7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android

Ako m├┤┼żu dvaja r├┤zni ─żudia navz├íjom s├║hlasi┼ą? Vytvoren├şm vz┼ąahu.

Ako teda m├┤┼żu by┼ą dva r├┤zne prvky navz├íjom kompatibiln├ę? Povedzme, aplik├ície pre Android a Windows/Mac PC?

Pam├Ątajte si, ┼że to nie je tak├ę ┼ąa┼żk├ę ako budovanie vz┼ąahu. V┼íetko, ─Źo potrebujete, je dobre kapacitn├Ż a na funkcie bohat├Ż emul├ítor.

Mimochodom, ─Źo je to emul├ítor?

Emul├ítor je n├ístroj, ktor├Ż premos┼ąuje priepas┼ą medzi va┼íimi ob─ż├║ben├Żmi aplik├íciami pre Android Google Play Store a v├í┼í osobn├Ż po─Ź├şta─Ź. Tak├Żmto sp├┤sobom m├┤┼żete hra┼ą tieto aplik├ície vo svojom po─Ź├şta─Źi, a tak vyu┼ż├şva┼ą svoje siln├ę zdroje a ve─żk├║ obrazovku.

Ak chcete z├şska┼ą ─Ćal┼íie inform├ície, odpor├║─Źame v├ím pozrie┼ą si n├í┼í ─Ćal┼í├ş ─Źl├ínok Emul├ítor Android: ─îo je to a pre─Źo ho pou┼ż├şva┼ą? aby sa v┼íetky va┼íe starosti upokojili.

Zaokr├║hlil som najlep┼í├ş emul├ítor syst├ęmu Android, ktor├Ż si m├┤┼żete stiahnu┼ą online. Za─Źneme s mojimi najlep┼í├şmi odpor├║─Źaniami pre emul├ítory pre Windows a Mac, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii online.

1. Bluestacks

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 2
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 3
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 4
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 5

Emul├ítor Bluestacks, pova┼żovan├Ż za najzn├ímej┼í├ş emul├ítor syst├ęmu Android, ktor├Ż pou┼ż├şva ve─ża ─żud├ş na celom svete, sa chv├íli jednoduch├Żm rozhran├şm, ktor├ę je skuto─Źne u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę a jednoduch├Żm procesom in┼ítal├ície. Je to ur─Źite ve─żmi dobr├Ż emul├ítor syst├ęmu Android pre za─Źiato─Źn├şkov aj pre expertov.

S Bluestacks m├┤┼żete spusti┼ą a┼ż 97 percent Google Play Store na svojom milovanom po─Ź├şta─Źi.

Je ┼ípecializovanej┼í├ş pre hr├í─Źov ako v├Żvoj├íri aplik├íci├ş, a preto sa v├Ą─Ź┼íina aktualiz├íci├ş emul├ítora BlueStacks zameriava na hern├ę pole. Umo┼ż┼łuje tie┼ż pou┼ż├şvate─żom sp├║┼í┼ąa┼ą nieko─żko aplik├íci├ş a hier s├║─Źasne.

Na druhej strane, BlueStacks m├í viac bloatwaru na rozdiel od konkuren─Źn├Żch emul├ítorov Android. Ak je va┼íou prioritou produktivita, odpor├║─Źam v├ím zv├í┼żi┼ą aj ostatn├ę emul├ítory v tomto zozname.

Pros

M├┤┼że sa pochv├íli┼ą u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Żm rozhran├şm. Bezprobl├ęmov├Ż proces in┼ítal├ície a nastavenia. ┼áirok├ę pokrytie aplik├ície Google Play Store. Umo┼ż┼łuje s├║─Źasn├Ż pr├şstup k viacer├Żm aplik├íci├ím.

Zápory

M├í pozoruhodn├ę mno┼żstvo bloatwaru.

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 6

2. Nox

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 7
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 8
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 9
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 10

Emul├ítor Android Nox je ve─żmi zameran├Ż na hr├í─Źov. Hr├í─Źi, ktor├ş nehraj├║ hazardn├ę hry, zrejme vyjadrili svoju pozit├şvnu sp├Ątn├║ v├Ązbu na emul├ítor kv├┤li jeho ├║┼żasn├ęmu v├Żkonu spojen├ęmu s mno┼żstvom pokro─Źil├Żch funkci├ş, ktor├ę v├ís m├┤┼żu necha┼ą prekvapi┼ą.

Emul├ítor Nox navy┼íe pon├║ka podporu pre perif├ęrie, ako s├║ my┼í, kl├ívesnica a gamepad, ─Źo umo┼ż┼łuje u┼ż├şvate─żovi simulova┼ą gest├í priamo na po─Ź├şta─Źi a zaisti┼ą tak bezprobl├ęmov├ę a z├íbavn├ę hranie.

