Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Pravdy v sociálnych médiách, ktoré môžete ignorovať a zostať úspešné

<img class = "alignright native-lazyload-js-fallback" style = "margin-left: 5px; margin-right: 5px;" title = "How" alt = "social media how” bredd = ”190 ″ höjd =” 166 ″ lastning = ”lat” src = ”https://www.socialmediaexaminer.com/images/how-to-pose.png” >

Existuje veľa odborníkov v oblasti sociálnych médií– Vrátane tých, ktorí tvrdia, že neexistuje „odborník na sociálne médiá“ a je povedzte nám, ako sociálne siete fungujú, ako to nefunguje a ako by sme mali všetci konať v rámci sociálnych sietí,

Väčšina týchto rád je koncipovaná ako „univerzálne pravdy“, ktoré musí nasledovať každý podnik. Bohužiaľ, veľa z toho vychádza z osobných skúseností experta. A to vám nemusí vyhovovať. Dokonca aj tie najvýznamnejšie rady sú často nesprávne, pokiaľ ide o podnikanie,

S rozumnou radou však nie je nič zlé ak sa usmernenia stanú pravidlami, musia sa revidovať,

Nasledujú niektoré z často citovaných „pravidiel“, ktoré by ste mali pri používaní sociálnych médií pre vlastnú firmu spochybniť.

pohľadávka 1: sociálne siete sa zmenili

Nezmysel. Áno, máme skvelé nové nástroje a zákazníci môžu poskytovať všeobecnejšiu a viditeľnejšiu spätnú väzbu na svoje výrobky a služby. zatiaľ, stále je potrebné generovať potenciálnych zákazníkov, uzavrieť predaj a posielať faktúry; žiadna spoločnosť neprežije inak.

Sieť sa nezačala ani s LinkedIn. Predtým tam bol. A vieš čo? Prišlo to s nápojmi a občerstvením, takže to nebolo také zlé.

V skutočnosti možno Najlepšia kniha o marketingu sociálnych médií Marketing sociálnych médií: autor: Dale Carnegie. Choďte a znovu si prečítajte túto knihu; všetko, o čom hovorí, je stále pravdivé aj dnes, je to len to, že sa to deje teraz Twitter,

pohľadávka 2: Nemôžete predávať na sociálnych médiách

Toto vyhlásenie je mantrou prvých používateľov, ktorí si predtým v sociálnych sieťach pamätali „staré časy“ Facebook Mal reklamy a všetci spameri si uvedomili, aké silné a lacné môže byť médium.

Je dobre zdokumentované, že spoločnosť Dell prostredníctvom počítačov a príslušenstva predala milióny dolárov Twitter Ponúka využitie miestnych kaviarní Twitter prijímajte objednávky, ktoré sú pripravené pri príchode alebo na trhu s aplikáciami založenými na polohe, ako sú FourSquare alebo Gowalla. (Pokiaľ ide o niekoľko tipov, ako predávať na FourSquare, v skutočnosti zistite, prečo spoločnosť Foursquare podniká.)

To však neznamená, že by ste mali ísť von a poslať spam každému, koho môžete kontaktovať prostredníctvom sociálnych médií. V skutočnosti je to pravdepodobne rýchly spôsob, ako stratiť sledovateľov a dokonca sa dostať z populárnych sietí. zatiaľ, Ak dáte správnu správu pred správnu osobu na správnych sociálnych médiách, dôjde k predaju.

pohľadávka 3: musí zostať v správe

Toto hlásajú mnohí z najúspešnejších odborníkov v oblasti sociálnych médií. Ale viete, kto zostáva v správe? Nudní politici a spoločnosti. Ak nepočítate do žiadnej zo skupín, nie je na vás, aby ste v správe zostali.

7 Pravdy v sociálnych médiách, ktoré môžete ignorovať a zostať úspešné 1

Pripojil som sa k ľuďom kvôli mojej láske, fotografiám, ktoré som nahral na svoj osobný účet Flickr, a kvôli strachu z zombie apokalypsy.

