7 Najlepšie iPhone 11 Pro prípady s Kickstand

Apple iPhone 11 Pro má hviezdny displej a streamovanie obsahu HDR v tejto šelme je príjemnou záležitosťou. Zahadzujte funkcie ako Dolby Vision a HDR10, pridajte do mixu stereofónne reproduktory a máte v rukách mini domáce kino. Dobre, vzal som to trochu ďaleko, ale ty máš fotku.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand

Ale na konci dňa, s hmotnosťou 188 gramov, je iPhone 11 Pro ťažké zariadenie a vy by ste ho nechceli držať vo svojich rukách, ak by ste chceli sledovať celú sezónu Breaking Bad. A to je prípad, keď sa na obrázok dostanú puzdrá s telefónom s stojanom.

V týchto prípadoch môžete svoj telefón podoprieť pod uhlom, aby bolo ľahšie sledovať filmy a televízne programy. Všetko, čo musíte urobiť, je umiestniť bezdrôtové slúchadlá a budete triedení.

Najlepšie je, že robia vynikajúcu prácu pri ochrane telefónu pred poškriabaním a poškodením.

Takže sme tu s niektorými najlepšími a dobre prehodnotenými prípadmi s výkopom pre internet Apple iPhone 11 Pro.

1, Supcase Unicorn Beetle Pro Series

Okrem chrániča obrazovky sa dodáva aj s nárazníkom TPU a držiakom na opasok.

Ešte dôležitejšie je, že stojan je umiestnený v centrálnom mieste, čo ho robí ideálnym pre jeho podporu v režimoch na výšku a na šírku. Stojan sedí v jednej rovine s puzdrom a na zadnej strane púzdra neuvidíte žiadnu nechcenú ranu.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand Supcase 2

Prípad Supcase Unicorn Beetle Pro Series obdržal niekoľko nadšených recenzií, keď používatelia vyzdvihujú chválu za jeho robustnú konštrukciu a schopnosť udržať telefón za každú cenu chránený.

A áno, stojan je tiež skvelý a funguje podľa plánu. Je stabilný a bez problémov zapadne na svoje miesto.

Ešte dôležitejšie je, že tento prípad podporuje bezdrôtové nabíjanie. Doteraz tento prípad získal hodnotenie 4,6- hviezdy z 5 na Amazon,

2, Tvrdé brnenie Spigen

A dobrá časť je, že v zadnej časti je pekný výrez, ktorý by chcel zvýrazniť Apple logo. Zároveň sú výrezy pre napájací port a reproduktory veľkorysé a môžete k nim pristupovať bez problémov.

Celkovo je to silný prípad a odvádza celkom dobrú prácu, aby bol váš telefón chránený pred poškodením. Sedemsto nepárnych používateľov toto tvrdenie spätne hodnotí a zdá sa, že sa používateľom páči jeho robustnosť a odolnosť.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand Spigen Tough 2

Toto puzdro Spigen pre iPhone 11 Pro nie je silné a udržuje tenký profil telefónu. Elegantná pogumovaná rukoväť po stranách vám pomôže držať sa tohto telefónu.

3, Séria Otterbox Pop Defender

A keďže je zásuvka integrovaná do puzdra, odvtedy sa príliš nesedí. Navyše si môžete vždy vymieňať pop bez toho, aby ste museli meniť prípad.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand otter2

Obmedzenie v tomto prípade je, že ho budete musieť vybrať, ak chcete na nabíjanie svojho iPhone používať bezdrôtové nabíjanie.

Prostredníctvom „Otestboxu“ vytvorte puzdro, môžete zmeniť farbu puzdra, ako aj rôzne výtlačky popovej zásuvky. Super, však?

Stojan je robustný a funguje skvele. To isté možno povedať o prípade, ktorý je odolný a je vyrobený z kvalitných materiálov. Nie je to chabé a s týmto tvrdením rezonovalo niekoľko používateľov.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand 3

Pretože ide o priehľadný prípad, nezískate rovnakú úroveň ochrany, akú získate v drsných prípadoch, ale je možné povedať, že to urobí vďaka tomu, že ho bude chrániť pred poškriabaním a podobnými vlastnosťami. Hrany majú okolo seba malý okraj a všetky tlačidlá sú ľahko dostupné.

Jediným problémom je, že prípad neklame na chrbte, pretože je tu malý hrbolček, na ktorom sa nachádza stojan.

5, Odolné puzdro ArmadilloTek Vanguard

Okrem toho sú všetky porty a tlačidlá zakryté, aby sa zabránilo vniknutiu prachu a nečistôt do priestoru medzi telefónom a puzdrom. Tento ťažký prípad je navyše všestranný a niekoľko používateľov ho spätne hodnotí. Tento prípad má viac ako 72% pozitívnych recenzií, pretože ľudia majú radi jeho robustnosť a trvanlivosť.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand Armadillo2

Uvedomte si, že tento prípad ArmadilloTek pre iPhone 11 Pro dodá telefónu značný objem.

6, Púzdro na peňaženku Smartish iPhone 11 Pro

Zároveň je puzdro robustné a jeho podiel na udržiavaní vášho zariadenia v dobrom stave. Boky sú priľnavé a chrbát má jemnú textúru, ktorá pomáha lepšie uchopiť telefón.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand Smartish2

Ako sme už uviedli, tento prípad platí opäť pre tých, ktorí používajú stojací stojan striedmo. Na druhej strane je výrez fotoaparátu pomerne štýlový a pravdepodobne zlepší celkový vzhľad vášho iPhone.

7, Puzdro Scooch Wingman pre iPhone 11 Pro

Modul stojana môže byť v prípade potreby ľahko vybratý. Navyše to nie je také objemné a dokáže udržať tenký profil zariadenia iPhone 11 Pro.

Najlepšie i telefón 11 Pro prípady s Kickstand Scooch

Puzdro Scooch Wingman je priehľadné, čo znamená, že budete môcť vyraziť na chladnú farbu telefónu. A čo je dôležitejšie, je odolný a môže odolať dennému opotrebovaniu. Tento nezvyčajný prípad doteraz získal 79% pozitívnych recenzií Amazon, s používateľmi, ktorí ho milujú pre svoju odolnosť a odolnosť.

Netflix & Chill

To boli niektoré z najlepších prípadov stojacích stojanov pre iPhone 11 Pro. Ktorý z nich teda kúpite? Uspokojíte sa s priehľadným prípadom alebo radšej pôjdete v drsných prípadoch, ako napríklad v prípade Spigena.

Ďalej: Uvažujete o cestovaní alebo kempingu? Prečítajte si článok uvedený nižšie a pozrite sa na tieto vysoko výkonné energetické banky.