8 Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs Pool Mania: Kto vyhráva?

Biliardové hry v reálnom živote je ťažké hrať, najmä ak nevlastníte svoj vlastný biliardový stôl. Našťastie existuje veľa skvelých možností Google Play Store pre milovníkov bazénov. The 8 Loptový bazén alebo 9 Ball Pool alebo Pool Mania bude porovnávať tri najobľúbenejšie hry tohto žánru. Všetky tri hry majú jednu vec spoločnú; dajú sa ľahko hrať a sú veľmi zábavné.

Osobne som strávil takmer celý víkend vyzývaním ostatných hráčov, aby hrali v bazéne. Preto sa tento článok trochu oneskoril, ako som očakával. Môj otec rád hrá biliard, ktorý je výrazne odlišný od biliardu. Nikdy som sa nedostal do skutočnej hry, pretože keď som bol mladý, roztrhol som „koberec“ na otcovom stole. Prirodzene mi bolo zakázané priblížiť sa k stolu.

Budem k vám úprimný, pred hraním jednej z týchto biliardových hier pre Android som ani nepoznal pravidlá biliardu. Našťastie je samotná hra veľmi ľahko zrozumiteľná a veľmi zábavná. RPG hry pre Android sa mi stále páčia viac ako ostatné, ale tieto 8 Ball Pool vs. 9 Porovnania Ball Pool vs Pool Mania boli osviežujúcou zmenou.

Naše hodnotenia:

8 Loptový bazén: 4 mimo 5 Hviezdy

9 Loptový bazén: 4 mimo 5 Hviezdy

Pool Mania: 4 Z 5 Hviezdy

Hodnotenie služby Google Play:

8 Loptový bazén: 4.4 mimo 5 Hviezdy

Stiahnuť na Google Play

9 Loptový bazén: 4 mimo 5 Hviezdy

Stiahnuť na Google Play

Pool Mania: 4.3 Z 5 Hviezdy

Stiahnuť na Google Play

Dobro

Všetky biliardové hry pre Android sú vybavené skvelým ovládaním. To znamená, že vášmu ovládaniu nebudú brániť ovládacie prvky flunkey. Všetky hry bežia hladko na takmer akomkoľvek zariadení. Na dosiahnutie optimálneho zážitku vám odporúčam použiť tablet smartphones bude fungovať úplne v poriadku. Aplikácie sa dajú voľne hrať a nie je veľký tlak na nákup dobrôt za skutočné peniaze.

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Zlý

Kým každá hra v 8 Ball Pool vs. 9 Porovnanie Ball Pool vs Pool Mania prináša niekoľko jedinečných funkcií, všetky sú v podstate bezplatné hry. Prvá hra, 8 Ball Pool nemá žiadne možnosti pre jedného hráča. Druhá hra z nejakého dôvodu vybíja batériu o niečo rýchlejšie a posledná hra nemá žiadny multiplayer.

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Spodný riadok

Všetky hry s bazénom pre Android v tomto porovnaní ponúkajú pre hráčov niečo jedinečné. Ak hľadáte niečo konkrétne, práve tieto skúsenosti vám poskytne jedna z hier. Chcete hrať súťažné hry? Môžete to urobiť pomocou 8 Loptový bazén. Chcete hrať proti priateľom a robotom? The 9 Ball Pool vás pokryl a čo keď potrebujete beztlakový zážitok pre jedného hráča? Pool Mania je vám chrbtom.

Začíname – 8 Pool Pool vyhráva

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Bezplatné hry s bazénom pre Android v tomto porovnaní majú všetky skvelé návody. Ľahko sa však dostať do hry je to, čo 8 Ball Pool poskytuje. Nechápte ma zle, všetky tri hry vám umožňujú rýchlo sa dostať do akcie, ale návod na 8 Ball Pool je voliteľný a veľmi presný.

Najhorším páchateľom dlhého a nepotrebného tutoriálu je Pool Mania. Núti vás hrať celú vec, aby ste dokončili návod. Môžete to však urobiť kedykoľvek, ale vždy potrebujem bližší pohľad zo strany aplikácie, než sa pohnete ďalej.

