7 Zadarmo Instagram Zverejnite ┼íabl├│ny, ktor├ę sa maj├║ pou┼żi┼ą na va┼íom iPhone

Chce┼í uverejni┼ą pr├şspevok Instagram R├Żchlej┼íie a ─żah┼íie? pou┼ż├şvanie Instagram Publikovanie ┼íabl├│n zjednodu┼í├ş a poskytne v├ím proces odosielania Instagram Poskytnite ucelenej┼í├ş vzh─żad. Stovky zadarmo Instagram ┼áabl├│ny s├║ k dispoz├şcii v desiatkach aplik├íci├ş pre iPhone. Namiesto toho, aby ste ich v┼íetky radili, vysk├║┼íajte najlep┼íie tipy na v├Żber Instagram Publikovacie ┼íabl├│ny s├║ teraz k dispoz├şcii. Najlep┼íie na tom je? Nasleduj├║ce Instagram Tvorcovia po┼íty s├║ ├║plne zadarmo


Čo je to? Instagram Publikovanie šablón?

Instagram Za─Źalo to ako miesto na uverej┼łovanie kr├ísnych fotografi├ş va┼íej postavy Instagram Nak┼Ľmte ich a zdie─żajte ich so svojimi sledovate─żmi. S rast├║cou platformou z tis├şcov na mili├│ny pou┼ż├şvate─żov je ┼ąa┼żk├ę a ┼ąa┼żk├ę vystupova┼ą ako jedine─Źn├Ż tvorca.

Instagram Publikovanie ┼íabl├│n s├║ makety ┼íabl├│n, ktor├ę obsahuj├║ r├┤zne prvky dizajnu, ako s├║ text, or├ímovanie a grafika, tak┼że sta─Ź├ş prida┼ą svoje fotografie, koment├íre a zna─Źky hashtag, aby ste vytvorili skvel├║ ┼íabl├│nu. Instagram Pr├şspevky, ktor├ę bud├║ pracova┼ą s va┼íou t├ęmou a obrazom verejnosti.

Zn├ş┼żte neporiadok s fotografiami na va┼íom iPhone

In├ę sk├║senosti Instagram Publikovanie ┼íabl├│n znamen├í ve─ża ─Ćal┼í├şch fotografi├ş na va┼íom iPhone. Pou┼żite aplik├íciu ako Bl├ş┼żenci obr├ízky Ak chcete n├íjs┼ą a odstr├íni┼ą tieto podobn├ę obr├ízky, ako aj star├ę sn├şmky obrazovky, rozmazan├ę obr├ízky a in├ę neporiadky.

Stiahnutie z obchodu so softv├ęrom


Najlep┼íie Instagram ┼áabl├│ny, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą zadarmo

 1. Hack pozit├şvny z Canva
 2. Sez├│nne ┼íabl├│ny od spolo─Źnosti Adobe Spark Post
 3. Zvlnenie šablón videa
 4. ┼áabl├│ny cenov├Żch pon├║k od Quotes Builder
 5. Zozbieran├ę plesne od spolo─Źnosti PICFY
 6. Kol├í┼ż obr├ízkov z Fotoru
 7. Filmov├ę r├ímy StoryLuxe Instagram

1, Pozit├şvny hack: An Instagram ┼áabl├│na r├ímu v Canva

Canva je bezplatn├í aplik├ícia pre iPhone, ktor├í obsahuje stovky Instagram Publikujte ┼íabl├│ny, ktor├ę je mo┼żn├ę upravova┼ą a upravova┼ą pod─ża va┼íich jedine─Źn├Żch potrieb. ┼áabl├│na Positivity Hack prid├íva va┼íim pr├şspevkom ┼żensk├Ż a umeleck├Ż talent a umo┼ż┼łuje v├ím pou┼ż├şva┼ą dva obr├ízky a r├┤zne farebn├ę a textov├ę mo┼żnosti.

