8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo

Zd├í sa, ┼że niektor├ę aplik├ície funguj├║ zachyti┼ą srdcia a mysle a niektor├ş nie aplik├ície podobn├ę aplik├ícii Dubsmash, Za┼íkrtnite, Twitch, A ─Ćal┼íie. Pomocou t├Żchto aplik├íci├ş m├┤┼żete vytv├íra┼ą vide├í, pozera┼ą ich, zdie─ża┼ą ich a z├şska┼ą sl├ívu.

Existuje ve─ża k├│pi├ş, ale m├┤┼że by┼ą ┼ąa┼żk├ę n├íjs┼ą tie, ktor├ę s├║ hodnotn├ę, maj├║ akt├şvnych pou┼ż├şvate─żov a nem├┤┼żu na opl├ítku po┼żadova┼ą v┼íetky va┼íe inform├ície. Ale ke─Ć za─Źnete kopa┼ą, tam s├║ niektor├ę skvel├ę aplik├ície ─Źo v├ím m├┤┼że pom├┤c┼ą pri v├Ą─Ź┼í├şch aplik├íci├ích.

8 Mo┼żnosti Dubsmash

Existuje nieko─żko dobr├ę mo┼żnosti Dubsmash kde by ste mali pred odstrelen├şm sko─Źi┼ą – t├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete ma┼ą vstavan├║ fan├║┼íikovsk├║ z├íklad┼łu a sadu zru─Źnost├ş na odstrelenie aplik├ície. Presk├║mali sme ve─ża r├┤znych v├Żziev a rozhodli sme sa, ktor├ę maj├║ najv├Ą─Ź┼í├ş potenci├íl.

Tu je to, ─Źo sme na┼íli:

1 – AndroVid

  • Tvorca videa DubSmash pre Android

8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo 1AndroVid je jeden vysoko kvalitn├í aplik├ícia na ├║pravu videa kde m├┤┼żete robi┼ą vide├í kdeko─żvek a starostlivo ich upravova┼ą. N├ístroje s├║ intuit├şvne a netrv├í dlho, k├Żm sa u─Źia. M├┤┼żete dokonca pridajte k svojim vide├ím titulky pred ich odovzdan├şm kdeko─żvek inde. Ak m├íte nahr├ívky, ktor├ę chcete upravi┼ą, je to najlep┼íia vo─żba – m├┤┼żete si ich stiahnu┼ą v r├┤zne form├íty, vr├ítane FLV, MP4, MP3 a MPEG.

v├Żhody: Skvel├í mo┼żnos┼ą upravova┼ą zvuk a pou┼ż├şva┼ą ho v in├Żch aplik├íci├ích

Z├ípory: ├Üpravy videa nie s├║ tak├ę hlbok├ę

2 – Dubshoot

  • Pravdepodobne najlep┼í├ş priamy v├Żrobca Dubasmash

Ak h─żad├íte jeden 1:1 alternat├şva k DubSmash, je DubShoot zrejm├Ż v├ş┼ąaz, V tejto aplik├ícii m├┤┼żete robi┼ą takmer v┼íetky rovnak├ę veci. vy robte skvel├ę vide├í, zdobte selfie, prid├ívajte zvuky, a viac. Existuj├║ denn├ę aktualiz├ície, popul├írne trendy a niektor├ę skuto─Źne z├íbavn├ę obsahy.

8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo 2

Zameriava sa viac na zvuky Bollywood, ale obsah je vo viac ako 20 jazykoch – m├┤┼żete tie┼ż z├şskajte vlastn├ę zvuky a nahrajte ich do aplik├ície, Jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako to stoj├ş nad DubSmash? Funkcia vyh─żad├ívania funguje spr├ívne!

v├Żhody: Fantastick├Ż v├Żber zvukov; dobr├í funkcia vyh─żad├ívania; dobr├ę edita─Źn├ę funkcie

