Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Spôsoby, ako šíriť vianočné veci pomocou webu WordPress

Hľadáte spôsoby, ako propagovať skutočného ducha svojej dovolenky na svojom webe WordPress? Toto je najlepší čas na zdieľanie sezónnej radosti s používateľmi pri propagácii vašej firmy. Pretože mnoho našich čitateľov požiadalo o odporúčania týkajúce sa najdôležitejších doplnkov a tém WordPress, vyzdvihli sme najlepšie spôsoby šírenia vianočného ducha na vašom webe WordPress.

Šírte prázdninové pary pomocou svojej webovej stránky WordPress

Ako rozširujete vianočné veci pomocou WordPress?

Najlepším spôsobom, ako osláviť vianočné obdobie, je zahrnúť používateľov do vášho šťastia. Môžete im ponúknuť zľavy na svoje výrobky a služby. Na svoje stránky WordPress môžete tiež pridať vianočné ozdoby, ako sú snehové efekty, vianočné zvončeky, sviečky a ďalšie.

Existuje veľa tém WordPress a doplnkov tretích strán na sviatky. Môžete ich použiť na svojom webe, aby to vyzeralo slávnejšie.

Ďalším spôsobom, ako šíriť vianočného ducha, je posielanie darčekov vašim používateľom prostredníctvom lotérie. Mali by ste si prečítať nášho sprievodcu o skvelých nápadoch na vianočné darčeky a zdieľať šťastie so svojimi zákazníkmi.

Po tom sa pozrime na najlepšie spôsoby, ako šíriť vianočného ducha na vašom webe WordPress.

1, OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster je najlepší vyskakovací doplnok WordPress a softvér na generovanie potenciálnych zákazníkov na trhu. Má výkonnú technológiu ukončenia zámeru®, ktorá pomáha premeniť vašich opustených návštevníkov na účastníkov a zákazníkov.

OptinMonster prichádza s témou dovolenkovej kampane, ktorú môžete použiť so svojím vyskakovacím oknom lightbox, bočným panelom, plávajúcim panelom, aktiváciou na celú obrazovku a ďalšími typmi propagačných akcií. Môžete tiež vytvoriť odpočítavanú položku, aby ste zvýšili svoj vianočný predaj.

Optin Holiday Mall

Časovač odpočítavania vytvára pocit naliehavosti, ktorý vám pomôže získať viac predajov počas prázdnin.

Pomocou programu OptinMonster môžete tiež zobraziť sezónne pozdravy a akékoľvek ďalšie ponuky, ktoré chcete.

2, chumelenice

chumelenice

Snow Storm je populárny doplnok WordPress pre vianočné oslavy. Umožní vám prezerať padajúce snehové vločky na vašom webe. Doplnok vám umožňuje meniť farbu snehu, spravovať objem snehu, rozsah animácie, kombinovať efekty a ďalšie. Doplnok pridá na váš web WordPress krásny zasnežený efekt.

3, Vianočný ples na vetve

Vianočný ples na vetve

Christmas Ball on Branch je jednoduchý a bezplatný doplnok, ktorý vám umožňuje pridať vianočný loptu do vetvy vášho webu. Nie sú k dispozícii žiadne nastavenia doplnkov. Môžete ich jednoducho nainštalovať a aktivovať. V pravom hornom rohu stránky sa zobrazuje vetva a loptička. To je užitočné najmä vtedy, ak si neželáte, aby vaše vianočné dekorácie prevzali obsah.

4, Vianočný widget na odpočítavanie

Vianočný widget na odpočítavanie

Vianočný widget na odpočítavanie je bezplatný doplnok WordPress, ktorý pridáva časovač odpočítavania na váš bočný panel a ďalšie oblasti pripravené pre widget. Je dodávaný s fantastickým Santa Clausom, ktorý ukazuje odpočítavanie času do Vianoc. Na Vianoce Santa Claus pozdravuje svojich používateľov pomocou „Veselých Vianoc“.

Má priehľadné pozadie, čo znamená, že ho môžete použiť v ľubovoľnej téme WordPress. Môžete tiež použiť kód karty na zobrazenie Santa s odpočítavacími hodinami na svojich príspevkoch a stránkach.

5, vianočné svetlá

vianočné svetlá

Xmas Lights je ďalší bezplatný plugin WordPress. V hornej časti vašej webovej stránky zobrazuje vianočné osvetlenie. Môžete nainštalovať doplnok a automaticky zobrazí vianočné svetlá na vašom webe WordPress bez akýchkoľvek nastavení.

6, Vianočná hudba

Vianočná hudba

Christmas Music je doplnok WordPress pre vianočnú hudbu. Tento doplnok môžete použiť na pridanie vianočnej hudby (Jingle Bells) na svoje stránky alebo na konkrétne príspevky a stránky. Zobrazí tlačidlo prehrávania / pozastavenia v pravom dolnom rohu, aby používatelia mohli povoliť alebo zakázať hudbu.

7, Témy WordPress pre sviatky

Našim používateľom zvyčajne neodporúčame meniť tému WordPress pre konkrétnu udalosť alebo sviatočné obdobie. Ak však máte osobnú webovú stránku a skutočne chcete zmeniť svoju tému na tému dovolenky, mali by ste si pozrieť náš starostlivo vybraný zoznam najlepších tém WordPress pre sviatky.

Vianočná kampaň

Vianočná kampaň

Vianočný zvonček je bezplatná a univerzálna téma WordPress. Môže sa použiť na pridanie vzhľadu festivalu, sviatkov alebo najmä vianočných ozdôb na vaše webové stránky. Má vlastné logo s posuvníkmi pre obsah, možnosťami pre hlavičky a ďalšie. Téma krásne dodáva sviatočnému miestu na vašom webe WordPress.

snehové vločky

snehové vločky

Snehové vločky je bezplatná téma WordPress s fotografiami. Dodáva sa v jasných farbách a šťastný, slávnostný vzhľad. Snehové vločky majú niekoľko farebných možností, navigačné ponuky, obrázkové galérie a ďalšie. Túto tému môžete použiť na transformáciu svojich webových stránok na dovolenku.

Dúfame, že vám tento článok pomohol nájsť najlepšie spôsoby, ako šíriť vianočného ducha na vašom webe WordPress. Môžete si tiež prečítať naše odborné rady a rozšíriť svoj online obchod s malým rozpočtom.

Ak sa vám tento článok páčil, prihláste sa na odber nášho kanála YouTube na pozeranie videozáznamu s programom WordPress. Nájdete nás aj na Twitter a Facebook,