Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę iPhone aplik├ície pre febru├ír 2020

Ka┼żd├Ż mesiac sa k internetu dostane viac ako sto aplik├íci├ş Apple App Store, a aby som bol ├║primn├Ż, je celkom ├║lohou prejs┼ą v┼íetk├Żmi z nich. Je pravdepodobn├ę, ┼że v├ím bud├║ pravdepodobne ch├Żba┼ą z├íbavn├ę a d├┤le┼żit├ę aplik├ície. Z tohto d├┤vodu vyber├íme ka┼żd├Ż mesiac nieko─żko aplik├íci├ş pre syst├ęm iOS a tentoraz sa to nel├ş┼íi. Tento mesiac sme uviedli niektor├ę z najlep┼í├şch nov├Żch a bezplatn├Żch aplik├íci├ş pre iPhone.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 23

Tieto aplik├ície nielen┼że v├ím umo┼żnia ─Źo najlep┼íie vyu┼żi┼ą v├í┼í iPhone, ale tie┼ż pom├┤┼żu prelomi┼ą monot├│nnos┼ą star┼í├şch existuj├║cich aplik├íci├ş.

Na ─Źo teda ─Źak├íme?

Tu s├║ niektor├ę z najzauj├şmavej┼í├şch a nov├Żch aplik├íci├ş pre iOS, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą vo febru├íri 2020.

1, ScreenOCR

N├ízov hovor├ş za v┼íetko. Ak h─żad├íte jednoduch├║ aplik├íciu OCR, m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą ScreenOCR. Toto rob├ş ├║lohu extrahovania textu z dokumentov a obr├ízkov a ─żahkej ├║lohy.

pr├şjmy

Nasmerujte fotoapar├ít na text a zvy┼íok ├║lohy sa bude stara┼ą o aplik├íciu. SCereenOCR doteraz vykonal dobr├║ pr├ícu pri identifik├ícii textu a p├şsmen. Presnos┼ą z├ísahu rukou p├şsan├ęho textu je v┼íak ne─Źitate─żn├í alebo ak je p├şsmo pr├şli┼í ┼ít├Żlov├ę.

ScreenOCR podporuje mnoho jazykov. A najlep┼íia st├ívka pre m┼ła bol re┼żim AutoDetecting.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 17 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 18

Okrem OCR m├┤┼żete prev├ídza┼ą konvertovan├Ż text a pod─ża potreby ho exportova┼ą.

V s├║─Źasnej dobe je aplik├ícia zadarmo a d├í v├ím ju 6 kredity za de┼ł (1 kredit za skenovanie). Ak potrebujete viac, mus├şte prejs┼ą na pro verziu, ktor├í stoj├ş okolo $6.99.

2, Heslo jednotky

Zapam├Ątanie si hesla je pre ve─ża ─żud├ş vr├ítane m┼ła ┼ąa┼żk├ę. Ak nem├íte spr├ívcu hesiel, m├┤┼żete pou┼żi┼ą aplik├ície, ako je napr├şklad Spr├ívca Disku.

T├íto aplik├ícia v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą v┼íetky va┼íe hesl├í na Disk Google. S├║ ┼íifrovan├ę. Od hesiel v├í┼ího ├║─Źtu Netflix po v├í┼í webov├Ż ├║─Źet v├ím tieto aplik├ície umo┼ż┼łuj├║ ve─ża uklada┼ą. A to nie je v┼íetko. M├┤┼żete tie┼ż nastavi┼ą pr├şstup ku ka┼żd├ęmu heslu.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 5 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 7

Funkcia Drive Password v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje kategorizova┼ą hesl├í do prie─Źinkov, aby ste ich v pr├şpade potreby ─żahko na┼íli. A ak to nesta─Ź├ş, m├┤┼żete tie┼ż importova┼ą z r├┤znych spr├ívcov hesiel.

Aplik├ícia m├í jednoduch├ę a jednoduch├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je vybra┼ą kateg├│riu a potom pokra─Źova┼ą v prid├ívan├ş relevantn├Żch inform├íci├ş.

3, DoubleTake by FiLMiC Pro

Chcete vyu┼żi┼ą v┼íetky kamery vo va┼íom iPhone? Pozdravte spolo─Źnos┼ą DoubleTake od spolo─Źnosti FiLMiC Pro.

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, umo┼ż┼łuje v├ím vy┼ąa┼żi┼ą maximum z fotoapar├ítu v├í┼ího iPhone t├Żm, ┼że umo┼ż┼łuje s├║─Źasne filmova┼ą vide├í z dvoch kamier. ├üno, ─Ź├ştate to spr├ívne.

IPhone kamera

Ak m├íte na zadnej strane iPhone jednu kameru, ako je iPhone XR, m├┤┼żete nasn├şma┼ą video z prednej aj zadnej kamery, ─Źo vedie k videu v obraze. A verte mi, ┼że kone─Źn├Ż produkt vyzer├í kr├ísne.

Rozhranie aplik├ície je jednoduch├ę a ─żahko zrozumite─żn├ę. Sta─Ź├ş si vybra┼ą objekt├şv a form├ít a po dokon─Źen├ş sta─Ź├ş za─Źa┼ą nat├í─Źa┼ą. Ak ste spokojn├ş s v├Żstupom, urobte si pozn├ímky, aby ste si filmy ulo┼żili na svoj kot├║─Ź.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 19 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 22

V pr├şpade telef├│nov, ako je iPhone 11 Pro, m├┤┼żete aplik├íciu prin├║ti┼ą pou┼ż├şva┼ą ultra┼íirok├Ż objekt├şv v spojen├ş s ┼íirokouhl├Żm objekt├şvom alebo teleobjekt├şvom, okrem ┼ítandardnej kombin├ície prednej a zadnej kamery. Super, v┼íak?