Z├ípory: Nie je to─żko anglick├Żch zvukov

3 – Funimate

  • U┼ż skon─Źili 5 mili├│ny pou┼ż├şvate─żov na celom svete

Ak h─żad├íte aplik├íciu, ako je Dubsmash, ktor├í je trochu viac zaveden├í, Funimate je dobr├Żm miestom na spustenie. Je to trochu ako hudobn├ę, preto┼że m├┤┼żete urobte vide├í prakticky ─Źohoko─żvek a pridajte hudbu, M├┤┼żete vytvori┼ą nie─Źo profesion├ílne alebo nie─Źo hl├║pe. Pridajte grafiku, filtre a ─Ćal┼íie. Tam je ve─ża n├ílepiek a ikon emod┼żi v─Ćaka ─Źomu s├║ va┼íe vide├í z├íbavn├ę. Ovl├ídacie prvky umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą plynul├ę prechody.

v├Żhody: Fantastick├Ż v├Żber hudby; cez 5 mili├│ny pou┼ż├şvate─żov; v├Żzvy na celom svete

Z├ípory: Zd├í sa, ┼że t├íto aplik├ícia nie je v USA tak popul├írna

4 – Mobcrush

Ak ste h─żad├íte funkciu ┼żiv├ęho vysielania, Mobcrush je jeden dobr├í vo─żbae) Mnoho va┼íich ob─ż├║ben├Żch tvorcov u┼ż je na MobCrush, preto┼że je o nie─Źo pr├şjemnej┼íie ako niektor├ę z jeho mo┼żnost├ş. Je to tie┼ż volite─żn├í aplik├ícia pre mnoho v├Żvoj├írov, tak┼że sa ob─Źas m├┤┼żete obozn├ími┼ą s prich├ídzaj├║cimi aplik├íciami. Na mobiln├Ż prenos m├┤┼żete pou┼żi┼ą program Mobcrush YouTube, Facebook, Twitch, a viac.

8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo 3

Ak chcete zostavi┼ą z├íklad┼łu fan├║┼íikov, za─Źnite tu. M├┤┼żete len hangout alebo streamova┼ą. M├┤┼że┼í z├║─Źast┼łova┼ą sa na ┼żiv├Żch podujatiach, s├║┼ąa┼żiach a trendoch,

v├Żhody: Pom├íha budova┼ą z├íklad┼łu fan├║┼íikov; skvel├ę funkcie na ┼żiv├ę vysielanie

Z├ípory: V aplik├ícii nie je ve─ża funkci├ş ├║prav

5 – Reverzn├Ż film FX

  • Najlep┼íia vo─żba na vytv├íranie hl├║peho videa

Niekedy nechcete robi┼ą profesion├ílne vide├í, len chcete robi┼ą nie─Źo, ─Źo ─żud├ş rozosmieva. Reverse Movie FX m├í profesion├ílne n├ístroje a schopnosti, ale nenavrhoval by som, aby ste na to pou┼żili. M├┤┼żete zobra┼ą ak├Żko─żvek klip, ktor├Ż m├íte, a oto─Źi┼ą ho z├şskajte kvalitn├ę video, M├┤┼żete zmeni┼ą hudbu, konverz├ície a ─Ćal┼íie. Pok├║ste sa n├íjs┼ą v pies┼łach tajn├ę v├Żznamy, robi┼ą z├íbavn├ę ├║pravy filmu, alebo tvorivos┼ą so svojimi priate─żmi.

v├Żhody: Vide├í to ve─żmi dobre (bez strihov); dobr├ę mo┼żnosti zdie─żania

Z├ípory: Nem├í to─żko funkci├ş ako in├ę aplik├ície; nie na profesion├ílne pou┼żitie

6 – Video f├║zia

Ak h─żad├íte aplik├íciu, len to v├ím pom├┤┼że zl├║─Źi┼ą a upravi┼ą vide├ía nepotrebujete v┼íetky ─Ćal┼íie funkcie, slu┼żba Video Fusion je skvel├í vo─żba. M├í nie─Źo z toho najlep┼íie technick├ę n├ístroje na vytv├íranie elegantn├Żch profesion├ílnych vide├ş, K dispoz├şcii je bezplatn├í mo┼żnos┼ą a sk├║┼íobn├í verzia. Bezplatn├í verzia je cenovo dostupn├í, ale sk├║┼íobn├í verzia ju skuto─Źne obsahuje niektor├ę skvel├ę vlastnosti, M├┤┼żete z├şska┼ą bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu a zisti┼ą, ─Źi je to pre v├ís.8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo 4E┼íte lep┼íie je to mo┼żn├ę uklada┼ą vide├í v tejto aplik├ícii a pou┼żi┼ą ich v mnoh├Żch ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ích na pridanie niektor├Żch z├íbavn├Żch funkci├ş, ak to chcete.