Môj záujem o zombie je v skutočnosti taký známy, že moji priatelia mi zasielali správy o zombie a dokonca som na podujatiach dostal niekoľko darčekov zameraných na zombie. Vyzerá to čudne, ale nemŕtvi pomohli vybudovať moju sieť.

Aj keď to nemusí viesť k priamemu predaju, služba Google Analytics stále neuvádza „zombie“ ako zdroj návštevnosti, ale pomohla mi vytvoriť nové pripojenia a otvorila nové príležitosti, ktoré viedli k podnikaniu.

Aj keď zombie nemusia byť vašim šálkou čaju, Zdieľanie vašich záujmov, či už ide o záhradníctvo, varenie alebo parašutizmus, pritiahne rovnako zmýšľajúcich ľudí a pomôže vybudovať vašu sieť.,

Ako hovorí Chris Garrett vo svojom príspevku „Ako zvýšiť svoju osobnú značku pomocou sociálnych médií“:

Pomocou ľahkého humoru, príjemného zdieľania viac než len vašej práce, vrátane vašich záujmov, sa ľudia môžu s vami spojiť na ľudskej, obchodnej a technickej úrovni.

pohľadávka 4: musíte mať veľa nasledovníkov

Keď som požiadal svoju sieť o odborné poradenstvo, s ktorým nesúhlasili, najcitovanejšie bolo zamerať sa na vypracovanie rozsiahlej správy.

Existujú dva typy odborníkov, ktorí hovoria o sociálnych médiách ako hra s číslami. Prvým je „guru“ sociálnych sietí, ktorých Twitter Bio sľubuje, že vás naučí, ako získať stovky nových sledovateľov denne, ale je to nejako prilepené na 17 sledujúcich.

Druhým je evanjelista v sociálnych médiách, ktorý takmer vždy komunikuje a má obchodný model, ktorý si vyžaduje úspech veľkého počtu klientov. Pre ňu veľa čísel.

A na obranu tejto konkrétnej rady, čím väčšia je vaša sieť, tým viac ľudí môžete kontaktovať. Všetko je rovnaké, to je v poriadku. Ak položíte otázku a máte málo sledovateľov, očakajte niekoľko odpovedí. Ak máte stovky alebo tisíce sledovateľov, môžete očakávať viac odpovedí.

Je tu tiež otázka „sociálneho dôkazu“: s ničím iným, často „dôverujeme“ niekomu s veľkým nasledovníkom alebo, ktorý na svoj blog alebo video dostane veľa komentárov. 25 000 sledovateľov sa nemôže mýliť …

Sociálne médiá však nie sú závodom so zbraňami. Je lepšie mať 100 sledovateľov, s ktorými pravidelne spájate viac ako 10 000 ľudí, ktorí sa na vás nikdy nestarajú,

Niektorí ľudia trávia každý deň sledovaním toľkých nových ľudí, koľko môžu, a potom prestanú nasledovať tých, ktorí ich nenasledujú 24 hodín, aby uvoľnili priestor pre ďalších nových sledovateľov. Aký návrat získate za toto správanie? Koľko pozornosti, ktorú venujete svojim sledovateľom, sleduje 20 000 ľudí?

Podobne, ak sledujete desiatky tisíc ľudí, koľko sa môžete skutočne zaviazať? Tu sa pravidlo návratu zníži.

pohľadávka 5: k svojmu blogu musíte mať veľa komentárov

Nič vám nedáva vrelý pocit, ako uverejnenie blogu, ktorý generuje veľa komentárov. Je dobré vedieť, že vaša práca ovplyvňuje.

Komentáre však nie sú zákazníkmi. Môžu vás prinútiť cítiť sa dobre, ale neovplyvnia vašu cieľovú čiaru. Zameranie na komentáre môže byť v skutočnosti škodlivé pre vaše podnikanie. Poznám spoločnosti, ktoré prestali s blogovaním, pretože na svoj blog nedostali veľa komentárov. Nakoniec vytvorili nové blogové príspevky, ktoré by zvýšili ich viditeľnosť online a vygenerovali viac potenciálnych zákazníkov online.

