8 Alternatívy k GoToMeeting

Mnoho spoločností sa globalizuje a kvôli všetkým malým stretnutiam, konferenciám a iným veciam nemôžete navštíviť všade. Ak máte napríklad kanceláriu v Naí Dillí v Indii a rokujete s klientom v USA, bude ťažké znova a znova navštíviť svojho klienta v USA na malé schôdze. V inom prípade má jedna spoločnosť pobočky v rôznych krajinách. Generálny riaditeľ teda nemusí byť vždy schopný navštíviť všetky pobočky, ak je to potrebné. Potom príde na rad schôdza/konferencia online, v ktorej použijete softvérový program na rozhovor s viacerými osobami na videu, vďaka čomu budete môcť sedieť v miestnosti a diskutovať o niektorých projektoch.

GoToMeeting je taký produkt, ktorý môžete použiť na online schôdze a konferencie so svojimi kolegami a klientmi, ktorí sú ďaleko. Takéto softvérové ​​programy existujú dlho, ale v súvislosti s pandémiou Covid-19 sa z nich stáva každodenný nástroj pre každého majiteľa firmy a v skutočnosti aj pre bežných ľudí, ktorí sa chcú porozprávať so svojimi priateľmi.

Čo je to GoToMeeting?

GoToMeeting je nástroj na webové konferencie a online schôdze, ktorý ponúka bezplatné aj platené plány. Platené tarify vám poskytujú plný prístup ku všetkým funkciám, zatiaľ čo bezplatný plán je dobrý na základné použitie.

Vlastnosti GoToMeeting:

 • Zdieľanie obrazovky: Bez ohľadu na to, či používate tablet, smartphone alebo prenosný počítač, môžete svoju obrazovku bezpečne zdieľať s inou osobou.
 • Konferenčné hlasové hovory: Hlasové hovory môžete uskutočňovať pomocou technológie VoIP, čo vám ušetrí náklady na telefonovanie zo štandardných telefónnych taríf.
 • Video konferencia: Pomocou akéhokoľvek mobilného zariadenia, tabletu alebo prenosného počítača môžete uskutočňovať videohovory s viacerými ľuďmi. Je to ako usporiadať stretnutie.
 • Nahrávanie a prepis: Môžete si nahrávať svoje schôdze, aby ste si ich mohli pozrieť neskôr, ak vám uniknú niektoré dôležité body, ktoré boli na schôdzi prediskutované. V skutočnosti si môžete v reálnom čase robiť poznámky, označovať položky akcií a zdieľať ich s tímom po skončení schôdze.

Cena:

Ako vidíte na obrázku nižšie. Existuje možnosť Začnite zadarmo čo si tiež môžete najskôr vyskúšať pred kúpou akéhokoľvek plánu.

Poďme teraz hovoriť o alternatívach k GoToMeeting.

8 Najlepšie alternatívy k GoToMeeting

 1. Priblíženie

Zoom je tam dlho, ale v tejto globálnej pandémii ľuďom padol do oka a stal sa veľmi populárnym. Veľa sa však hovorí o problémoch ochrany osobných údajov. Ale tak ako som ho používal, našiel som ho celkom dobre a veľmi rád ho používam, keď musím robiť nejaké online stretnutia.

Zoom ponúka platené aj bezplatné plány. V bezplatnom pláne môžete zorganizovať stretnutie so 100 účastníkmi. Ak máte urobiť a 1 do 1 schôdzu, potom môžete robiť neobmedzene dlho, ale skupinovú schôdzu môžete robiť 40 minút. Existuje množstvo skvelých funkcií, ktoré získate zadarmo, a ak sa zaoberáte veľkým podnikom, v ktorom sú požiadavky vyššie, môžete podľa potreby prepnúť na ich prémiové plány. Môžete si prečítať náš článok o tipoch a trikoch k priblíženiu, aby ste sa v ňom mohli vyznať.

 1. JioMeet

Keď indický premiér Sh. Narendra Modi hovorí o tom, že je „Aatmanirbhar“ na sebe samom, mnoho spoločností sa hlási k vytváraniu domorodých produktov a Reliance je jedným z lídrov v tomto zozname. Vytvorili, JioMeet a mnoho ďalších produktov. Aj keď bol JioMeet kritizovaný skôr kvôli tomu, že bolo používateľské rozhranie úplne podobné ako Zoom, prišli s novým používateľským rozhraním a mnohými novými funkciami. V súčasnej dobe je v beta verzii a je zadarmo na použitie.

Môžete ho bezplatne použiť na organizovanie schôdzí a konferencií. Keďže ide o indický výrobok, prajem si, aby ho Indiáni aspoň raz vyskúšali a zistili, či sa im to páči, aby v tom mohli pokračovať.

