Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Najlep┼íie miesta na n├íkup renovovan├Żch alebo pou┼żit├Żch telef├│nov iPhone v roku 2020

Z d├┤vodu d├┤veryhodn├ęho v├Żkonu, ktor├Ż je podporovan├Ż najmenej piatimi rokmi v─Źasn├Żch aktualiz├íci├ş softv├ęru, s├║ telef├│ny iPhone – nov├ę alebo star├ę – v┼żdy ┼żiadan├ę. Nepodce┼łujte priemyseln├Ż dizajn, ktor├Ż stanovuje pomerne vysok├Ż ┼ítandard pre zvy┼íok a ┼ípi─Źkov├║ kameru, na ktor├║ nikdy nezabudnete. To znamen├í; Ak si pohr├ívate s my┼ílienkou n├íkupu iPhone, ale namiesto toho, aby ste h─żadali nov├Ż smartphone, h─żad├íte celkom dobr├Ż star├Ż, s├║ to najlep┼íie miesta, kde m├┤┼żete k├║pi┼ą zrekon┼ítruovan├ę alebo pou┼żit├ę telef├│ny iPhone so z─żavnen├Żmi z─żavami. Nechajte teda lov za─Źa┼ą na spr├ívnej pozn├ímke!

Najlep┼íie miesta na n├íkup renovovan├Żch alebo pou┼żit├Żch telef├│nov iPhone v roku 2020

Ak m├íte na v├Żber nieko─żko v├Żznamn├Żch miest, v├Żber iba nieko─żk├Żch predajcov bude trochu zlo┼żitej┼í├ş. Ale nebojte sa, postavil som ich na z├íklade viacer├Żch k─ż├║─Źov├Żch faktorov, aby bola ├║loha pre v├ís priamo─Źiara.

Ako sme zoradili predajcov star├Żch telef├│nov iPhone?

Predajcov som si vybral na z├íklade troch d├┤le┼żit├Żch parametrov: spo─żahlivosti, ceny a rozsahu zariaden├ş. Do zna─Źnej miery by mi nevadilo zaplati┼ą p├ír dol├írov navy┼íe, ak bol renovovan├Ż pr├şstroj ├║plne otestovan├Ż a je opatren├Ż d├┤veryhodnou pe─Źiatkou, ktor├í m├í po┼żadovan├║ konzistenciu.

Ako kupuj├║ci nie je v├Żh─żad na atrakt├şvnu cenu nikdy inteligentn├Żm n├ívrhom. M├┤┼żete ma teda zapo─Ź├şta┼ą do ka┼żdej dohody s n├írazn├şkom, ktor├í tam vyzer├í ako ukradnutie. Ale hej, nebudem sa zaobera┼ą dohodami ÔÇ×Pr├şli┼í dobr├ę, aby to bola pravdaÔÇť!

Luxus, ktor├Ż si m├┤┼żete vybra┼ą zo ┼íirokej ┼ík├íly zariaden├ş, navy┼íe u─żah─Źuje n├íjdenie spr├ívnej mo┼żnosti. Preto som pozorne sledoval z├ísoby predajcov.

Ak├Ż je teda rozdiel medzi pou┼żit├Żm a renovovan├Żm telef├│nom?

Je tie┼ż potrebn├ę zopakova┼ą, ┼że medzi polo┼żkami ÔÇ×Pou┼żit├ęÔÇť a ÔÇ×Repasovan├ęÔÇť je rozdiel. Pou┼żit├Ż telef├│n sa m├┤┼że dod├íva┼ą za ve─żmi n├şzku cenu, m├┤┼że ale nemus├ş ma┼ą z├íruku ani z├íruku. Aj ke─Ć v├ím to m├┤┼że u┼íetri┼ą ve─ża pe┼łaz├ş, mohlo by to by┼ą riskantn├ę, najm├Ą ak nem├íte ─Źo robi┼ą, ─Źo h─żada┼ą. Preto mus├şte by┼ą pri n├íkupe pou┼żit├ęho zariadenia so syst├ęmom iOS inteligentn├ş a nikdy sa v├ím nepodar├ş vysk├║┼ía┼ą v┼íetky z├íkladn├ę funkcie.

