Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

7 Najlep┼íie alternat├şvy pre Bluestacky, ktor├ę by ste mali pou┼żi┼ą

Koncept emul├ítorov Android nie je nov├Ż, preto┼że sa u┼ż nejak├║ dobu nach├ídzaj├║. napriek smartphones Ke─Ć┼że s├║ lacnej┼íie, ─żudia st├íle uprednost┼łuj├║ mo┼żnos┼ą sp├║┼í┼ąa┼ą aplik├ície pre Android na svojich stoln├Żch zariadeniach. Z tohto h─żadiska je jedn├Żm menom, ktor├ę bolo od za─Źiatku koncepcie emul├ície Androidu v├Żrazn├ę, Bluestacks. Prehr├íva─Ź Bluestacks bol prv├Żm a jedn├Żm z najlep┼í├şch emul├ítorov Android, ktor├ę boli spr├şstupnen├ę Windows a macOS. Av┼íak, Bluestacks sa teraz stal pam├Ątn├şkom, u┼ż nie je stabiln├Ż a pon├║ka len minimum funkci├ş. Hry be┼żia na softv├ęri pomaly a softv├ęr neobsahuje ┼żiadne funkcie zameran├ę na v├Żvoj├írov. Ak ste niekto, kto zdie─ża rovnak├ę em├│cie vo─Źi Bluestacks a h─żad├íte n├íhradu, pre─Ź├ştajte si ─Ćalej, preto┼że v├ím prin├í┼íame n├í┼í zoznam 7 Najlep┼íie alternat├şvy Bluestackov, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą v roku 2020.

Note: Aj ke─Ć existuje ve─ża mo┼żnost├ş emul├ítora syst├ęmu Android, sna┼żili sme sa ka┼żd├Ż z nich individu├ílne ur─Źi┼ą, ktor├ę z nich s├║ najstabilnej┼íie a pon├║kaj├║ podobn├ę alebo lep┼íie sk├║senosti ako Bluestacky.

Najlep┼íie alternat├şvy Bluestackov, ktor├ę sa maj├║ pou┼żi┼ą v roku 2020

1, Prehr├íva─Ź Nox

Ak h─żad├íte alternat├şvu Bluestacks, ktor├í pon├║ka ve─ża funkci├ş, No No Player je ur─Źite ten, ktor├Ż h─żad├íte. Emul├ítora a chlapca sme u┼ż predt├Żm skontrolovali vopred nabit├Ż mno┼żstvom funkci├ş. Optimaliz├ícia hrate─żnosti, kompatibilita radi─Źa, schopnos┼ą meni┼ą build.prop zariadenia Android a ├║plne u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie s├║ len niektor├ę z vec├ş, v ktor├Żch Nox Player predstihuje Bluestacky. to je na z├íklade Android Lollipop 5,1,1, a ┼íportov├ę UI materi├ílu. Jedn├Żm z faktorov, v ktor├Żch Nox Player skuto─Źne sk├│re oproti Bluestacks, je pr├şstup root. Ak ste niekedy vysk├║┼íali zakorenenie Bluestackov, vedeli by ste, ┼że je to ├║navn├í ├║loha. Ale na prehr├íva─Źi Nox mus├şte jednoducho povoli┼ą prep├şna─Ź v nastaveniach a poof! – m├í┼í korene. Takto je pre v├ís jednoduch├Ż prehr├íva─Ź Nox Player.

1, Prehr├íva─Ź Nox

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Zadarmo (Windows, MacOS)

2, MEmu Play

MEmu Play je ─Ćal┼í├ş skvel├Ż emul├ítor pre Android, ktor├Ż v poslednej dobe z├şskal ve─ża trakcie. Je ┼ąa┼żk├ę pomenova┼ą jednu alebo dokonca nieko─żko funkci├ş, pre─Źo je tomu tak vzh─żadom na to, ┼że MEmu prich├ídza nabit├Ż mno┼żstvom funkci├ş. Jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch vlastnost├ş emul├ítora je skuto─Źnos┼ą, ┼że je podporuje procesory Intel aj AMD. Je ├║┼żasn├ę, ako by to mohlo znie┼ą, je to funkcia, ktor├║ ve─ża emul├ítorov Android nevykon├íva, vr├ítane Bluestackov.