Grafika a rozhranie -8 Pool Pool vyhráva

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Je to náročná výzva a prišlo k osobným preferenciám. Obaja 8 a 9 loptové hry s dobrou grafikou. Rozhranie je však prekvapivo takmer rovnaké vo všetkých hrách. 8 Ball Pool vyhráva, pretože jeho rozhranie je oveľa plynulejšie a elegantnejšie.

Grafika je kresbou medzi 9 lopta a 8 Loptové aplikácie. Pozrite sa na všetky a zistite, či s vami niečo klikne alebo nie. Pool Mania je na treťom mieste vďaka svojim všadeprítomným reklamám na ľavej strane obrazovky. Jednoducho pôsobia rušivo.

Ovládanie – Pool Mania víťazí

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Ovládacie prvky všetkých aplikácií sú skvelé. Palicou môžete pohybovať prstom a keď ste pripravení vyraziť záber, môžete palicou potiahnuť podľa potrebnej sily. Na obrazovke je aj tágo, ktoré vám umožní nastaviť miesto, kde chcete presne zasiahnuť. To vám umožní hrať naozaj úžasné údery. Väčšina chalanov, s ktorými som hrával online, túto zásadnú funkciu nikdy nepoužilo.

Je niečo úžasne uspokojujúce, keď sa guľa vráti po vložení lopty do siete. Pool Mania vyhráva jednoducho preto, že je dodávaný s presným zameriavacím pruhom v spodnej časti obrazovky. Klepnutím vľavo mierne posuniete palicu doľava a rovnako doprava. Táto malá funkcia vám umožňuje robiť presné a dobre vypočítané zábery.

Online – 8 Pool Pool vyhráva

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Ak hľadáte online súťažnú hru, získajte 8 Ball Pool ruky dole. Pripojenie na internet je úžasné a nikdy som nebol nútený opustiť hru kvôli chatrnému internetu. Vytváranie zápasov je presné a spravodlivé. Ste vyrovnaní s ľuďmi na rovnakej úrovni ako vy, takže vás veterán nenechá úplne mlátiť. Celková hrateľnosť je skvelá a každý pohyb má časový spínač.

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Najlepšie na tom je, že obaja hráči budú musieť položiť na stôl nejaké peniaze, aby mohli hrať. To znamená, že dokonca aj vtedy, keď ostatní hráči zúrivosti skončia, získate všetku hotovosť v poole (určená slovná hračka). Tento mechanik proti hnevu, ktorý prestal hnevať, funguje dobre, pretože som ani raz nevidel, že niekto odchádza zo zápasu. Sociálny aspekt 8 Ball Pool je tiež skvelý, môžete posielať krátke správy aj iným hráčom.

Sólo relaxácia – Pool Mania víťazí

8  Ball Pool vs. 9 Ball Pool vs. Pool Mania

Pool Mania prichádza s úrovňami. To je správne; v hre sú úrovne, ktoré musíte vymazať. Môžete si nájsť čas na navrhnutie hry a hrať ju vo svojom voľnom čase. K dispozícii je veľa úrovní s postupne sa zvyšujúcou náročnosťou. To znamená, že sa tu nehrá konkurenčná hra. The 9 Ball Pool sa taktiež blíži s funkciou hrať s robotmi. Táto hra vás postaví proti robotu s umelou inteligenciou (AI), ktorý je v hre prekvapivo skvelý.

Záver:

Nemôžem vám dať len hru v bazéne, ktorá úplne vyhrá porovnanie. Určite 8 Ball Pool je na vrchole, ak vezmete do úvahy celkové aspekty. Čo však v prípade, že nechcete tlak konkurenčnej online hry? Potom je pre vás táto hra úplne zbytočná. Odporúčam preto, aby ste si všetky tri hry vyskúšali s otvorenou mysľou a sami sa rozhodli, ktorá je pre vás najlepšia.

Ak hodnotíte výzvy pre jedného hráča ako výzvy, vyzdvihol som hru, ktorá je na to. Ak si chcete zahrať so svojimi kamarátmi online, 9 Ball Pool má tieto vlastnosti tiež. Teraz si potrite kriedou ukazovák a choďte si zahrať biliard!