Pokia─ż ide o renovovan├Ż telef├│n, opravuje ho profesion├ílny technik a vo v├Ą─Ź┼íine pr├şpadov prich├ídza so z├írukou. Aj ke─Ć je to trochu drah├ę, v┼żdy je to ove─ża bezpe─Źnej┼í├ş sp├┤sob.

Ke─Ć hovor├şme o otvoren├Żch obchodoch s ├║plne nov├Żmi telef├│nmi, ktor├ę kupuj├║ci vr├ítili, s├║ ako kr├íde┼ż. Majte v┼íak na pam├Ąti, ┼że tak├ęto ponuky ─Źasto nie s├║ k dispoz├şcii v obrovskom po─Źte.

#1, Apple Repasovan├Ż obchod

Apple  Repasovan├Ż obchod je najlep┼í├şm miestom na n├íkup pou┼żit├ęho iPhone

Aj ke─Ć neexistuje ┼żiadny nedostatok miest na k├║pu renovovan├ęho iPhone, ┼żiadny z nich sa nem├┤┼że zhodova┼ą s istotou, ┼że Apple pon├║k. Je pravda, ┼że technick├Ż gigant ├║─Źtuje o trochu vy┼í┼íie ako ostatn├ę. Z├şskate v┼íak plne kalibrovan├ę zariadenie, ktor├ę m├┤┼że be┼ża┼ą hladko.

Apple zostavil sol├şdnu zbierku renovovan├Żch telef├│nov iPhone. Preto by ste nemali ma┼ą probl├ęm s v├Żberom primerane dobr├ęho zariadenia pre iOS. V ─Źase p├şsania tohto ─Źl├ínku spolo─Źnos┼ą pred├íva pou┼żit├Ż iPhone X 64GB (medzerovo ┼íed├í / strieborn├í, odomknut├í) za 599 dol├írov. A 256 GB iPhone X (strieborn├í / medzera ┼íed├í, odomknut├í) je k dispoz├şcii za 699 dol├írov.

Dlh├Ż pr├şbeh kr├ítky, ÔÇťAppleÔÇťJe najlep┼í├şm miestom na n├íkup renovovan├ęho iPhone, preto┼że pon├║ka plne kalibrovan├ę zariadenie, ktor├ę m├┤┼że spo─żahlivo pracova┼ą.

návšteva: AppleWeb

#2, Najlepšia kúpa

Pred├ím renovovan├Ż iPhone za najlep┼íiu k├║pu

Jednoducho povedan├ę, Best Buy bol v┼żdy jedn├Żm z najd├┤veryhodnej┼í├şch predajcov otvoren├Żch, odomknut├Żch a vopred zn├ímych telef├│nov iPhone. Nikdy by ste si to nemali vysk├║┼ía┼ą, najm├Ą ak si chcete k├║pi┼ą dobr├Ż smartphone so skvelou z─żavou.

Tento zn├ímy predajca, nie iba telef├│ny iPhone, pon├║ka zariadenia od nieko─żk├Żch ─Ćal┼í├şch v├Żrobcov. To nie je v┼íetko, poskytuje tie┼ż ur─Źit├║ z├íruku (obmedzen├║ na 90 dn├ş) na v├Żrobky, v─Ćaka ktor├Żm s├║ celkom spo─żahliv├ę.

Odteraz pon├║ka slu┼żba Best Buy pre-vlastnen├Ż iPhone 8 s pam├Ą┼ąou 64 GB (odomknut├í, medzera ┼íed├í) za 319,99 dol├írov a iPhone 8 Navy┼íe s 256 GB pam├Ąte (odomknut├í, medzera ┼íed├í) za 429,99 dol├írov.

návšteva: Najlepšia kúpa

#3, Swapp

K├║pi┼ą pou┼żit├ę a renovovan├ę Apple Produkty spolo─Źnosti Swappa

V─Ćaka ve─żkej zbierke pou┼żit├Żch aj renovovan├Żch zariaden├ş je spolo─Źnos┼ą Swappa jedn├Żm z najv├Ą─Ź┼í├şch hr├í─Źov na trhu. Okrem poskytovania obrovsk├Żch zliav na v├Żrobky poskytuje kupuj├║cim aj potrebn├║ ochranu. Ke─Ć┼że sa ka┼żd├Ż n├íkup uskuto─Ź┼łuje prostredn├şctvom slu┼żby PayPal, m├íte dodato─Źn├║ ochranu pred podvodmi.