So v┼íetk├Żmi vlastn├Żmi ┼íabl├│nami Canva m├íte neobmedzen├ę mo┼żnosti, aby ste si ho vytvorili sami. Bezplatn├í aplik├ícia m├í ve─ża ┼íabl├│n, s ktor├Żmi je mo┼żn├ę pracova┼ą, a program Canva Pro, ktor├Ż stoj├ş 12,99 dol├írov mesa─Źne, m├í stovky ─Ćal┼í├şch a bezplatn├ę fotografie z fotografi├ş, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą vo svojich pr├şspevkoch.

Canva v obchode s aplikáciami


2, Sezónne šablóny: Instagram Publikujte makety do programu Adobe Spark Post

Mesiac hrdosti Instagram Šablóna v aplikácii Adobe Spark Post

Program Adobe Spark Post rozde─żuje ┼íabl├│ny do kateg├│ri├ş, aby sa dali ─żahko n├íjs┼ą a pou┼ż├şva┼ą. V─Ćaka svojmu ve─żk├ęmu v├Żberu p├şsiem, efektov a vlastn├Żch farieb je Adobe Spark perfektnou aplik├íciou dizajnu pre ─żud├ş, ktor├ş nie s├║ skuto─Źne dizajn├ęri. Sez├│nna t├ęma je ide├ílna pre dovolenku a jedlo

Fotografie a in├ę udalosti, ktor├ę by ste mohli chcie┼ą upozorni┼ą po─Źas cel├ęho roka.

Adobe Spark Post v obchode App Store


Krátke video šablóny: vyniknite Instagram S videami od Ripla

Instagram  Šablóny na publikovanie videa od Ripl

Vedeli ste, ┼że si m├┤┼żete stiahnu┼ą vide├í z 3 Do 60 sek├║nd ako Instagram Pr├şspevky? Ak va┼íi sledovatelia dobre reaguj├║ na prisp├┤soben├ę vide├í, je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako vynikn├║┼ą od ostatn├Żch tvorcov Instagram,

┼áabl├│ny videa Ripl s├║ kr├ítke, r├Żchle a kr├ísne a navy┼íe si m├┤┼żete prida┼ą vlastn├Ż text, farby a hudbu tak, aby zodpovedali t├ęme Instagram K┼Ľmi┼ą. Mnoho ┼íabl├│n dostupn├Żch na Riple je ├║plne zadarmo. In├ş vy┼żaduj├║ predplatn├ę na pr├ęmie.

Znova na App Store


Vlastn├ę ponuky ┼áabl├│na: Preve─Ćte ponuky na pr├şspevky pomocou n├ístroja na tvorbu pon├║k

Ak chcete zdie─ża┼ą kr├ísne cit├ície so svojimi vlastn├Żmi Instagram Tvorcovia ├║vodzoviek, ale nie ste si ist├ş, kde za─Źa┼ą, s├║ pre v├ís. T├íto jednoduch├í aplik├ícia m├í ├║┼żasn├ę pozadie a kombinuje ju s kr├ísnymi typmi p├şsma pre r├Żchlu tvorbu Instagram Pr├şspevky, ktor├ę zobrazia ├║vodzovky alebo in├ę pr├şspevky zameran├ę na slovo. Mnoho ┼íabl├│n pon├║k je bezplatn├Żch a existuje viac ako n├íkupy v aplik├ícii. V┼íetky bezplatn├ę ┼íabl├│ny obsahuj├║ vodoznak ├║vodzoviek.

Citácie tvorcov v obchode App Store


Hromadn├ę ┼íabl├│ny: Vytvorte vlastn├ę Instagram Sie┼ąov├ę funkcie s PICFY

Instagram  Najnov┼íie n├ívrhy od spolo─Źnosti PICFY

Niekedy sta─Ź├ş uverejni┼ą viac ako jednu fotografiu Instagram Po┼íty. Ak je va┼í├şm cie─żom predstavi┼ą pr├şbeh alebo udalos┼ą pomocou vlastnej kol├í┼że fotografi├ş, nem├┤┼żete porazi┼ą PICFY pre v┼íetky skvel├ę mo┼żnosti kol├í┼że, or├ímovania a farieb.