 1. Google Meet

Ak si pamätáte, že sme v rámci služby Google Hangouts uskutočňovali konferenčné hovory, Google to však teraz oddeľuje. Teraz je Google Meet samostatnou aplikáciou od spoločnosti Google, ktorú môžete použiť na uskutočňovanie konferenčných hovorov a organizovanie schôdzí. V súčasnosti je bezplatný a väčšinu z neho môžete vyrobiť, pretože spoločnosť Google necháva svoje produkty vyrábať profesionálne. Hovor si môžete vychutnať v HD. Jedná sa o softvér pre videokonferencie na podnikovej úrovni. Podľa mňa by to bola najlepšia alternatíva k GoToMeeting.

 1. Stretnutie Webex

Webex je riešenie pre videokonferencie, zdieľanie obrazovky a schôdze na podnikovej úrovni, ktoré je dodávané ako aplikácia aj softvér. Vlastní ju americká spoločnosť Cisco. Webex Meeting je jedným z ich mnohých produktov. Môže to byť jedna z najlepších alternatív k programu GoToMeeting. Webex som použil, keď škola môjho syna požiadala, aby sa prostredníctvom neho pripojil k schôdzke, a zistil som, že je to dobré a dá sa použiť na malé aj veľké firmy. Aj keď je to dobré, pre svoje osobné použitie som uprednostnil Zoom pred týmto. Ale áno, Webex Meeting je dobrou alternatívou k GoToMeeting.

Môžete sa tiež pozrieť na alternatívy Webex.

 1. Kliknite na položku Stretnutie

ClickMeeting je dobrou alternatívou k GoToMeeting, ktorú si môžete pozrieť. Má niekoľko dobrých funkcií pre obchodné webové konferencie. Živé webové semináre môžete organizovať v kombinácii s YouTube Žiť a Facebook Žiť tiež.

Online schôdze môžete organizovať až 5 ľudí, webináre až pre 25 účastníkov, 5 zvukové kanály, 4 kanály videa sú bezplatné. Ak požadujete viac ako toto, môžete sa prihlásiť na odber ich platených programov.

ClickMeeting ponúka ročné aj mesačné predplatné, vďaka ktorým si ho môžete kúpiť iba za 1 alebo niekoľko mesiacov podľa požiadavky. Nie ste viazaní kúpiť ho na rok, aj keď ho nepotrebujete dlho.

 1. Stretnutia Zoho

Zoho Meetings je ďalšou dobrou alternatívou GoToMeetings, ktorú si môžete vyskúšať a použiť podľa svojich požiadaviek. Jednou z dobrých vecí na tom je, že počas schôdze môžete schôdzu vložiť na ľubovoľnú webovú stránku online. Je to skvelá funkcia pre majiteľov webových stránok, pretože môžu v prípade potreby predviesť svoju konferenciu alebo stretnutie na webových stránkach. Ponúka 14-dňovú skúšobnú verziu, s ktorou môžete hostiť 3 účastníkov schôdze a webináru sa môže zúčastniť 10 účastníkov. Ďalšou skvelou vecou na tom je, že softvér nemusíte inštalovať do počítača, stačí ho použiť v prehliadači.

 1. schôdze ezTalks

ezTalks toho v bezplatnej verzii veľa neponúka, pretože môžete hostiť až 2 Účastníci môžu zorganizovať skupinovú schôdzu iba na 10 minút, čo je dosť málo. Platená verzia je lukratívna a ak máte požiadavku, môžete v nej pokračovať. Navyše má rôzne plány a ceny pre schôdze, webové semináre a akcie.

 1. Modré rifle

BlueJeans je ďalšou a najlepšou alternatívou k GoToMeeting. Máte pocit, že všetci hostitelia sedia v tej istej miestnosti, v akej sa nachádzate. Je to skvelé pre obchodné rokovania/konferencie. Môžete tiež organizovať webové semináre. Audio/video v HD kvalite posúva zážitok z konferencií na novú úroveň. Napriek tomu, že nie je bezplatný, môžete si ho vyskúšať 7 dňová bezplatná skúšobná verzia.

Záver

Toto sú podľa mňa najlepšie alternatívy k GoToMeeting. Ale to nie sú len hráči na trhu, existuje mnoho takých ako Skype, Adobe Connect a mnoho ďalších. Existuje obrovský zoznam softvéru pre videokonferencie, ktorý si môžete pozrieť. Tento zoznam alternatív k programu GoToMeeting je po použití týchto nástrojov dobre zoradený. Toto sú určite poprední účastníci online stretnutia, webinárov a konferencií.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2XZvLy9