2, MEmu Play

Okrem toho emul├ítor prich├ídza so schopnos┼ąou spusti┼ą viacero in┼ítanci├ş naraz. ─Äalej softv├ęr podporuje Android JellyBean (4,2), Kit Kat (4,4) a Lollipop (5,0), zatia─ż ─Źo v├ím umo┼żn├ş ma┼ą tri r├┤zne windows pre v┼íetky tri verzie. Aj ke─Ć m├í emul├ítor vynikaj├║ce optimaliz├ície pre hranie na rozdiel od Bluestackov, je ve─żmi ur─Źen├Ż v├Żvoj├írom syst├ęmu Android, jednoducho pre neprebern├ę mno┼żstvo funkci├ş zameran├Żch na v├Żvoj├írov prich├ídza s.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Zadarmo (Windows)

3, LDPlayer

Ak h─żad├íte alternat├şva Bluestacks, ktor├í je optimalizovan├í pre hranie hier potom mi dovo─żte pon├║knu┼ą v├ím najnov┼í├ş emul├ítor Android v meste, LDPlayer. Od svojho uvedenia na trh uplynulo len p├ír mesiacov, ale v─Ćaka svojmu vysok├ęmu v├Żkonu sa LDPlayer r├Żchlo dostal k popularite. ja nain┼ítalovan├Ż na mojom notebooku poh├í┼łanom AMD a fungovalo to bezchybne bez h├ídzania akejko─żvek chyby. To tie┼ż znamen├í, ┼że emul├ítor bude pohodlne be┼ża┼ą aj na po─Ź├şta─Źoch s procesormi Intel. Pokia─ż ide o verziu pre Android, LDPlayer be┼ż├ş na Android Nougat podobn├Ż Bluestacks pre lep┼í├ş v├Żkon a kompatibilitu.

3, LDPlayer

K dispoz├şcii je tie┼ż ┼ípecializovan├Ż obchod s aplik├íciami pre hry, ktor├ę funguj├║ celkom dobre na prehr├íva─Źi LDPlayer. Ak chcete zv├Ż┼íi┼ą v├Żkon, m├┤┼żete tie┼ż vyu┼żi┼ą v├Żhody virtualiza─Źnej technol├│gie na str├ínke Nastavenia. Celkovo by som povedal, ┼że LDPlayer je modern├Ż emul├ítor pre Android, ktor├Ż d├íva Bluestackom tvrd├║ konkurenciu, pokia─ż ide o hry.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Zadarmo (Windows)

4, Prehr├íva─Ź Remix OS

U┼ż sme hovorili o Remix OS, o plnohodnotnom nahraden├ş OS pre v├í┼í syst├ęm, ktor├Ż je zalo┼żen├Ż na syst├ęme Android a poskytuje v├ím cel├║ pracovn├║ plochu. Ak sa v┼íak chcete vyhn├║┼ą v┼íetk├Żm probl├ęmom s in┼ítal├íciou nov├ęho opera─Źn├ęho syst├ęmu na va┼íe zariadenie, prehr├íva─Ź Remix OS Player je ten prav├Ż pre v├ís. Remix OS Player je bezplatn├Ż emul├ítor syst├ęmu Android pre Windows XP Windows zalo┼żen├ę na syst├ęme Android 6,0 Marshmallow.

4, Prehr├íva─Ź Remix OS

Remix OS Player je vo v├Ą─Ź┼íine sp├┤sobov jedn├Żm z najlep┼í├şch emul├ítorov Android. Okrem nosenia tony funkci├ş, ako s├║ mapovanie tla─Źidiel, nat├şvna podpora slu┼żby Google Play, manu├ílne nastavenie sily sign├ílu, typ siete, umiestnenie, bat├ęria a ─Ćal┼íie, ─Źo odli┼íuje emul├ítor od st├ída, ako stabiln├Ż je softv├ęr. Sk├║sil som to na takmer v┼íetk├Żch prenosn├Żch po─Ź├şta─Źoch, ktor├ę som vlastnil a skontroloval, a nikdy ma softv├ęr nezklamal. Stabilita je faktor, v ktorom ma Bluestacks v┼żdy sklamali, zatia─ż ─Źo Remix OS Player ma v tomto aspekte z├şskal.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Zadarmo (Windows)

Note: Remix OS Player u┼ż nie je vo v├Żvoji, ale m├┤┼żete pou┼żi┼ą star┼íiu zostavu zalo┼żen├║ na Marshmallow. Pri mojom testovan├ş to fungovalo z v├Ą─Ź┼íej ─Źasti.

5, Gameloop

Gameloop je ─Ćal┼íou alternat├şvou Bluestackov, ktor├í je vyvinut├í pre hr├í─Źov, ktor├ş chc├║ hra┼ą stovky mobiln├Żch hier pre Android na stoln├Żch po─Ź├şta─Źoch. Mo┼żno v├ís prekvap├ş, ┼że Gameloop – predt├Żm naz├Żvan├Ż Gaming Buddy – bol vyvinut├Ż spolo─Źnos┼ąou Tencent ako s├║─Źas┼ą hern├ęho experimentu pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe. Spo─Źiatku ste mohli hra┼ą iba PUBG na tejto platforme, ale teraz Tencent priniesol podporu obrovsk├ęmu zoznamu hier pre Android, medzi ktor├ę patr├ş aj bezplatn├Ż ohe┼ł a funkcia Call of Duty,

5, Gameloop

Okrem toho m├┤┼żete z├şska┼ą Google Play Store in┼ítal├íciou samostatn├ęho modulu, ktor├Ż je k dispoz├şcii vo vn├║tri nastavenia. V─Ćaka Gameloop z├şskate podporu obchodu Play, v┼íetky popul├írne hry pre Android s podporou my┼íi a mapovania kl├ívesov. Aby som to povedal rovno, ak chcete emul├ítor ako Bluestacks, ale iba pre hranie hier, Gameloop je ove─ża lep┼íia ponuka.

