajte ako Kirby proti Yin-Yarn. Chceš skvelé zručnosti (keď zjete nejaké power-ups) a pomôžte princeznej dostať Patch Land znova späť. vy sa zmení na rôzne objekty, v závislosti od úrovne.

V celej hre musíte odomknúť rôzne úrovne, nová hudba, nové schopnosti, a viac. Ak nemôžete otvoriť novú úroveň, môže to byť trochu nepríjemné.

výhody: Immersive; návykové; dobrá herná mechanika

Zápory: Niektoré úrovne sa zdajú príliš ťažké odomknúť

4 – Kya: Dark Lineage

  • Hrajte ako ženská hrdinka!

8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu 3Kya: Dark Lineage je ďalšia aplikácia ako Fun Run rýchly, nabitý akciami a plný zložitých úrovní, Hráte ako jeden protagonistka, čo je trochu zriedkavé. Existuje veľa, veľa úrovní v tejto hre, ktoré budú držať vašu pozornosť na dlhú dobu. Ako sa zlepšujete, tak aj vaša postava. Spočiatku je trochu nemotorná a nepohybuje sa dobre. Keď získate body a dosiahnete úrovne, stáva sa silnejšou a rýchlejšou.

Hrať na preskúmať platformy, zbierať ceny a plniť úlohy, Musíte odpovedať na hádanky, kompletné úrovne prekážkových kurzov a poraziť zlo.

výhody: Fantastické obrázky; dobrá hudba na pozadí; a návykové príbehy

Zápory: Tu a tam sú nejaké chyby

5 – Svet Leps 3

  • Ocenená hra, ktorá žije až do humbuku

Svet vo svete 3 je najnovšia a najväčšia hra zo série, Môžete si ho zahrať takmer na akejkoľvek platforme. Vývojári kombinovali staré školské kontroly krásna grafika a skvelé hry urobiť niečo, čo je naozaj zvláštne. Hráte vo svete známom ako Leprechaun a ste Lep. Bojujte proti zlým trollom a pokúste sa zachrániť svojich priateľov a susedov. Musíte nielen bojovať, ale aj musíte skúmať, špehovať a strategizovať pomôcť každému prežiť.

Svet vo svete 3 má päť rôznych svetov so 120+ úrovňami.

výhody: Režim pre viacerých hráčov (párne) Facebook); fantastické ovládanie; jedinečné informácie

Zápory: Niektoré úrovne sa zdajú príliš jednoduché

6 – Nový Super Mario Bros. wii

  • Milované postavy a vysoká kvalita

Nová hra Super Mario Bros Wii je jedna sidescroller a hra pre jedného hráča ktoré spĺňajú normy stanovené spoločnosťou Nintendo. Kombinuje hry na hranie rolí od Maria, ktoré všetci milujeme, ale niektoré máme skvelé ďalšie funkcie a znaky, Ak ste už hrali Mario hry, spoznáte veľa power-ups, hráčov a nepriateľov.8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu 4Hráte buď ako Mario, ropucha alebo Luigi. Želám si, aby ste hrali ako niektoré z ďalších postáv – ale dúfajme, že to bude aj v budúcnosti.

výhody: Vysoko kvalitná grafika; veľké ovládacie prvky; a ľahko sa učí hry

Zápory: Môže hrať iba ako štyri postavy, takže multiplayer je trochu obmedzený

7 – Riot 2

povstanie 2 je jeden dobré hry pre viacerých hráčov, napríklad Fun Run kde hráte ako jedna z dvoch postáv, Nikki a Fergus. Každá postava má svoje vlastné zručnosti, takže pred výberom si môžete vyskúšať obidve možnosti. Zadáte fantasy svet ako táto postava a potom zábava začína. vy zbierať power-ups, riešiť strategické hádanky a bojovať proti nepriateľom, Každá úroveň sa stáva ťažšou a musíte sa niekoľkokrát venovať niekoľkým úrovniam. Podľa môjho názoru sú úrovne odmietnutia najzábavnejšie.

Ak hľadáte bohatý príbeh spolu s vynikajúcou grafikou, je to vynikajúca aplikácia, ktorú môžete vyskúšať.

výhody: Mimoriadne podrobné príbehy, dynamická hudba; krásna grafika

Zápory: Jedná sa o ťažkú ​​aplikáciu – voľný priestor!

8 – Zombie Parkour Runner

  • Kombinuje mnoho rôznych hier do zábavnej hry

Zombie Parkour Runner niektoré kombinuje rôzne štýly hrania k tejto jedinečnej platforme. Každá úroveň kombinuje akciu, puzzle, stratégiu a trochu šťastia. Môžete hrať zadarmo na svojom telefóne je pravidelne aktualizovaný a málokedy má problémy,

8 Hry, ako je zábava Run, sa stratia a ovládnu 5

Zombie Parkour Runner je väčšinou hra, v ktorej ovládate ovládacie prvky vykonáva parkour, aby získal odmeny, Musíte tiež ísť na ukradnutý kameň a pokúsiť sa zistiť, čo musíte urobiť, aby ste prešli na ďalšiu úroveň.

výhody: Fantastická mechanika, návyková hudba na pozadí, krištáľovo čistá grafika

Zápory: Môže to byť dosť zložité!

Toto sú len niektoré z dostupné hry ako Fun Run dostupné na dnešnom trhu. Každá herná platforma má veľa možností – nezabudnite nakupovať. Nebojte sa vyskúšať niektoré zo starších hier, sú chrbticou Fun Run a všetkých ostatných hier, ktoré dnes hráme.