V s├║─Źasnosti je po─Źiato─Źn├í cena zariadenia iPhone X 350 dol├írov, zatia─ż ─Źo zariadenie iPhone XR je pre spolo─Źnos┼ą Swappa 399 dol├írov. Okrem toho m├┤┼żete z├şska┼ą zariadenie iPhone Xs Max za 540 dol├írov. M├í tie┼ż skvel├ę ponuky na s├ęrii iPhone 11, ak ich chcete z├şska┼ą za skvel├ę z─żavy.

návšteva: Swapp

#4, Amazon obnoven├Ż

Amazon  je najlep┼í├şm miestom na n├íkup pou┼żit├Żch a renovovan├Żch telef├│nov iPhone

Neo─Źak├íval si, ┼że mi pr├şdu Amazon, ┼że? Amazon Obnoven├Ż m├┤┼że by┼ą na obzore trochu nov├Ż hr├í─Ź, ale pokia─ż ide o poskytovanie exkluz├şvnych obchodov, je na druhom mieste. ─îi u┼ż ide o otvoren├ę obchody, alebo renovovan├ę predmety, obnoven├í slu┼żba je skvel├Żm miestom na n├íkup renovovan├Żch telef├│nov iPhone. A ─Źo viac, s├║ celkom spo─żahliv├ş a podporovan├ş AmazonD├┤veryhodn├ę pravidl├í n├ívratu.

Odteraz m├┤┼żete z├şska┼ą ├║plne odomknut├Ż iPhone X s pam├Ą┼ąou 64GM (medzera ┼íed├í) za 444,55 dol├írov a XR s ├║lo┼żiskom 64 GB (odomknut├Ż, ─Źerven├Ż) za 469 dol├írov Amazon Obnoven├í. Okrem toho pon├║ka iPhone 7 Plus s 128 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru (odomknut├ę, ru┼żov├ę zlato) za 279 dol├írov.

n├ív┼íteva: Amazon obnoven├Ż

#5, gazela

Najlep┼íie miesto na n├íkup certifikovan├ęho renovovan├ęho iPhone v spolo─Źnosti Gazelle

Pri n├íkupe primerane dobr├Żch pou┼żit├Żch telef├│nov iPhone je Gazelle u┼ż dlho zn├ímym menom. V podstate robia to, ┼że kupuj├║ smartphones od jednotlivcov, opravte ich prostredn├şctvom odborn├şkov a po d├┤kladnom testovan├ş ich dajte na predaj. Okrem toho pred├ívaj├║ aj najnov┼íie telef├│ny iPhone a ─Ćal┼íie smartphones za mas├şvne z─żavy. Stru─Źne povedan├ę, Gazelle by mala by┼ą va┼ía platforma na n├íkup pou┼żit├Żch zariaden├ş iOS za neuverite─żne n├şzku cenu. Majte v┼íak na pam├Ąti, ┼że pon├║ka iba politiku n├ívratu v trvan├ş 30 dn├ş.

Moment├ílne spolo─Źnos┼ą Gazelle pon├║ka iPhone XS Max s 256 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru (odomknut├Ż) za 689 dol├írov a iPhone X s 256 GB ├║lo┼żn├ęho priestoru (odomknut├Ż) je cena 539 USD.

návšteva: gazela

#6, eBay

N├íkup pou┼żit├Żch a renovovan├Żch telef├│nov iPhone od spolo─Źnosti eBay

Ak sa diskutuje o tom, ako z├şska┼ą star├Ż iPhone za pomerne n├şzku cenu, ako m├┤┼żete zabr├íni┼ą tomu, aby bol eBay mimo doh─żadu? T├íto platforma sa m├┤┼że pochv├íli┼ą mnoh├Żmi zn├ímymi predajcami, tak┼że existuje ve─żk├í ┼íanca, ┼że m├┤┼żete z├şska┼ą celkom p├┤sobiv├Ż smartphone bez toho, aby ste vo vrecku p├ílili dieru. Upozor┼łujeme, ┼że eBay neposkytuje ┼żiadnu z├íruku.

