7 Najlepšie tablety Samsung pre Android: Luk kráľovi

Pokiaľ ide o tablety Samsung pre Android, nemôžete sa pomýliť. Moja mama, otec a ja všetci máme tablety Samsung a sú najlepšie, ak chcete na cestách sledovať filmy, čítať knihy a dokonca dokončiť prácu.

Osobne mám najradšej tieto tablety, keď ich spárujete s nadstavcom na klávesnicu, ale napriek tomu fungujú pekne, ak za to nechcete vysoliť peniaze. Zamyslite sa nad všetkými tabletmi na trhu a prvé, ktoré vám napadnú, sú pravdepodobne Samsung a Apple Produkty.

Spoločnosť Samsung je na prvom mieste, a preto sa pozrime na najlepšie tablety Samsung pre Android, ktoré vám pomôžu ušetriť malé peniaze a získať všetky potrebné funkcie.

Súvisiace: Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

1. Samsung Galaxy Tab 4: 158,00 dolárov

Samsung Galaxy Tab 4

To najlepšie za vaše peniaze

Samsung Galaxy Tab 4 príde 7, 8 a 10.1 palcové modely, ktoré vám ponúkajú rôzne možnosti na výber. Mne osobne sa páči 7 palcový model, ale ak vás baví sledovanie videí, môžete sa rozhodnúť pre niečo oveľa väčšie.

Procesor je pomerne rýchly a interná pamäť je za túto cenu celkom slušná. V súčasnosti nie je dodávaný s najnovším operačným systémom Android L, ale KitKat podľa mňa funguje dobre.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  The 8 GB Flash pamäť je príjemný začiatok Ak použijete kartu SD, získate 32 GB úložného priestoru a 50 GB GB ak používate DropBox Rozlíšenie je 1 280 x 800

tlačidlo nákupu amazon

2. Samsung Galaxy Karta S: 447,99 dolárov

Samsung Galaxy Tab

Štýlový, ale trochu drahý

Samsung Galaxy Tab nezískava chválu za svoje ceny, ale cenovú značku môžete vždy odôvodniť, pretože zariadenie má veľa funkcií a štýlov, ako je napríklad titánový povrch.

Displej AMOLED je vynikajúci, ak plánujete zariadenie odhodiť alebo si myslíte, že sa ho vašim deťom dostane do rúk.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má 8 MP zadný fotoaparát s LED bleskom Tiež je dodávaný s menej výkonným predným fotoaparátom Má snímač odtlačkov prstov a ultra úsporný režim

tlačidlo nákupu amazon

3. Samsung Galaxy Tab 3 Lite: 119,99 dolárov

Samsung Galaxy Tab 3 Lite

Perfektná veľkosť a cena

Ak chcete niečo podobné ako a Kindle, toto je vaša najlepšia stávka. The 7-palcová obrazovka vám perfektne padne do rúk pri čítaní a minimalistický dizajn stále uberá ranu v oddelení spracovania.

Zdá sa, že pri nákupe prostredníctvom spoločnosti Samsung vždy získate 50 GB úložného priestoru pre Dropbox, preto sa uistite, že je na vašom produkte uvedený tento popis. K dispozícii však máte iba jeden fotoaparát. Neváhajte sa pozrieť na najlepšie pamäte ROM pre kartu Tab 3 Ak máš záujem.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Má 1.2 Dvojjadrový procesor GHz pre viacúlohové spracovanie Obsahuje a 8 GB Flash pamäť 2MP zadný fotoaparát

tlačidlo nákupu amazon

4. Samsung Galaxy Tab Pro: 494,10 dolárov

Samsung Galaxy Tab Pro

Sexy, ale drahá

Samsung Galaxy Tab Pro je tenký dizajn a štýlové prevedenie, ktoré je potrebné obdivovať. Ale cena ma len hnevá, pretože na trhu je toľko ďalších lacnejších možností.

Zariadenie je však celkom cool, ak máte peniaze na vyplatenie. Dodáva sa s 12.2-inch obrazovka a rozlíšenie je bezchybné, ak máte v pláne sledovať svoje obľúbené filmy.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Rozlíšenie 2560 x 1600 má 32 GB Flash pamäť 10,9 GHz Samsung Exynos 5 Procesor Octa je pomerne výkonný

tlačidlo nákupu amazon

5. Samsung Galaxy Tab 2: 180,00 dolárov

Samsung Galaxy Tab 2

Nudný dizajn, ale skvelé ceny

Napriek tomu, že cena, ktorú som uviedol, nie je taká skvelá, Samsung nájdete Galaxy Tab 2 za dosť lacné, ak si urobíte malý prieskum online. Skúste nájsť niečo zrekonštruované alebo takmer nové.

Dizajn nie je nič, o čom by ste mohli písať doma, ale ak si nájdete čas na nejaký výskum, získate všetko potrebné za slušnú cenu.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  8 GB vnútorná pamäť sa dá rozšíriť na 32 GB pomocou karty SD a so slušným dvojjadrovým procesorom 1 GHz 7-inch obrazovka má rozlíšenie 1024 x 600

tlačidlo nákupu amazon

6. Samsung Galaxy Poznámka 8.0: 179,99 dolárov

Samsung Galaxy Poznámka 8.0

Vezmite si ten stylus

Samsung Galaxy Poznámka 8.0 je jedným z mojich obľúbených tabletov, pretože je dodávaný so stylusom, takže si môžete nakresliť karikatúry alebo napísať správu pre svojich blízkych, keď sa chystajú do práce.

Odporučil by som dostať toto zariadenie ako repasovaný výrobok od výrobcu, aby sa udržala nízka cena.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Batéria vydrží 8 hodiny Váži menej ako 12 uncí Obrazovka je 8 palcov

tlačidlo nákupu amazon

7. Samsung Galaxy Poznámka Pro: 647,99 dolárov

Samsung Galaxy Poznámka Pro

Veľký pes

Odporučil by som Samsung Galaxy Poznámka Pro, ak máte nejaké peniaze navyše na vyplatenie a plánujete ich použiť vo svojej vlastnej profesii. Nie je navrhnuté tak, aby ľudia sledovali príležitostný film alebo čítali príležitostnú knihu.

Je dodávaný so stylusom, aby ste si mohli zapisovať svoje nápady, a dizajn je silný a odolný.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

  Milujem 10,9 GHz Samsung Exynos 5 Octa procesor 32 GB Flash pamäť je najlepšia vo firme 12.2 palcový displej má rozlíšenie 2560 x 1600

tlačidlo nákupu amazon

Záver

To je všetko pre najlepšie tablety Samsung pre Android. Mne osobne sa páči Galaxy Záložky, ale ak máte trochu peňazí navyše na hranie, môžete Note Pro považovať za profesionálnu prácu. Ak máte akékoľvek otázky, dajte nám vedieť v sekcii komentárov.

Ak máte stále problémy s vyhľadávaním, pozrite sa na naše 7 palcové alebo 10 palcové vodítka pre tablety, ktoré vám pomôžu.