7 Najlepšie stránky ako Flight Rising

Kto by nechcel hrať s domácimi zvieratami? Každý. Nie každý si však pre seba môže nechať jedného živého miláčika, tak čo tak virtuálneho? Ak ste žili pod skalami a stále o tom neviete Vzostup letu, potom je teraz na to ideálny čas.

Napriek tomu, že je webová stránka o domácich zvieratách medzi masami pomerne populárna, boli na ňu uvalené určité obmedzenia, ktoré ju v niektorých krajinách zakázali. To však rozhodne nemôže zastaviť vašu zábavu, a to je dôvod, prečo sme niektoré z nich vyriešili stránky ako stúpanie letov ktoré vám môžu poskytnúť rovnaké množstvo vzrušenia a zábavy. Takže bez ďalšieho čakania ich skontrolujte zospodu.

7 Najlepšie stránky ako Flight Rising

  1. Neopety

V roku 1999, keď Neopets prvýkrát vznikol, dokázal osloviť milióny sŕdc od detí až po dospelých a dokonca aj tých starších. Aplikácia vám umožňuje vyvinúť honosné virtuálne formácie domácich zvierat, ktoré obývajú planétu Neopia. Aplikácia ponúka používateľom rôzne možnosti zvierat, z ktorých si môže vyberať, a to ich presmeruje do internetového obchodu, kde si môžu kúpiť vybavenie a predmety na chov svojho miláčika proti virtuálnym minciam.

Keď už hovoríme o nákupe, hra ponúka dve možnosti, ktorými sú Neopoints a neocash. Neopoints je možné ľahko získať hraním hier online a na druhej strane Neocash sú peniaze v skutočnom svete, ktoré môžete zaplatiť za nákup konkrétnych položiek. Za 20 rokov prešiel Neopets mnohými transformáciami a v súčasnosti je v roku 2020 dokonca pripravený na stiahnutie ako mobilná verzia.

  1. Webkinz

Webkinz, ktorý bol spustený v roku 2005, bol výslovne vytvorený tak, aby zohľadňoval záujmy detí vo veku nad šesť rokov. Aplikácia bola pomenovaná podľa plyšových zvierat; tie je možné hrať online pomocou exkluzívneho adopčného kódu. Kód adopcie sa líši od užívateľa k užívateľovi a pomôže vám odomknúť Webkinz World a využiť domáceho maznáčika podľa vlastného výberu.

Môžete tiež využiť niekoľko položiek, aby bol váš maznáčik šťastný a plný energie. Môžete tiež nakúpiť v obchode a postaviť si preň dom, a dokonca zahrnúť nábytok a položky, aby ste ho úplne pohodlie. Musíte sa však prihlásiť na webovú stránku pomocou svojho e -mailového ID a hesla a vaše informácie s nimi budú úplne v bezpečí. Je zďaleka považovaný za jeden z najlepších alternatívy k stúpaniu letu. Ako však oznámil Ganz v roku 2019, bohužiaľ už nie je možné využívať žiadne nové plyšové zvieratá.

  1. Sylestia

Úplne bezplatná hra MMORPG už v posledných rokoch ovládla srdcia ľudí. Je to ideálna hra pre deti, ktoré chcú cítiť nostalgiu a vrátiť sa do detských čias. Tu máte šancu prispôsobiť si svojich miláčikov a vybrať si funkcie z viac ako dvadsiatich druhov. Nielen to, ale tiež získate príležitosť odchytiť, vygenerovať a rozmnožovať svojich domácich miláčikov tak, ako chcete, a zažiť šancu pocítiť nadšenie zo zbierania predmetov.

Tiež byť jedným z alternatívy zvyšovania letu, môžete mať šancu preskúmať rozsiahle oblasti Sylestie prostredníctvom otvoreného systému RPG, a to úplne zadarmo. Spolu so vzrušujúcimi funkciami vám aplikácia ponúka pozoruhodné výkony, vďaka ktorým zažijete zábavu a vzrušenie so svojimi domácimi miláčikmi.

