Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Najlepšie Mi Band 4 Popruhy a pásky, ktoré si môžete kúpiť

Nákup náhradných remienkov pre vaše Xiaomi Mi Band 4 môže byť mätúce. Mali by ste ísť za ozdobnými koženými remienkami alebo sa držať spoľahlivých silikónových remienkov? Nie ste sami. S náhradnými pásmami pre Mi Band 4 tak ľahko dostupné, je len prirodzené, že budete chcieť prepínať medzi rôznymi farbami a typmi pásiem.

top 7 Základné Xiaomi Mi Band 4 Tipy a triky, ktoré musíte vedieť

V tomto príspevku sme zostavili zoznam najlepších pások a pásiem pre Xiaomi Mi Band 4,

Predtým, ako stlačíte tlačidlo Kúpiť, skontrolujte, či produkt spĺňa nasledujúce kritériá.

    Zhromažďuje sa pot? Je produkt priedušný? Môže sa dĺžka pásov predĺžiť? Je blokovací mechanizmus spoľahlivý?

1, Náhradné pásky Baaletc

Kapela pracuje podľa plánu. Materiál je mäkký a pohodlne sa nosí po dlhšiu dobu. To je užitočné, keď pracujete.

Najlepšie mi kapela 4 pásky a pásky, ktoré si môžete kúpiť Baaletc

Tento produkt získal kladné hodnotenie od používateľov dňa Amazon, s mnohými chváliacimi jeho vhodnosť. Okrem toho existuje niekoľko ďalších farebných možností. Obzvlášť sa mi páčili potlačené pásy, ktoré sa k nim líšia.

2, Náhradný remienok z nehrdzavejúcej ocele Mijobs

Okrem toho je to krásne a dodáva prémiový vzhľad. Existuje mnoho recenzií, ktoré podporujú toto tvrdenie. Zatiaľ tento kovový pásik pre kapelu Mi 4 získal hodnotenie okolo 4,1- hviezdy z 5, pričom používatelia uznávajú jeho pohodlie a vzhľad.

Najlepšie mi kapela 4 remienky a pásky, ktoré si môžete kúpiť Ollivan2

Jediným problémom, ktorému by ste mohli čeliť, je vybratie sledovača z popruhu, aby sa nabil.

3, Silikónový pásik Tkasing

Sú pohodlné a pohodlné na nosenie. Navyše, ďalšie dve pásma znamenajú, že môžete prepínať medzi rôznymi farbami a výtlačkami podľa farby vášho oblečenia.

Najlepšie mi kapela 4 pásky a pásky, ktoré si môžete kúpiť potlačiť 2

Majte na pamäti, že tieto pásky sú určené na bežné nosenie a ak ich budete nosiť nepretržite, tlač sa pravdepodobne čoskoro opotrebí. Výrobcovia tvrdia, že popruhy Tkasing sú odolné voči potu.

4, mime 3- Zabalte športové náramky

Jeho silikónové telo uľahčuje čistenie. Aj keď sa pod pásom nahromadil pot, musíte ho jednoducho utrieť čistou handričkou. Použitie kremíkovej slučky znamená, že nebudete mať zhrdzavené slučky.

5, Kožený náhradný remienok Mijobs

Okrem toho je rám vyrobený z legovaného kovu a zodpovedá farbe popruhu. Dobrá časť je, že rám má gumovú podšívku, aby nedošlo k zničeniu bočných strán sledovača.

Najlepšie mi kapela 4 remienky a pásky, ktoré si môžete kúpiť

Aj keď existuje menej recenzií pre toto pásmo, doteraz boli skvelé, keď používatelia hovorili o jeho vzhľade a pohodlí. A čo je dôležitejšie, ľudia sú ohromení perfektným uchytením tohto koženého pásu.

6, Silikónové remene Rapidotzz (India)

Popruhy Rapidotzz priniesli od používateľov dobré reakcie hlavne kvôli flexibilite a pohodliu, trvanlivosti a použiteľnosti, ktorú prináša na stôl.

Najlepšie mi kapela 4 remienky a pásky, ktoré si môžete kúpiť Rapidotzz

Tieto pásma sú hodnotené 4,1- hviezdy z 5 na Amazon, Navyše si môžete vybrať z viacerých farieb.

7, iloft Silicone Camouflage Army Style Band

Ostatné funkcie, ako sú perforácie a nastavenie pásu, sú podobné pôvodným produktom, čo znamená, že sa nemusíte obťažovať prispôsobovaním sa novým funkciám.

Najlepšie mi kapela 4 remienky a pásky, ktoré si môžete kúpiť iloft2

Hoci to prinieslo niekoľko skvelých recenzií, vďaka jeho fit a pohodlie, farby sa zdajú byť trochu podobné. Ak vám to veľmi nezáleží, stojí za to tieto kapely kúpiť.

Go Color!

Toto sú niektoré z kapiel, ktoré môžete zvážiť pri nákupe pre svoju Mi Band 4, Ide o to, že väčšina remienkov je, že sa začnú zhromažďovať nečistoty, keď sa nosia po dlhú dobu. Nezabudnite preto pravidelne čistiť svoje kapely.

Ďalej: Čo je lepšie pre sledovanie fitness Google Fit alebo Samsung Health? Nižšie nájdete porovnanie výhod jednotlivých aplikácií.

Table of Contents