7 najlepšie tablety Archos pre Android v roku 2021[Budget-Friendly]

7 najlepšie tablety Archos pre Android v roku 2021[Budget-Friendly] 1

Nie vždy v technologickom svete počujete o spoločnosti Archos. Môžete dostať nejaké správy o Apple alebo Samsung, ale Archos v skutočnosti nie je hráč, aspoň pokiaľ ide o tlač.

To neznamená, že spoločnosť vyrába zlé výrobky. V skutočnosti majú niekoľko celkom pekných tabletov a tablety ich detí sú niektoré z krajších možností na trhu. Keď hľadám tablet, chcem zariadenie s dostatočne veľkou obrazovkou na sledovanie filmov a televíznych relácií, ale nie príliš veľké, aby som sa v rukách cítil nepohodlne.

Niektoré z najlepších tabletov Archos pre Android tieto kritériá spĺňajú a dokonca sú aj za rozumnú cenu, čo znamená, že nemám problém za ne vyčleniť určitú hotovosť. Pozrime sa na niektoré z najlepších tabletov Archos, ktoré vám pomôžu ušetriť peniaze pri nákupe tabletov.

Súvisiace:

Tablet Android: Všetko, čo potrebujete vedieť

9 Najlepšie herné tablety pre Android, ktoré si musíte pozrieť

The 7 Najlepšie cloudové herné aplikácie pre Android

Najlepšie tablety Archos pre Android

Najlepšie tablety Archos pre Android

1. Karbón Archos 97 9.7-Palcový tablet: 128,98 dolárov

Karbón Archos 97 9.7-Palce

Veľká obrazovka za rozumnú cenu

Uhlík Archos 97 9.7-Inch Tablet používa Android Ice Cream Sandwich, takže nejde o najaktuálnejší systém, ale v miernom cenovom rozpätí funguje dobre.

Obrazovka je veľká, takže môžete sledovať svoje filmy a rozlíšenie je dosť prekvapujúce. Všimol som si, že dotykový displej nereaguje tak dobre ako niektoré iné tablety, ktoré som v minulosti vyskúšal, ale ak ho použijete ako druhý tablet, nebudete spokojní.

Majte na pamäti, že výdrž batérie je slušná a interná pamäť je dostatočne veľká na uloženie niekoľkých súborov.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Dodáva sa so 16 GB Flash pamäť, takže môžete uložiť veľa súborov 9.7 palcový displej je viac než dostačujúci na čítanie kníh a sledovanie filmov. V porovnaní s inými tabletmi v rovnakej cenovej kategórii je pomerne ľahký

tlačidlo nákupu amazon

2. Archos 502352 97 Titanium HD: 175,00 dolárov

Archos 502352 97 Titanium HD

Sladký štýl

Archos 502352 97 Titanium HD je štýlovo jedným z mojich obľúbených, pretože elegantný biely povrch a strieborná podšívka vyzerá atraktívnejšie ako štandardný čierny tablet.

Úložisko a procesor tohto tabletu sú vhodné na ukladanie všetkých vašich mediálnych súborov a streamovanie videí z vecí, ako je Netflix.

Obrazovka displeja je tiež odolnejšia, než som očakával, a veľkosť patrí k jedným z väčších v tomto zozname.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Má a 9.7 palcová obrazovka Natívne rozlíšenie je 2, 048 x 1, 536 Má internú pamäť 8 GB na ukladanie dôležitých súborov

tlačidlo nákupu amazon

3. Detská podložka Archos 2 8″ Séria 80: 69,99 dolárov

Detská podložka Archos 2 8  Séria 80

Zábavný pohľad

Detská podložka Archos 2 8″ Séria 80 je jedným z najlepších tabletov Archos pre deti, pretože má na okrajoch nápadnú oranžovú povrchovú úpravu a v skutočnosti je celkom odolný, keď ho vaše deti plánujú odhodiť, pretože sa rozhodli, že sa v izbe začnú zaujímať o niečo iné.

Veľmi sa mi páči, že zariadenie má dva fotoaparáty, pomocou ktorých môžu vaše deti robiť šialené fotografie a odosielať vám ich. K dispozícii je tiež pekná možnosť rodičovského filtra, aby ste presne vedeli, na čo sa deti pri hraní so zariadením pozerajú.

Ak máte záujem darovať svojim deťom celú sadu, môžete si vyskúšať niektoré z najlepších detských telefónov.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Dva fotoaparáty majú 2 MP a rozlíšenie obrazovky 1024 x 768. Dodáva sa s Androidom Jelly Bean

tlačidlo nákupu amazon

4. Archos FamilyPad 2: 169,99 dolárov

Archos FamilyPad 2

Pre rodinu?