M├┤┼żete tie┼ż prisp├┤sobi┼ą mno┼żstvo pam├Ąte RAM a CPU emul├ítora Nox Android. To je ur─Źite dobr├í vec pre v├Żvoj├írov aplik├íci├ş aj pre hr├í─Źov.

Pros

Dod├íva sa s pokro─Źil├Żmi funkciami. Vyzna─Źuje sa p├┤sobiv├Żm v├Żkonom. Podporuje simul├íciu gest prostredn├şctvom perif├ęri├ş po─Ź├şta─Źa. Upravite─żn├í r├Żchlos┼ą spracovania procesora a pam├Ąte RAM.

Zápory

Funkcie pre v├Żvoj├írov aplik├íci├ş pr├şli┼í nepodporuje.

3. Andy

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 11
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 12
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 13
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 14

Pova┼żovan├Ż za jeden z r├Żchlych emul├ítorov Androidu, pre ktor├Ż existuje Windows a po─Ź├şta─Źe Mac, Hoci Andy prich├ídza s nieko─żk├Żmi funkciami, m├í ─żahk├Ż program. Mo┼żno si uvedom├şte, ┼że v├Ą─Ź┼íinu jeho funkci├ş nemo┼żno n├íjs┼ą u jeho rivalov.

V skuto─Źnosti m├┤┼że Andy pri hran├ş hier zmeni┼ą v├í┼í telef├│n na dia─żkov├ę ovl├ídanie. Ak svoje zariadenie Android nem├íte pri sebe, m├┤┼żete t├║to funkciu st├íle pou┼ż├şva┼ą pomocou ovl├ída─Źa Xbox alebo PlayStation.

M├┤┼żete tie┼ż bezprobl├ęmovo synchronizova┼ą medzi svojimi Windows PC a mobilnom telef├│ne, aby ste k svojim po─Ź├şta─Źov├Żm s├║borom mali ─żahk├Ż pr├şstup prostredn├şctvom telef├│nu a naopak. Okrem toho m├┤┼żete mno┼żstvo pam├Ąte RAM upravi┼ą pomocou virtu├ílnych nastaven├ş emul├ítora.

Pros

R├Żchly a bezprobl├ęmov├Ż v├Żkon. M├í jedine─Źn├ę funkcie. Prisp├┤sobite─żn├ę vyu┼żitie pam├Ąte RAM.

Zápory

In┼ítal├ícia je dos┼ą nepohodln├í.

4. Genymotion

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 15
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 16
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 17
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 18

Kone─Źne emul├ítor Androidu zameran├Ż na v┼íetk├Żch v├Żvoj├írov aplik├íci├ş! St├íle v┼íak pon├║ka ve─ża bezplatn├Żch stiahnut├ş pre osobn├ę pou┼żitie. Emul├ítor Genymotion v├ím umo┼ż┼łuje testova┼ą va┼íe vytvoren├ę aplik├ície na r├┤znych telef├│noch s r├┤znymi verziami syst├ęmu Android, aj ke─Ć v├Ą─Ź┼íinu z nich nevlastn├şte.

Aby Genymotion fungoval, vy┼żaduje si nain┼ítalovanie Virtual Boxu. Pred pou┼żit├şm Genymotion v┼íak mus├şte povoli┼ą virtualiz├íciu syst├ęmu BIOS a stiahnu┼ą najnov┼íiu verziu programu Virtual Box.

Jedin├║ nev├Żhodu prin├í┼ía predvolen├í funkcia emul├ítora Genymotion. Preto┼że je zameran├Ż hlavne na v├Żvoj├írov aplik├íci├ş, nie je tak├Ż ├║─Źinn├Ż na osobn├ę pou┼żitie a dostato─Źne v├Żkonn├Ż na hern├ę ├║─Źely.

Pros

Ur─Źen├ę pre v├Żvoj├írov aplik├íci├ş. Pon├║ka bezplatn├ę s┼ąahovanie pre osobn├ę pou┼żitie. Umo┼ż┼łuje testovanie aplik├íci├ş na r├┤znych zariadeniach.

Zápory

Nie je tak├ę ├║─Źinn├ę pre hr├í─Źov. Vy┼żaduje in┼ítal├íciu ─Ćal┼í├şch programov.

5. M├┤j chlapec

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 19
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 20
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 21
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 22

Odteraz uvid├şme nieko─żko najlep┼í├şch online emul├ítorov pre hry.

Popul├írny emul├ítor GBA, ktor├Ż si m├┤┼żete stiahnu┼ą z Google Play StoreÔÇ×My Boy pou┼ż├şva mnoho hr├í─Źov na celom svete. S vyu┼żit├şm GBA ROM si m├┤┼żu hr├í─Źi zaspom├şna┼ą na svoje detstvo hran├şm hier GameBoy Advance na emul├ítore My Boy GBA.