Odteraz eBay pred├íva iPhone X (64 GB) za 350 a┼ż 450 dol├írov. Akcie (od po─Źiato─Źnej ceny okolo 200 dol├írov) na star┼í├şch telef├│noch iPhone, ako je iPhone 7 a 8 s├║ tie┼ż celkom dobr├ę. V─Ćaka obrovsk├ęmu katal├│gu a p├┤sobiv├Żm z─żav├ím je eBay jedn├Żm z najlep┼í├şch miest na n├íkup pou┼żit├Żch telef├│nov iPhone.

návšteva: eBay

#7, Nakupujte od pr├şslu┼ín├Żch dopravcov

Mnoho zn├ímych poskytovate─żov slu┼żieb, ako s├║ Sprint, T-Mobile, Verizon a AT&T, pred├ívaj├║ certifikovan├ę pou┼żit├ę telef├│ny iPhone. A to aj na celkom dobr├ę z─żavy. Tak┼że, ak ste ochotn├ş ho z├şska┼ą, nezabudnite sa na to p├Żta┼ą. Je tie┼ż potrebn├ę poznamena┼ą, ┼że ka┼żd├Ż dopravca pred├íva svoje vlastn├ę telef├│ny, a preto predt├Żm, ako stla─Ź├şte tla─Źidlo Prida┼ą do ko┼í├şka, d├┤kladne presk├║majte ÔÇ×podmienkyÔÇť.

bo─Źn├ę Note: Z d├┤vodu vysok├ęho rizika a r├┤znych hl├ísen├ş podvodov, l├║pe┼ż├ş a ukradnut├Żch zariaden├ş neodpor├║─Źame Craiglist a LetGo. T├şto predajcovia pon├║kaj├║ pou┼żit├ę telef├│ny iPhone za neuverite─żne n├şzke ceny. Predt├Żm, ako p├┤jdete na tieto obchody, mus├şte by┼ą ve─żmi opatrn├ş. Nikdy teda nekontrolujte IMEI, aby ste sa uistili, ┼że iPhone nie je ukradnut├Ż alebo straten├Ż.

Odhl├ísi┼ą saÔÇŽ

Ke─Ć u┼ż viete najd├┤veryhodnej┼íie miesta na n├íkup star├Żch telef├│nov iPhone, nemalo by by┼ą h─żadanie toho spr├ívneho zariadenia, ktor├ę vyhovuje va┼íim po┼żiadavk├ím, ve─żk├Żm probl├ęmom. Ako je uveden├ę vy┼í┼íie, v┼żdy sa odpor├║─Źa, aby ste ich dostali z dobre zn├ímych miest, aby ste neskon─Źili s ukradnut├Żmi alebo straten├Żmi zariadeniami. E┼íte jedna vec, ktor├║ treba ma┼ą na pam├Ąti, najm├Ą pri z├şskavan├ş pou┼żit├ęho iPhone je, ┼że v┼íetky d├┤le┼żit├ę funkcie, ako s├║ Touch / Face ID, Lightning port, fotoapar├ít a bat├ęria, s├║ v dobrom stave.

M├┤┼żete tie┼ż chcie┼ą dohna┼ą tieto ─Źl├ínky:

Pova┼żujete t├║to pr├şru─Źku za u┼żito─Źn├║? Nev├íhajte a pode─żte sa s nami o svoje cenn├ę my┼ílienky. Okrem toho si stiahnite na┼íu aplik├íciu pre iOS a sledujte n├ís aj ─Ćalej Twitter, Facebooka Instagram aby ste mali ─żahk├Ż pr├şstup k na┼íim najnov┼í├şm sprievodcom, recenzi├ím pr├şslu┼íenstva a nahromadeniam aplik├íci├ş.

Table of Contents