4, R├Żchle vide├í Tangi

M├íte radi kr├ítke videoklipy? Ak ├íno, budete milova┼ą r├Żchle vide├í Tangi. T├íto nepredv├şdate─żn├í aplik├ícia od spolo─Źnosti Google Area 120 sa zameriava predov┼íetk├Żm na kr├ítke vide├í s├║visiace s tvorivos┼ąou a vide├í pre dom├ícich majstrov.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 8 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 9

Pokia─ż ide o pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie, pripom├şna rozhranie Pinterest do istej miery, zatia─ż ─Źo individu├ílna obrazovka sa podob├í obrazovk├ím TikToku.

Najlep┼íia ─Źas┼ą tejto aplik├ície je, ┼że doba trvania ka┼żd├ęho videa sa zobrazuje vopred. T├Żmto sp├┤sobom viete, ako dlho sa video spust├ş, a ak m├íte dostatok ─Źasu na to, aby ste ho mohli dobre sledova┼ą, pozrite si ho.

5, byte – kreativita ako prv├í

Ak sa v├ím p├í─Źi Tnagi, ur─Źite sa v├ím t├íto aplik├ícia bude p├í─Źi┼ą. Byte je z rovnak├ęho t├şmu, ktor├Ż n├ím dal Vine pred p├ír rokmi. A podobne ako to umo┼ż┼łuje nahr├íva┼ą a zdie─ża┼ą ┼íes┼ąsekundov├ę opakovacie vide├í. Kr├ítke trvanie sa premieta do minim├ílneho chm├Ż┼Ö├ş.

9  Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 2 9  Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 3

T├íto aplik├ícia je ve─żmi podobn├í popul├írnej video-aplik├ícii, ako je TikTok, a je tu mo┼żnos┼ą Feed a Explore (Search). To sa l├ş┼íi od ┼ítandardn├Żch nahr├ívan├ş.

V takom pr├şpade klepnite na sp├║┼íte v strede a cho─Ćte. Pl├ínujete nahra┼ą nie─Źo zauj├şmav├ę? Kliknite na ikonu rozko┼ín├Ż duch.

6, Znova skontrolova┼ą!

Recheck je ur─Źen├Ż pre t├Żch, ktor├ş potrebuj├║ d├ívkova┼ą v ka┼żdom kroku svojho ┼żivota. Napr├şklad, ak vykon├ívate ur─Źit├Ż po─Źet mal├Żch ├║loh pred odchodom do kancel├írie, t├íto aplik├ícia v├ím umo┼żn├ş robi┼ą len to.

Dávkovanie

Pridanie ├║lohy je tak├ę jednoduch├ę, ako nap├şsanie vety, po ktorej nasleduje zadanie. ├üno, je to tak├ę jednoduch├ę.

M├┤┼żete si dokonca vyzdvihn├║┼ą niektor├ę z vstavan├Żch ┼íabl├│n. A nielen to, m├┤┼żete z├şska┼ą aj niektor├ę ┼íabl├│ny.

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 3 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 2

Spr├íva aplik├ície a ├║loh je jednoduch├í. Umo┼ż┼łuje v├ím pres├║va┼ą ├║lohy do ├║lohy a jednoduch├ę tla─Źidlo v rohu v├ím umo┼ż┼łuje zobrazi┼ą dokon─Źen├ę ├║lohy.

Ak chcete, m├┤┼żete zdie─ża┼ą zoznamy ├║loh s priate─żmi a rodinou.

7, Zahraj to znova

Chcete z├íbavn├║ aplik├íciu na stretnutie a p├írty? Povedzte mu, ┼że to budete hra┼ą znova.

Toto je hra zalo┼żen├í na piesni, kde vy a va┼íi priatelia mus├şte n├íjs┼ą vhodn├║ piese┼ł pre dan├║ t├ęmu za menej ako dve min├║ty. Najlep┼íie je, ┼że t├ęmu nie je mo┼żn├ę vygenerova┼ą manu├ílne. Namiesto toho aplik├ícia vyberie t├ęmu pre v├ís. Super, v┼íak?

Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 15 Najlep┼íie nov├ę a bezplatn├ę telef├│nne aplik├ície pre marec 2020 13

Ka┼żd├ę kolo sa sklad├í z r├┤znych t├ęm, tak┼że si m├┤┼żete odlo┼żi┼ą obavy z hrania rovnak├ęho typu piesn├ş. Tak┼że, ├íno, v┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je pripravi┼ą sa na seba a da┼ą svoj mozog na vysok├ę varovanie, aby v├ím neunikli ┼żiadne skladby!

Zatia─ż m├┤┼żete prepoji┼ą svoje Apple Hudobn├ę ├║─Źty alebo ├║─Źty Spotify.

Z├şskajte maximum zo svojho iPhone

Okrem vy┼í┼íie uveden├ęho boli prepracovan├ę aj aplik├ície bal├şka Office pre syst├ęm iOS. Teraz s├║ r├Żchlej┼íie, jednoduch┼íie a pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie bolo prepracovan├ę, aby v├ím poskytlo bezprobl├ęmov├Ż z├í┼żitok.

Ktor├║ z t├Żchto aplik├íci├ş si stiahnete ako prv├║? Zistil som, ┼że DoubleTake je celkom skvel├Ż, preto┼że obrazne zobrazuje obe strany pr├şbehu.

─Äalej: Zme┼íkali ste ─Ź├ştanie Aplik├íci├ş mesiaca z minul├ęho mesiaca? Neboj sa! Sta─Ź├ş klikn├║┼ą na odkaz ni┼ż┼íie.

Table of Contents