Emul├ítor My Boy pon├║ka podporu hardv├ęrov├ęho radi─Źa, emul├íciu syst├ęmu BIOS, cheat k├│dy, vysok├║ kompatibilitu hier, vykres─żovanie OpenGL, re┼żimy r├Żchleho prev├şjania dopredu a spomalenia a vynikaj├║cu podporu prepojovac├şch k├íblov.

Pros

M├┤┼że sa pochv├íli┼ą plynul├Żm hran├şm bez oneskorenia. Kompatibiln├Ż s mnoh├Żmi GBA ROM. Dod├íva sa s podporou hardv├ęrov├ęho radi─Źa a emul├íciou prepojovacieho k├íbla. M├í podporu pre cheatov├ę k├│dy a mo┼żnosti r├Żchleho ukladania. ─îast├ę aktualiz├ície a r├Żchla podpora v├Żvoj├írov

Zápory

6. John GBA

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 23
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 24
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 25
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 26

Napriek svojmu ve─żmi podivn├ęmu n├ízvu sa John GBA zaradil medzi najlep┼íie emul├ítory GBA. Vynik├í r├Żchlym a spo─żahliv├Żm v├Żkonom v─Ćaka nieko─żk├Żm v├Żnimo─Źn├Żm funkci├ím, ktor├ę s├║ umiestnen├ę pod bal├şkom.

John GBA predpoklad├í, ┼że hern├Ż z├í┼żitok bude ve─żmi autentick├Ż pomocou star├ęho, ale zlat├ęho enginu integrovan├ęho do hernej konzoly. Mobiln├ę zariadenie budete st├íle pou┼ż├şva┼ą, ale prinajmen┼íom m├┤┼żete z├şska┼ą autenticitu hry, na ktor├║ sa te┼í├şte.

Pros

U┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├Ż a m├í jednoduch├ę rozhranie. M├┤┼żete z├şska┼ą autentick├Ż z├í┼żitok z hry. Mo┼żnos┼ą zr├Żchli┼ą alebo spomali┼ą tempo hry. K dispoz├şcii je offline re┼żim, cheat k├│dy, automatick├ę vyh─żad├ívanie ROM a ovl├ídanie na displeji. M├í n├şzke hodnoty platen├í verzia s cenou za hranie bez rekl├ím.

Zápory

Ch├Żba podpora radi─Źa hardv├ęru. Bezplatn├í verzia obsahuje mno┼żstvo otravn├Żch rekl├ím.

7. Emulátor pre GBA 2

7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 27
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 28
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 29
7 Najlep┼íie online emul├ítory, ktor├ę mus├şte vedie┼ą, pre Android 30

Jednoduch├Ż emul├ítor pre GBA 2 emul├ítor m├í najjednoduch┼íie rozhranie medzi emul├ítormi GBA pon├║kan├Żmi v Google Play Store. Nie je to tak├ę ┼ípeci├ílne ako jeho konkurenti, ale napriek tomu odpor├║─Źam tento emul├ítor GBA.

Prekvapivo si niektor├ę ┼ípi─Źkov├ę funkcie z platen├Żch verzi├ş na┼íli cestu do emul├ítora pre GBA 2. M├í napr├şklad podporu emul├ície prepojovacieho k├íbla, re┼żim r├Żchleho ukladania a cheatov├ę k├│dy. Po in┼ítal├ícii aplik├ície sa dozviete viac o jej funkci├ích.

Pros

Za─Źiato─Źn├şci by milovali jeho ┼íialene jednoduch├ę rozhranie. Umo┼ż┼łuje hr├í─Źom vklada┼ą cheatov├ę k├│dy a navy┼íe podporuje emul├íciu prepojovac├şch k├íblov. Dod├íva sa s podporou r├Żchleho ukladania. Bezplatn├ę s┼ąahovanie na Google Play Store.

Zápory

Reklamy sa st├íle zobrazuj├║ a m├┤┼żu zmeni┼ą celkov├Ż hern├Ż z├í┼żitok.

Zbali┼ą sa

T├şto 7 emul├ítory pre Android si ur─Źite zasl├║┼żia na┼íu pozornos┼ą. V─Ćaka nim si teraz m├┤┼żete s┼ąahova┼ą aplik├ície pre Android do svojho Windows alebo Mac PC a hrajte star├ę hry na svojom smartf├│ne.

Osobne som ohromen├Ż t├Żm, ako emul├ítory Androidu robia m├┤j po─Ź├şta─Ź ove─ża pr├şjemnej┼í├şm. Viem, ┼że si to u┼żije┼í aj ty!

Ktor├Ż z nich ste u┼ż sk├║sili pou┼żi┼ą? Ak sa o emul├ítoroch dozved├íte prv├Żkr├ít, ktor├Ż z nich pl├ínujete vysk├║┼ía┼ą? Nap├ş┼íte n├ím svoje sk├║senosti s emul├ítormi Androidu do sekcie koment├írov ni┼ż┼íie.