  1. Pes Dayzz

Ak ste milovníkom psov a obsedantne ste na to hľadali alternatívy zvyšovania letu, potom je Dog Dayzz pre vás ideálny. Je to jeden z najviac preferovaných webových stránok s domácimi zvieratami a je to najzaujímavejšie; umožňuje vám adoptovať si virtuálneho maznáčika. V skutočnosti máte možnosť vybrať si svoje plemeno, vytvoriť línie a dať vynikajúcu konečnú úpravu. Aplikácia umožňuje každému používateľovi adoptovať si jedno šteňa zadarmo a potom budete musieť zaplatiť ďalšie peniaze online.

Hra pre viacerých hráčov prináša výzvu pre každého a je úplne zadarmo. Aplikácia hostí niekoľko webových stránok, kde môžete zbierať špeciálne darčeky. Všetko, čo musíte urobiť, je dokončiť svoje pruhy a dosiahnuť úrovne, aby ste mohli ísť na ďalšiu výzvu.

  1. Dračia jaskyňa

Virtuálna a prispôsobiteľná hra pre domácich miláčikov vám umožní hrať úlohu, akú ste vždy chceli. V priebehu hry máte šancu preskúmať niekoľko drakov, ktorých môžete voľne zbierať na základe vlastných rozhodnutí.

Aplikácia vám umožňuje odchovať draka, zostaviť vajíčka, vychovať ich až do dospelosti a odchovať nového potomka. Na rozdiel od ostatných stránky ako stúpanie letovMôžete si vybrať dva rôzne druhy drakov, aby ste porodili potomstvo s pravdepodobnosťou 50/50, že budú podobného typu ako ich rodičia.

  1. Chlpaté labky

Ďalšou vzrušujúcou online hrou pre psov, ktorá je podobná alternatívam s rastúcimi letmi, sú Furry Paws. Umožňuje vám to odchovať, vodiť a cvičiť vášho virtuálneho miláčika, ako chcete. Na rozdiel od iných stránok, ako je zdvíhanie letov, Furry Paws je ideálnou voľbou pre ľudí z rôznych vekových skupín. Akonáhle sa prihlásite pomocou svojho e -mailového ID a hesla, môžete si užívať bezplatné príležitosti hry.

Aplikácia vám dáva možnosť vybrať si z dvesto rôznych plemien a vybudovať si svoju vlastnú chovateľskú stanicu od začiatku. Tiež máte možnosť bezplatne vyzvať niekoľko hráčov na celom svete a dosiahnuť pozície ako najlepší tréner alebo najlepší konkurent alebo akákoľvek liga, na ktorej sa zúčastňujete, a to tiež. Na rozdiel od iných stránok, ako je napríklad lietanie, nemusíte na hranie hry založenej na webových stránkach dokonca potrebovať žiadny doplnok.

  1. IcePets

Okrem iných stránok, ako je napríklad lietanie, je IcePets obľúbenou webovou stránkou pre domáce zvieratá a od roku 2009 sa stará o záujmy. Web je nepochybne plný zábavy a vzrušenia, kde si môžete užiť funkciu úpravy vzhľadu pomocou exkluzívne funkcie skrinky na ľadové zvieratká. Tieto exkluzívne funkcie umožňujú vašim domácim miláčikom vrátiť sa do tieňa, ktorý bol predtým odomknutý.

Môžete nechať svoje deti hrať hru bez obáv o akýkoľvek obsah pre dospelých, pretože stránka nič z toho nepovoľuje. Vzrušujúce na tom je, že webové stránky prichádzajú s novými funkciami každý mesiac a zábava sa zdvojnásobuje!

Teraz, keď sme vám už povedali o stránky ako stúpanie letov, je načase, aby ste pokračovali a streamovali svoju obľúbenú hru!

Krátka adresa URL: https://ssf.co/3jk7zyt