v├Żhody: Profesion├ílna ├║rove┼ł pre profesion├ílnu ├║rove┼ł; dobr├ę n├ístroje; Pro verzia rob├ş ve─żmi profesion├ílne vide├í

Z├ípory: Nem├íte ┼żiadne ─Ćal┼íie chm├Ż┼Ö├ş, v─Ćaka ktor├ęmu je Dubsmash z├íbavn├Ż

7 – VideoShow

  • Najlep┼íie ├║pravy videa vo svojej triede

Ak pou┼ż├şvate smartphone na fotografovanie a ├║pravu v├Ą─Ź┼íiny svojho obsahu, VideoShow je jeden skvel├í platen├í aplik├ícia ako DubSmash. vy Vezmite svoj obsah a pou┼żite r├┤zne filtre, n├ílepky, prechody a t├│ny, aby ste dosiahli skvel├Ż v├Żsledok, Mnoho ─żud├ş pou┼ż├şva t├║to aplik├íciu a potom ju prevedie do Instagram alebo TikTok. Jednou z najlep┼í├şch funkci├ş je n├ístroj na titulky – m├┤┼żete r├Żchlo a ─żahko z├şska┼ą titulky.

Jedna vec, ktor├║ treba ma┼ą na pam├Ąti, je, ┼że svoj s├║bor na zips zipujete, jeho obsah sa dramaticky zn├ş┼żi v kvalite.

v├Żhody: ├Ü┼żasn├ę n├ístroje; dobr├Ż filter; ─Żahko preneste svoje s├║bory do in├Żch aplik├íci├ş

Z├ípory: Nezip├şnajte s├║bory – kvalita kles├í ├║plne

8 – VivaVideo

  • Komplexn├Ż n├ístroj na ├║pravu vide├ş

VivaVideo je jedno bezplatn├Ż editor videa ktor├Ż obsahuje to─żko n├ístrojov na ├║pravu videa, ┼że ich mus├şte str├ívi┼ą cel├ę hodiny. M├┤┼że┼í nahrajte svoje video pomocou aplik├ície alebo sn├şmajte vide├í a fotografie z telef├│nu. Potom m├┤┼żete prida┼ą hudbu, n├ílepky, filtre, prechody, a viac. Je to perfektn├Ż v├Żrobca videa DubSmash pre Android. Niektor├ę z v├Żsledkov bud├║ skuto─Źne ┼íokuj├║ce – so spr├ívnym obsahom, ktor├Ż m├┤┼żete z├şskajte skuto─Źne profesion├ílne video,

8 Aplik├ície ako Dubsmash, kde m├┤┼żete ├şs┼ą v├şrusovo 5

v├Żhody: ├Ü┼żasn├í sada n├ístrojov; ├║plne zadarmo

Z├ípory: Naklon├ş sa viac k profesion├ílnemu uhlu

─îi u┼ż chcete ├şs┼ą v├şrusovo alebo ak potrebujete vytv├íra┼ą vide├í pre svoju firmu, priate─żov alebo rodinu – existuje to─żko zdrojov. U─Źi┼ą sa n├ístroje niekedy trv├í nejak├Ż ─Źas, ale ke─Ć to urob├şte, m├┤┼żete robi┼ą naozaj ├║┼żasn├ę veci.

Niektor├ę stiahnite a ak chcete, pou┼żite viac ako jedno vytvori┼ą nie─Źo nov├ę, Mo┼żno budete chcie┼ą sk├║si┼ą niekoho, aby ste zistili, ─Źo najviac vyhovuje v├í┼ímu ┼ít├Żlu. Aj ke─Ć nie ste pripraven├ş na to, aby ste boli sl├ívni, niekedy je z├íbavn├ę po┼ílite hl├║pe vide├í svojim priate─żom,