8 Alternatívy k službe Google Hangouts

Google Hangouts je nástroj na odosielanie správ vyvinutý spoločnosťou Google, ktorý bol spustený ako súčasť služby Google+ (už nie je k dispozícii), ale v roku 2013 sa stal samostatným projektom. Služba Hangouts je navyše integrovaná do mnohých produktov Google, čo je jeden z dôvodov, prečo je veľmi pekný. veľmi populárne. Keď sa napríklad prihlásite do služby Gmail v počítači, je tam integrovaná služba Hangouts. Služba Hangouts má navyše vlastnú webovú adresu – hangouts.google.com. Prostredníctvom služby Hangouts môžete tiež uskutočňovať zvukové/video hovory.

Hangouts je teraz súčasťou G suit a pozostáva z funkcií služieb Google Meet a Google Chat. Google robí s Hangouts veľa, aby bol ešte lepší.

Napriek tomu, že je služba Google Hangouts skvelá, používatelia vždy hľadajú alternatívy, ktoré by mohli použiť, a o tom si povieme v tomto blogovom príspevku. Takže bez ďalších okolkov sa pozrime na 8 najlepšie alternatívy k službe Google Hangouts.

8 Najlepšie alternatívy k službe Google Hangouts

  1. Nesúhlas

Discord bol založený ako komunita pre hráčov, kde môžu chatovať a diskutovať o čomkoľvek, lenže postupom času sa stala skvelou chatovou komunitou aj pre bežných ľudí, čo znamená, že to nie je to, čo môžu hráči používať iba, ale môže to používať ktokoľvek priatelia, chatujte s nimi buď prostredníctvom textu, hlasu alebo dokonca videí.

Môžete vytvárať servery ako fóra, pridávať členov a diskutovať o konkrétnej téme. Môže byť použitý ako pre PC, tak pre telefón. Stručne povedané, Discord považujem za jednu z najlepších alternatív k službe Google Hangouts. Máme toľko blogových príspevkov, ktoré súvisia s Discordom, a dokonca sme vytvorili niekoľko videí, ktoré sú veľmi užitočné. Články súvisiace s Discordom si môžete pozrieť nižšie:

Články o radách a trikoch Discord

  1. Viber

Viber je komunikačná platforma VoIP a internetový posol, pomocou ktorého sa môžete rozprávať so svojimi priateľmi a rodinou. Môžete viesť textový chat, hlasové hovory a dokonca aj videohovory. Je to skutočná alternatíva k službe Google Hangouts. Ak však produkty Google používate častejšie, Hangouts by ste mali uprednostniť. Ale áno, Viber je skvelou alternatívou k chatovaniu a telefonovaniu.

K dispozícii sú skupinové rozhovory, nálepky, ktoré môžete použiť v textovom rozhovore, a okrem zvukových/video hovorov je k dispozícii aj odosielanie zvukových/obrazových hlasových správ.

  1. WhatsApp

WhatsApp! Stačí aj samotný názov, pretože všetci poznáme túto najobľúbenejšiu aplikáciu na odosielanie správ, ktorú vytvoril tím, ale neskôr ju získal Facebook. Je to jedna z najlepších aplikácií pre textový chat, hlasové hovory, videohovory, hlasové správy a video správy. Je to veľmi populárna a skutočná alternatíva k službe Google Hangouts, pretože WhatsApp môžete používať aj na počítači pripojením k webu web.whatsapp.com. Rozhovory sú tiež šifrované end-to-end, čo znamená, že je to celkom bezpečné.

  1. Skype

Skype je jednou z najlepších alternatív k službe Google Hangouts as Skype ponúka veľa, pokiaľ ide o chatovanie, zvukové/video hovory, dokonca aj zdieľanie obrazovky. Je to vynikajúci nástroj aj pre podnikateľov. Ak máte kredity zapnuté, môžete dokonca zavolať na telefónne číslo Skype. V skype je teraz aj funkcia „Zoznámte sa“, ktorá vám môže pomôcť zorganizovať schôdzu a zdieľať odkazy s kýmkoľvek, s kým sa chcete pripojiť. Skype je jedným z mojich obľúbených nástrojov a používam ho každý deň.

  1. Telegram

Telegram je niečo ako WhatsApp a je tiež skvelou alternatívou k službe Google Hangouts, pretože môžete chatovať, hlasové hovory, videohovory a tiež môžete odosielať hlasové/video správy. Telegram je v zásade cloudová aplikácia na chatovanie. Existuje možnosť Secret Chat, ktorá je skvelá aj pre tých, ktorí nechcú mať svoje chaty uložené. Po rozhovore sa správy automaticky odstránia z telefónu oboch používateľov. Pretože tajné rozhovory nie sú špecifické pre cloud, je to dobrá funkcia.

  1. Facebook Messenger

Facebook Messenger je nástroj na odosielanie správ bohatý na funkcie a je jednou z najlepších alternatív k službe Google Hangouts. Messenger ako všetky funkcie, ktoré z vás urobia fanúšikov, pretože môžete chatovať prostredníctvom textu, zvuku/videa. Najdôležitejšie je, že je integrovaný na Facebookstránka .com tiež. Keď teda používate Facebook, môžete to využiť aj tam. Okrem toho má samostatný web messenger.com, ktorý je lepší. Jedným z nových doplnkov tejto funkcie je, že môžete vytvárať miestnosti a potom požiadať ostatných, aby sa pridali. Je to ako konferenčný druh funkcie, ktorú spravidla ponúkajú Zoom, Webex atď.

  1. Kik

Kik možno považovať za jednu z veľkých alternatív k službe Google Hangouts, pretože ponúka takmer všetky funkcie, ktoré získate v službe Google Hangouts. Môžete odosielať textové správy, uskutočňovať zvukové/video hovory. Najlepšie na tom je, že bez zdieľania svojho telefónneho čísla sa môžete spojiť s ľuďmi, čím sa líši od mnohých chatovacích aplikácií.

  1. Riadok

Line je celkom ako hangouty a WhatsApp a ponúka takmer všetko, čo ponúkajú. Toto prišlo na trh, ale kvôli monopolu WhatsApp to nefungovalo tak dobre, dokonca aj keď je to vynikajúca aplikácia. Má časovú os, ktorá sa podobá na Facebook ktoré môžete použiť na zdieľanie správ, fotografií, videí a miest s priateľmi a rodinou.

Aplikácia má niekoľko funkcií sociálnych médií, ktoré v iných takýchto aplikáciách takmer neuvidíte, a preto sa trochu odlišuje od ostatných v tomto zozname. Line je teda pravdepodobne jednou z dobrých alternatív k službe Google Hangouts.

Zbaliť sa

Správy sú jednou z vecí, bez ktorých nemôžeme žiť, a v súvislosti s touto pandémiou Covid-19 je dokonca dobré mať také aplikácie, aby boli v spojení s našimi priateľmi a rodinou. Môžeme ich dokonca použiť na obchodnú komunikáciu.

Práve som zdieľal 8 alternatívy k službe Google Hangouts, ale existuje aj mnoho ďalších, ktoré by sa vám mohli hodiť, a radi ich vyskúšate. Zoznam som zdieľal podľa svojich skúseností a zvyklostí.

Niekoľko ďalších alternatív k službe Google Hangouts môže byť:

Mohlo by ich byť oveľa viac.

Dúfam, že sa vám tento zoznam alternatív k službe Google Hangouts páči. Ak sa vám páči nejaký iný zo zoznamu, podeľte sa o to v komentároch.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3hxJB21