Nie som si istý, prečo vložili do systému Archos FamilyPad slovo „rodina“ 2 meno, ale stále je to slušný tablet od spoločnosti Archos.

Zahŕňajú pekný držiak, takže spoločnosť pravdepodobne predpokladá, že rodiny ho dajú do kuchyne na varenie jedál alebo sledovanie filmov, kým jedia. Bez ohľadu na to má tablet obrovskú obrazovku a dva fotoaparáty sú vhodné na vytváranie fotografií detí.

Ak plánujete prehrávať rodinné videá, môžete tablet prepojiť s televízorom a streamovať priamo zo zariadenia. Majte na pamäti, že dizajn je nudný a špecifikácie sú v porovnaní s cenou v skutočnosti dosť slabé.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Fotoaparáty majú 2 MP a obrazovku 13.3 palce Má natívne rozlíšenie 1280 x 800

tlačidlo nákupu amazon

5. Detská podložka Archos 4 GB 7“: 49,99 dolárov

Detská podložka Archos 4 GB 7

Super príjemná cena

Detská podložka Archos 4 GB je ďalší pekný tablet Archos pre deti, pretože je o niečo menší pre deti, ktoré by sa doň nemuseli zmestiť. 9 alebo 10 -palcový tablet v rukách.

Tento tablet je extrémne odolný a získate všetky funkcie rodičovskej ochrany, ktoré by ste od detského tabletu očakávali. Zistil som, že rozhranie je trochu nepresné, ale musíte si uvedomiť, že zariadenie stojí iba 50 dolárov.

Ak vám ide o bezpečnosť, keď sa vaše deti hrajú s tabletom, vyskúšajte najlepšie aplikácie rodičovskej kontroly.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Dodáva sa so slušným ARM Cortex A8 1 Procesor GHz Je pripojený k aplikácii Kids App Store Obrazovka je 7 palcov

tlačidlo nákupu amazon

6. Archos 80 G9: 149,89 dolárov

Archos 80 G9

Zvláštny dizajn, ale má všetky funkcie

Archos 80 G9 ma prinútil premýšľať, prečo by každá spoločnosť navrhla tablet so zaoblenými hranami a zaoblenou zadnou stranou, ale potom som si uvedomil, že zariadenie je dodávané s plastovým stojanom, ktorý robí zázraky, ak plánujete sledovanie televízie.

Procesor je trochu diskutabilný, ale ak obmedzíte počet aplikácií na minimum, nemali by ste mať žiadne problémy. Jedna vec, ktorá sa mi páči, je, že batéria vydrží približne 7 hodiny, aby ste mohli pokračovať v čítaní alebo sledovaní televízie dlhší čas.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Veľkosť pamäte flash je 8 GB. Je to sakramentsky ľahké na jednu libru. Zariadenie používa Android 3.2

tlačidlo nákupu amazon

7. Archos GamePad 2 Tablet: 305,45 dolárov

Archos GamePad 2 - jeden z najlepších archos tabletov pre hráčov

Drahé, ale super cool pre hráčov

Nikdy som nič také ako Archos GamePad nevidel 2 Tablet, kým som s ním nezačal platiť. Súdiac podľa fotografií, myslel som si, že je to ako PSP, ale prináša vám viac funkcií, pretože je navrhnuté tak, aby fungovalo ako tablet. V zásade získate operačný systém Android spolu s pekne umiestnenými hernými tlačidlami.

Stručne povedané, veľkosť obrazovky je väčšia ako akékoľvek iné vreckové herné zariadenie a rýchlosť spracovania je ideálna na hranie hier, ktoré nepreskočia.

Prečo by ste si to mali kúpiť?

Obrazovka je 7 RAM je 2048 MB. Je super ľahký a má sakra dlhú životnosť

tlačidlo nákupu amazon

Odporúčané čítanie:

Herný telefón ASUS s čipovou sadou Qualcomm Snapdragon bol zaradený do zoznamu TENAA

6 Úžasné vlastné pamäte ROM pre bezproblémový herný výkon

10 najlepších herných telefónov: Konečné telefóny s Androidom pre hry (2020)

Záver

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa najlepších možností tabletu Archos, dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie. Ako som už uviedol, ak hľadáte kvalitný detský tablet, ponechajte Archos v zozname, pretože detské tablety sú pomerne trvanlivé a ponúkajú vám pekné aplikácie vhodné pre deti.

Ak potrebujete niečo pre dospelých, zvážte kúpu 97 Carbon alebo Titanium HD, pretože majú celkom elegantný dizajn a takmer všetko, čo potrebujete z hľadiska funkčnosti. Ak ste niektorý z týchto tabletov vyskúšali, opäť klesnite na riadok nižšie. Ako sa ti páčili?