Ak sú vaše obchodné ciele komentárom, blog o politike, náboženstve alebo American Idol. Ak je vaším cieľom rozširovať svoje podnikanie, zamerajte sa na to, či sa váš blog objavuje vo vyhľadávacích nástrojoch a či ponúka potenciálnym zákazníkom vaše stránky.,

pohľadávka 6: Nie je možné zmerať NI na sociálnych médiách

Samozrejme môžete. Existujú „mäkké“ čísla, napríklad koľko ľudí si pozeralo vaše posledné video z YouTubeAko veľa ľudí sa prihlásilo na odber vášho podcastu a aký vplyvný je váš blog podľa Technorati. Je tiež ľahké vedieť, koľko Facebook priateľov, koľko ľudí ťa sleduje Twittera ako často bol váš posledný blogový príspevok „rosný“. (Vzhľadom na to, že nie všetci priatelia alebo sledovatelia majú rovnaký význam a sociálne siete nie sú preteky v zbrojení).

Existujú aj „tvrdé“ čísla, ako napríklad návštevnosť, ktorú na vaše stránky posielajú sociálne médiá a blogy, a koľko z tejto prevádzky sa premení na podnikanie. Ak sa v kontaktnom formulári zobrazí otázka „Ako ste sa o nás dozvedeli?“ môžete vidieť viac odpovedí s textom „Sledujem vás ďalej Twitter„ALEBO“ Vaše video sa objavilo vo vyhľadávaní Google, ktoré som urobil. "

7 Pravdy v sociálnych médiách, ktoré môžete ignorovať a zostať úspešné 2

reklama 7: Musíte byť v Facebook (alebo Twitteralebo mať blog…)

Existuje len jeden dôvod na použitie konkrétnej sociálnej platformy pre podnikanie: vaše publikum je tu.

Neexistuje platforma vhodná pre všetky spoločnosti. Ak na rozvoj podnikania používate sociálne médiá, musíte sa zamerať na webové stránky a aplikácie, ktoré už používa vaše cieľové publikum,

Svoj identifikátor by ste si mali vyhradiť na toľko sociálnych sietí, koľko len môžete, a to z dvoch dôležitých dôvodov:

    Chráni vašu značku a bráni inej osobe v používaní „vašej“ rukoväte. To, čo vyzerá ako menšia platforma, sa teraz môže stať populárnym miestom, kde visí vaše publikum.

Dôležité je pamätať na to , Hoci mnohé z tipov, ktoré počujete, môžu byť zvukové, nemusia vyhovovať vášmu podnikaniu. To, že to fungovalo pre niekoho iného, ​​neznamená, že to funguje pre vás.

Okrem tohto pravidla …

Pravidlo, ktoré stojí za to nasledovať

To je všetko. Na sociálnych sieťach je veľmi ľahké prestať sledovať, odhlasovať alebo odhlasovať niekoho, kto neprináša pridanú hodnotu. Každý tweet, aktualizácia stavu, blogový príspevok, video alebo príspevok musia byť pre publikum prínosom.

Odvaha znamená pre rôznych ľudí rôzne veci. Vaša hodnota môže spočívať vo vytváraní blogových príspevkov o vodcovstve myšlienok. Vždy môžete publikovať odkazy na veľké zdroje. Alebo si môžete vytvoriť neuctivé, sarkastické alebo nepríjemné komentáre o dianí v živote vášho publika. Kľúčom je naďalej poskytovať túto hodnotu publiku.

Teraz ste na rade. Aké tipy na sociálnych médiách ste už počuli, že máte pocit, že sú na správnom mieste alebo kľúčom k vášmu úspechu? Pridajte svoje myšlienky do poľa nižšie …

Table of Contents