7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov

Dnes nie sú mobilné telefóny iba na volania. Teraz môžu používatelia viesť účty bez toho, aby museli opustiť zariadenie smartphone. Ak chcete sledovať všetky príjmy a výdavky, musíte nainštalovať iba jednu aplikáciu 7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov. Vďaka svojim funkciám nezabudnete na povinné platby a uvidíte, čo môžete uložiť. Podrobná štatistika ukáže, o čo väčšinu zarobených peňazí ide.

Zen Mane

Táto aplikácia sa odlišuje od iných programov vďaka svojej pohodlnej synchronizácii s kreditnými a debetnými kartami. Prepojením ľubovoľného bankového účtu so spoločnosťou Zen mani získate všeobecné informácie o všetkých platbách v jednom okne. Všetky súvisiace informácie sú uvedené na jednej karte s možnosťou rozdelenia. K dispozícii je aj časť na sledovanie hotovosti, musíte ju však vyplniť samostatne. Okrem účtov v aplikácii môžete pridať:

 • príspevkov;
 • vklady
 • dlh
 • Úvery.

V časti „Analytics“ nájdete všetky informácie o výdavkoch a príjmoch za uvedené časové obdobie. Zostatok sa spočiatku zmení za daný mesiac. Samotná aplikácia počíta množstvo voľných peňazí, ktoré vám zostali na konci mesiaca. Za týmto účelom spoločnosť Zen mani vyberie povinnú sumu platby z existujúcich prostriedkov. Patria sem priemerné náklady na jedlo. V analýzach nájdete aj informácie o mesačných výdavkoch podľa kategórie. V každej z nich je uvedená percentuálna zmena sumy v porovnaní s predchádzajúcim obdobím.

Menové portfólio

Táto aplikácia sa objavila v roku 2011. Teraz si ju môžete stiahnuť na zariadeniach Android a IOS. V CoinKeeper môžete sledovať svoje výdavky v niekoľkých kategóriách. Účty sa spočiatku delia na 4 Trendy: hotovosť, bankový účet, peňaženka, banka. Na domácej obrazovke sa zobrazujú s okrúhlymi ikonami. Pod fotografiami je čiastka, ktorú ste v súčasnosti nechali.

Je vhodné pridať nové výdavky do aplikácie: stačí stiahnuť žltú mincu do požadovanej kategórie. Potom sa otvorí okno, v ktorom môžete zadať množstvo a popis procesu. Takže po šiestich mesiacoch môžete presne vidieť, čo sa minuli. Ak sa platí mesačne (internet, mobilná komunikácia, dane, ubytovanie a komunálne služby), môže sa pripočítať k automatickým výdavkom.

V CoinKeeper môžete nastaviť rozpočet na ľubovoľné časové obdobie: od týždňa po rok. Finančný zápis výdavkov sa nenachádza iba na všeobecnom účte. Ak je to potrebné, pevná suma výdavkov sa prideľuje aj jednotlivým triedam. Takže budete kontrolovať peniaze, ktoré idú na oblečenie, kaviarne alebo hry. Po vytvorení rozpočtu sa v aplikácii zobrazuje množstvo už vynaložených peňazí a povolený zostatok výdavkov pre vybratú kategóriu.

Pozor!

Existujú dve verzie CoinKeeper: Basic a Advanced. Budete musieť zaplatiť ďalšiu sekundu, ale má pokročilé funkcie.

eliminácia

Vývojári tejto aplikácie sa zaujímajú o bezpečnosť používateľov. V nastaveniach môžete vykonať zadanie obmedzenia. Ľudia bez hesla teda nebudú mať prístup k údajom. K dispozícii je autentifikácia odtlačkom prsta. Všetky údaje zadané do aplikácie je možné preniesť do nového telefónu alebo do iného systému. Ak to chcete urobiť, musíte sa prihlásiť do systému. Môžete tiež exportovať a sťahovať údaje, ktoré už sú v novom telefóne, ale môžete to urobiť iba vtedy, ak sú obe zariadenia na rovnakom OS.

Intuitívne rozhranie útraty. Zvládne to aj neskúsený používateľ. Ak chcete urobiť nový záznam, prejdite na kartu záujmu a kliknite na „+“. Pomocou aplikácie môžete:

 • Pridať výdavky;
 • Triediť výdavky podľa kategórií;
 • Vytvorenie ďalších účtov pre rodinných príslušníkov;
 • Zobraziť štatistiku vynaložených peňazí;
 • Sledovanie príjmu.