Aplik├ícia je zadarmo a ─żahko sa pou┼ż├şva. Kliknite na Collage a vyberte si a┼ż 9 Obr├ízky, ktor├ę sa maj├║ zv├Żrazni┼ą Instagram Po┼íty. Potom si vyberiete perfektn├ę okraje a farby, aby sa va┼íe fotografie objavili. PICFY m├í k dispoz├şcii ve─ża bezplatn├Żch mo┼żnost├ş, ale ak sa v├ím t├íto aplik├ícia p├í─Źi, zv├í┼żte n├íkup PICFY Pro, ktor├Ż odomkne v┼íetky druhy z├íbavn├Żch ┼íabl├│n, ktor├ę nikde nen├íjdete.

PICFY v obchode App Store


┼áabl├│ny pre ─Źasopisy: Samolepky s oto─Źen├şm od spolo─Źnosti Fotor

Fotor je Instagram ─Äal┼í├ş dizajnov├Ż n├ístroj a editor fotografi├ş v jednom. Bezplatn├í aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje vybra┼ą si z mno┼żstva klasick├Żch ┼íabl├│n plag├ítov alebo z prekvapiv├Żch ┼íabl├│n ─Źasopisov.

┼áabl├│ny ─Źasopisov funguj├║ a┼ż do 9 Fotografie naraz a spolu v├ím umo┼ż┼łuj├║ vytv├íra┼ą desiatky r├┤znych pr├şspevkov s rovnakou komplexnou t├ęmou. ┼áabl├│ny ─Źasopisov s├║ jedin├Żm bezplatn├Żm blokom ┼íabl├│n, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii vo Fotore, ale existuj├║ desiatky ─Ćal┼í├şch dostupn├Żch n├íkupov v aplik├ícii.

Fotor v obchode s aplikáciami


┼áabl├│ny filmov├ęho r├ímu: Instagram Publikova┼ą sn├şmky zo StoryLuxe

Instagram  Šablóny rámov StoryLuxe

V podstate je StoryLuxe Instagram Pr├şbehy, ale pon├║ka v├Ą─Ź┼íinu svojich jedine─Źn├Żch ┼íabl├│n v dvoch ve─żkostiach, 9: 16 pre Insta Stories a 4: 5 na Instagram Pr├şspevky na v├Ż┼íku. Aj ke─Ć tieto ┼íabl├│ny nezapadaj├║ do tohto tradi─Źn├ęho ┼ítvorcov├ęho pr├şspevku Instagram Sl├ívne pre, to v├ím umo┼żn├ş publikova┼ą selekt├şvne pr├şspevky podobn├ę obr├ízku, ktor├Ż vypln├ş viac r├ímu vo va┼íom Instagram K┼Ľmi┼ą.

┼áabl├│ny filmu maj├║ tradi─Źn├║ podobu negat├şvov z filmu a prid├ívaj├║ ich na hranice va┼íich fotografi├ş. Toto je ve─żk├í zbierka pre ─Źiernobiele alebo star├ę fotografie.

StoryLuxe v obchode s aplikáciami


Ak m├íte Instagram Hra za─Źala z├şskava┼ą nieko─żko star├Żch vec├ş, pre─Źo nevysk├║┼ía┼ą niektor├ę z t├Żchto jedine─Źn├Żch vec├ş Instagram Publikova┼ą ┼íabl├│ny, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu z├şska┼ą spr├ívny smer? Plesne nielen u─żah─Źia v├í┼í ┼żivot, ale aj ist├Żm sp├┤sobom, ako v├í┼í ┼żivot zjednodu┼íi┼ą Instagram Krmivo vynik├í od ostatn├Żch. A ak h─żad├íte viac sp├┤sobov, ako ozdobi┼ą svoj kan├íl, sk├║ste prida┼ą biele okraje Instagram Images. ┼á┼ąastn├Ż Instagram!