Stiahnu┼ą Ôľ╝: Zadarmo (Windows)

6, Genymotion

Ak ste v├Żvoj├ír syst├ęmu Android a h─żad├íte sp├┤sob, ako prakticky otestova┼ą aplik├ície na r├┤znych zariadeniach s Androidom, potom by ste mali vybra┼ą Genymotion, ktor├Ż by ste si mali vybra┼ą cez Bluestacky. Be┼ż├ş na ploche aj v cloude cez webov├Ż prehliada─Ź, tak┼że ho m├┤┼żete pou┼ż├şva┼ą na akejko─żvek platforme vr├ítane Windows, MacOS a Linux. Okrem toho m├íte ve─żk├║ flexibilitu pri v├Żbere platformy pre Android 4,1 na najnov┼íiu verziu syst├ęmu Android. Na vrchu tamtoho, m├┤┼żete tie┼ż nain┼ítalova┼ą Google Play Store v├Żberom bal├şka GApps,

6, Genymotion

Nem├┤┼żete v┼íak in┼ítalova┼ą ┼ąa┼żk├ę hry, ako s├║ PUBG a Call of Duty, tak┼że nezabudnite. Najlep┼íia ─Źas┼ą programu Genymotion je okrem toho aj to, ┼że ju m├┤┼żete integrova┼ą do aplik├ície Android Studio a bezchybne vykresli┼ą aplik├íciu pod─ża v├í┼ího v├Żberu zariadenia a platformy. Ak teda chcete testova┼ą aplik├ície vo viacer├Żch prostrediach Android, cho─Ćte na Genymotion.

Vysk├║┼íajte Genymotion: (Bezplatn├í cloudov├í sk├║┼íobn├í verzia na 60 min├║t, pl├ín pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe za─Ź├şna na 136 $ ro─Źne)

7, In├ę alternat├şvy pre Bluestacky

Spomenul som niektor├ę z najlep┼í├şch alternat├şv Bluestackov uveden├Żch vy┼í┼íie, ktor├ę maj├║ pr├şstup typu click-and-run. Tieto programy sa daj├║ nain┼ítalova┼ą na in├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm a tie┼ż sa daj├║ ─żahko odin┼ítalova┼ą. Av┼íak, ak h─żad├íte rie┼íenie, v ktorom je z├íkladn├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm Android potom budete musie┼ą nain┼ítalova┼ą stoln├║ Android vidlicu do in├ęho oddielu. Tieto vidlice pre Android bud├║ fungova┼ą ako samostatn├Ż opera─Źn├Ż syst├ęm s podporou obchodu Play a bud├║ ma┼ą lep┼í├ş v├Żkon ako emul├ítory ako Bluestack.

7, ─Äal┼íie alternat├şvy Bluestackov Bliss OS

Ak teda chcete vysk├║┼ía┼ą tieto opera─Źn├ę syst├ęmy pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe so syst├ęmom Android, m├┤┼żete nasn├şma┼ą z├íber na serveroch Bliss, Phoenix alebo PrimeOS. V┼íetky tieto opera─Źn├ę syst├ęmy s├║ v├Żvoj├íri dobre udr┼żiavan├ę a preto ich v├Żvoj├íri udr┼żiavaj├║ dobre, preto si pre─Ź├ştajte webov├║ str├ínku a vyberte si niektor├Ż z va┼íich preferenci├ş.

Spustite aplik├ície pre Android na PC pomocou alternat├şv Bluestacks

Tak┼że to bol n├í┼í zoznam najlep┼í├şch alternat├şv bluestackov. ─îi u┼ż ste v├Żvoj├ír, ktor├Ż chce testova┼ą aplik├ície, alebo ste pr├şle┼żitostn├Ż pou┼ż├şvate─ż, ktor├Ż chce hra┼ą niektor├ę hry, ur─Źite n├íjdete ten najlep┼í├ş emul├ítor, ktor├Ż vyhovuje va┼íim potreb├ím. Pre m┼ła by som rad┼íej Nox Player, jednoducho pre mno┼żstvo funkci├ş, ktor├ę pon├║ka. Ale ─Źo ty? Ktor├Ż z nich je va┼íim ob─ż├║ben├Żm emul├ítorom Android? Bol to na tomto zozname alebo n├ím v ┼łom ch├Żba? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie.

Table of Contents