Správca peňazí

7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 2

Aplikácia je navrhnutá v jednoduchom štýle. Navigácia je ľahká, pretože neexistujú rušivé prvky. Každá karta má svoju vlastnú farbu, a preto môžete jej účelu porozumieť aj bez prečítania názvu. Všetky informácie v malých oknách, rozdelené do logických blokov. Vo veľkom zozname je ľahké nájsť dátum a výdavky, ktoré vás zaujímajú na zadané obdobie.

Môžete si vytvoriť viac účtov správcu peňazí naraz, ktoré budete aktívne používať. Počet kariet je však obmedzený. Môžete ho odstrániť volaním rozšíreného tarifného plánu. Poskytuje podrobnejšie informácie a analýzy. V základnej verzii sú k dispozícii iba základné údaje o stave hlavných účtov a výdavkov a o hlavnom zdroji príjmu.

Monefy

7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 3

Program pomáha nielen šetriť peniaze na denné výdavky. Dokonca aj základná verzia vám umožňuje sledovať prognózy stavu účtu na nasledujúce obdobie. Spoločnosť Monefy dostáva tieto údaje analýzou výšky príjmov a výdavkov počas 30 dní. Keď sa v aplikácii objavia nové položky, prebieha priebežný prepočet, prostredníctvom ktorého sa aktualizujú informácie o bezplatnom kredite.

Pre príjem môžete zadať zdroj. Ak vytvoríte šablónu, zisk sa po kliknutí na príslušnú ikonu okamžite pridá do požadovanej kategórie. V základnej verzii programu je počet účtov obmedzený: bez zakúpenia pokročilých funkcií môžete pridať iba dve ďalšie karty. Spočiatku existuje 3 záložky:

 • v hotovosti
 • mapa
 • Bankový účet.

Pozor!

Aplikácia nemôže byť prepojená s inými programami vrátane mobilných bánk.

štěpnost

7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 4

Niekedy musíte kontrolovať svoje výdavky s celou rodinou. Táto aplikácia je vhodná pre skupinu ľudí, ktorí sa kolektívne pokúšajú niečo vyzbierať alebo musia vykonať spoločné platby. Môžete zaregistrovať viacerých používateľov naraz, ktorí budú zadávať údaje o nákladoch a príjmoch do jedného systému. Zobrazenie informácií o platbe bude verejne prístupné.

Aplikácia obsahuje veľa kategórií výdavkov, ktoré sú zaujímavé pre ich izby. Napríklad s programom Splittable môže každý vidieť, kto minú viac na jedlo a kto neinvestuje do celkového rozpočtu. Je možné stanoviť ciele. Stačí uviesť požadovanú sumu alebo mať samostatný účet. Budete môcť prispieť časťou príjmu do konkrétnej kategórie a sledovať, kto dokázal pridať úspory. Tým sa vyrieši mnoho sporov medzi susedmi.

Stojí to

7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 5

Táto aplikácia je určená pre ľudí, ktorí nechcú tráviť veľa času vo finančnom účtovníctve. Bohužiaľ, Expensify sa neprekladá do ruštiny. Ukázalo sa však, že jej práca je taká dôležitá, že počet zamestnancov v Ruskej federácii nie je menší ako v Európe a Amerike. V programe môžete zadávať položky vymazaním kontrol z obchodov.

Automatické náklady nie sú jediným spôsobom, ako udržať rozpočet. Ak sa ukáže, že čiarový kód je nečitateľný alebo z nejakého dôvodu nie je možné ho vymazať, môžete tieto informácie zadať sami. Aplikácia tiež analyzuje vstup a porovnáva ho s nákladmi. Expesify je užitočná služba pre ľudí, ktorí často cestujú na služobné cesty. Ak chcete požiadať o vrátenie vynaložených peňazí, môžete sa obrátiť na úrady s údajmi z aplikácie, pretože v nich sú uložené informácie o všetkých šekoch.

Pozor!

Vývojári zatiaľ neoznámili, či do systému pridať ruského používateľa.

Domáce účtovníctvo nie je ťažké. Ak to chcete urobiť, stačí si vybrať jednu zo siedmich služieb na kontrolu výdavkov a systematické zadávanie údajov z nej. Vďaka analýze uvidíte, kam najviac úspory smerujú. Bez tohto nie je možné zmeniť finančné správanie a ušetriť peniaze za dôležité nákupy. Výberom cieľa môžete znížiť náklady, čím rýchlo ušetríte požadovanú sumu.

7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 6

Načítava sa … 7 Užitočné aplikácie na kontrolu výdavkov 7